رفتن به مطلب

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

moghazzal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

متاسفانه داره هی کنسول ها همه رزولیشنشون میاد پایین کم کم تا 720... و چون tv های 4k هم اومده به بازار این باعث یجور دلزدگی و نارضایتی میشه... و pc ها رو بیشتر بچشم میاره مخصوصا که با کارت های پیش رو که قراره بیان ... منم قصد تهیه ی یک کنسول داشتم منصرف شدم بجاش اون پولو یک کارت خوب میخرم حالشو میبرم...  ^_^

و این یک فرصت خوبیه برای نینتندو که با استفاده از قدرت سخت افزاری بهتر به اوج برگرده... (البته اگه استفاده کنه)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اينا بايد جزئيات و تکسچر ها رو کم کنن و روي رزولوشن کار کنن ! رزولوشن بالا بره خودش تا حدي جبران مي کنه ! طرف با چه اميدي رفته تلويزيون 4K خريد که در آينده بشينه بازيهاي 4K بزنه روي PS4 (چون يادمه يه جايي يکي از مسئولان PS4 گفته بود 4K ساپورتيم در آينده) الان با اين وضعيت ميشه گفت آينده اين دو کنسول همون 720P هست !
ولي قبول کنيد که بازي ساز ها هم راه نميان ! 
PS3 با 256 مگابايت رم و 256 مگابايت حافظه گرافيکي در بدو ورود با خودش موتور استروم رو آورد که در زمان خودش واقعا حيرت آور بود :

060921_motorstorm_01.jpg

الان چيزي از نسل اين دو کنسول نگذشته که اينطور ضعيف عمل مي کنن !

لینک به دیدگاه

راستی شما روی چه ریزولیشنی بازی میکنید؟

بله علی آقا ریزولیشن مانیتور من که AOC V22 Plus هست همینه ، اما همچینم از 1080 کم نداره.

من با 1080بازی میکنم ولی برای اینکه با سیستم شما تست کنم روی 1650بازی کردم که 70-80 فریم داد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من با 1080بازی میکنم ولی برای اینکه با سیستم شما تست کنم روی 1650بازی کردم که 70-80 فریم داد 

پس به احتمال زیاد این تفاوت فریمی بین من و شما به خاطر همون cpu  و ram هستش.

لینک به دیدگاه

میشه با روزولیشن 1080وبا سمپلینگ 4تست کنید ببینید چند فریم میده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فردا حتما قرار میدم.

ویرایش شده توسط rahmanshahi
لینک به دیدگاه

دوستان این Battlefield Hardline که میگین با لینک زیر فرق داره؟ یعنی بحث سر سیستم مورد نیاز نسخه جدیدترش هست؟ که اگه اینطوره پس چرا اسمش دقیقا همونه؟

http://download.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-battlefield-hardline-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1/

لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز همون بازی هست ولی منتظر نسخه Alfa هستیم نمیدونم چرا Beta را میشه پیدا کرد درحالی که باید تا به حال میومد

لینک به دیدگاه

30935961803042333051.jpg

تنظیمات گرافیکی بازی پر طرفدار و بسیار مهم Battlefield Hardline مشخص شد

بازی نام برده بروی کنسول PS4 در تنظیمات 900P  و در کنسول XBOX ONE در رزلوشون غم انگیر 720P  اجرا خواهد شد

تنظیمات گرافیکی روی هر سه پلتفروم

PC =ULTRA SETTING 4K/1080P 60FPS

PS4 = 900P 60FPS

XBOX ONE = 720P 60FPS

منبع:

http://news.softpedia.com/news/Battlefield-Hardline-Runs-at-720p-on-Xbox-One-900p-on-PS4-60fps-EA-Hints-472068.shtml

با سلام خدمت استادVFSDF و دیگر اساتید

من میخام یه کیس بخرم نهایت تا 1800 که تا 4 یا 5 سال دیگه جوابگو باشه

موندم کنسول بخرم یا  سیستم

از نوشتها و تلاشهای شما (چه تلاشهای قبلی چه تلاشهای جدید) در مورد بدرد نخور بودن کنسولها معلومه که نظرتون رو کیسه

پس یه کیس تو مایه های 1800 با موس و کیبورد وایر لس(به جا دسته  کنسول)تو قیمت 1800 برام لیست کنید

توجه داشته باشید براحداقل 4 سال میخام جواب گو باشه

یک نکته رو هم قطعا میدونید استاد بعضی از بازی های امسال پیشنیازهاشون i5 بوده پس با i5 لیست بشه

راستی رم هم جوری بنویسید که اگر  سیستمی پیشنهاد رمش در ایند از 8 بیشتر بود لنگ نزنم

