رفتن به مطلب

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

moghazzal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این پست بی ربطه ولی سرعت کشش خط پس از حل مشکل خط تلفن (اینترنت مخابرات): :cool:

dg4o_int.png

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

این پست بی ربطه ولی سرعت کشش خط پس از حل مشکل خط تلفن (اینترنت مخابرات): :cool:

dg4o_int.png

اقا دستم به دامن کمک کن منم مخابرات و مشکلم همین snr لعنتیه که مال من 12 هست میگن 12 لب مرزه بگین چی کار کردین
لینک به دیدگاه

اقا دستم به دامن کمک کن منم مخابرات و مشکلم همین snr لعنتیه که مال من 12 هست میگن 12 لب مرزه بگین چی کار کردین

من خطم کلاً قطع کرده بودن نمیدونم واسه چی، زنگ زدم 20117  درخواست پیگیری دادم و خطم رو وصل کردن؛ ولی snr خطم زیاد نشده (من تو بجنوردم):

qtd2_int3.png

لینک به دیدگاه

آپدیت شد!

من تحریم میکنم تا وقتی ویدیو های منو بذاری  =))  =))  =))  :D

شوخی کردم .. عالی بود .. ممنون  @};-

لینک به دیدگاه

من تحریم میکنم تا وقتی ویدیو های منو بذاری  =))  =))  =))  :D

شوخی کردم .. عالی بود .. ممنون  @};-

برو اینجا ببین وضعیت خطم چطوره: http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=51267&page=39entry661288

لینک به دیدگاه

سلام فایلهای بازی رو از کجا دانلود کنم

ویرایش شده توسط dotsis
لینک به دیدگاه

سلام فایلهای بازی رو از کجا دانلود کنم

درود

1. خود اوریجین

2. تهیه دی وی دی های بک آپ

لینک به دیدگاه

من خطم کلاً قطع کرده بودن نمیدونم واسه چی، زنگ زدم 20117  درخواست پیگیری دادم و خطم رو وصل کردن؛ ولی snr خطم زیاد نشده (من تو بجنوردم):

qtd2_int3.png

وضیعت خط شما تقریبا افتضاحه دوست من , بهتره یه فکری به حالش بکنی

SNR 12 خیلی بده , بهتره زنگ بزنی بگی خطم بعد از وصل شدن مجدد مشکل پیدا کرده

واسه بازی انلاین زیر 20 اصلا خوب نیست

ویرایش شده توسط Raizex
لینک به دیدگاه

سلام دوستان من این بازیو اورجینال دارم یه مشکلی که هست این بازی رو من باید vsync رو خاموش کنم تا بازی رون بشه فریم بره بالای 100 ولی وقتی vsync رو روشن میکنم انگار بازی فریمش کمه حالت لگ ایجاد میشه دلیلش چیه ؟ چیکار کنم؟

ویرایش شده توسط Ralf
لینک به دیدگاه

شما وقتی vsync رو روشن می‌کنید تعداد فریم‌های خروجی با فرکانس مانیتور هم گام می‌شوند بنابراین اگر فرکانس مانیتور 60 هرتز باشه، بیشترین فریم خروجی تولید شد توسط GPU، شصت فریم خواهد بود. درغیر این صورت از بیشترین توان gpu استفاده خواهد شد (اگه پردازنده گلوگاه نباشد) و بیشترین فریم خروجی توسط gpu تولید خواهد شد که البته باعث شکستگی تصویر خواهد شد و فریم‌های اضافی عملا تو مانیتورهای فرکانس پایین عملا دیده نمی‌شوند. از سوی دیگر وقتی فریم ریت بازی زیر 60 باشد و vsync روشن باشد عملا تصاویر تکراری برای همگام سازی برابر با فرکانس مانتیور بر روی مانیتور ظاهر خواهد شد لذا این تکنولوژی این مشکل را هم دارد.

وقتی Vsync خاموش باشد نوعی شکستگی تصویر رو مشاهده می‌کنید 

vsync04.jpg

اما وقتی روشن باشد تصویر شکستگی نخواهد شد.

انویدیا یک تکنولوژری دیگر هم دارد به نام Adaptive VSync دارد. فرق این تکنولوژری در این است که وقتی فریم ریت بازی زیر 60 باشد Vsync غیر فعال خواهد بود و اگر فریم ریت بازی بالای 60 باشد Vsync فعال خواهد شد 

لینک به دیدگاه

شما وقتی vsync رو روشن می‌کنید تعداد فریم‌های خروجی با فرکانس مانیتور هم گام می‌شوند بنابراین اگر فرکانس مانیتور 60 هرتز باشه، بیشترین فریم خروجی تولید شد توسط GPU، شصت فریم خواهد بود. درغیر این صورت از بیشترین توان gpu استفاده خواهد شد (اگه پردازنده گلوگاه نباشد) و بیشترین فریم خروجی توسط gpu تولید خواهد شد که البته باعث شکستگی تصویر خواهد شد.

البته وقتی Vsync خاموش باشد نوعی شکستگی تصویر رو مشاهده می‌کنید 

vsync04.jpg

اما وقتی روشن باشد تصویر شکستگی نخواهد شد.

