رفتن به مطلب

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

moghazzal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

‎ :|‎

ما خودمون بکشیم پینگمون میشه هشتاد و پنج ‎ :D

تازه هزارتا پاکت لاست و تایم اوت هم داریم

‎ :|‎

تنها بازی که نت کد و سرور هاش واقعا خوبه استار وارز.

بتل چهار که داغون بود حالا وضع نت کدش یکم بهتر شده .

فقط کاش بتل ۵ نت کدش خوب باشه و داستانش مربوط به جنگ جهانی دوم باشه ‎ :D

امیدوارم! بتل5 یکی از کارشناس های معروف دنیای گیم گفته بود ، چون COD از مسیرش خارج شده ، میتونه از COD جلو بزنه!!

------------------------------------- ------------------------------------- -------------------------------------

------------------------------------- ------------------------------------- -------------------------------------

Holy Battle!

01237267697389808800.jpg

استودیو DICE اعلام کرده است که بازیکنان شاهد پیشرفت چشمگیر گرافیکی و کیفیت انیمیشن در بازی Battlefield 5 خواهند بود. کمپانی DICE‌سخت در تلاش است تا وعده خود در این زمینه را عملی کند. این کمپانی به تازگی اقدام به استخدام یک طراح ارشد هنری کرده است که از جمله کارهای او به افزایش کیفیت بصری یک بازی AAA اشاره شده است.

طبق روال همیشگی استخدام، اشاره ای به اسم بازی که این طراح ارشد هنری برای آن استخدام می شود، نشده است. اما با یک سوال کوچک می توانید این معما را به سادگی حل کنید. کمپانی DICE چند پروژه AAA در حال ساخت دارد؟ درست حدس زدید، آن بازی همان Battlefield 5 است. با گذشت از عرضه کنسول های PS4‌و Xbox One‌ بازی های عرضه شده روز به روز از گرافیک بهتری برخوردار بوده اند. حال DICE قصد دارد تا جهشی در این حرکت ایجاد کند.

می توان شاهد اطلاعات بیشتری از این بازی در E3‌ بود. اما تا آن زمان نمی توان انتظار اخبار بیشتری از Battlefield 5 را داشت.

منبع

----------------

نظرتون چیه دوستان؟؟؟ امیدوارم یک بخش تک نفره هم سطح با نام بتلفیلد هم اضافه کنن که مخالفان بتل سر جاشون بشینند ^_^

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

وای خدا وندا  =))  =)) شکرت  =))  =))

بتل توی اینده نیست 

بتل رفته سراغ ( سراق :-? ) WW1 

دیگه حالم از هرچی شوتری و بازی ای که رفته به اینده تخ....تخیلی بهم می خوره 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

وای خدا وندا =)) =)) شکرت =)) =))

بتل توی اینده نیست

بتل رفته سراغ ( سراق :-? ) WW1

دیگه حالم از هرچی شوتری و بازی ای که رفته به اینده تخ....تخیلی بهم می خوره

خوبه EA تایتان فال رو داره نیازی نیست بتل به گند کشیده بشه .... میگن یه بخش سینگل خفن داره در مورد یه سرباز ژاپنیه ....

هههه بتل شاخ بود شاخ ترم میشه

دیگه مخالفای بتل نمیگن سینگل نداره بازی حساب نمیشه : |

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

خوبه EA تایتان فال رو داره نیازی نیست بتل به گند کشیده بشه .... میگن یه بخش سینگل خفن داره در مورد یه سرباز ژاپنیه ....

کلا بتل سینگلش فقط برای آشنایی با مولتی هست، وتابحال که بخش کمپین بازی درگیر کننده نبوده، من خودم تا بحال 10 باز خواستم سینگل بتل 4 رو برم، اما حوصلم نکشیده :D ، ولی مولتی بتل 4 یه چیزه دیگست.

ویرایش شده توسط Games_OD
لینک به دیدگاه

من بتل رفت جنگ جهانی دیگه نمیام :laughing:

لینک به دیدگاه

دوستان گرامی سلام .

میشه یکی یه مقداری توضیح بده که بتلفیلد رو از کجا تهیه کنم و dlc کاملش رو از کجا تهیه کنم مثله جی تی ای ادم رو نمیندازه دردسر دانلود های بی پایان ...

ممنون میشم راهنمایی کنید بنده رو ..

لینک به دیدگاه

دوستان گرامی سلام .

میشه یکی یه مقداری توضیح بده که بتلفیلد رو از کجا تهیه کنم و dlc کاملش رو از کجا تهیه کنم مثله جی تی ای ادم رو نمیندازه دردسر دانلود های بی پایان ...

