رفتن به مطلب

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

moghazzal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

فکر میکنم حدود یک ساعته دارم روی جوین سرور میزنم ...تا میاد بره تو بازی میپره بیرون میگه نتونستی جوین بشی !

سیستم ریستارت کردم ... لوگ اف لوگ ان کردم ..... ~x(

لینک به دیدگاه

فکر میکنم حدود یک ساعته دارم روی جوین سرور میزنم ...تا میاد بره تو بازی میپره بیرون میگه نتونستی جوین بشی !

سیستم ریستارت کردم ... لوگ اف لوگ ان کردم ..... ~x(

برو بخواب صبح از راهپیمایی جا نمونی به راه راست هدایت شو[emoji1]

Sent from my MI 3W using Tapatalk

لینک به دیدگاه

برو بخواب صبح از راهپیمایی جا نمونی به راه راست هدایت شو[emoji1]

Sent from my MI 3W using Tapatalk

:laughing: 

الان وصل شد با بچه ها رفتیم زدیم خیلییی چسبید!

درست نشد نتت ؟ :-?

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

:laughing:

الان وصل شد با بچه ها رفتیم زدیم خیلییی چسبید!

درست نشد نتت ؟ :-?

مثل اینکه برو بچ پارازیت انداز امروز از پشت میز شدن =)) =)) =)) =))

پینگم 60 تا اومده پایین

لینک به دیدگاه

سلام

آقایون از نظرتون میشه با این پینگ بتل 4 بازی کرد؟بعضی وقتا خیلی از این کمتر میشه ولی فکر نکنم بیشتر بشه

راستی نت م محدوده بازیش چطوریا حجم مصرف میکنه؟

post-21510-0-53862900-1455178280_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

آقایون از نظرتون میشه با این پینگ بتل 4 بازی کرد؟بعضی وقتا خیلی از این کمتر میشه ولی فکر نکنم بیشتر بشه

راستی نت م محدوده بازیش چطوریا حجم مصرف میکنه؟

attachicon.gif1234.JPG

200 یکم زیاده ولی اگه تام اوت نداشته باشی میشه بعضی سرور ها که قانون پینگ ندارن بازی کردم

بیاد روی 150 خوبه

لینک به دیدگاه

این بود ایمانی که بتل داشتین :laughing:

باو شرکت کنین :دی

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=54918&mode=show&st=

کسی نبود بریم بتل؟؟؟ :D

لینک به دیدگاه

این بود ایمانی که بتل داشتین :laughing:

باو شرکت کنین :دی

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=54918&mode=show&st=

کسی نبود بریم بتل؟؟؟ :D

من یک ماهی رفتم تو بازی 

مثلا از رو به رو با دشمن مواجه میشم خیلی وقت ها کشته میشم به پینگ ربط داره؟ :-?  من هنوز اماده شلیک نشدم کشته میشم  =))  :( شایدم اماتورم  :D

پینگم 150 هست تو بازی 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

من یک ماهی رفتم تو بازی 

مثلا از رو به رو با دشمن مواجه میشم خیلی وقت ها کشته میشم به پینگ ربط داره؟ :-?  من هنوز اماده شلیک نشدم کشته میشم  =))  :( شایدم اماتورم  :D

پینگم 150 هست تو بازی 

نادر جان باید کاور بگیری و وسط راه سرتو پایین نندازی راه بری :D 

سعی کن همراه squad باشی ولی معمولا رعایت نمیشه ....

یه تفنگ خوب و مناسب مپ انتخاب کن ....

سعی کن هدشات بزنی ....

کم کم عادت میکنی :cool:

لینک به دیدگاه

من یک ماهی رفتم تو بازی

مثلا از رو به رو با دشمن مواجه میشم خیلی وقت ها کشته میشم به پینگ ربط داره؟ :-? من هنوز اماده شلیک نشدم کشته میشم =)) :( شایدم اماتورم :D

پینگم 150 هست تو بازی

هردو

هم عکس العمل مهمه که با تجربه بدست میاد

هم پینگ

.......

یادش بخیر نت کد بتل ۳ چقدر خوب بود با پینگ ۳۰۰میشد توی نوشهر کیل گرفت و mvp شد ولی بتل چهار نت کدش خیلی بده

لینک به دیدگاه

درود

آقا این چه وضعشه ؟!

