رفتن به مطلب

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

moghazzal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من بمب رو دادم به irish. حیف که گیم پلی بازی ها اینجوری شدن و رفتن به اینده اما گرافیک خوبی داشت و مخصوصا بعضی از قسمت های زیبا مثل جنگ روی عرشه ناو ..... بازی cod-bops 1 چقدر زیبا بود.... و بازی هایی که قبلا درست میشد با موضوع جنگ جهانی خیلی بهتر بود...هنوزم یادمه شخصیت رزنوف...... :unsure:  اما فعلا بازی های جدید شده جنگ هایی که در خیالات نویسنده داستانه و رویا پردازی....

لینک به دیدگاه

اول از همه اینکه دیدم به آقای mehdi-gtx منفی دادید  :angry:  هر کی به هر دلیلی داده فکر کنم اشتباه کرده چون هر کس آزاده که نظرش رو بگه مخصوصا در این تاپیک که اسمش روشه نظرسنجی !!!

دوم خیلی ممنون از نظراتتون .

سوم اینکه من هم موافقم که بازی سریع و بی موقع تموم شد اما به جز چپتر کوتاه آخر بقیه چپترها فوق العاده بود هم از لحاظ داستان و هم گیم پلی و مخصوصا تخریب پذیری لوکیشن و به نظرم اگه از این انتخاب ها در طول بازی بیشتر داشت بهتر بود و عمر بازی برای تجربیات متفاوت بیشتر میکرد یعنی بازی فوق العاده آدم رو جذب میکنه ولی در آخر یادش میره برای چی جذبت کرده و همینجوری میون هوا و زمین رهات میکنه و چاره ای جز سقوط آزاد برات نمیذاره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا بازی بدی بود ،من فکر میکنم EA سعی کرده بود فقط یه چیزی بعد بیرون با اسم عنوان  معروف برای لانچ کنسول های نسل بعد .شما مقایسه کنید با CALL OF DUTY کسی که البته یکم گیمر باشه نه کسی که تفریحی بازی میکنه چون کسی که گیمره میفهمه وقتی داره بازی الکی بازی میکنه مثل کسی که اینقدر فیلم دیده یا انقدر نقد و بررسی فیلم خونده تا یک فیلم دید بقهمه خوب یا بد.

کلا مراحل بازی بتلفیلد 3 و چهار افتضاح طراحی شده بودند.این بازی کلا یک بازی مولتی پلیره من نمیدونم EA چه اصراری داره ادای کال اف دیوتی رو در میاره .اول نگاه کنید به قیافه کاراکترها همشون تین ایجر هستن مثلا سن اشون میخوره 25 تا 30 ساله  مثل دو تا یار همراه .اخه این ادم ها  که با این لحن زشت بچه گانه حرف میزنن و تصمیات بچه گانه میگیرن چه تجربه کماندویی داشتن ؟؟چقدر وقت داشتن کماندو یا نیروی ویژه بشن ؟؟که دولت امریکا اینا رو میفرسته برا عملیات هایی  اونقدر مهم که اگر درست انجام نشن جنگ جهانی سوم درست میشه!!!یا مثلا مکانیزم حمل اسلحه و انتخابش !!چرا هر ده متر یه جعبه گذاشته شده و تمام مدرن ترین سلاح های ارتش ها ی جهان توش چیده شدن اونم دقیقا 10 متر به 10 متر!!!!!یا مثلا طراحی مراحل !!!مرحله خیابان های  شانگهای چین که باید بدوی دنبال تانکها بمب و مین بزاری زیرشون !!!!!!!!!!!یا مثلا عملیات  روی عرشه کشتی تایتان!!!جت های 40 میلیون دلاری رو منهدم میکنیم تا دو تا سرباز پیاده رو بکشیم!!!چالبه هواپیماها رو کج گذاشتن روی عرشه  که لیز بخورن  حالا ما میگیم اینا روی عرشه بودن کشتی از وسط نصف شده کج شدن!!!چرا تمام بدنه اشون بشکه انفجاری بسته شده؟؟!!!

هوش مصنوعی در حد بگم چی مرغ خوبه!!شلیک ها بی رمق با موس کیبورد با کنترلر هم من سیستم رو وصل کرده بودم به تلویزین بزرگ خواستم با کنترلر یکم بازی کنم گفتم شاید شک  کنترلر یه جونی بده به بازی!دیدم د رکمال شگفتی با کنترلر کانکت شده هنوز دکمه های کیبورد نشان داده میشن.

