رفتن به مطلب

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

moghazzal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

چند مگ میکشه هر بازی ؟!!

dlc ها هم تو این 4 گیگ میاد خودشون ؟ با IDM میگن میشه گرفت اگه میشه گرفت بعد از گرفتن فایل نصبی تحویلم میده یا باید اون فایل رو کپی کنم تو فولدر اورجین بتفیلد 4 ؟

قسمت کمپینگ تک نفره هم بازه برام دیگه ؟؟؟

راستی دوستان من متوجه شدم میشه 1 هفته رایگان بازی کرد بدون محدودیت پس اول تست کنید بعد بخرین !!

بالارو بخونید کامل توضیح دادم

بله میشه 

لینک به دیدگاه

بالارو بخونید کامل توضیح دادم

بله میشه 

من برای تست بازی  در اورجین و زمانی که رایگان میده برای بازی اقدام به نصب کردم اما گویا اورجین نیاز به قند شکن داره و درست کار نمیکنه ؟ نکنه مثل گارنا بشه ؟ خب از قند شکن هم استفاده کنم سیستم کند میشه و امکان الوده شدن به ویروس  بیشتر هست

لینک به دیدگاه

من برای تست بازی  در اورجین و زمانی که رایگان میده برای بازی اقدام به نصب کردم اما گویا اورجین نیاز به قند شکن داره و درست کار نمیکنه ؟ نکنه مثل گارنا بشه ؟ خب از قند شکن هم استفاده کنم سیستم کند میشه و امکان الوده شدن به ویروس  بیشتر هست

شما قند شکن و بزن .. یکم دانلود کرد Pause کن .. بدون قند شکن اقدام به دانلود کن

من سرعت 1.5 مگابیت هم ازش گرفتم . کل دی ال سی هاشم آنلاین گرفتم

لینک به دیدگاه

شما قند شکن و بزن .. یکم دانلود کرد Pause کن .. بدون قند شکن اقدام به دانلود کن

من سرعت 1.5 مگابیت هم ازش گرفتم . کل دی ال سی هاشم آنلاین گرفتم

الان مشکل دانلود بازی نیست ! میگم گوی فیلتر هست و همیشه باید قند شکن داشته باشم ؟ قسمت  فروشگاهش برام سایتش لود نمیشه !

لینک به دیدگاه

الان مشکل دانلود بازی نیست ! میگم گوی فیلتر هست و همیشه باید قند شکن داشته باشم ؟ قسمت  فروشگاهش برام سایتش لود نمیشه !

بله دیکه

Store تحریمیم !

قند شکن بزن .. Add To Download کن .. بعدش دانلود رو Pause کن .. قند شکن رو ببند و Resume کن

لینک به دیدگاه

بله دیکه

Store تحریمیم !

قند شکن بزن .. Add To Download کن .. بعدش دانلود رو Pause کن .. قند شکن رو ببند و Resume کن

برای بازی کردن چی ؟ الان مثلا من بازی رو دان کردم میخام برم تو 1 سرور جوین بدم باید باز قند شکن باشه ؟

لینک به دیدگاه

نه نیازی نداره! وقتی بخوای بازی کنی از تو بروزر باید سرور پیدا کنی که جوین بشی! نیازی هم به چیزی نداره!

لینک به دیدگاه

دارم دانلودش میکنم تا فردا شب دانلودش تموم بشه میرم تو مرحله تست بازی رایگان اگه در حد کال اف 4 بالانس و قشنگ بود میخرمش 45 تومن که چیزی نمیشه تا کی وقت هست برای این افر های کریسمس

لینک به دیدگاه

تقریبا 3 روز مونده! من COD4 هم بازی کردم! این خیلی آپشن های بیشتری داره! علاوه بر سلاحی که دستت میگیری میشه تانک، هلیکوپتر؛ هوتپیما و ... رو هم ارتقا داد!

لینک به دیدگاه

تقریبا 3 روز مونده! من COD4 هم بازی کردم! این خیلی آپشن های بیشتری داره! علاوه بر سلاحی که دستت میگیری میشه تانک، هلیکوپتر؛ هوتپیما و ... رو هم ارتقا داد!

خب این برتری نمیشه ؟ نبرد نابرابر میشه !  یکی با تانک بیاد رو نفر پیاده ! نمیگم بده اما چیزی نیست که بگیم واااای کال اف نمیتونی سوار تانک بشی پس  پلیر نیستی و بازی اسونیه !!

3 روز یعنی  چی ؟ 3 روز مال شما زمان میبره ؟ من نسخه ریلودد رو از 1 سایت با لینک مستقیم دان میکنم بعد جایگزین میکنم مهایتش 4 گیگم اونجا دان میکنم !!

راستی کدوم نسخه رو باید بخرم ؟ 3 مدل داره

لینک به دیدگاه

دارم دانلودش میکنم تا فردا شب دانلودش تموم بشه میرم تو مرحله تست بازی رایگان اگه در حد کال اف 4 بالانس و قشنگ بود میخرمش 45 تومن که چیزی نمیشه تا کی وقت هست برای این افر های کریسمس

داداش كال اف ديوتي رو استاندارد قشنگى ميگيرى =)) (البته شوخى بود ناراحت نشى)

ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

خب این برتری نمیشه ؟ نبرد نابرابر میشه !  یکی با تانک بیاد رو نفر پیاده ! نمیگم بده اما چیزی نیست که بگیم واااای کال اف نمیتونی سوار تانک بشی پس  پلیر نیستی و بازی اسونیه !!

3 روز یعنی  چی ؟ 3 روز مال شما زمان میبره ؟ من نسخه ریلودد رو از 1 سایت با لینک مستقیم دان میکنم بعد جایگزین میکنم مهایتش 4 گیگم اونجا دان میکنم !!