ممنون میشم راهنمایی کنید بنده رو ..

از این دوست تهیه کنید http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showuser=19581 

من تمام بازی ها رو از ایشون می خرم قیمت هم عالی 

DLC ها رو هم بی خیال البته اگر خواستید بگیرید بد نیست ولی دیگه BF5 هم در راه هست 

لینک به دیدگاه

اگه جنگ جهانی باشه حالا چه اول یا دوم یه لحظه هم صبر نمیکنم همون لحظه پیش خریدش میکنم

از هرچه شوتر مدرن خسته شدم از کل سلاح های lock on خسته شدم بریم یکم جنگ واقعی ببینیم

مثل مرد بجنگیم :cool:

لینک به دیدگاه

درود اساتید عزیز

آقا دوستان بتل باز کی از ISP پارس آنلاین سرویس داره ؟!

یا دوستانی که از ISP های دیگه سرویس دارند با مشکل زیر روبرو هستد ؟

من با خود ویندوز CMD مثلا آیپی سرور رو پینگ میکنم .. کلا توی 1 ساعت بازی 10 تا تایم اوت دارم ..

یا با برنامه هایی مثل WinMTR یا PingPlotter تست میکنم روت رو تا سرور بازی 

اصلا تایم اوت ندارم ...

ولی توی بازی یهو مثلا صحنه 3 ثانیه فریز میشه و دوباره اوکی میشه ..

گاهی مثلا دارم دشمن رو میزنم .. یا داره راه میره .. ولی درجا .. بعد یهو سریع صحنه عوض میشه جاش عوض شده منم زده !!

میدونم این مشکل از تایم اوته .. یا همون پکت لاست خودمون ..

ولی وقتی توی تست های REAL Time من هیج مشکلی نیست ... مشکل از کجا میتونه باشه  :wacko:  :crying:

لینک به دیدگاه

شما که پینگ و نتت خوب بود چرا DC پیدا کردی!!!! عجیبه

---------

من امید داشتم سری COD MW برگرده ولی ظاهرا شایعه اس Ghost2 رو دارن میسازن :laughing:

http://callofdutyghosts2.net/

gn3b_call-of-duty-scooby-doo.jpg

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

والا سعید جان

دی سی ندارم .. ولی لگ و فریز لحظه ای دارم !

یه مشکل خنده دارم پیدا کرده نتم که هیچ جوره شرکت پارس آنلاین زیر بار نمیره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام

بنظر سری 5 این بازی در حال آماده شدن هست ولی به این زودی ها نباید منتظر باشید

منبع GURU3D

http://www.guru3d.com/news-story/rumor-battlefield-5-will-be-themed-after-ww1-released-in-october.html

q1xpdvqbs7vse38pvf4o.jpg

لینک به دیدگاه

داداش هنوز نه اسکرین شاتی نه تیزری ، توقع داری به این زودی منتظر باشیم :D

هنوز کلی راه مونده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش هنوز نه اسکرین شاتی نه تیزری ، توقع داری به این زودی منتظر باشیم :D

هنوز کلی راه مونده

یه تاپیک زده بودن برای همین بازی ولی اینقدر تاپیکهای گیم زیاد و بهم ریخته هستن نتونستم پیدا کنم مجبور شدم دوباره تاپیک بزنم

خب ما عجله داریم تا عید میومد خوب میشد  :D :D :D

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

به قل اساتید !!

باید 9 ماه وایسم مثل زنه حامله !!

لینک به دیدگاه

اطلاعاتی هست که میگن این نسخه برای جنگ جهانی هست !

فوق العاده میشه     ایول واقعا اینجور باشه      مولتی پلیر     آلمان نازی :x :x :x

لینک به دیدگاه

والا سعید جان

دی سی ندارم .. ولی لگ و فریز لحظه ای دارم !

یه مشکل خنده دارم پیدا کرده نتم که هیچ جوره شرکت پارس آنلاین زیر بار نمیره

ویندوز 10 داری؟ یکی دیگه از دوستان هم 960 داشت این جوری شده بود

:-?

دوستان کسی سروری سراغ نداره همش paracel storm باشه؟؟؟؟؟ :-? :-? :-? :-?

لینک به دیدگاه

ویندوز 10 داری؟ یکی دیگه از دوستان هم 960 داشت این جوری شده بود

:-?

دوستان کسی سروری سراغ نداره همش paracel storm باشه؟؟؟؟؟ :-? :-? :-? :-?

ویندوز 10 آخرین آپدیت بله !

من 970 دارم .. این لگ گرافیکی نیستا ! مشکل از اینترنته !!