خلاصه بازی که چی بگم !!حالا نمیخوام متعصب باشم چون اصلا سبک مورد علاق من RPG هستش یک ساعت بازی ویچر 3 رو به هزار تا اول شخص شوتر نظامی نمیدم ولی انصافا مقایسه کنید با کال اف ها مثلا همین اخری. GHOST شاهکار، داستان شخصیت ها گیم پلی که نفس ادم رو بند میاره  ابهت تو چهره قهرمان ها موج میزنه، سگشون که تیر میخوره اینقدر  نگران میشه بازیباز  انگار اتفاق مهمی افتاده. مثلا قهرمان های سری MODERN WARFARE  رو شما چهر هاشون رو ببنید پیرن و با تجربه، کاپیتان پرایس و سوپ انگار هر کدوم چهل ساله مارین هستن یا S.A.S .کلا اصلا قابل مقایسه نیستن این دو بازی ،هر سری eA هم شعار میده ما اومدیم فلان کنیم ما اومدیم رکورد بزنیم هیچ غلطی نمیکنه  تمام میشه میره.!!!

ببخشید بحث انحرافی نشه  ولی پایان بازی هم فوق العاده بد بود حیف چند ساعت وقت به عنوان گیمر واقعا خجالت کشیدم  حروم کردن زمان بود.حیف حجم دانلود من گول نمره 8  گیم اسپات رو خوردم چون الان سالهای ساله برپایه امتیاز گیم اسپات بازی هام رو انتخاب میکنم مثلا وقتی رزیدنت اویل 6 ،4 گرفت از گیم اسپات من سمتش هم نرفتم .این بازی تمام نمره اش بخاطر مولتی پلیرشه که من اصلا بعد از این همه سال بازی ذره ای علاقه به مولتی پلیر ندارم.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

گرافیک بالای بازی بیشتر آدمو جذب میکنه تا داستانش .... بتلفیلد 4 ترکیبی از بتلفیلد 2 و 3 هستش .... ولی با این تفاسیر بازم کلی حال داد تا حالا 3 بار از اول بازی کردمش .....آخر بازی هم بنظرم یه مقدار با عجله تموم شد نمیدونم نویسنده های سناریوی بازی با خودشون چه فکری میکنن .... (*)

ویرایش شده توسط Dishonored
لینک به دیدگاه

به هانا چون آیریش هم وطنم بود و دوست داشتم زنده بمونه!

لینک به دیدگاه

اقا کارگردان این بازی (((اورضه رو اینجوری مینویسن :D ))) نداشت پایان بازی رو بهتر از این بسازه؟؟؟؟؟

من که باورم نشد بازی تموم شد   جا خوردم ....

بعد بازی به اندازه COD GOST صحنه های اکشن نداشت به نظرم COD خیلی بهتر و قوییتر از بتل فیلید ظاهر شد

درست میگی اقا مهدی بازی چرتیه این بتلفیلد4. gpu زیر لود100 . گرافیک افتضاح

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام دوستان، تو سایت Guru3d وقتی میخواد یک کارت گرافیکی رو تو بازی بتلفیلد 4 در بالاترین کیفیت ممکن همون اولترا آزمایش کنه و نتایجشو بذاره از این تنظیمات استفاده میکنه که عکسشم میذاره:

90883676111590398037.jpg

همونطور که میبینید همه ی متغییر ها رو ماکزیمم نیستن! مثلا: Vertical Sync خاموشه ، Field Of View و Motion Blur و Resolution Scale ماکزیمم نشدن. اونطرف هم آنتی آلیاسینگ بجای 4x روی 2x تنظیم شده!

سیستم من تو امضام هست. هیچکدوم از قطعات رو اورکلاک نکردم و نمیخوام بکنم. مانیتورم 27 اینچ کیفیت 1920 در 1080 هست که با کابل HDMI به کارت گرافیک وصله. من وقتی با این سیستم تو بتلفیلد 4 همه ی متغییرهای گرافیکی رو ماکزیمم میکنم تو مراحل نه چندان سنگین بازی مخصوصا فضاهای بسته فریم ریت دور و بر 50 میگیرم ولی تو مراحل سنگین و جنگ و دعوا و بارون و گرد و غبار و آتیش و ... بشدت افت فریم تا زیر 30 فریم دارم تا جایی که تو مراحل اول وقتی اون ساختمون فرو میریزه و داریم سقوط میکنیم رسما با مکث های 1 ثانیه ای فریم میگیرم!!!

اینم عکس از تنضیمات من: ( البته اینجا حالت windowed کردم تا بتونم عکس بگیرم )

41434608779211963029.jpg

البته باید بگم من رو این سیستم بازیهای مثل COD: Ghosts و NFS Rivals و Batman Arkham Origins رو تو بالاترین کیفیت ممکن بسیار روان اجرا کردم و مشکلی پیش نیومد.

