رفتن به مطلب

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

moghazzal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اشتباهی از گروه باتلفید تلگرام لفت دادم ، کسی آدرسش رو میده ؟ آدرسی که تو پست اول هست ارور میده

لینک به دیدگاه

این لینک سرور مخصوص Phantom Bow هست اگه خواستید بازی کنید.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/6277d64a-57f6-46eb-a74f-2d42f782cc79/PHANTOM-BOW-KNIFE-ONLY-METRO-ONLY/

لینک به دیدگاه

اینم یه ریپورت از بازی امروز : http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/1/747049292521547200/941757208/

LMG and Chill :cool: 

ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

با بتل لاگ خداحافظی کنید: 

دایس، به‌تازگی اخباری مبنی بر ارائه‌ی رابط کاربری جدیدی برای فرانچایز Battlefield منتشر کرده است

دایس، طی مطلبی که در وب‌سایت Battlefield منتشر کرده، خبر از ساخت رابط کاربری جدیدی برای این عنوان را می‌دهد و گفته که این رابط، باید دارای جلوه‌ی بصری بهتر و متمرکزتر، با هدف بهبود تجربه‌ی بازی با دوستان و ارائه‌ی مطالب و محتوای مرتبط با وضعیت شما باشد.

این تغییرات، بر روی آخرین نسخه‌های Battlefield اجرا خواهد شد و از Battlefield 4 آغاز شده و تا Battlefield Hardline و Battlefield ۱ ادامه خواهد داشت. دایس، توضیحاتی راجع به این تغییرات بزرگ انجام داده که به شرح زیر است:

اکنون، شما قادر به ایجاد یک تیم، قبل از وارد شدن به بازی هستید، به‌همراه اینکه می‌توانید به دوستان خود ملحق شوید و با هم به یک بازی بپیوندید که تجربه‌ی شما را لذت‌بخش‌تر می‌کند و به شما کمک می‌کند، تا مطئمن شوید، به محض اینکه وارد بازی شدید، بین دوستان خود قرار می‌گیرید.

این به‌روزرسان، شامل تغییرات دیگری مانند Recommendation Engine می‌شود که به بازیکنان، اجازه‌ی پیشنهاد نقشه‌ها و حالت‌های مختلف را می‌دهد. رابط کاربری جدید Battlefield، به‌صورت بتا برای Battlefield 4 موجود است؛ اما عده‌ی محدودی قادر به تجربه‌ی آن هستند. دایس، در طی ماه‌های آتی، اطلاعات بیشتری از فرصت‌های امتحان‌کردن اضافی (Additional Testing Opportunities) منتشر خواهد کرد.

این رابط کاربری جدید، برای عنوان Battlefield 1 هم موجود خواهد بود و به‌زودی بعد از آن، برای Battlefield Hardline در دسترس قرار می‌گیرد. دایس همچنین گفته است:

هنگامی که این رابط، بر روی هر سه‌بازی موجود است، شما به‌راحتی قادر به تعویض بازی‌ها، تا زمانی که مالک آنها هستید، خواهید بود. آیا می‌خواهید  که جهشی از نقشه‌ی St. Quentin Scar در Battlefield 1 به آسمان‌خراش‌ها شانگهای در Battlefield 4 داشته باشید؟ این راحت‌تر از همیشه خواهد بود.
لینک به دیدگاه

من شیطان درونم بیدار شد اومدم یکم اذیت کنم طرفدارای AMD رو.

بازی های EA معمولا با AMD رابطشون بهتره. جالبه برای EA PLay که حدودا 140 پی سی در دو شهر لندن و لس انجلس بوده برای تست بتلفیلد1، همه پی سیا از GTX 1080 استفاده میکردن.

