رفتن به مطلب

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

moghazzal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

بیشترین تاثیر Mantle وقتیه که شما گرافیک قوی داشته باشی ولی CPU ضعیف باشه. چون کاری که منتل میکنه اینه که CPU Overhead رو کم میکنه و در واقع میزان کار مورد نیازی که CPU باید انجام بده کمتر میشه. به همین دلیل اگر شما مثلا 7850 داشته باشی ولی سی پی یو 4770K باشه تاثیر چندانی نخواهد داشت.

لینک به دیدگاه

بیشترین تاثیر Mantle وقتیه که شما گرافیک قوی داشته باشی ولی CPU ضعیف باشه. چون کاری که منتل میکنه اینه که CPU Overhead رو کم میکنه و در واقع میزان کار مورد نیازی که CPU باید انجام بده کمتر میشه. به همین دلیل اگر شما مثلا 7850 داشته باشی ولی سی پی یو 4770K باشه تاثیر چندانی نخواهد داشت.

سلام.

دقیقا من هم به خاطر همین قضیه می خوام از منتل استفاده کنم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من موفق شدم بازی کنم 

ممنون از استارتر عزیز بابت زحماتش 

اگه تو این چند روز بازی لذت بخش بود میرم برای خریداری نسخه اورجینال

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

دوستان کسی تا به حال موفق شده بازی کنه یا خبر 

لینک به دیدگاه

یکی از مشکلاتی که تو بازی وجود داره، ناسازگاری شدید این بازی با overlay نرم افزار های مختلف مثل fraps هست !

برای بعضی این مشکل وجود داره که یا بازی کلاً اجرا نمیشه یا وقتی اجرا میشه در حد 1 فریم در ثانیه هست ! برای حل این مشکل باید هر برنامه ایی که برای نمایش فریم ریت هست رو کلاً ببندید مثل  RivaTuner statics server که تو Afterburner ازش استفاده میشه برای کارایی مثل اسکرین شات و یا فیلم گرفتن و یا نمایش فریم ریت که کلاً باید این برنامه رو ببندید (نیازی به بستن خود اتفر برنر نیست ولی اگه تو افتربرنر تیک قسمت های فریم ریت و غیره خورده باشه با بستن نرم افزاری که گفتم ، افتر دوباره خودش سرور رو لود میکنه) و یا همون فرپس و از این قبیل . گاهی موارد برنامه های دیگه ایی هم مثل overlay کلاینت استیم هم میتونه مشکل ساز باشه و یه مورد هم برنامه powerdvd واسه من مشکل ساز شده بود !

*برای دیدن فریم ریت بازی، تو خود بازی کنسول رو با زدن دکمه ~ باز کنید و دستور زیر رو تایپ و اینتر بزنید:

perfoverlay.drawfps 1

**خود بازی باگ های فراوونی داره در حدی که به این گیم میگن bugfield ! که خب دو موردش در حدیه که تو روند داستان بازی مشکل ایجاد میکنه و ابجکتیو مرجله رو نمیتونید پاس کنید، اینجا موراد رو نمیگم که اسپویل نشه ولی اگه مشکلی داشتید بپرسید !

*** هم برای این گیم و خیلی گیم های دیگه توصیه میشه قبل اجرای بازی تم ویندوز رو وری حالت basic قرار بدید، تا حدودی رو پرفورمنس تاثیر داره ! برای این کار روی آیکون بازی کلیک راست و Properties و از بخش compatibility گزینه Disable desktop composition رو تیک بزنید و ok.

البته از اونجایی که کلاینت اورجین فوق العاده مضخرف تشریف دارن رو اکثر گیم های این کمپانی عمل نمیکنه و باید دستی خودتون تم رو عوض کنید !

لینک به دیدگاه

دوستان کسی تا به حال موفق شده بازی کنه یا خبر 

سلام علی عزیز . ممنون بابت خبری که دادی .

خیلی دوست داشتم که بتونم بازی رو به صورت انلاین تجربه کنم. با توضیحاتی که داده بودی براحتی بازی رو اجرا کردم.از سایر دوستانی هم که راهنمایی کردن تشکر میکنم.

لینک به دیدگاه

سلام علی عزیز . ممنون بابت خبری که دادی .

خیلی دوست داشتم که بتونم بازی رو به صورت انلاین تجربه کنم. با توضیحاتی که داده بودی براحتی بازی رو اجرا کردم.از سایر دوستانی هم که راهنمایی کردن تشکر میکنم.