موقع اجرای بازی هیچ برنامه ای تو پس زمینه فعال نیست بجز دانلود منیجر که داره دانلود میکنه اونم فکر نکنم زیاد تاثیرگذار باشه تو کیفیت.

الان بازی بتلفیلد رو تو همون اوایلش ول کردم چون حیفم میاد کمتر از کیفیت اولترا بازیش کنم!

بنظر شما مشکل تنظیمات بتلفیلد از کجاست؟ گرافیک من ضعیفه؟ یعنی قدرت گرافیکی سیستم من به یدونه PS4 نمیرسه؟

اگر گرافیکم ضعیفه بنظرتون با یدونه 780 حالت SLI کنم یا کلا بفروشم و بجاش 780 تی آی و یا AMD R9 290x بگیرم؟

ممنون از راهنمایی های شما.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فریمتون شبیه به 6950 من هست 

یه جایه کار مشکل داره 

پچ هایه جدیدش رو نصب کردین 

لینک به دیدگاه

فریمتون شبیه به 6950 من هست 

یه جایه کار مشکل داره 

پچ هایه جدیدش رو نصب کردین 

درایور گرافیک آخرین آپدیته یعنی 335.23 . ویندوز هفت 64 بیتی . بازی هم آپدیتهاش کامل نصب شده. البته همونطور که گفتم بازی های قبلی رو خیلی روان اجرا میکنه و فقط تو کیفیت اولترای این بازی اونم تو صحنه های اکشن و شلوغش افت کیفیت داره.

لینک به دیدگاه

بنظر شما مشکل تنظیمات بتلفیلد از کجاست؟ گرافیک من ضعیفه؟ یعنی قدرت گرافیکی سیستم من به یدونه PS4 نمیرسه؟

اگر گرافیکم ضعیفه بنظرتون با یدونه 780 حالت SLI کنم یا کلا بفروشم و بجاش 780 تی آی و یا AMD R9 290x بگیرم؟

ممنون از راهنمایی های شما.

سلام

اون مکس مربوط به res scale است،اگه میخای برطرف بشه بالاتر از 160 درصد نبر،بالای این مقدار وسط بازی مکسهای 1 ثانیه ای دارد.

گرافیک شما ضعیف نیست و ps4 را شوت میکند!

خرید مدل تی ای با 900 تومن اضافی منطقی نیست بخصوص که کارت شما رفرنس نیست و با کمی اورکلاک میتوان به کارایی مشابهی با مدل تی ای رسید.

این کارت فعلا جوابگوی تمام نیازهای شماست ونیازی به sli نیست،قراره تا چند روزه دیگه dx12 معرفی بشه یه مدت صبر کنید شاید کارتها افت قیمت پیدا کردن

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم این رو بگم که :

اگه بازی  رو روی هارد نصب کردید هنگام اجرا نباید دانلود منیجر دانلود کنه!!!!

چون دانلود منیجر به هارد فشار زیادی میاره...چون سوزن (هد) هارد همزمان باید در 8 نقطه از پلاتر دور بزنه!

البته اگه هم مسیر دانلود و هم مسیر نصب بازی رو هارد باشه....در غیر اینصورت مشکل چیز دیگه ای است.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش V-sync رو خاموش کن چرا روشن کردی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اولین سوال اینه پچ آخر رو نصب کردی یا نه؟

اگر اون رو نکردی حتما نصب کن که خیلی از این مشکلات رو حل می کنه

منم 780 دارم ولی فریم زیر 60 نمیاد تو شلوغ ترین صحنه ها ( البته کارت من اور شده مقداری ولی خوب کارت شما هم نباید اینقدر کم فریم بگیره)

لینک به دیدگاه

http--www.gamegpu.ru-images-stories-Test

کلا تو این بنچمارکها مثل همون سایت Guru3d با فقط کیفیت رو Ultra میکنن و بقیه چیزها مثل MSAA و V-Sync و Motion-Blur و ... رو خاموش میکنن یا تا حد صفر پائین میارن!!! 

دوست عزیزم این رو بگم که :

اگه بازی  رو روی هارد نصب کردید هنگام اجرا نباید دانلود منیجر دانلود کنه!!!!

چون دانلود منیجر به هارد فشار زیادی میاره...چون سوزن (هد) هارد همزمان باید در 8 نقطه از پلاتر دور بزنه!

البته اگه هم مسیر دانلود و هم مسیر نصب بازی رو هارد باشه....در غیر اینصورت مشکل چیز دیگه ای است.

البته شرمنده یادم رفت بگم هاردی که دانلود منیجر روش دانلود میکنه و هاردی که بازی توش نصبه جدا هستند.