اینطور که من میبینم 99% دوستانی که از طریق همین فروم میشناسم..

تنها چیزی که توی انتخاب سرور براشون مهمه پینگ هست ..

یعنی هربار من Join Friend دادم پشیمون شدم ..

اصلا به قوانین سرور - توع HZ سرور .. چمیدونم این چیزاش توجه میکنید ؟!!

همین الان Join Friend دادم .. سوار LAV شدم ... سرور Hardcore هم نبود .. از فاصله نیم متری یه سنگ با LAV اومدم پایین .. ترکید  :wacko:  :eek:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing: 

:laughing:  :laughing:  =))

یا جوین میدی میری تو سرور یه تیم همه بالای لول 100 .. یه طرف همه زیر لول 60 ..بعد اونور 22 نفر اینور 11 نفر .. 20 دقیقه گذشت .. خبری از Auto Balance نبود..

همینجا توبه خودم رو از join Friend اعلام میکنم !!

در آخر تورو خدا برای هزینه .. و از همه مهمتر وقت خودتون ارزش قائل شید هر سروری بازی نکنید  :mad: 

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

من یک ماهی رفتم تو بازی 

پینگم 150 هست تو بازی 

به نظرم پینگ بالا باشه مخصوصا وقتی یکجا ایستاده باشید دشمن زودتر شما رو میبینیه.

لینک به دیدگاه

به نظرم پینگ بالا باشه مخصوصا وقتی یکجا ایستاده باشید دشمن زودتر شما رو میبینیه.

سلام

اگه طرف دشمن درحال دویدن باشی دشمن هم در حال دویدن از فاصله نزدیک احتمال کشته شدن بالاس البته من تازه کارم تازه میخام اسلحه اپدیت کنم

جنگ ازاد خوشم نمیاد برای همین کم پیش میاد جنگ های با نقشه بزرگ انتخاب کنم بیشتر گروهی یا تعویض اسلحه بازی میکنم خیلی سخت جالب هستن 

برای همین فعلا اسلحه ها خوبی ندارم زود کشته میشم 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بی زحمت من هم اد کنید . مردیم از تنهایی...

hormozan2

لینک به دیدگاه

اقایون 1 مشتری برا اکانت اورجین بتل من پیدا کنید 52 خریدم 45 میفروشمش

لینک به دیدگاه

دوستان اورجینال Battlefield 4 تهیه کردم امروز که خواستم که بازی کنم هی آدمین پرتم می کرد بیرون می گفت پینگ بالاست خیلی جالب بود قبلش چند روزی داشتم رایگان ساعتیشو بازی می کردم پینگ متغیر بود حتی به 320 می رسید بیرون نمی کرد از وقتی که ما اکتیو کردیم پینگم 200 تا 230 بود بیرون می کرد یعنی زهر مارم کرد دیگه مجبور شدم از این کاهش پینگ بگیرم پینگم شد 160 باز بیرون کرد یکبار دیگه رفتم حدود 2 ساعتی زدیم انگار وقتی رایگان بازی می کنی دوست دارن مشتریش بشیم حالا که شدیم پرتمون می کنه بیرون وقتی پینگ بقیه می بینم چه حسرتی می خورم کمترین پینگی که دیم 12 بود یعنی چه حالی می کنن بقیه هم زیر 100 بودن این بود ماجرای ما.

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

دوستان اورجینال Battlefield 4 تهیه کردم امروز که خواستم که بازی کنم هی آدمین پرتم می کرد بیرون می گفت پینگ بالاست خیلی جالب بود قبلش چند روزی داشتم رایگان ساعتیشو بازی می کردم پینگ متغیر بود حتی به 320 می رسید بیرون نمی کرد از وقتی که ما اکتیو کردیم پینگم 200 تا 230 بود بیرون می کرد یعنی زهر مارم کرد دیگه مجبور شدم از این کاهش پینگ بگیرم پینگم شد 160 باز بیرون کرد یکبار دیگه رفتم حدود 2 ساعتی زدیم انگار وقتی رایگان بازی می کنی دوست دارن مشتریش بشیم حالا که شدیم پرتمون می کنه بیرون وقتی پینگ بقیه می بینم چه حسرتی می خورم کمترین پینگی که دیم 12 بود یعنی چه حالی می کنن بقیه هم زیر 100 بودن این بود ماجرای ما.