راستی کدوم نسخه رو باید بخرم ؟ 3 مدل داره

هرچی شما داری به همون اندازه هم دشمنت داره !

در ضمن یه سرباز پیاده اگر بلد باشه به تنهایی یه تانک و تو 15 ثانیه از بین میبره !

منظور این بنده خدارو هم اشتباه متوجه شدی - منظورش از 3 روز .. 3 رو تا پایان تخفیفه !!

بهترین و کاملترین نسخه Premium Edition هست که به نسبت گرونتر هم هست !

لینک به دیدگاه

به عنوان کسی که از موقع بتلفیلد 2 دارم این بازی رو شبکه میزنم بهترین ، قشنگ ترین و خاص ترین بازی دنیا بتلفیده

قبل از بتلفیلد نسخه های جنگ جهانی کال آف رو شبکه میزدم مثل کالاف 1-2 united offensive ولی هیچ بازی به پای بتل نمیرسه

خلاصه بگم هرکی گیمیر باشه ولی بتل نزنه تا آخر عمر حسرت میخوره

از ما گفتن بود خواه پند گیر خواه ملال :D

در ضمن هرکس هر مشکلی سوالی داره در مورد بتل پیام بده در خدمتم

یاهو هم همش هستم.

ویرایش شده توسط behbod
لینک به دیدگاه

به عنوان کسی که از موقع بتلفیلد 2 دارم این بازی رو شبکه میزنم بهترین ، قشنگ ترین و خاص ترین بازی دنیا بتلفیده

قبل از بتلفیلد نسخه های جنگ جهانی کال آف رو شبکه میزدم مثل کالاف 1-2 united offensive ولی هیچ بازی به پای بتل نمیرسه

خلاصه بگم هرکی گیمیر باشه ولی بتل نزنه تا آخر عمر حسرت میخوره

از ما گفتن بود خواه پند گیر خواه ملال :D

در ضمن هرکس هر مشکلی سوالی داره در مورد بتل پیام بده در خدمتم

یاهو هم همش هستم.

لطف گنید فرق دقیق نسخه ها رو بگین تا ببینیم پول بیشتر واسه چی میدیم...
لینک به دیدگاه

نسخه استاندارد که نسخه پایه هست

نسخه پریمیوم 5 تا dlc بیشتر داره! وقتی سروری فول هست و میری تو صف انتظار اولیت با پریموم هست! تجهیزات بیشتری داره مثلا سلاح و ...! 12تا بتل پک هم بهت میده

http://www.battlefield.com/battlefield-4/premium-edition

لینک به دیدگاه

بتل پک چیه دیگه دی ال سی ها رو نمیشه از جای دیگه دان کرد ؟!

دانلود میشه کرد ولی بازی نمیشه کرد ;)

لینک به دیدگاه

Origin Points به چه دردی میخوره؟

پز دادن و کل انداختن گیمرا (که البته به همون دردم نمیخوره چون کل انداختن مال استیمه اوریجین کاره ای نیست)

لینک به دیدگاه

بتل پک چیه دیگه دی ال سی ها رو نمیشه از جای دیگه دان کرد ؟!

بتل پک رو چندتا پست قبلتر با عکس توضیح دادم

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=51267&p=642679

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

بتل پک یه سری کیف هستن که همه مدل تجهیزاتی میتونه توش باشه! و کلا شانسی هست که چی توش باشه!

dlc همون مپ هست، میشه دانلود کرد اما وقتی میخوای به سروری با اون مپ جوین بشی نمیذاره و میگه باید dlc بخری

لینک به دیدگاه

بسیار مشتاق شدم بتل باز بشم و با وال اف و کانتر که 7 سال بازی کردم وداع کنم.امشب دانلود میکنم نسخه ریلودش رو ببینم میتونم جایگیزین فکلدر اورجین کنم

لینک به دیدگاه

لطف گنید فرق دقیق نسخه ها رو بگین تا ببینیم پول بیشتر واسه چی میدیم...

خب دوستان که توضیح دادن من دوباره نمیگم ولی به طور خلاصه هر dlc 4 تا مپ داره که جمعا میشه 20 تا مپ یعنی شما با خرید پرمیوم 20 تا مپ اضافه داری و هر dlc تفنگها و تجهیزات خودش رو داره که اینا هم اضافه میشه و اینکه پرمیوم یه سری چاقوها و داگ تگ های بیشتری داره

ضمن اینکه شما میتونی اول نسخه استاندارد بخری و اگر dlc خاصی رو مد نظر داری همونو بخری چند ماه پیش هر dlc تقریبا 40 تومن بود

ولی خب پرمیوم کامله من اگر میخواستم الان بازی رو بخرم حتما پرمیوم میگرفتم چون ارزون تر پات در میاد و بهترم هست.

ولی الان اگه بخوام بخرم باید 110 تومن بدم که به نظرم ارزش نداره و احتمالا با همین نسخه پایه تا آخرش میرم.

به نظرم اگر پول داری پرمیوم رو بخر اگر نداری استاندارد هم خیلی خوبه.

پرمیوم هم زیاد آش دهن سوزی نیست.

لینک به دیدگاه

بازی کامل دانلود شد 30 گیگ و خورده ای اللن 7 روز زمان دارم رایگان بازی کنم وقتی بروزر باز میشه باید از میان سرور ها کدوم رو انتخاب کنم که جزو رایگان ها باشه

لینک به دیدگاه

بازی کامل دانلود شد 30 گیگ و خورده ای اللن 7 روز زمان دارم رایگان بازی کنم وقتی بروزر باز میشه باید از میان سرور ها کدوم رو انتخاب کنم که جزو رایگان ها باشه

Official

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...