داداش V-sync رو خاموش کن چرا روشن کردی؟

وقتی V-Sync رو خاموش میکنم یه حالت بریدگی یا همون Tearing بین فریمها پیش میاد که چون مانیتورم 27 اینچه یخورده آزار دهنده میشه!

اولین سوال اینه پچ آخر رو نصب کردی یا نه؟

اگر اون رو نکردی حتما نصب کن که خیلی از این مشکلات رو حل می کنه

منم 780 دارم ولی فریم زیر 60 نمیاد تو شلوغ ترین صحنه ها ( البته کارت من اور شده مقداری ولی خوب کارت شما هم نباید اینقدر کم فریم بگیره)

اگه منظورتون آپدیت شماره 5 و 6 ریلودد هست که کلا نصب کردم.

دوستان ممنون از راهنمایی همگی، یکی از دوستان گفته بود که گویا نرم افزار GeForce Experience میتونه مشکل رو حل کنه. امتحانش میکنم اگه حل شد اینجا مینویسم.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام من امروز بازی battlefield 4رو نصب کردم به همراه آپدیتش بعد رفتم به تنظیمات بازی و همه چیز رو گذاشتم روی ultra روزلویشن هم 1920*1080 گذاشتم الان هر کاری می کنم صفحه فول اسکرین نمیشه.

37200819066473319206.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

احتمالا تو تنظیمات گرافیکی windows mode نداشتید که فعالش کرده باشید ؟

Alt+Enter ر و تست کردید ؟

لینک به دیدگاه

احتمالا تو تنظیمات گرافیکی windows mode نداشتید که فعالش کرده باشید ؟

Alt+Enter ر و تست کردید ؟

معین جان ممنون مشکلم حل شد همون windows mode رو باید به full screen تغیر می دادم. خیلی ممنون از یا آوریت @};- @};- @};- @};- @};- :x

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

اولین تصویر از دی ال سی Dragon's Teeth بازی بتلفیلد 4 منتشر شد

86833016507896396543.jpg

بسیاری از طرفداران بازی بتلفیلد 4 نمی دانستند که تا چه مدت باید برای محتوای اضافی بعدی بازی که Dragon's Teeth نام دارد صبر کنند. تا به اینکه امروز یک عکس به عنوان تیزر از این دی ال سی منتشر شد که نشان می دهد که زمان زیادی تا عرضه این محتوا باقی نمانده است.

ناشر بازی EA این عکس را در حالی منتشر کرد که اطلاعات زیادی از بازی نمیدهد و ظاهر همیشگی مبارزه و تیراندازی بازی های اکشن را البته به استثناء سپر محافظ که جدیدا به این دی ال سی راه پیدا کرده است را نشان می دهد.

مدیر بازاریابی EA ، آقای Sheridan اعلام کرده است که عکس های بیشتری از این محتوای اضافی در هفته آینده عرضه خواهند شد و همچنین سلاح های زیادی نیز معرفی خواهند شد.

آخرین دی ال سی بازی که Final Stand نام دارد در پایان این تابستان عرضه خواهد شد.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام به همه دوستان

در حالی که ماه ها به انتشار بازی محبوب و گرافیکی بتلفیلد 5 باقی مانده خواستم تاپیک بحث و گفتگو در موردش ایجاد بشه تا تب و هیجان این بازی بالا بره و ادرنالین قبل از انجام بازی ترشح بشه :D

از دوستان هم درخواست میشه جدیدترین اخبار رو به اشتراک بزارن

همونطور که میدونید قبل از انتشار اخبار از شرکت سازنده اخبار فیک و دروغین تو هر زمینه ای تو نت فراوان یافت میشه پس....... اخبار معتبر باشه

اخبار هم اعم از تریلرو والپر های hd و سینماتیک

خودم به شخصه متوجه دو نام متفاوت از این بازی شدم یکی hard line و یکی s.w.a.t پس نمیدونم کدام یک صحت بیشتری داره

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

BattleField مگه هر سال میاد اگه اشتباه نکنم سال در میون میاد یعنی یه سال مدال افتخار میاد و سال بعدش Battlefield میاد

لینک به دیدگاه

hard line درسته عزیز البته بعدش اون سوات هم شاید بشینه ولی hard line اصلی هست

تفنگ های بازی 

Battlefield-Hardline-9.jpg

Battlefield-Hardline-June-9-Teaser.jpg

سایت افیشیال http://www.battlefield.com/hardline

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

BattleField مگه هر سال میاد اگه اشتباه نکنم سال در میون میاد یعنی یه سال مدال افتخار میاد و سال بعدش Battlefield میاد

مدال افتخار که بعد از medal of honor  چند سال هست نیومده ولی بتفیلد تقریبا اکثر نسخه هاش هر سال منتشر شده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...