درود

اصلا به این چیزا مربوط نمیشه

بعضی از سرور ها محدودیت پینگ دارن .. میتونی توی سفحه full server info بخونی .. از اون حد به بعد رو کیک میکنن ..

لینک به دیدگاه

درود

اصلا به این چیزا مربوط نمیشه

بعضی از سرور ها محدودیت پینگ دارن .. میتونی توی سفحه full server info بخونی .. از اون حد به بعد رو کیک میکنن ..

این می دونم باز من هی کیک می کردن در کل از لذت بازی چیزی کم نمیشه فعلا که ما بهش محتاط شدیم

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

به سرورهای رسمی( افیشال) برو اما کلا پینگ بالای ۲۱۰ جالب نیست ایتقدرم پول کاهش ندید پرو شدن قیمت بالا بردند همون قیمت قبلیشونم زیادی بود...

using tapatalk

لینک به دیدگاه

درود

آقا این چه وضعشه ؟!

همین الان Join Friend دادم .. سوار LAV شدم ... سرور Hardcore هم نبود .. از فاصله نیم متری یه سنگ با LAV اومدم پایین .. ترکید  :wacko:  :eek:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing: 

:laughing:  :laughing:  =))

یا جوین میدی میری تو سرور یه تیم همه بالای لول 100 .. یه طرف همه زیر لول 60 ..بعد اونور 22 نفر اینور 11 نفر .. 20 دقیقه گذشت .. خبری از Auto Balance نبود..

در آخر تورو خدا برای هزینه .. و از همه مهمتر وقت خودتون ارزش قائل شید هر سروری بازی نکنید  :mad: 

اصلا معلوم نیست داری کیو میگی =)) =)) =))

یه سرور لاکر رفتم فقط سه بار من جابجا شدم

ادمین که نبود چپ و راست بازیکن جابجا میکرد به هیچ کس هم رحم نمیکرد یارو 70 تا کشته بود یه دفعه جابجا میشد هی از این ور مپ میرفتیم اونور مپ

انگار میخواست بازی با نتیجه 10-0 تموم بشه =))

ویرایش شده توسط Veyron
لینک به دیدگاه

اصلا معلوم نیست داری کیو میگی =)) =)) =))

یه سرور لاکر رفتم فقط سه بار من جابجا شدم

ادمین که نبود چپ و راست بازیکن جابجا میکرد به هیچ کس هم رحم نمیکرد یارو 70 تا کشته بود یه دفعه جابجا میشد هی از این ور مپ میرفتیم اونور مپ

انگار میخواست بازی با نتیجه 10-0 تموم بشه =))

به جان خودم... امروز از فاصله 20 سانتی با LAV یه دست انداز رد کردم .. ترکید !!! من :  :eek: - شرکت Dice :  :unsure: - اون ادمین کلنگی که سرور رو کانفیگ کرده :  :rolleyes: - من بعد از خارج شدن از شوک و لفت دادن سرور :  :mellow:  :-?  :-j

لینک به دیدگاه

به جان خودم... امروز از فاصله 20 سانتی با LAV یه دست انداز رد کردم .. ترکید !!! من :  :eek: - شرکت Dice :  :unsure: - اون ادمین کلنگی که سرور رو کانفیگ کرده :  :rolleyes: - من بعد از خارج شدن از شوک و لفت دادن سرور :  :mellow:  :-?  :-j

خوب دوست من خودت داری می گی دیگه اخه یه ماشین جنگی 12 تنی پر از مهمبات انفجاری رو ادم می اندازه توی چاله  =))  =))  =))  =))  =))  =))  خوب منفجر می شه دیگه  =))  =))  =))  =))

حالا خوب توی اب نیفتادی مگرنه سریع تر جت توی هوا پرواز می کردی من یه دفعه دنده عقب داشتم می رفتم با lav افتادم توی اب یه دفعه پرت شد رفت روی هوا و اون برج سیج اف شانگهای رو رد کرد !!!!!!!!من !!!!!!! مردم توی سرور !!!!!؟؟؟؟ سازنده های DICE !!!!!!!!!  و EA همه ! :eek:  :eek:  :eek:  :eek:

DICE PLZ نمی دونم کسی این اصطلاح معروف رو شنیده یا نه خخخخخخخخخخ

لینک به دیدگاه

درود

آقا این چه وضعشه ؟!

