رفتن به مطلب

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

moghazzal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مگه نه الان پیش نیاز فار کرای 4 i5 هست پس یه سیستم با i5

جهنم زرر گرافیکو کمتر بگیرید تا 1800 جا بی افته

این سیستم خوب هست سیستم خودمم والا همین حدود هست فقط کارت گرافیکش بهتر خریدم قبلش کارت ضعیف تر داشتم / برای بازی ها این کارت 750 خیلی خوب هست شما میتونید هزینه خرید 3 تا بازی پلی 4 کنار بذارید و یک رم اضافه کنید و کارت گرافیک بهتر حتی بخرید من الان با 4 گیگ 90 درصد بازی ها اجرا کردم 

Snapshot_2015_02_07_013851.png

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

بهانه الکی میگیری.

وقتی طرف داره با 6300 راحت 40 فرینم میگیره بهانه i5 گرفتن مسخرست.

کسی میره i5 میخره که حداقل گرافیک 760 رو سیستمش باشه.

[-X :-w :-w

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

دوست گرامي شما يك جاي كارتون مشكل داره. مطمئنا بازي هاي مولتي پلتفرم بر روي كنسول ها اكثرشون روي تنظيمات معمولي هستش. شما بايد سيستمي جمع كنيد كه اين حد رو براتون اجرا كنه. كارت AMD 6970 سال ٢٠٠٩ هم فاركراي ٤ رو روي تنظيمات معمولي با فريم ٣٠ براتون مياره. يك Cpu Core i3 نسل ٤ هم جوابگو شما هستش . رزولوشن رو هم بايد بزاريد رو ي 720p يا 900P تا مقايستون درست در بياد. شما ميخوايد سيستمي جمع كنيد كه بهترين جزييات رو نشون بده بعد قيمتش رو مقايسه ميكنيد با كنسول ها كه درست نيست.

استاد 6970 چیه من لیست سیستم میخام برم نو بگیرم

بعدش مگه تو جریان نیستید الان بازیهایی اومده که پیشنیازشون یه 4 هستهای واقعی هست

مگه همین فار کرای 4 کلی مشکل با همین 2 هستهای ها نداشت و کلی پچو داستانو اینچیزا

الان غیر اون باز بازیهای دیکهای هم هستن که پیشنیازشون یه I5 هست

من میگم الان که تازه استارتش خورده پس تا چند سال اینده 100 در 100 عمومی I5 پیشنیازه

پس لیست با I5

حالا گرافیکو کمتر کنید

ولی بقیه چیزا حداقل با بازیهای امسال سازگار باشه حداقل

از AMD هم نباشه(سی پی رو میگم)چو تو لیون خیلی جاها دیدم سیپی یو هاشو کوبیدن

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

دوست من بی احترمی نکنید

من هیچو به زور نخاستم بگم

دارم سوال میکنم و راهنمایی

نمیتونید لیست کنید میتونید بزارید دیگران لیست کنن

چه اجباری هست شما جواب بدید؟!

یکی از رکوردهای بزرگ تو سایت امازون میدونی چی بوده

اینکه یکی از فروشندها ساعتها وقت گذاشته برای یه مشتری برای یک کفش مشاوره داده

اون وقت شما تاقت مشاوره برای یه سیستم رو نداری پس چه اجباریه درش شرکت کنی؟!

دوست عزیز خواهشا نظم تاپیک بهم نزنید

اینجا تاپیک خبریه . شما مشاوره سیستم میخوای تشریف ببرید یه تاپیک دیگه این رفتار شما معنی نمیده

لینک به دیدگاه

این سیستم خوب هست سیستم خودمم والا همین حدود هست فقط کارت گرافیکش بهتر خریدم قبلش کارت ضعیف تر داشتم / برای بازی ها این کارت 750 خیلی خوب هست شما میتونید هزینه خرید 3 تا بازی پلی 4 کنار بذارید و یک رم اضافه کنید و کارت گرافیک بهتر حتی بخرید من الان با 4 گیگ 90 درصد بازی ها اجرا کردم 

Snapshot_2015_02_07_013851.png

اها این شد

لیست بدید لطفا

اقا نادر منون

ولی اقا نادر موس کیبورد نداره داریونداره

باز سر جمع اونا روهم 150 بزاریم روش میشه 350 از خاسته من بیشتر

میگی چی کا کنیم؟!

