رفتن به مطلب

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

moghazzal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

radeon که مال زمان قاجاره =)) . کاربرا تازه فهمیدن مشکل داره؟

...  :-w

لینک به دیدگاه

عجب شیر تو شیری شده این شرکت ها!

خدای باید برای اتفاق های بدتر از این آماده باشیم قراره روز قیامت بشه دست این دو شرکت رو بشه! ~x( ~x( ~x(

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

خوبه باز مثله Nvidia گرافیک 3.5 گیگ رو به جای 4 قالب نکرده! مشکل خاصی نیست حل می شه با درایور یا یک آپدیت برای بازی.

لینک به دیدگاه

دیگه دارم مطمین میشم AMD با mantle به مشکل خورده و جمعش میکنه BF4 تنها بازی هست که کامل از mantle استفاده میکنه 

توی چند تا سایت هم نوشته مقابله mantle با directx-open gl در صورتی که اینها هر دو بستر این API باید باشن 

لینک به دیدگاه

من که از ویندوز 8.1 خیری ندیدم -

چندبار کال اف دیوتی 8 رو نصب کردم بالا نیومد -

یکم تقصیر خود ویندوز هم میتونه باشه - گفتم یکم

--------------------------------------------------

حتما با یه درایور مشکلش حل میشه :)

لینک به دیدگاه

ی نکته دوستمون Analyser  گفت Mantle

چند جا و چند مقاله خوندم شرکت AMD/ATI استارت خوبی زده اما توانای کامل کردن و توسعه اش نداره چراکه باید هم از بُعد سخت افزاری و میان افزاری و نرم افزاری کار کنه و اینکه سازندهای بازی هارو تشویق به استفاده اش بکنه - از طرفی DX12 به مراتب بهینه شده از همه جنبه هستش و این کد نویسی AMD/ATI پس پر خطا خواهد بود چرا که این بازی ها بیس استفاده از این ندارن و فقط فراخوان شبه کد و بهینه شد برای این کد هستن - شرکت AMD/ATI بخاطر مسائل مالی و ضعف مهندسی نرم افزاری توانای بهینه و توسعه این کد نداره و بخاطر همین بود که شرکت Nvidia و Intel قبول استفاده از این کد نکردن چرا که صرفه اقتصادی و کارای نداره

شرکت AMD/ATI به این تصور که این کد رو Open Sorce قرار میده و بعد از توسعه ی که اینتل و انودیا داده اند استفاده کنه اینو پیشنهاد دادن

شرکت Intel  و Nvidia به نتیجه این رسیدن که DX12 بهینه تر و بصرفه خواهد بود و این دو شرکت دارن روی NVLink و حافظه اشتراکی برای بهود ارتباط بین CPU  و GPU و اشتراک حافظه سیستم برای کوتاه کردن انتقال چندین باره اطلاعات هست که خود این دو یک انقلاب بزرگ در علم سخت فزار خواهد بود و شرکت Nvidia داره رو تراشه پاسکال چه نرم افزاری چه سخت افزازی کار میکنه و بی تعصب بگم انویدیا با هر بار آپدیت Driver هاش کارای کارت هاشو بالا میبره ما متاسفانه AMD/ATI ضعف شدید درایور داره و دوستان عزیزم که کارت از شرکت AMD/ATI دارن این حرف منو تایید میکنن

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

سلام

دقیقا مشکل حافظه چی هست؟؟

من این بازی رو با ویندوز 8.1 نصب دارم

هم با Mantle هم با DX تست کردم مشکلی تو فریم گرفتن ندارم باهاش

هر روز هم دارم انلاین بازی میکنم.

حداقل 3.5 گیگ رو جا 4 گیگ به مشتری ها نداده و با درایور جدید بر طرف میشه و سخت افزاری نیست.

لینک به دیدگاه

مقاىسه اىن دو مشکل اشتباه است .

مشکل انوىدىا سخت افزارىه اما اىن نرم افزارىه اونهم فقط در وىندوز ۸ و بتل ۴ اما مشکل انوىدىا در همه بازى ها و همه سىىتم عامل هاست .

مشکل اى ام دى بدون هىچ هزىنه اى با ىک دراىور حل مىشه اما مشکل انوىدىا رىشه اى هستش .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

شنیدین میگن چند کلمه هم از مادر عروس؟ :-? 

حالا جریان منه. ^_^ 

یه سوال دارم از رغیب این بازی یعنی COD : Advanced Warfare

آقا من اینو امروز بعد از تموم کردن 2بار پشت سر هم اویل ویتین :wacko:  شروع کردم برم.

اما یه موردی که هست و برای من سوال شده اینه که چرا اینقدر فریم بالاست؟البته میدونم الان خندتون میگیره اما باور کنید من فکر میکردم از این بازی حدود 60تا70 فریم بگیرم نه اینکه 160تا170.

3بار هم چک کردم ، تنظیمات همه روی نهایت ممکن هستن.

آیا برای شما هم همینجوری بود؟

160 فریم  :blink:  شما مطمعن هستید همه تنظیمات روی اخرین گذینه هست حتی سوپرسمپلینگ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

160 فریم  :blink:  شما مطمعن هستید همه تنظیمات روی اخرین گذینه هست حتی سوپرسمپلینگ 

برادر دیگه شوخی نکن دیگه!!! کی میتونه سوپر سمپلینگ رو روی آخرش بزاره؟

دوستان اینم عکس از محیط تنظیمات ، که البته بعد از گرفتن عکسش Sync Every Frame رو خاموش کردم.

post-10820-0-60352600-1423065669_thumb.jpg

post-10820-0-59914300-1423065684_thumb.jpg

post-10820-0-28688700-1423065693_thumb.jpg

post-10820-0-18165500-1423065707_thumb.jpg

post-10820-0-51146800-1423065721_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

شما منو به فکر انداختید چرا کارت من نمیتونه مثل مال شما فریم بده من الان با تنظیمات شما یه تستی کردم تو صحنه های شلوغ 70-80و تو صحنه های بسته 120

ایا کارت شما هم ثبات فریم نداره 

لینک به دیدگاه

دوستان اینم عکس از محیط تنظیمات ، که البته بعد از گرفتن عکسش Sync Every Frame رو خاموش کردم.

