رفتن به مطلب

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

moghazzal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

نشون میده مدیرش آدم احمقی تشریف داره

کلا کسایی که گیم میسازند خودشون گیمر نیستند واقعا نمیفهمند مردم چی می خوان!

نشسته پشت میز اظهار نظر بیخود میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

دقیقا همینه قدیم بازیسازها ذهن خلاقی داشتن الان یه مشت مدیر احمق بر شرکت ها حکومت می کنند که دنبال پولزایی هستن و گیمای مهم دنیا رو از اوج به با کله زدند به زمین...!  :mad:

کونامی کاپکام یوبی اکتی و همین ea بهترین بازی هارو داشتن الان هیچکدوم جالب نیستند و از روی ناچاری گیمر ها بازی میکنند اکثرا !  *dry#

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

نشون میده مدیرش آدم احمقی تشریف داره

کلا کسایی که گیم میسازند خودشون گیمر نیستند واقعا نمیفهمند مردم چی می خوان!

نشسته پشت میز اظهار نظر بیخود میکنه

:)

بله واقعاً باید بدونند گیمرها چی میخوان ولی جامعه گیمرها کلاً خیلی توقعات بالایی دارن. واقعاً تصمیم گیری برای کمپانی بزرگی مثل EA خیلی سخته. خیلی باید دقت به خرج بدی که یک تصمیم اشتباه به چه بهایی تمام میشه. نمونش همون تیم مقابل، اونا هم حتماً فکر میکردن تصمیم درست رو گرفتن، عوضش رکورد بیشترین دیسلایک رو زدن که البته به قول شما نمیدونستن گیمرها چی میخوان و به بازخورد BO III توجه نکردن. @};- 

مهم اینه تصمیم درستو گرفتن ....

​اینجا چیزی نگفته ولی مطمئنم عرضه Titan Fall 2 در این تصمیم گیری خیلی تاثیر داشته به علاوه اینکه Star Wars: Battlefront رو چند وقت قبل عرضه کردن و گفتن تا 3-4 سال، هر سال هم یک نسخه Star Wars عرضه میکنن. خیلی برای EA عجیب میشد اگر در مدتی حدود یک سال - یک سال و نیم، دو - سه تا شوتر Sci-Fi بده بیرون. @};- 

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

:)

بله واقعاً باید بدونند گیمرها چی میخوان ولی جامعه گیمرها کلاً خیلی توقعات بالایی دارن. واقعاً تصمیم گیری برای کمپانی بزرگی مثل EA خیلی سخته. خیلی باید دقت به خرج بدی که یک تصمیم اشتباه به چه بهایی تمام میشه. نمونش همون تیم مقابل، اونا

هم حتماً فکر میکردن تصمیم درست رو گرفتن، عوضش رکورد بیشترین دیسلایک رو زدن که البته به قول شما نمیدونستن گیمرها چی میخوان و به بازخورد BO III توجه نکردن. @};- 

​اینجا چیزی نگفته ولی مطمئنم عرضه Titan Fall 2 در این تصمیم گیری خیلی تاثیر داشته به علاوه اینکه Star Wars: Battlefront رو چند وقت قبل عرضه کردن و گفتن تا 3-4 سال، هر سال هم یک نسخه Star Wars عرضه میکنن. خیلی برای EA عجیب میشه در مدتی حدود یک سال - یک سال و نیم دو سه تا شوتر فضایی بده بیرون. @};- 

دقیقا همینه 3 تا شوتر فضایی پشت هم قرار میگرفت در نتیجه اومدن گفتن اینو بیایم اینجوری کنیم ...  :clapping:  :clapping:  :clapping:

همش تقصیر تمدن بود که رفت تو فضا اینام همه فضایی شدن پشت هم... این سری جدیدش رو خبرش رو داشتین بزارید ببینیم ایندفعه چیکار  قراره بکنن!  :x

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

دقیقا همینه 3 تا شوتر فضایی پشت هم قرار میگرفت در نتیجه اومدن گفتن اینو بیایم اینجوری کنیم ...  :clapping:  :clapping:  :clapping:

همش تقصیر تمدن بود که رفت تو فضا اینام همه فضایی شدن پشت هم... این سری جدیدش رو خبرش رو داشتین بزارید ببینیم ایندفعه چیکار  قراره بکنن!  :x

:)  :)  :) 

به روی چشم @};-  @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

الان خوبه که بل اخره یه بازی جنگ جهانی با گرافیک خوب میاد...خدا رو شکر دیر تصمیم گرفت

من عاشق کال آف 3 بودم

این دیگه محشره

لینک به دیدگاه

ولی من دوست داشتم ج ج دوم میبود آدم از فرداش که اطلاع نداره شاید تا اون موقع که برسه به ج ج دوم نباشیم :( :( :(

لینک به دیدگاه

ولی من دوست داشتم ج ج دوم میبود آدم از فرداش که اطلاع نداره شاید تا اون موقع که برسه به ج ج دوم نباشیم :( :( :(

مثبت اندیش باش برابر ... ادم خوبه همه حالت ها رو در نظر بگیره ... ولی به نظرم شما زیادی منفی نگر هستین ..کلا میگم :D @};-

لینک به دیدگاه

بهترین فرصت برای دوستانی که نسخه ی استاندارد بازی رو دارند

لینک به دیدگاه

...