لینک به دیدگاه

استاد 6970 چیه من لیست سیستم میخام برم نو بگیرم

بعدش مگه تو جریان نیستید الان بازیهایی اومده که پیشنیازشون یه 4 هستهای واقعی هست

مگه همین فار کرای 4 کلی مشکل با همین 2 هستهای ها نداشت و کلی پچو داستانو اینچیزا

الان غیر اون باز بازیهای دیکهای هم هستن که پیشنیازشون یه I5 هست

من میگم الان که تازه استارتش خورده پس تا چند سال اینده 100 در 100 عمومی I5 پیشنیازه

پس لیست با I5

حالا گرافیکو کمتر کنید

ولی بقیه چیزا حداقل با بازیهای امسال سازگار باشه حداقل

از AMD هم نباشه(سی پی رو میگم)چو تو لیون خیلی جاها دیدم سیپی یو هاشو کوبیدن

خب شما معادل ٦٩٧٠ رو ببين در حال حاضر چي هستش مقايسش كن بعد نو بردار. چرا پيش نياز باشه !! دوست گرامي براي حداكثر تنظيمات اين مشخصات رو ميدن. شما با Core i 3 نسل 4 كرايسيس 3 هم ميتونيد بازي كنيد. متوجه منظورم نشديد شما بايد سيستمي جمع كنيد كه بازي رو روي جزييات Medium براتون اجرا كنه اونم در رز 720P با فريم 30 .

شما مبنا رو كذاشتيد بر روي بالاترين جزييات بعد قيمتش رو مقايسه ميكنيد كه درست نيست.

در هر صورت ليست كردن سيستم كاري نداره خودتونم ميتونيد اين كار رو انجام بديد.

ویرایش شده توسط SHINOODA
لینک به دیدگاه

دوست عزیز خواهشا نظم تاپیک بهم نزنید

اینجا تاپیک خبریه . شما مشاوره سیستم میخوای تشریف ببرید یه تاپیک دیگه این رفتار شما معنی نمیده

به به اساتاد تشرف اوردن

تاپیک خبری!

دوست من خبری رو بزار که خانده هاتو سر در گم نکنه

منو الان سر در گم کردی راهنمایی هم میخام راهنمایی نمیکنی چرا؟!

لینک به دیدگاه

مگه نه الان پیش نیاز فار کرای 4 i5 هست پس یه سیستم با i5

جهنم زرر گرافیکو کمتر بگیرید تا 1800 جا بی افته

آقا این شرکتای بازیسازی کلا خالی بندن، با سخت افزار سازیا دستشون تو یه کاسه س :D شما چرا باور کردی! اگه بخوان بازیو طوری بهینه میکنن روی 256 رم و 256 گرافیک هم اجرا میشه با کیفیت قابل قبول

کلا تو زندگیم به سیستم حداقلی و پیشنهادی و.. هیچ اعتقادی نداشتم. خوبی پی سی اینه که فلکسبله، اگه عمدا نبندن تنظیماتو بازیسازا میشه رو یه سیستم زغالی در حد یه لپ تاپ 4 سال پیش هم هر بازی ار رو اجرا و بازی کرد (با تویک تنظیمات مختلف)

این یه فیلم از یوتیوب از بازی فارکرای 4 با گرافیک 560 ti و بالاترین تنظیمات:

http://fs2.filegir.com/hemen47/Far_Cry_4_Update_V1.3.0_Ultra_Settings_Gtx_560_Ti_%5BeK0Bz6--hEk%5D_%5Btag22%5D.mp4

جای دور چرا میرین بنده خودم با یه celeron g1820 صدهزار تومنی و یه 560 ti (که به زور Extreme Injector  بازی رو اجرا کردم) و یه رم چهر گیگ patriot 1600 cl11 معمولی که با این سی پی یو 1333 کار میکنه، این بازی رو فول اچ دی رو Ultra بین 20 تا 30 فریم اجرا کردم، روی Medium همین رز 40 تا 60 میده!!! بازی رم باهاش تموم کردم!

میتونم برا اثبات فیلمم بگیرم از بازیم (اگه ویدئو ضبط کردن Fraps زیاد افت فریم پیش نیاره) @};-  @};-  :D

ویرایش شده توسط hemen47
لینک به دیدگاه

اها این شد

لیست بدید لطفا

اقا نادر منون

ولی اقا نادر موس کیبورد نداره داریونداره

باز سر جمع اونا روهم 150 بزاریم روش میشه 350 از خاسته من بیشتر

میگی چی کا کنیم؟!