داداش منم رو الترا زدم ولی گرافیکش از عکس های شما خیلی بیشتر بود :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما منو به فکر انداختید چرا کارت من نمیتونه مثل مال شما فریم بده من الان با تنظیمات شما یه تستی کردم تو صحنه های شلوغ 70-80و تو صحنه های بسته 120

عزیز شاید چند درصدی به خاطر رم و CPU باشه که مال من قویتره.

درسته مال منم ثبات نداره اما کفش به 90تا100 میرسه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش منم رو الترا زدم ولی گرافیکش از عکس های شما خیلی بیشتر بود :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?

میشه لطفا چند تا عکس برای مقایسه بزارین؟

لینک به دیدگاه

عزیز رزولوشنی که نوشته درسته اونجا 

مانیتورتون چی هست 

اگر همون رزولوش باشه مشکلی نیست فرم دهی کاملا درست هست 

لینک به دیدگاه

30935961803042333051.jpg

تنظیمات گرافیکی بازی پر طرفدار و بسیار مهم Battlefield Hardline مشخص شد

بازی نام برده بروی کنسول PS4 در تنظیمات 900P  و در کنسول XBOX ONE در رزولوشن غم انگیر 720P  اجرا خواهد شد

تنظیمات گرافیکی روی هر سه پلتفروم

PC =ULTRA SETTING 4K/1080P 60FPS

PS4 = 900P 60FPS
XBOX ONE = 720P 60FPS

منبع:

http://news.softpedia.com/news/Battlefield-Hardline-Runs-at-720p-on-Xbox-One-900p-on-PS4-60fps-EA-Hints-472068.shtml

ویرایش شده توسط VFSDF
لینک به دیدگاه

بازیهای First Person Shooter که 60 FPS براشون بسیار واجبه باعث میشن ضعف سخت افزاری کنسولها کاملا نمایان بشه برای رسیدن به 60 فریم حتما باید از رزولوشن کم کنن . از طرفی تنظیمات بازی باید حتما حداقل medium - یا high باشه که بتونه حس نسل بعدی القا کنه
حتی ناتی داگ هم جدیدا اعلام کرده رسیدن به 60 فریم کار بسیار مشکلیه .

720p اونم تو سال 2015 اصلا قابل قبول نیست ( تصویر هرکاریش کنی بازم کدر ماته )

لینک به دیدگاه

کنسول مال بچه دبستانیهاست که والدین میخوان برای کسب معدل بیست بهشون هدیه بدن =))

لینک به دیدگاه

خداییش هیچ وقت کنسول نمیتونه جای پای پی سی پا بزاره . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستی شما روی چه ریزولیشنی بازی میکنید؟

عزیز رزولوشنی که نوشته درسته اونجا 

مانیتورتون چی هست 

اگر همون رزولوش باشه مشکلی نیست فرم دهی کاملا درست هست 

بله علی آقا ریزولیشن مانیتور من که AOC V22 Plus هست همینه ، اما همچینم از 1080 کم نداره.

لینک به دیدگاه

دوستان سیستم مورد نیاز برای Battlefield HardLine اعلام شد :cool:

اگر دروغ بود بگید دروغه :-?

post-15826-0-63132500-1423085557_thumb.jpg

post-15826-0-72370400-1423085625_thumb.jpg

post-15826-0-26366300-1423085640_thumb.jpg

post-15826-0-66007600-1423085655_thumb.jpg

post-15826-0-89733800-1423085665_thumb.jpg

post-15826-0-25367400-1423085678_thumb.jpg

post-15826-0-07055100-1423085688.jpg

لینک به دیدگاه

قرار نبوده کنسول با PC رقابت کنه این دستگاه برای بازی هست و به درد هیچ کاری نمیخوره جز بازی کردن درسته کیفیت تصویرشون به PC نمیرسه ولی باز هم مردم را سرگرم میکنه و همین دلیل بوجود اومدنش هست

همه مثل ما حرفه ای نیستن که برن فطعات کامپیوتر بخرن بیارن رو هم سوار کنن بعد بشینن بازی کنن و هر کاری که بخوان انجام بدن

طرف چیزی سر در نمیاره از سخت افزار ولی دلش میخواد بازی کنه میره میخره دیگه........تا اخر هم نمیفهمه Frame چی هست یا بازی با موس و کیبرد چه حالی میده و چقدر راحت تر از کنسول هست من خودم تا موقعی که با کنسول بازی میکردم همیشه میگفتم با کیبرد چطوری میشه بازی کرد ؟؟؟ توی مغزم نمی گنجید تا اولین PC را خریدیم و دیدم نه خیلی بهتر از کنسول هست و گرافیک بهتری هم داره

اونهایی هم که حالا با لپ تاپ و کنسول سرگرم هستن در اینده به جمع ما ملحق میشن مطمئن باشید

زنده باد PC :party: :clapping: @};-

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

در 720p تقریبا کیفیت خیلی کم شده و تصویر کدر می شه

بازم زنده باد(PC)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...