همین الان Join Friend دادم .. سوار LAV شدم ... سرور Hardcore هم نبود .. از فاصله نیم متری یه سنگ با LAV اومدم پایین .. ترکید :wacko: :eek: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

:laughing: :laughing: =))

در آخر تورو خدا برای هزینه .. و از همه مهمتر وقت خودتون ارزش قائل شید هر سروری بازی نکنید :mad:

من كلا (هر يه سال يبار كه بتل ميزنم) يا ميرم سرور OAKS Clan (كه يبارم بودى يه مدت زياد) و يا Espaniyola كه جفتشون اسپانيايي هستن و مپ هاش رندوم همراه با همه دى ال سي هاست. سرور اوليه ٦٠ هرتز هم هست، سرور دوميه ٤٥ هرتز اما random mode هم هست مثلا يه مپ كانكوست Caspain Border هست بعد، ميشه Rush توى Zavod Graveyard Shift . و خوبيش اينه جفت سرورا راي گيريه برا مپا.

كلا من جز اينا بازي نميكنم چون معمولا يا قوانين مسخره دارن و يا بازيكناي رو اعصاب (مخصوصا روسا). پيشنهادم به پريميوم دارا همين سروراست چون از نظرم بهترينن از هر لحاظ.

نتيجه اخلاقى هم من جزو اون ٩٩٪‏ نيستم پس :P

دوستان اورجینال Battlefield 4 تهیه کردم امروز که خواستم که بازی کنم هی آدمین پرتم می کرد بیرون می گفت پینگ بالاست خیلی جالب بود قبلش چند روزی داشتم رایگان ساعتیشو بازی می کردم پینگ متغیر بود حتی به 320 می رسید بیرون نمی کرد از وقتی که ما اکتیو کردیم پینگم 200 تا 230 بود بیرون می کرد یعنی زهر مارم کرد دیگه مجبور شدم از این کاهش پینگ بگیرم پینگم شد 160 باز بیرون کرد یکبار دیگه رفتم حدود 2 ساعتی زدیم انگار وقتی رایگان بازی می کنی دوست دارن مشتریش بشیم حالا که شدیم پرتمون می کنه بیرون وقتی پینگ بقیه می بینم چه حسرتی می خورم کمترین پینگی که دیم 12 بود یعنی چه حالی می کنن بقیه هم زیر 100 بودن این بود ماجرای ما.

داوش خب ١٠٠ تا سرور هست نبايد به يكى گير بدى كه

خوب دوست من خودت داری می گی دیگه اخه یه ماشین جنگی 12 تنی پر از مهمبات انفجاری رو ادم می اندازه توی چاله =)) =)) =)) =)) =)) =)) خوب منفجر می شه دیگه =)) =)) =)) =))

حالا خوب توی اب نیفتادی مگرنه سریع تر جت توی هوا پرواز می کردی من یه دفعه دنده عقب داشتم می رفتم با lav افتادم توی اب یه دفعه پرت شد رفت روی هوا و اون برج سیج اف شانگهای رو رد کرد !!!!!!!!من !!!!!!! مردم توی سرور !!!!!؟؟؟؟ سازنده های DICE !!!!!!!!! و EA همه ! :eek: :eek: :eek: :eek:

DICE PLZ نمی دونم کسی این اصطلاح معروف رو شنیده یا نه خخخخخخخخخخ

اين حركت معروفى بود توى بتل٤ بتا

Dicepls هم هشتگيه واسه خودش

ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

من كلا (هر يه سال يبار كه بتل ميزنم) يا ميرم سرور OAKS Clan (كه يبارم بودى يه مدت زياد) و يا Espaniyola كه جفتشون اسپانيايي هستن و مپ هاش رندوم همراه با همه دى ال سي هاست. سرور اوليه ٦٠ هرتز هم هست، سرور دوميه ٤٥ هرتز اما random mode هم هست مثلا يه مپ كانكوست Caspain Border هست بعد، ميشه Rush توى Zavod Graveyard Shift . و خوبيش اينه جفت سرورا راي گيريه برا مپا.

كلا من جز اينا بازي نميكنم چون معمولا يا قوانين مسخره دارن و يا بازيكناي رو اعصاب (مخصوصا روسا). پيشنهادم به پريميوم دارا همين سروراست چون از نظرم بهترينن از هر لحاظ.

می تونی لینک دو سرور رو بدی تا فیورتیش کنم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...