من موس کیبوردم 40 تومن خریدم باهم درایور هم  قبلا داشتم شما هم اگه سیستم دارید که  حتما دارید از درایورش استفاده کنید مثل من

در مورد خواسته شما فعلا این سیستم قوی تر از پلی 4 هست یک سی پی یو i3  به جای i5 بگیرید تا 

بودجتون با نیازتون هماهنگ باشه اگه به کیفیت 720 و 900 راضی هستید کارت گرافیک ضعیف تر خریداریی کنید وi3 ببندید

موفق باشی

لینک به دیدگاه

آقا این شرکتای بازیسازی کلا خالی بندن، با سخت افزار سازیا دستشون تو یه کاسه س :D شما چرا باور کردی! اگه بخوان بازیو طوری بهینه میکنن روی 256 رم و 256 گرافیک هم اجرا میشه با کیفیت قابل قبول

کلا تو زندگیم به سیستم حداقلی و پیشنهادی و.. هیچ اعتقادی نداشتم. خوبی پی سی اینه که فلکسبله، اگه عمدا نبندن تنظیماتو بازیسازا میشه رو یه سیستم زغالی در حد یه لپ تاپ 4 سال پیش هم هر بازی ار رو اجرا کرد (با تویک تنظیمات مختلف)

این یه فیلم از بازی فارکرای 4:

http://fs2.filegir.com/hemen47/Far_Cry_4_Update_V1.3.0_Ultra_Settings_Gtx_560_Ti_%5BeK0Bz6--hEk%5D_%5Btag22%5D.mp4

جای دور چرا میرین بنده خودم با یه celeron g1820 صدهزار تومنی و یه 560 ti (که به زور Extreme Injector  بازی رو اجرا کردم) این بازی رو فول اچ دی رو Ultra بین 25 تا 35 فریم اجرا کردم، روی High همین رز 40 تا 60 فریم ثابت بهم میده!!! بازی رم باهاش تموم کردم!

اینم قطعه هام :D هنوز نفروخته م

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=38189

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=38978&st=0&p=459229

میتونم برا اثبات فیلمم بگیرم از بازیم (اگه ویدئو ضبط کردن Fraps زیاد افت فریم پیش نیاره) @};-  @};-  :D

دوست من فار کرای 4 اوایل کلی مشکل با 2 هستهای ها داشت(پیشنیازشم یه I5 هست)

کلی پچو داستانو ایچزا زدن واسش(اگه دستوشن تو کاسه بود که پچم نیمزدن)

بعدشم بسته به بازی داره که چقدر به سی پی یو نیاز داره

شما با همین سیستمت کرایسیس 3 رو اجر کن و نتیجه رو اعلام کن(یا بازی که الا دیگه بازی کمی قدیمی شده)

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

دوست من فار کرای 4 اوایل کلی مشکل با 2 هستهای ها داشت(پیشنیازشم یه I5 هست)

کلی پچو داستانو ایچزا زدن واسش(اگه دستوشن تو کاسه بود که پچم نیمزدن)

بعدشم بسته به بازی داره که چقدر به سی پی یو نیاز داره

شما با همین سیستمت کرایسیس 3 رو اجر کن و نتیجه رو اعلام کن(یا بازی که الا دیگه بازی کمی قدیمی شده)

مهرداد من حرفی ندارم واقعا فهمیدم پلی 4 یک چیز دیگس فردا سیستم میفروشم یک قوطی پلی 4 میگیرم هرماه جون میکنم یک بازی براش میخرم   :batting eyelashes:    =))

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

من موس کیبوردم 40 تومن خریدم باهم درایور هم  قبلا داشتم شما هم اگه سیستم دارید که  حتما دارید از درایورش استفاده کنید مثل من

در مورد خواسته شما فعلا این سیستم قوی تر از پلی 4 هست یک سی پی یو i3  به جای i5 بگیرید تا 

بودجتون با نیازتون هماهنگ باشه اگه به کیفیت 720 و 900 راضی هستید کارت گرافیک ضعیف تر خریداریی کنید وi3 ببندید

موفق باشی

دوست من پلی 4 دسته وایر لس داره کمش فک کنم 150 قیمتشه(شایدم بیشتر)

حالا خیلیه من موس کیبورد وایر لس بخام اون تو قیمت 100 یه 90 تومن

i3 برای ایند مشکل سازه(همین الان بازیهایی داریم پیش نیازشون i5 هست)

پس فک نکنم i5 انچنان مناسب باتشه ولی بازم از اینکه لیست دادید منونم

اره بابا راضی میشم لیست بشه 1800 گرافیک رو کم کنید کیفیت میخام چی کا

لینک به دیدگاه

مهرداد من حرفی ندارم واقعا فهمیدم پلی 4 یک چیز دیگس فردا سیستم میفروشم یک قوطی پلی 4 میگیرم هرماه جون میکنم یک بازی براش میخرم   :batting eyelashes:    =))

اه اه نادر  من مشاور میخام این چه کاریه :laughing:

شماها دارید حال کنید

من تو 1800 میخام

لینک به دیدگاه

اخه اگه قراره بازی های اینده حداقل i5 بخوان که دیگه اونوقت باید با کنسول فقط نشتس فیلم دید!