احتمالا نمیخواستن محوطه مراسم زیاد "گرم" بشه =))

fs9okeegl0pamnd3u5ri.jpg

LOL

زیاد خودتون اذیت نکنین =))

لینک به دیدگاه

اشتباهی از گروه باتلفید تلگرام لفت دادم ، کسی آدرسش رو میده ؟ آدرسی که تو پست اول هست ارور میده

ویرایش شد گرامی

با بتل لاگ خداحافظی کنید: 

دایس، به‌تازگی اخباری مبنی بر ارائه‌ی رابط کاربری جدیدی برای فرانچایز Battlefield منتشر کرده است

دایس، طی مطلبی که در وب‌سایت Battlefield منتشر کرده، خبر از ساخت رابط کاربری جدیدی برای این عنوان را می‌دهد و گفته که این رابط، باید دارای جلوه‌ی بصری بهتر و متمرکزتر، با هدف بهبود تجربه‌ی بازی با دوستان و ارائه‌ی مطالب و محتوای مرتبط با وضعیت شما باشد.

این تغییرات، بر روی آخرین نسخه‌های Battlefield اجرا خواهد شد و از Battlefield 4 آغاز شده و تا Battlefield Hardline و Battlefield ۱ ادامه خواهد داشت. دایس، توضیحاتی راجع به این تغییرات بزرگ انجام داده که به شرح زیر است:

اکنون، شما قادر به ایجاد یک تیم، قبل از وارد شدن به بازی هستید، به‌همراه اینکه می‌توانید به دوستان خود ملحق شوید و با هم به یک بازی بپیوندید که تجربه‌ی شما را لذت‌بخش‌تر می‌کند و به شما کمک می‌کند، تا مطئمن شوید، به محض اینکه وارد بازی شدید، بین دوستان خود قرار می‌گیرید.

این به‌روزرسان، شامل تغییرات دیگری مانند Recommendation Engine می‌شود که به بازیکنان، اجازه‌ی پیشنهاد نقشه‌ها و حالت‌های مختلف را می‌دهد. رابط کاربری جدید Battlefield، به‌صورت بتا برای Battlefield 4 موجود است؛ اما عده‌ی محدودی قادر به تجربه‌ی آن هستند. دایس، در طی ماه‌های آتی، اطلاعات بیشتری از فرصت‌های امتحان‌کردن اضافی (Additional Testing Opportunities) منتشر خواهد کرد.

این رابط کاربری جدید، برای عنوان Battlefield 1 هم موجود خواهد بود و به‌زودی بعد از آن، برای Battlefield Hardline در دسترس قرار می‌گیرد. دایس همچنین گفته است:

هنگامی که این رابط، بر روی هر سه‌بازی موجود است، شما به‌راحتی قادر به تعویض بازی‌ها، تا زمانی که مالک آنها هستید، خواهید بود. آیا می‌خواهید  که جهشی از نقشه‌ی St. Quentin Scar در Battlefield 1 به آسمان‌خراش‌ها شانگهای در Battlefield 4 داشته باشید؟ این راحت‌تر از همیشه خواهد بود.

خدا کنه یه چیز مسخره مثلا مثل gta v online نشه سرور دست خودت نیست میره رو اعصاب ... ولی در کل فک کنم چیز خوبی بشه

لینک به دیدگاه

توصیه میکنم این فیلم رو ببینید، دسته کمی از دمو های بازی های اکشن اول شخص نداره! تاثیر Cod رو که به وضوح توش میبینید :D

Hardc0re Henry 2015

eIYMnoCySbDpYxoCm7SSjBTWqmw.jpg

http://www.dibamovie.net/4359/download-hard-core-henry-2016.html

اینم تریلرش

http://www.aparat.com/v/IyLOP

لینک به دیدگاه

توصیه میکنم این فیلم رو ببینید، دسته کمی از دمو های بازی های اکشن اول شخص نداره! تاثیر Cod رو که به وضوح توش میبینید :D

Hardc0re Henry 2015

eIYMnoCySbDpYxoCm7SSjBTWqmw.jpg

http://www.dibamovie.net/4359/download-hard-core-henry-2016.html

اینم تریلرش

http://www.aparat.com/v/IyLOP

LOL

تریلر که داغون و فان بود اصن!!