یه جورایی بهش پی بردم .. مودم 2740 خریدم این مشکل روش بیشتر از مودم قدیمیم دیده میشه !

من دارم توی مپ ها دور میزنه

لینک به دیدگاه

y9yu_battlefield-5-armageddon.jpg

Battlefield و Titanfall قرار است بین دو بازه زمانی 30 سپتامبر تا 31 دسامبر 2016 ( جمعه، ۹ مهر ۱۳۹۵ تا شنبه، ۱۱ دی ۱۳۹۵) عرضه شده و از سوی دیگر Mass Effect: Andromeda نیز بین دو بازه 1 ژانویه تا 31 مارس 2017 (یکشنبه، ۱۲ دی ۱۳۹۵ تا جمعه، ۱۱ فروردین ۱۳۹۶) عرضه خواهد شد.

منبع پردیس-گیم

http://gematsu.com/2016/03/ea-cfo-new-battlefield-titanfall-games-due-out-this-year-mass-effect-andromeda-delayed-q1-2017

لینک به دیدگاه

y9yu_battlefield-5-armageddon.jpg

Battlefield و Titanfall قرار است بین دو بازه زمانی 30 سپتامبر تا 31 دسامبر 2016 ( جمعه، ۹ مهر ۱۳۹۵ تا شنبه، ۱۱ دی ۱۳۹۵) عرضه شده و از سوی دیگر Mass Effect: Andromeda نیز بین دو بازه 1 ژانویه تا 31 مارس 2017 (یکشنبه، ۱۲ دی ۱۳۹۵ تا جمعه، ۱۱ فروردین ۱۳۹۶) عرضه خواهد شد.

منبع پردیس-گیم

http://gematsu.com/2016/03/ea-cfo-new-battlefield-titanfall-games-due-out-this-year-mass-effect-andromeda-delayed-q1-2017

Let's see how Titanfall 2 turns out to be

لینک به دیدگاه

Let's see how Titanfall 2 turns out to be

تایتان فال میگن زود خسته کننده میشه چطوره ؟؟؟

چند تا از بچه ها دارن منتها من هیچ وقت ندیدم بازی کنند :دی

-----------------------------------------

DICE has already hinted that it wants to improve the standard when it comes to graphics and animation quality

Battlefield 5: DICE Looking To ‘Push Visual Quality To The Next Level’ � GamingBolt.com: Video Game News, Reviews, Previews and Blog

RIP unreal engine & cry engine

RIP call of kidy

بسیار عالی باید شاهد بتل 5 با گرافیک خوف ناک و فراتر از Star Wars Battlefront باشیم و در بازی از نسل جدید انیمیشن ها هم استفاده میشه . . . شایعه شده دارای تم جنگ جهانی اول هست!!

با این حساب من بازی رو نمیبینم توان رقابت با گرافیک بازی ، گیم پلی ، مپ های محشر بتل داشته باشه . . .

COD هم دیگه در برابر بتل عددی نیست ، فقط به خاطر ارکید بودن و اسون بودن و طرفدارای زیادش زیاد فروش میره . . .

فقط میشه گفت 40082412defda.jpg

خدا کنه قیمت دلار مناسب بشه روز اول عرضه بازی ، پرمیوم رو بگیرم :cool:

لینک به دیدگاه

تایتان فال میگن زود خسته کننده میشه چطوره ؟؟؟

چند تا از بچه ها دارن منتها من هیچ وقت ندیدم بازی کنند :دی

-----------------------------------------

DICE has already hinted that it wants to improve the standard when it comes to graphics and animation quality

Battlefield 5: DICE Looking To ‘Push Visual Quality To The Next Level’ � GamingBolt.com: Video Game News, Reviews, Previews and Blog

RIP unreal engine & cry engine

RIP call of kidy

بسیار عالی باید شاهد بتل 5 با گرافیک خوف ناک و فراتر از Star Wars Battlefront باشیم و در بازی از نسل جدید انیمیشن ها هم استفاده میشه . . . شایعه شده دارای تم جنگ جهانی اول هست!!

با این حساب من بازی رو نمیبینم توان رقابت با گرافیک بازی ، گیم پلی ، مپ های محشر بتل داشته باشه . . .

COD هم دیگه در برابر بتل عددی نیست ، فقط به خاطر ارکید بودن و اسون بودن و طرفدارای زیادش زیاد فروش میره . . .

فقط میشه گفت 40082412defda.jpg

خدا کنه قیمت دلار مناسب بشه روز اول عرضه بازی ، پرمیوم رو بگیرم :cool:

من زمانی که 40 تومن بود خریدم 5 ساعت بازی کردم گذاشتم کنار =))

اصلا حال بتل یه چیز دیگس لامصب 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...