توقع کیفیت بالا در 4k هم نیست فقط همون 1080 الترا+با 60 فریمی که بش خیلی علاقه دارید

خوب این یه قلم رو اگر دیدید قسمت سیستم بالا میره قیمت نزارید

خوب چون دوست دارم مثل کنسول خرابی سیستم عاملی و نرم افزاری هم نداشته باشه انتی ویروس اورجینال و ویندوز اورجینال هم فرموش نشه (نه بلدم ویندوز و نرم افزار  عوض کنم نه پولشو دارم هر 4 ماه یه بار 50 تومن بدم خدماتیا برام این کارو انجام بدن)

با تشکر از شما

دوستان دیگه هم در لیست کردن این سیستم استاد رو یاری کنید

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

من الان راهنمایی خاستم

پس دوستی که منفی دادن لطفا دلیل منی دادنشو توضیح بدن(قطعا گزارش میدم منفی دادن ایشون رو)

لینک به دیدگاه

همه اینها به کنار

قیمت بازیهاش تو حلقومم

با PC عمری رایگان استفاده کردیم

لینک به دیدگاه

این این کنسولدارا تو فرومای دیگه میومدن میگفتن دیگه کرک 3dm اومده هیچ کاری نمیتونین بکنین و هر هر میبافتن!!!اخه یکی نیست بیاد بهشون بگه نه که شما دارین خودتون بازی رایگان بازی میکنین!!ما اگه پول ارجینال میدیم حداقل بازی با کیفیت بازی مینیم.

یه عده دیگشون هم میان میگن کنسول نیاز به ارتقا نداره و ....اخه ای کیو تو یه pc بخر از نظر سخت افزاری قویتر از کنسول باشه تا عمر داری با کیفیت بیشتری بازی میکنی نسبت به کسنول حتی اگه نهایت نباشه.

به خاطر همین ای کیو هست که رفتن کنسول خریدن!

لینک به دیدگاه

همه اینها به کنار

قیمت بازیهاش تو حلقومم

با PC عمری رایگان استفاده کردیم

خوب رایگان استفاده کردن یعنی چی؟

یعنی بازی رو رایگان عرضه کردن یا.....

برادر من دینت در این مورد چی میگه؟

لینک به دیدگاه

آیا با کنسول میشه براحتی اینترنت گردی کرد؟

آیا کنسول میتواند 12 ترابایت هارد رو پشتیبانی کند؟

آیا با کنسول میشه کنار بازی رندر گرفت؟ فتوشاپ کار کرد؟ کارهای روز مره رو انجام داد؟ چت کرد؟ ف---ی-س-ب-وک چک کرد؟

آیا کنسول با موس کیبرد ریزر و لاجیتک سازگاری کامل دارد؟

آیا میتوان کنسول را شخصی سازی کرد یا آن را ارتقا داد؟

آیا روی بازیهای کنسولی هک و مود کارساز هست؟

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

این این کنسولدارا تو فرومای دیگه میومدن میگفتن دیگه کرک 3dm اومده هیچ کاری نمیتونین بکنین و هر هر میبافتن!!!اخه یکی نیست بیاد بهشون بگه نه که شما دارین خودتون بازی رایگان بازی میکنین!!ما اگه پول ارجینال میدیم حداقل بازی با کیفیت بازی مینیم.

یه عده دیگشون هم میان میگن کنسول نیاز به ارتقا نداره و ....اخه ای کیو تو یه pc بخر از نظر سخت افزاری قویتر از کنسول باشه تا عمر داری با کیفیت بیشتری بازی میکنی نسبت به کسنول حتی اگه نهایت نباشه.

به خاطر همین ای کیو هست که رفتن کنسول خریدن!

خوب دوست من شما هم در این پست برا من جواب بده(لیست قیمت میخام)

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=39016&p=460181

اصلا نیاز به کرکو این چیزا نیست

من مقیدم به استفاده اورجینال

لینک به دیدگاه

دعوا

PC-Vs-Console-Gaming.jpg

ویرایش شده توسط FAZEL77
لینک به دیدگاه

آیا با کنسول میشه براحتی اینترنت گردی کرد؟

آیا کنسول میتواند 12 ترابایت هارد رو پشتیبانی کند؟

آیا با کنسول میشه کنار بازی رندر گرفت؟ فتوشاپ کار کرد؟ کارهای روز مره رو انجام داد؟ چت کرد؟ ف---ی-س-بو-ک چک کرد؟