میدونم برا من تو این بازی وقتی vsync رو روشن میکنم حالت کندی یا لگ ایجاد میشه وقتی خاموش میکنم روون میشه

ویرایش شده توسط Ralf
لینک به دیدگاه

میدونم برا من تو این بازی وقتی vsync رو روشن میکنم حالت کندی یا لگ ایجاد میشه وقتی خاموش میکنم روون میشه

فقط تو این بازی؟!!

لینک به دیدگاه

مراحل زیر رو انجام بدید (نتیجه رو اعلام کنید):

این برنامه دانلود کنید: http://www.guru3d.com/files-details/nvidia-inspector-download.html

مراحل تصویر رو دنبال کنید:

m9r6_g1.png

gw1n_g2.png

لینک به دیدگاه

فقط تو این بازی؟!!

اره

این برنامه دانلود کنید: http://www.guru3d.com/files-details/nvidia-inspector-download.html

m9r6_g1.png

gw1n_g2.png

باشه  ممنون

لینک به دیدگاه

m9r6_g1.png

gw1n_g2.png

تست کردم دوست من حالت کندی یا لگش رفت ولی هر 5 ثانیه انگار یکم پرش داره. این برنامه کاربردش چیه؟تنظیمات برنامه؟ فقط 2 موردی که قرمز کردینو انجام دادم 

ویرایش شده توسط Ralf
لینک به دیدگاه

تست کردم دوست من حالت کندی یا لگش رفت ولی هر 5 ثانیه انگار یکم پرش داره. این برنامه کاربردش چیه؟تنظیمات برنامه؟ فقط 2 موردی که قرمز کردینو انجام دادم 

این برنامه برای اورکلاک گرافیک‌های انویدیا (موبایل=لپتاپ) است + ویرایش تنظیمات پروفایل بازی‌ها

تو بازی vsync رو فعال کردید؟؟؟

میتونید از بازیتون ویدئو ضبط کنید؟؟؟

تو فولدر اصلی بازی فایلی به نام user.cfg بسازید و متن زیر داخل آن بریزید و بعدش ذخیره کنید.

GameTime.MaxVariableFPS 59.94

اگر فرکانس مانیتورتان 60 هرتز نیست مقدار 59.94 رو تغییر دهید.

نتیجه رو اعلام کنید.

لینک به دیدگاه

یه کار ساده تر اینه که مستقیم از کنترل پنل انویدیا adaptiv رو فعال کنن و همچنین داخل بازی هم sync خود بازی غیر فعال باشه ، من خودم هیچ وقت از sync بازی ها استفاده نمیکنم ، همین adaptive sync انویدیا از همشون بهتر هست و لگ رو هم از بین میبره .

لینک به دیدگاه

یه کار ساده تر اینه که مستقیم از کنترل پنل انویدیا adaptiv رو فعال کنن و همچنین داخل بازی هم sync خود بازی غیر فعال باشه ، من خودم هیچ وقت از sync بازی ها استفاده نمیکنم ، همین adaptive sync انویدیا از همشون بهتر هست و لگ رو هم از بین میبره .

من با vsync خاموش مشکلی ندارم میخوام vsync روشن باشه بدون لگ

این برنامه برای اورکلاک گرافیک‌های انویدیا (موبایل=لپتاپ) است + ویرایش تنظیمات پروفایل بازی‌ها

تو بازی vsync رو فعال کردید؟؟؟

میتونید از بازیتون ویدئو ضبط کنید؟؟؟

تو فولدر اصلی بازی فایلی به نام user.cfg بسازید و متن زیر داخل آن بریزید و بعدش ذخیره کنید.

GameTime.MaxVariableFPS 59.94

اگر فرکانس مانیتورتان 60 هرتز نیست مقدار 59.94 رو تغییر دهید.

نتیجه رو اعلام کنید.

فرکانس 60 هر تز هست از چه تنظیماتی فیلم بگیرم؟

ویرایش شده توسط Ralf
لینک به دیدگاه

همون تنظیماتی که تو نرم افزار گفتم + قراردادن فایل user.cfg + وی سینک در حالت هم خاموش و هم روشن

لینک به دیدگاه

درود

آقا شنیدی میگن پشه رو رو هوا زد ...

دیشب با RPG زدم ... خورد به Gunner هلیکوپتر  :-?  :laughing: ... بیچاره پوکید !

http://www.aparat.com/v/rx96d

لینک به دیدگاه

نه

ببینید

گفتم vsync داخل بازی ، نه اینکه کلا غیر فعال باشه ، برای اینکه vsync انویدیا درست کار کنه باید vsync خود بازی رو غیر فعال کنید و فقط vsync کنترل پنل انویدیا فعال باشه ، اینجوری فقط انویدیا کنترل sync رو بر عهده میگیره و لگ هم نخواهید داشت 

لینک به دیدگاه

همون تنظیماتی که تو نرم افزار گفتم + قراردادن فایل user.cfg + وی سینک در حالت هم خاموش و هم روشن

باشه

نه

ببینید

گفتم vsync داخل بازی ، نه اینکه کلا غیر فعال باشه ، برای اینکه vsync انویدیا درست کار کنه باید vsync خود بازی رو غیر فعال کنید و فقط vsync کنترل پنل انویدیا فعال باشه ، اینجوری فقط انویدیا کنترل sync رو بر عهده میگیره و لگ هم نخواهید داشت 

ممنون امتحان میکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...