ارزش دیدن داره؟

ای دی هم بدین دوستان پست اول بزارم!

لینک به دیدگاه

LOL

تریلر که داغون و فان بود اصن!!

ارزش دیدن داره؟

ای دی هم بدین دوستان پست اول بزارم!

یه بنده خدایی هست تو این فیلم به اسم Sharlto Copley که من شدیدا فیلم هاش رو دوست دارم و فقط کافیه یکی از این فیلم ها رو دیده باشید Elysium,Chappie,District 9,Maleficent تا شما هم بشناسیدش

فیلم برداری کل فیلم مثل بازی های اکشن اول شخص هست و کیفیت کار هم خیلی بالا هست، اگه از دیدن دموی سایر بازیکن ها لذت میبرید از این هم مثلما لذت می برید

اون چهارتا فیلم هم که اسم بردم در حدی عالی هستند  که اصلا لازم نیست توصیه کنم که ببینید! :D

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

بتل 1 با رزولوشن 5k با کارت 1080 چه شود 

قند شکن رو فعال کنید لذت ببرید 

https://www.youtube.com/watch?v=5Jb5Tvy-n4M

لینک به دیدگاه

بتل 1 با رزولوشن 5k با کارت 1080 چه شود 

قند شکن رو فعال کنید لذت ببرید 

https://www.youtube.com/watch?v=5Jb5Tvy-n4M

من که آخرم نفهمیدم این چطور شد 5K؟

وقتی Res scale رو ببره رو 100 یعنی 100% که میشه همون 1440. بخواد 5k بشه باید 200% بذاره.

لینک به دیدگاه

وقتی Res scale رو ببره رو 100 یعنی 100% که میشه همون 1440. بخواد 5k بشه باید 200% بذاره.

البته این به این معنا نیست که بافت ها هم با اون کیفیت رندر میشن .فقط خروجی رو 5k  قرار گرفته.

لینک به دیدگاه

ببین الان توی بتل 4 رزولوشن اسکیل به صورت دیفالت روی 100 درصد هست که می شه به صورت دستی تا 200 درصد بالابردش 

ولی توی بتل 1 رزولوشن اسکیل به صورت دیفالت روی 50 درصد هست که تا 100 می شه افزایش داد 

در هر 2 حالت رزولوشن 2 برابر می شه 

پس وقتی شما عدد 2560x1440 رو 2 برابر کنی رزولوشن 5120x2880 رو می گیری که فکر کنم کارت 1080 داشت 30 فرم می داد ( با توجه به این که بازی روی ultra بود , msaa هم داشت ) 

البته این یعنی بازی در 5k رندر می شه که باعث می شه بازی شفاف تر و شارپ و به نظر برسه 

لینک به دیدگاه

ببین الان توی بتل 4 رزولوشن اسکیل به صورت دیفالت روی 100 درصد هست که می شه به صورت دستی تا 200 درصد بالابردش 

ولی توی بتل 1 رزولوشن اسکیل به صورت دیفالت روی 50 درصد هست که تا 100 می شه افزایش داد 

در هر 2 حالت رزولوشن 2 برابر می شه 

پس وقتی شما عدد 2560x1440 رو 2 برابر کنی رزولوشن 5120x2880 رو می گیری که فکر کنم کارت 1080 داشت 30 فرم می داد ( با توجه به این که بازی روی ultra بود , msaa هم داشت ) 

البته این یعنی بازی در 5k رندر می شه که باعث می شه بازی شفاف تر و شارپ و به نظر برسه 

زیاد فرق نداره رو مانیتور رز پایین. من خودم بتل4 4xmsaa دارم و res scale هم 115 ه زیاد فرق نداره.