لینک به دیدگاه

اه اه نادر  من مشاور میخام این چه کاریه :laughing:

شماها دارید حال کنید

من تو 1800 میخام

من میگم پلی 4 بگیر توقع  زیادی داری نمی تونی سیستم بخریی   :D

جدا از این حرفا داخل کشور ما خرید سیستم مشکل هست وگرنه 

در خارج راحت میشه سیستم بست

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

تو 1800 گفتی حالا 200 بیشتر شد اما خدایش سیستم خوبی هست 

دسته هم که گفتی ؟  قرار خدا بخواد سالی 10 تا بازی با پلی 4 انجام بدی حداقل درسته ؟

پول این 10 بازی حدود 1500 اینا میشه چه کاریی ؟ بیا یک سال دندون رو جیگر بذار

1500 بذار رو پولت سیستم بهتر بگیر تا 3 برابر پلی 4 بتونی استفاده کنی  :D

مثل من که یک سال بازی انجام ندادم کارت  770 خریدم  ^_^

لینک به دیدگاه

اخه اگه قراره بازی های اینده حداقل i5 بخوان که دیگه اونوقت باید با کنسول فقط نشتس فیلم دید!

برا کنسولها بهینه میشن همون طور که کنسولهای قبلی کلی دوم اوردن ولی پی سی هایی که  لب مرز بسته میشدن هر 1.5 یک بار مجبور به ارتقاع بودن

برا همین میگم لب مرز لیست نباشه و i5 باشه

دیگه اینطور نشه الان سیستم ببندم فردا ارتقاع باشه

البت فردایی نیست

بازیهایی که پیشنیازشون i5 هست استارت خوردن

لینک به دیدگاه

همش حرف مفته من تا همین تابستون امسال 9800 gt داشتم.تمام بازی ها رو با گرافیک بیشتری نسبت به ps3 و x360 بازی کردم.

پس میبینین که این بحث بهینه شدن هم قرار نیست معجزه کنه.

لینک به دیدگاه

من میگم پلی 4 بگیر توقع  زیادی داری نمی تونی سیستم بخریی   :D

جدا از این حرفا داخل کشور ما خرید سیستم مشکل هست وگرنه 

در خارج راحت میشه سیستم بست

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

تو 1800 گفتی حالا 200 بیشتر شد اما خدایش سیستم خوبی هست 

دسته هم که گفتی ؟  قرار خدا بخواد سالی 10 تا بازی با پلی 4 انجام بدی حداقل درسته ؟

پول این 10 بازی حدود 1500 اینا میشه چه کاریی ؟ بیا یک سال دندون رو جیگر بذار

1500 بذار رو پولت سیستم بهتر بگیر تا 3 برابر پلی 4 بتونی استفاده کنی  :D

مثل من که یک سال بازی انجام ندادم کارت  770 خریدم  ^_^

من شاید باورتون نشه ولی به احترام سازندها (کسی هم باور نکنه برام مهم نی منم با خدای خودم)

خودم از فار کرای 4

مدرن ادونس

که هر دوشونم خیلی دوست دارم

محروم کردم و گذاشتم پول اورجینالش جور شه بگیرم

در کل سعی میکنم استقامت کنم

فعلا که اوضاع خرابه و نمیشه خرید

لینک به دیدگاه

برا کنسولها بهینه میشن همون طور که کنسولهای قبلی کلی دوم اوردن ولی پی سی هایی که  لب مرز بسته میشدن هر 1.5 یک بار مجبور به ارتقاع بودن

برا همین میگم لب مرز لیست نباشه و i5 باشه

دیگه اینطور نشه الان سیستم ببندم فردا ارتقاع باشه

البت فردایی نیست

بازیهایی که پیشنیازشون i5 هست استارت خوردن

اتفاقا تو کرایسیس هم مشکل خاصی ندارم، سر فرصت فیلم میگیرم براتون میذارم :D

خوبه خودتون میگین با پچ مشکلش حل شده! (هرچند واسه من که نسخه بلک باکسو دارم، نمیدونم چه پچیه بدون extreme injector باز نمیکنه بازی رو) بنظرتون بعد پچ ها گرافیک یا فیزیکسو کم کردن که یهویی دو هسته ها هم تونستن بی هیچ مشکلی اجراش کنن؟؟ نه! این خبر از بهینه نبودن و باگ بازی میده! درست همون شکلی که برای کنسول ها بهینه میشه بازی، عینا برای پی سی ها هم میشه بهینه کرد. از جمله بزرگترین شرکتایی که تخصصش بهینه کردن بازیای پی سی هستش همون بلیزارد معضمه! بازی هاش چنان بهینه ن من با گرافیک آنبورد همین سی پی یو استارکرفت 2 HoS تا 40 فریم میگرفتم تو تنظیمات متوسط