آیا کنسول با موس کیبرد ریزر و لاجیتک سازگاری کامل دارد؟

آیا میتوان کنسول را شخصی سازی کرد یا آن را ارتقا داد؟

آیا روی بازیهای کنسولی هک و مود کارساز هست؟

دوست من , خاسته من در پست http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=39016&p=460181

مشخصه

فقط برا بازی هست

به هک و مود هم اعتقادی ندارم

جواب منو هم در مورد استفاده از بازیهای پی سی به صورت رایگان هست و نظر دینتونو ندادید

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

موندم کنسول بخرم یا  سیستم

از نوشتها و تلاشهای شما (چه تلاشهای قبلی چه تلاشهای جدید) در مورد بدرد نخور بودن کنسولها معلومه که نظرتون رو کیسه

پس یه کیس تو مایه های 1800 با موس و کیبورد وایر لس(به جا دسته  کنسول)تو قیمت 1800 برام لیست کنید

یک نکته رو هم قطعا میدونید استاد بعضی از بازی های امسال پیشنیازهاشون i5 بوده پس با i5 لیست بشه

راستی رم هم جوری بنویسید که اگر  سیستمی پیشنهاد رمش در ایند از 8 بیشتر بود لنگ نزنم

توقع کیفیت بالا در 4k هم نیست فقط همون 1080 الترا+با 60 فریمی که بش خیلی علاقه دارید

خوب چون دوست دارم مثل کنسول خرابی سیستم عاملی و نرم افزاری هم نداشته باشه انتی ویروس اورجینال و ویندوز اورجینال هم فرموش نشه (نه بلدم ویندوز و نرم افزار  عوض کنم نه پولشو دارم هر 4 ماه یه بار 50 تومن بدم خدماتیا برام این کارو انجام بدن)

با تشکر از شما

خوب همون طور که اشاره شد کنسول برا بچه دبستانیهاست که نمیتونن یه ویندوز رو هم خودشون عوض کنن . کنسول به شما پیشنهاد میشه . کمی بودجتون رو بالاتر ببرین سیستمی میشه بست که 2k رو هم ساپورت کنه . چیزی که برای کنسول دارا ارزوست.

لینک به دیدگاه

موندم کنسول بخرم یا سیستم

پس یه کیس تو مایه های 1800 با موس و کیبورد وایر لس(به جا دسته کنسول)تو قیمت 1800 برام لیست کنید

راستی رم هم جوری بنویسید که اگر سیستمی پیشنهاد رمش در ایند از 8 بیشتر بود لنگ نزنم

خوب چون دوست دارم مثل کنسول خرابی سیستم عاملی و نرم افزاری هم نداشته باشه انتی ویروس اورجینال و ویندوز اورجینال هم فرموش نشه (نه بلدم ویندوز و نرم افزار عوض کنم نه پولشو دارم هر 4 ماه یه بار 50 تومن بدم خدماتیا برام این کارو انجام بدن)

با تشکر از شما

دوست عزىز در سال چندتا بازى مبخواى انجام بدى ??? براى هر دونه حداقل ۱۵۰ تا بزار روى بودجه ! من حداقل سالى ۳۰ تا بازى رو تجربه مىکنم . تفاوت قىمت هر بازى توى پى سى و کنسول چىزى حدود ۱۵۰ تومنه .

واقعا حاضرى کال اف و بتل رو با دسته بازى کنى !

وىروس کش و وىندوز !!!

اگر مىخواى فقط بازى کنى ىعنى رفتن به اىنترنت و فلش زدن به کامپىوتر ممنوع . اىن نمىشه که شما همه کار با سىستمتون انجام بدىد بعد که وىروسى شدىد ىا سىستمتون خراب شد شاکى باشىد اگر فقط بازى کنىد سمستم نه وىروسى مىشه نه وىندوز مىخواد !

کنسول ها چندتا بازى رو توى فول اچ دى اجرا مىکنن ???? .

من با اىن سىستم کال اف ۱۰ رو در رزولىشن ۱۶۰۰ در ۹۰۰ با تنظىمات مدىوم ۴۰ فرىم مىگرفتم . شما ىه کم بزار روى گرافىک خىل بهتر مىشه

سى پى ىو ۹۵۵۰ سوکت ۷۷۵ رم ۶ گىگ دى دى ار ۲ گرافىک ۶۶۷۰ دوگىگ دى دى ار ۳ .

لطفا منطقى مقاىسه کنىد دوست من !

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

خوب همون طور که اشاره شد کنسول برا بچه دبستانیهاست که نمیتونن یه ویندوز رو هم خودشون عوض کنن . کنسول به شما پیشنهاد میشه . کمی بودجتون رو بالاتر ببرین سیستمی میشه بست که 2k رو هم ساپورت کنه . چیزی که برای کنسول دارا ارزوست.

