رفتن به مطلب

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

moghazzal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اقایونی که اورجینشون خرابه ایا همگی نت مخابرات هستند

من مخابرات هستم وهیچ مشکلی با اریجین ندارم.

لینک به دیدگاه

خوشبختم من هم ساسان هستم . اما پینگم خیلی بالاس و ادمین ها کیکم میکنن اما میشه بازی کرد

لینک به دیدگاه

خوشبختم من هم ساسان هستم . اما پینگم خیلی بالاس و ادمین ها کیکم میکنن اما میشه بازی کرد

دنبال سرور های no rules باش ( چون معمولا اینا قانون پینگ لیمیت هم ندارن )

سرور هایی که پینگ لیمیت ندارن تو فیوریتت اضافه کن ...

یه دور اوریجین رو پاک کن دوباره دانلود کن ( از سایت اصلی ) و بعد نصبش کن باید درست شه 

امتحان میکنم @};-

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

جدیدا پارس آفلاین !! از ساعت 6-7 بعد از ظهر به بعد .. پینگش میره رو 200 ..

قبلش روی 70-80 هست ...

از یه روت هایی میگذره که به عمرم ندیده بودمشون !!

لینک به دیدگاه

خبر:

DICE LA is still working on Battlefield 4, expect updates in the future
Los Angeles-based developer hasn't given up on BF4

battlefield-4-dice-la-640x316.jpg

After 2015, we didn’t hear much about DICE’s plans for Battlefield 4. The Winter patch was the most recent update released, and considering that the game is 2+ years old, many players feared this was the last update we’d get.

However, DICE Los Angeles outfit seems to still be working on the game. DICE LA’s David Sirland recently told fans that Battlefield 4 CTE “isn’t dead” — CTE is the community test environment that’s used to test future updates for Battlefield 4. Sirland added that they are “very busy at the moment”. Hopefully with BF4.

While DICE LA is working on Battlefield 4, their main studio in Stockholm has moved on to work on the next Battlefield game, rumored to be Battlefield 2143.

After the Winter patch, released late last year, there isn’t any concrete information on what we can expect next. We know that DICE tested several other night maps, but have only released one (Zavod Graveyard Shift). Perhaps the next update, whether large or small, could include another night map.

Earlier this week, DICE revealed the BF4 February 2016 events, which include double XP weekends, dog tag assignments, and more.

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

اقایونی که اورجینشون خرابه ایا همگی نت مخابرات هستند

خراب که نیست گاهی فقط force close میشه.

نتم هم  :x پارس آنلاین :x  هستش.

لینک به دیدگاه

خبر:

باز میخواد اپدیت بیاد؟

سعید برو پرمیوم رو بگیر حالا حالا ها BF5 نمیاد =))

Battlefield 4 CTE “isn’t dead” :laughing:

لینک به دیدگاه

Bf5 مگه هارد لاین نیستش

بچه ها من اکانت بتلفیلدم رو میفروشم نسخه استاندارد زیادم بازی نکردم همون قیمت خرید میدم

لینک به دیدگاه

Bf5 مگه هارد لاین نیستش

بچه ها من اکانت بتلفیلدم رو میفروشم نسخه استاندارد زیادم بازی نکردم همون قیمت خرید میدم

اکانت کم کارکرد! ندیده بودیم، که الان اونم دیدیم!
لینک به دیدگاه

خو دیگه میگم کم کار کرده یارو فکر نکن مول چیز شاخی رو میده بده بگو بده اسن ملت دوست دارن سرشون کلاه بره

لینک به دیدگاه

خبر:

battlefield-4-dice-la-640x316.jpg

After 2015, we didn’t hear much about DICE’s plans for Battlefield 4. The Winter patch was the most recent update released, and considering that the game is 2+ years old, many players feared this was the last update we’d get.

However, DICE Los Angeles outfit seems to still be working on the game. DICE LA’s David Sirland recently told fans that Battlefield 4 CTE “isn’t dead” — CTE is the community test environment that’s used to test future updates for Battlefield 4. Sirland added that they are “very busy at the moment”. Hopefully with BF4.

While DICE LA is working on Battlefield 4, their main studio in Stockholm has moved on to work on the next Battlefield game, rumored to be Battlefield 2143.

After the Winter patch, released late last year, there isn’t any concrete information on what we can expect next. We know that DICE tested several other night maps, but have only released one (Zavod Graveyard Shift). Perhaps the next update, whether large or small, could include another night map.

Earlier this week, DICE revealed the BF4 February 2016 events, which include double XP weekends, dog tag assignments, and more.

Infiltration of Shanghai رو بدن بيرون عاليه، خيلى مپ شاخيه.

اگه اون اخرين مپى كه ميدن باشه تبديل ميشه به اولين و اخرين مپ بتلفيلد ٤! (اگه نكتشو گرفتين! نه منظورم بهترين بودن نيست)

لامصب ١٠٠ بازى ريخته رو سرم + درسا كلا اصن وضع عجيبيه! ٢-٣ كه بازى دارم كه هنوز بازى نكردم!!! (ديويژن و نيد فور اسپيد كه بياد افزون شوند!)

Rise of the Tomb Raider رو يه مرحلشو رفتم فقط! اون وقت نشستم ويچر ٣ و csgo ميزنم فقط! ادم ميشينه سرشون انگار همين ٢ تا بازيو داره لعنتى.