ویرایش شده توسط hemen47
لینک به دیدگاه

همش حرف مفته من تا همین تابستون امسال 9800 gt داشتم.تمام بازی ها رو با گرافیک بیشتری نسبت به ps3 و x360 بازی کردم.

فک کنم زمانی که 9800gt با دلار زیر 1000 تومن اومد حدود 240 قیمت داشت

کنسول هم حدود 350

البت نمیدونم دقیق همین بود یا نه(دوستان راهنمایی کنن)

زمانی که کنسول 3 و360 اومد میدونی گرافیکا چی بود و سی پی یو ها چی بود؟!!

لینک به دیدگاه

من کاری به قیمت ندارم.قدرتشو میگم.

9800 از نظر قدرتی قویتر بود از هر دو کنسول.و این برتری تا همین الانم پا بر جاست.

به خاطر همنیه میگم شما اگه یه pc قویتر از کنسول بخری همیشه و همیشه با تنظیمات بالاتری بازی میکنی.

لینک به دیدگاه

من دیگه حرفی نمیزنم هرچی میگم لیست فقط میخاین توجیح کنید و منم مجبور دلیل بیارم

اقا فقط لیست

فردا هم نتیجه رو اخر اعلام میکنم میخام چی کا کنم

باز از اقا نادر و اقا علی تشکر میکنم لست گذاشتن

شب بر همگی به شادی بگذره

لینک به دیدگاه

دقیقا تایید میکنم حرف ایشون رو. اصولا خیلی ها صرفا تب ساخت پی سی های قوی دارن در حالی که واقعا اون استفاده رو براشون نداره! سی پی یو ای که به عمرش بالای 40 درصد نرفته مصرفش، چه علتی داره روی سیستم باشه که بعدا بگیم واای چقد پی سی گرونه! پی سی گیمینگ هم میشه با قیمت معتدل و بصرفه خرید در رزولوشن های معمولی 720 و fhd نهایت لذت رو ازشون برد!

همین قضیه ی مصرف گرایی تو انتخاب پاور هم هست! به قول آقا معین سیستم هایی که با پاور 350 راه میفته رو 600 میبندن یا 500 رو 850 وات!!

درکل:

1. شاید سیستم هایی با این قیمت، قدرتشون هیچ برتری ای به نسبت کنسول ها نداشته باشه (میتونیم بگیم برابرن) ولی یادمون نره که کنسول فقط استفاده ش بازی و مالتی میدیای محدوده، و بعد از چند سال کاملا بی مصرف میشه ولی با پی سی هم قیمتش هزاران کار میشه کرد! (همین الان سوکت 775 سیستم اصلی ادارات و مدارس ایرانه!)

2. موضوع اصلی این تاپیک مقایسه ی قدرت در برابر قیمت نبود، نقد محدودیت کنسول ها بود!!! بنده شاید میلیونر باشم پول برام اهمیتی نداشته باشه، هیچ ps4 ای وجود نداره که به بنده کیفیت 4k رو بده، حتی با قیمت نجومی، ولی چنین پی سی هایی وجود دارن!

پس دیگه بهتره بیشتر از این کش پیدا نکنه! @};-  @};-  @};- 

ویرایش شده توسط hemen47
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک جوری میگید هر یک و نیم سال باید ارتقا داد که هر کی ندونه فکر میکنه چه خبره
من در حال حاضر با سیستم i5 سوکت ۱۱۵۶ بازی فارکرای ۴ رو با گرافیک ۲۸۰x تو روزولیشن ۱۰۸۰ و تنظیمات الترا بالای ۵۰ فریم میگیرم

بازی بتلفید ۴ هم با i3 سوکت ۱۱۵۵ بالای ۴۰ فریم

شما اگر یک سیستم i5 روز بگیرید من بعید میدونم تا ۵ سال دیگه بخواید ارتقا بدین
فقط گرافیک باید تعویض بشه

@};-

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

خیلی شلوغ کردین تاپیک رو :-w :-w :-w :-w :-w

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...