دوست من طبق گفته استاد من لیست سیستم خاستم(یعنی راهنمایی) چه ربطی به جواب الان شما داره؟!

لینک به دیدگاه

دوست من , خاسته من در پست http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=39016&p=460181

مشخصه

فقط برا بازی هست

به هک و مود هم اعتقادی ندارم

جواب منو هم در مورد استفاده از بازیهای پیس به صورت رایگان و نظر دینتونو ندادید

بیزحمت جوش نیارین

مورد آخر هم یادتون رفت

مود و هک رو کنسول داریم؟

اگه برای بازیه سبک شوتر موس و کیبرد خوب میخواد آیا 100٪ امکاناتش ساپورت میشه؟

در آخر فکر میکنم شما نابینا هستین! نوشتم من دین ندارم و استور رسمی داخل ایران معرفی کنید

نمیدونم رابطه نرم افزار با دین چیه؟

لینک به دیدگاه

دوست عزىز در سال چندتا بازى مبخواى انجام بدى ??? براى هر دونه حدافل ۱۵۰ تا بزار روى بودجه ! من حداقل سالى ۳۰ تا بازى رو تجربه مىکنم . تفاوت قىمت هر بازى توى پى سى و کنسول چىزى حدود ۱۵۰ تومنه .

واقعا حاظرى کال اف و بتل رو با دسته بازى کنى !

وىروس کش و وىندوز !!!

اگر مىخواى فقط بازى کنى ىعنى رفتن به اىنترنت و فلش زدن به کامپىوتر ممنوع . اىن نمىشه که شما همه کار با سىستمتون انجام بدىد بعد که وىروسى شدىد ىا سىستمتون خراب شد شاکى باشىد اگر فقط بازى کنىد سمستم نه وىروسى مىشه نه وىندوز مىخواد !

کنسول ها چندتا بازى رو توى فول اچ دى اجرا مىکنن ???? .

من با اىن سىستم کال اف ۱۰ رو در رزولىشن ۱۶۰۰ در ۹۰۰ با تنظىمات مدىوم ۴۰ فرىم مىگرفتم . شما ىه کم بزار روى گرافىک خىل بهتر مىشه

سى پى ىو ۹۵۵۰ سوکت ۷۷۵ رم ۶ گىگ دى دى ار ۲ گرافىک ۶۶۷۰ دوگىگ دى دى ار ۳ .

لطفا منطقى مقاىسه کنىد دوست من !

دوست عزیز من گیمر انلاینم

و اورجینال باز

و اینگه نیازی ندارم حداقل 30 بازی رو در سال تجربه کنم

یه اورجینال میگیرم بازی میکنم و کلی هم برا لول اپ کردن باش مشقولم(مدرن وارفر3 بلک اپس 2 و بتل3 و فارکرای3 رو هنوز مستر لول نشدم)

دوما من گفتم مقیدم به بازی اورجینال من دوست ندارم 30 بار کناه استفاده غیر قانوی بازی رو در سال به گردن بگیرم

لطفا طبق پستhttp://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=39016&p=460181

راهنمایی کنید و به حاشیه نرید

لینک به دیدگاه

ههههههههههههه

جک جدید ؟

خدایی موندم اونی که میخواد کنسول ها رو با pc هم رده یا قوی تر نشون بده - با چه بهونه یا دلیلی اومده جلو :laughing:

لینک به دیدگاه

بیزحمت جوش نیارین

مورد آخر هم یادتون رفت

مود و هک رو کنسول داریم؟

اگه برای بازیه سبک شوتر موس و کیبرد خوب میخواد آیا 100٪ امکاناتش ساپورت میشه؟

در آخر فکر میکنم شما نابینا هستین! نوشتم من دین ندارم و استور رسمی داخل ایران معرفی کنید

نمیدونم رابطه نرم افزار با دین چیه؟

نرم افزار ربطش به دیدن اینکه که اگر غیر قانونی استفاده کنید یعنی دزدی

اگر دین ندارید حرفی نیست

من نابینا هم نستم

ندیدم نوشتید دین ندارید(در  واقع شما زمانی پست دادید کن من هم داشتم پست میدادم)

لینک به دیدگاه

ههههههههههههه

جک جدید ؟

خدایی موندم اونی که میخواد کنسول ها رو با pc هم رده یا قوی تر نشون بده - با چه بهونه یا دلیلی اومده جلو :laughing:

دوست من بحث کمک و راهنمایی هست

میتونید درش شرکت کنید پست http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=39016&p=460181

جریان جک و این چیزا رو درک نمیکنم

لطفا اگر توانای دارید برام لیست سیستم بدید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...