لینک به دیدگاه

DX12 در بتلفیلد1 مشاهده شد. ;) 

1467026122_1-3.jpg

گیم پلی از بازی بر روی کارت گرافیک GTX 1080

http://dl.companyxt.ir/Video/EA/Battlefield1/Battlefield.1.PC.GTX.1080.1440p.Gameplay.FootageFullHD.mp4

ویرایش شده توسط EDK-OverVolt
لینک به دیدگاه

نظر دوستان در مورد گیم پلی چیه ؟ من از فضا بازی خوشم اومد اما از اسلحه ها زیاد خوشم نیومد یک جوریی بودن می دونم قدیمی هست زمان بازی اما نمی دونم چرا ارتباط خوبی برقرار نکردم با اسلحه ها

اون شور و هیجان بتلفیلد 4 در حالت انلاین تو این بازی ندیدم یکم کند بود بازی نظر شما چیه ؟ اسلح ها بهتری بهش اضافه میشه ؟ کلا جنگ جهانی اسلح هایی که داره چی هستن ؟  :-?

لینک به دیدگاه

نظر دوستان در مورد گیم پلی چیه ؟ من از فضا بازی خوشم اومد اما از اسلحه ها زیاد خوشم نیومد یک جوریی بودن می دونم قدیمی هست زمان بازی اما نمی دونم چرا ارتباط خوبی برقرار نکردم با اسلحه ها

اون شور و هیجان بتلفیلد 4 در حالت انلاین تو این بازی ندیدم یکم کند بود بازی نظر شما چیه ؟ اسلح ها بهتری بهش اضافه میشه ؟ کلا جنگ جهانی اسلح هایی که داره چی هستن ؟  :-?

من این رو برای یکی از دوستان نوشتم برای شما هم می نویسم بیشتر کیلیپ هایی هم که توی اینترنت هست از اون لایو اسریم EA play هست 

2 مورد هست 

مورد اولی رو یه مثال می زنم با دقت بخوانید 

شما فرض کن دوستت رو دعوت کردی بیاد بتل 4 بازی کنه ولی اون دوستت تا به حال بتل بازی نکرده و این دفعه ی اولش هست بعد 63 نفر بقیه ی توی بازی هم مثل این دوستت هستن ولی یک سریشون اصلا گیمر نیستن بعد

بعد شما می شینی پیش اون دوستت و بازیش رو نگاه می کنی ولی حق نداری حرف بزنی راهنمایی کنی کلا هیچ کاری نمی تونی بکنی بجز این که یک ساعت بشینی بازی اون دوستت رو ببینی 

خوب چه حسی بهت دست می ده ؟؟؟؟؟؟ 

مورد دوم چی انتظار دارن مردم بتل بازی کندی هست ارام هست تاکتیکی هست بعد از یک مدت یک دفعه همه چیز بگند کشیده می شه که به قول خارجی ها only on battlefield و اون موقع هست که هیجان می زنه توی سقف اگر زنده ماندی که هیچ دوباره همه چی اروم می شه اگر نه مردی دوباره  اسپان می کنی 

تمام اون کسانی که توی E3 بودن گفتن بازی بی نظیر هست برید ویدیوی  xfactorgaming رو ببینید نظرش رو درباره ی بازی داده 

یعنی هنوز شما به DICE ایمان نیاورده اید 

همه ی این ها کنار بازی تو مراحل pre alpha بود نه الفا یا بتا خیلی عالی بود برای این استیج از بازی 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

من این رو برای یکی از دوستان نوشتم برای شما هم می نویسم بیشتر کیلیپ هایی هم که توی اینترنت هست از اون لایو اسریم EA play هست

2 مورد هست

مورد اولی رو یه مثال می زنم با دقت بخوانید

شما فرض کن دوستت رو دعوت کردی بیاد بتل 4 بازی کنه ولی اون دوستت تا به حال بتل بازی نکرده و این دفعه ی اولش هست بعد 63 نفر بقیه ی توی بازی هم مثل این دوستت هستن ولی یک سریشون اصلا گیمر نیستن بعد