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

مرسی از استارتر ... چه خبر خوبی خوشحالم که به جنگ های واقعی برگشتن.... یاد و خاطرات گیم های گذشته باز زنده میشه اما این دفعه با گرافیک عالی !  :)

لینک به دیدگاه

16years on the Battlefield

http://www.aparat.com/v/76k8s

هیچ بازی واسم battlefield badcompany 2  نشد و نمی شه . بعد از چند ما دوباره رفتم badcompany 2 پلی بدم - فک می کردم دیگه سروراش تعطیل شدن - اما دیدم 30-40 سرور همیشه فول هست . و در تعجبم سال 2010 که badcompany منتشر شد ،  در عرض یک سال BF3 با چه گرافیکی منتشر شد - یک سال این همه تغییر در گرافیک تو یه بازی واقعا تعجب داشت !!!

امسال به شدت منتظر بتلفیدم ، کال که چند سال پلی نمی دیم دیگه . امسال هم به جای کالاف دوستان می تونن نسخه اصلیش titanfall 2  بازی کنن.

ویرایش شده توسط samikkk
لینک به دیدگاه

بهترین فرصت برای دوستانی که نسخه ی استاندارد بازی رو دارند

لینک به دیدگاه

مگه خود بازی چنده؟ اینجا البته.

خود بازی بدون تخفیف 20 دلار هست

ولی ما ارزونتر گیرمیاریم و تقدیم میکنیم جوری که دی ال سی اروپایی ش از خود بازی نسخه ی استاندارد که عرضه میکنیم گرونتر درمیاد.

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید میخوام بتلفیلد رو تهیه کنم.نسخه معمولی رو تهیه کنم با نسخهpremium edition  کدام  تو تکنفره و انلاین بهتره؟

ویرایش شده توسط ali2015
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید میخوام بتلفیلد رو تهیه کنم.نسخه معمولی رو تهیه کنم با نسخهpremium edition  کدام  تو تکنفره و انلاین بهتره؟

هیچ تفاوتی در تک نفره و آنلاین شون نیست

نسخه ی پریمیوم بازی شامل 5 دی ال سی رایگان میشه

چند ده بتل پک طلایی اضافه میشه که میتونید با باز کردن هر پک مواردی مثل چاقو، کامو، ایکس پی بوست، پلاک و ... رو بدست بیارید

اولویت دارید ورود به سروری که پر شده

لینک به دیدگاه

دوستان امشب یکی از سرورای امریکایی بازی کردم ، برام جالب بود همه رفتار عادی داشتند به جز !! یه سری لبنانی که هه ی میگفت ایرانی های ســ ** گ !!!!!!!!!!!

واقعا برام جالب بود :)

لینک به دیدگاه

دوستان امشب یکی از سرورای امریکایی بازی کردم ، برام جالب بود همه رفتار عادی داشتند به جز !! یه سری لبنانی که هه ی میگفت ایرانی های ســ ** گ !!!!!!!!!!!

مدتی به دلیل مشکلات سویفت کفگیر عزیزان به ته دیگ خورده بود که خب گویا بزودی این مشکل مرتفع میشه و عزیزان اوکی خواهند شد

جای نگرانی نیست :)

لینک به دیدگاه

گیمرا به سیاست کاری ندارن

و اوناییم که دارن تو بازی ندارن!

اسکلاشون عربان که همش شر میگن و چیز داستان رو در میارن. (البته بعضی ایرانیام اذیت میکنن هی میان تو چت ای ایران ای ایران میکنن. اونایی که چت بازیشون بازه میره رو اعصابشون.  یا روسا که فقط فحش میدن (اونا که عالین فقط فحش میدن به کسی خورد یا نه مهم نیست =)) )

لینک به دیدگاه

درود
مونتاژ جدید به زودی منتشر میشه !

راستی سعید جان آخرین ویدیو و رو نذاشتی صفحه اول ! کم کاری نکن برادر من !

بعد آپلود کسی هست بریم گیم ؟!

http://www.aparat.com/v/Ejvql

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

عرض سلام خدمت دوستان گرامی

بنده جدیدا" بازی Battlefield 4 رو نصب کردم البته ترایال هست ومیخوام بصورت آنلاین بازی کنم اگه خوشم اومد نسخه اورجینالشو بگیرم منتها وقتی روی آیکن بازی کلیک میکنم به صفحه زیر هدایت میشه واونجا نمیدونم چجوری بایستی وارد بازی بشم، از دوستان محترم میخوام برای اجرای بازی بنده رو راهنمایی بفرمایند.باتشکر

post-11116-0-51214900-1464621168_thumb.jpg

post-11116-0-62026600-1464621298_thumb.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...