خواهش می کنم عزیز پس شما توانستی 

نمی دونم چرا اقا مهدی نتونست بازی کنن خیلی تلاش کردیم درست کنم نشد که نشد

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

درود

من همه چیزش رو اوکی کردم بعد 2 گیگ دانلود میخاست تقریبا 1 گیگش رفته بود حواسم نبود کنسل دانلود رو زدم دیگه نشود ادامش برم دیگه کلا بیخیال شدم :D

لینک به دیدگاه

سلام

من بتل 3 میزنم کسی از دوستان اگر پایس اد کنه  با هم بازی بزنیم ...

id : mahdi8063

لینک به دیدگاه

داداش بتل 3 نمیزنی اد کنیم همو بریم به جنگ دشمن ? :D

سلام

من بتل 3 میزنم کسی از دوستان اگر پایس اد کنه  با هم بازی بزنیم ...

id : mahdi8063

به هر دو دوست 

بتل 3 رو خیلی بازی کردم قبلا فعلا رو سیستم ندارم حال هم ندارم دانلود کنم چون پریمیوم هست و باید 5 تا dlc هم روش دانلود کنم 

لینک به دیدگاه

به هر دو دوست 

بتل 3 رو خیلی بازی کردم قبلا فعلا رو سیستم ندارم حال هم ندارم دانلود کنم چون پریمیوم هست و باید 5 تا dlc هم روش دانلود کنم 

اگر اهواز بودی کامل فایل هارو بهت میدادم منم premium دارم

لینک به دیدگاه

سلام بازی من تو درایو d هست درایو c که اون قدر جا نداره که بازی اون پوشه ی گفتین کپی کنم راه دیگه ای نداره؟

ویرایش شده توسط mahdise7en
لینک به دیدگاه

:( :( :( *dry#  دوستان لطفا راهنمایی کنید.

داداش منم هر کاری کردم نشد (کارت من 7970) هستش

اما از روش آنلاین که یک هفته رایگان بود جواب داد

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ، برنامه origin رو تو درایو d نصب کن .تو همون درایو d هم پوشهprograme files (x86) ایجاد میشه .میتونی بازی رو کپی کنی.

لینک به دیدگاه

دوستان میتونن با 20 30 تا ایمیل اکانت اوریجین بسازن و تو همش این بتلفیلد رو رایگان فعال کنن که میشه 210 روز رایگان :D تا اون موقع هم از بازی سیر میشیم دیگه من فعلا 10تا ساختم.. بهتر از 210 هزارتومان پول دادنه :D از دقیقه ی اولی که شروع به بازی کنید فقط تا 1 هفته بعد هر اکانت جواب میده و شما میتونید مثلا الان اکانت رو با بتل بسازید و 1سال دیگه بازی کنید مهم همون زمان اجرای اول بازی با هر اکانت هست طبق گفته ی سازنده... :D

ویرایش شده توسط shayan.vampire
لینک به دیدگاه

دوستان میتونن با 20 30 تا ایمیل اکانت اوریجین بسازن و تو همش این بتلفیلد رو رایگان فعال کنن که میشه 210 روز رایگان :D تا اون موقع هم از بازی سیر میشیم دیگه من فعلا 10تا ساختم.. بهتر از 210 هزارتومان پول دادنه :D از دقیقه ی اولی که شروع به بازی کنید فقط تا 1 هفته بعد هر اکانت جواب میده و شما میتونید مثلا الان اکانت رو با بتل بسازید و 1سال دیگه بازی کنید مهم همون زمان اجرای اول بازی هست طبق گفته ی سازنده... :D

این رو به همه پیشنهاد می کنم فکر جالبی هست فقط حال می خواد  =))  =))  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

سلام بازی من تو درایو d هست درایو c که اون قدر جا نداره که بازی اون پوشه ی گفتین کپی کنم راه دیگه ای نداره؟

برو توی تنظیمات اوریجین و مسیر بازی رو به درایو D تغییر بده

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بالاخره نصب کامل شد ممنون از دوستان برای کمک :D

لینک به دیدگاه

داداش منم هر کاری کردم نشد (کارت من 7970) هستش

اما از روش آنلاین که یک هفته رایگان بود جواب داد

داداش منم انلاین درست شد ولی افلاین نداره چی کار کنم که افلاین رو بتونم اجرا کنم؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بالاخره نصب کامل شد ممنون از دوستان برای کمک :D

بسیار عالی نام کاربری چی هست عزیز 

من امروز 3 تا درخواست دوستی گرفتم می خوام ببینم شما هم بینشون بودید

لینک به دیدگاه

سلام نام کاربریم همینه mahdi se7en

لینک به دیدگاه

منم نصبش کردم آماده اجراست , درخواست هم فرستادم 

ID = 0370218779

لینک به دیدگاه

این که کپی بازی کردن مشکل درست میکنه خوب هست! منم همین مشکل رو داشتم اما این یه هفته مجاتی شدنش رو که دارم بازی می کنم هیچ مشکلی نیست و mantle هست تو آپشن بازی! اما قبل این با آخرین آپدیت هم نبود! :)

امثال این اقایون چون پول دادن یه جورایی پشیمونن حالا با یه منتل دارن خودشونو توجیح و دل خوش میکنن :|

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...