اقا يكى بياد جاى من يكم بازى كنه! :((

لینک به دیدگاه

1 پدیت 92 م ب داده با قندشکن که میرم سریع میبندش و افلاین مود اورجین باز میکنه الان دارم بدون قند شکن تست میکنم انگار داره اروم اروم اپدیت میکنه . باید چی کار کنم بازم اپدیت داره ؟!

لینک به دیدگاه

سلام دوستان دیشب به سایت Origin یک سری زدم ببینم بازی رایگان قرار داده بعد قسمت Game Time مراجعه کردم روز قبلش رفته بودم و مشاهده کردم بازی Battlefield 4 را 168 ساعت رایگان کرده قبلش 48 ساعت بود و تصمیم گرفتم به لیست اورجینم اضافه کنم خودم نسخه Battlefield 4 Complete Edition CorePack داشتم نصبش کردم بعد اورجین حدود 20 گیگش شناسایی و فقط 3 گیگ دانلود خواست نصبش کردم و حدود یک ساعتی آنلاین زدم دوستان توجه داشته باشن اگر روزی یک ساعت بازی کنید حدود 3 ماه می توانید از بخش آنلاینش لذت ببرید با سپاس. @};-  @};-  @};-

https://www.origin.com/en-ie/store/free-games/game-time

Battlefield%204-1.jpg

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز . این سایت ارور 404 میده جریان چیه ما هم میخایم بتل بازی کنیم ولی نمیدونم چطوری و از کجا نسخه ارجینالش رو تهیه کنم و سی دی کی رو از کجا دریافت کنم ....

لطفا راهنمایی کنید 

لینک به دیدگاه

باید از قند شکن استفاده کنی تا این ارور رو نده

لینک به دیدگاه

سلام دوستان دیشب به سایت Origin یک سری زدم ببینم بازی رایگان قرار داده بعد قسمت Game Time مراجعه کردم روز قبلش رفته بودم و مشاهده کردم بازی Battlefield 4 را 168 ساعت رایگان کرده قبلش 48 ساعت بود و تصمیم گرفتم به لیست اورجینم اضافه کنم خودم نسخه Battlefield 4 Complete Edition CorePack داشتم نصبش کردم بعد اورجین حدود 20 گیگش شناسایی و فقط 3 گیگ دانلود خواست نصبش کردم و حدود یک ساعتی آنلاین زدم دوستان توجه داشته باشن اگر روزی یک ساعت بازی کنید حدود 3 ماه می توانید از بخش آنلاینش لذت ببرید با سپاس. @};-  @};-  @};-

https://www.origin.com/en-ie/store/free-games/game-time

درود

منم شروع به بازی کردم .. حدود چند ماه پیش .. 180 ساعت بود .

ولی بازم ممنون که توضیح دادید .. 

نمیدونستم که قبلا 48 ساعت بوده

درود دوست عزیز . این سایت ارور 404 میده جریان چیه ما هم میخایم بتل بازی کنیم ولی نمیدونم چطوری و از کجا نسخه ارجینالش رو تهیه کنم و سی دی کی رو از کجا دریافت کنم ....

لطفا راهنمایی کنید 

درود

یا قند شکن بزنید

یا DVD های بک آپش رو تهیه کنید

لینک به دیدگاه

یعنی از اورجین دانلود کنی میشه بازی کرد یا گیفت کارت و سی دی کی میخاد ...

بنده اطلاع کافی ندارم میخام راهنمایی کنید . :)  :)

ممنون 

لینک به دیدگاه

ممنون 

شما دانلود کنی

اکانتتون 180 ساعت گیم تایم داره که میتونید به صورت ریگان بازی کنید .

لینک به دیدگاه

ممنون 

فعلا نیازی به خرید نیست می تونید 168 ساعت رایگان بازی کنید برای دانلود بکاپ به سایت زیر مراجعه کنید

http://topdownloadha.com/battlefield-4-origin-backup

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

مثل این که قراره یکی دو تا دیگه مپ بدن دوباره!!!!

شایعه شده شدید :دی

باز میخواد اپدیت بیاد؟

سعید برو پرمیوم رو بگیر حالا حالا ها BF5 نمیاد =))

Battlefield 4 CTE “isn’t dead” :laughing:

ای کاش یکی از دایس میگفت 2016 میاد یا نه :D

کلا نیستم هفته دو سه روز خونه میام معمولا ، نمیصرفه ..... :-?

انشاالله BF بعدی همون روز اول پرمیوم میگیرم :D

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

منم فعلا دارم رایگان ساعتی استفاده می کنم بسیار از این بازی لذت می برم @};-  @};-

لینک به دیدگاه

منم فعلا دارم رایگان ساعتی استفاده می کنم بسیار از این بازی لذت می برم @};-  @};-

دوست عزیز قیمت بازی بسیار پایین هست به نظر من نسخه ی معمولی رو تهیه کن چون بیشتر مردم هم در مپ های اصلی بازی می کنن تا dlc ها 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قیمت بازی بسیار پایین هست به نظر من نسخه ی معمولی رو تهیه کن چون بیشتر مردم هم در مپ های اصلی بازی می کنن تا dlc ها 

در فکرش هستم و حتما اورجینال حتما تهیه می کنم

لینک به دیدگاه

در فکرش هستم و حتما اورجینال حتما تهیه می کنم

43 تومن خریدم حتما تهیه کنید انلاینش بهتر هست 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...