بعد شما می شینی پیش اون دوستت و بازیش رو نگاه می کنی ولی حق نداری حرف بزنی راهنمایی کنی کلا هیچ کاری نمی تونی بکنی بجز این که یک ساعت بشینی بازی اون دوستت رو ببینی

خوب چه حسی بهت دست می ده ؟؟؟؟؟؟

مورد دوم چی انتظار دارن مردم بتل بازی کندی هست ارام هست تاکتیکی هست بعد از یک مدت یک دفعه همه چیز بگند کشیده می شه که به قول خارجی ها only on battlefield و اون موقع هست که هیجان می زنه توی سقف اگر زنده ماندی که هیچ دوباره همه چی اروم می شه اگر نه مردی دوباره اسپان می کنی

تمام اون کسانی که توی E3 بودن گفتن بازی بی نظیر هست برید ویدیوی xfactorgaming رو ببینید نظرش رو درباره ی بازی داده

یعنی هنوز شما به DICE ایمان نیاورده اید

همه ی این ها کنار بازی تو مراحل pre alpha بود نه الفا یا بتا خیلی عالی بود برای این استیج از بازی

هر دو دفعه كه اينو گفتي بازم مبهم گفتى! :D

خلاصه صحبت ها: اون لايو استريم بتلفيلد تعداد زيادشون براي داغ كردن مراسم بودن و نوب بودن بعضياشون. و مورد دوم اينكه اينا ويديو هستن و ادم خودش بازى نكرده كه بفهمه چطوريه. چند نمونه ويديو از حرفه اي ها بخواى Xfactorgaming و Jackfrags خيلي خوبن.

تا اخر تابستونم Open Beta بازى مياد براي تست همه.

ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

هر دو دفعه كه اينو گفتي بازم مبهم گفتى! :D

خلاصه صحبت ها: اون لايو استريم بتلفيلد تعداد زيادشون براي داغ كردن مراسم بودن و نوب بودن بعضياشون. و مورد دوم اينكه اينا ويديو هستن و ادم خودش بازى نكرده كه بفهمه چطوريه. چند نمونه ويديو از حرفه اي ها بخواى Xfactorgaming و Jackfrags خيلي خوبن.

تا اخر تابستونم Open Beta بازى مياد براي تست همه.

=))  =))  =))  اون مثال رو دریاب فقط

لینک به دیدگاه

دوستان کسی لینک دانلود بتلفیلد 4 داره بده دانلود کنم؟ اوریجین خیلی کنده!

من دیروز بتلفیلد خریدم مفت 12 دلار. خخ

لینک به دیدگاه

دوستان کسی لینک دانلود بتلفیلد 4 داره بده دانلود کنم؟ اوریجین خیلی کنده!

من دیروز بتلفیلد خریدم مفت 12 دلار. خخ

دو هفته پیش خریده بودی 5 دلار بود فک کنم.

لینک دانلودم همه کرکه و قدیمی . کلی آپدیت اومده. برنامه Origin رو به عنوان browser اد کن به idm اون برات دانلود کنه.

لینک به دیدگاه

ایول نمیدونستم. بذا ببینم بلد میشم. اره دیگه دیروز خردم 12 دلار کاش زودتر میفهمیدم

لینک به دیدگاه

برنامه Origin رو به عنوان browser اد کن به idm اون برات دانلود کنه.

ميشه استيم رو هم اينطور كنيم من از سرعت كم دانلود استيم به وجد اومدم اگه خواهش كنم يكم بيشتر در باره اين مورد توضيح بدين!
لینک به دیدگاه

ميشه استيم رو هم اينطور كنيم من از سرعت كم دانلود استيم به وجد اومدم اگه خواهش كنم يكم بيشتر در باره اين مورد توضيح بدين!

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=41289

من انجام دادم ولی تو IDM نشناخت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...