رفتن به مطلب

تاپیک جامع مجموعه بازی‌های بتلفیلد Battlefield، بحث، بررسی، رفع مشکلات و ...

moghazzal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ميشه استيم رو هم اينطور كنيم من از سرعت كم دانلود استيم به وجد اومدم اگه خواهش كنم يكم بيشتر در باره اين مورد توضيح بدين!

تا اونجایی که میدونم استیم نمیشه این روش برای اریجینه

لینک به دیدگاه

اون از پارسال و دعوت من به closed alpha بازی Battlefront و .......... اینم از امسال و دعوت من به Closed alpha بازی Battlefield 1 !!!!! چند وقت دیگه دایس استخدام میکنه منو حالا ببینین! :cool:

gzo6_untitled.png

اینم اوریجینم

zlfc_wre.png

خدا رو شکر امسالم اتفاق افتاد. بازی میکنم و بهتون میگم بازی چطوره (مسلما خودتون میدونید) اما از لحاظ قانونی نمیتونم ویدیو و عکس زیادی اشتراک بذارم توی تعهدمه.

ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

اون از پارسال و دعوت من به closed alpha بازی Battlefront و .......... اینم از امسال و دعوت من به Closed alpha بازی Battlefield 1 !!!!! چند وقت دیگه دایس استخدام میکنه منو حالا ببینین! :cool:

gzo6_untitled.png

اینم اوریجینم

zlfc_wre.png

خدا رو شکر امسالم اتفاق افتاد. بازی میکنم و بهتون میگم بازی چطوره (مسلما خودتون میدونید) اما از لحاظ قانونی نمیتونم ویدیو و عکس زیادی اشتراک بذارم توی تعهدمه.

اید اورجین بده با هم پلی بدیم :D

لینک به دیدگاه

اید اورجین بده با هم پلی بدیم :D

همین آیدیه.

تو هم بتل1 گرفتی مگه؟

لینک به دیدگاه

نظرات اولیه نسخه آلفا بازی بتلفیلد 1 (First Impressions) :

p509_bf1_2016-07-01_00-35-09-17.png

گیم پلی : بتلفیلد 1 یکی از بهترین بتل هاییه که ساخته شده تا به حال و دایس نشون میده که توی این 3 سال بی کار ننشسته بوده. در نسخه آلفای بازی فقط یک مپ St. Quentin واقع در دشت های فرانسه قرار داره و به دو صورت Conquest و Domination بازی میشه. کلاس های جدید واقعا عالی و کاملا بالانسن و کلاس خاصی زیاد برتری نیست به بقیه نداره. توی این بازی هم ولی مثل بتل4 کلاس Assault محبوب تره به علت کمتر تخصصی بودنش.گیم پلی هواپیما ها (برای من که زیاد از هواپیما های بتل4 خوشم نمیومد) واقعا بی نظیره و قشنگ آدم میتونه کل راندو بشینه توش و یه قدمم زمین نذاره. من که حاضرم! واقعا بخش هوایی بتل1 در یه سطح دیگست نسبت به کل بازی! بازی از 3 نوع هواپیمای مختلف تشکیل شده که یکی Fighter که مخصوص زدن سایر هواپیما هاست که تک نفرس. یکی Attack که اونم تقریبا همینه ولی اسلحه ها و اسکلت سنگین تری داره و دو نفرس و یه گانر میشینه که حواسش به عقب باشه. آخرین مدل و سخت ترین البته نوع Bomber هست که از اسمش معلومه چیکارست. این هواپیما 3 نفرست و راننده کار بمب انداختنو میکنه و در جلو و عقب 2 گانر میشینن برای حفاظت از اون. که البته به دلیل سرعت کمش و اینکه خلبان 24/7 داره بمب میندازه و حواسش به راه نیست، زدن این هواپیما ها مخصوصا با Fighter خیلی آسونه.

در زمینه وسایل زمینی هم یه  ماشین ساده اما زره دار داریم که 6 نفر درونش جا میده که 4 نفرشون میتونن ماشین گان دست بگیرن. یک نفر بر داریم که تقریبا همون LAV توی بتل4 ه فقط تیراش زیاد در مقابل تانک و غیره قوی نیست و شبیه ماشین گان قوی شدست. در زمینه تانک هم 2 نوع تانک داریم نوع Light و heavy که لایت یک نفرست و سریعتره و ضعیف تر، و Heavy باس فایت بازیه که 6 نفرست و همه طرفش ماشین گان داره و تیر اصلیشم قویه. اما سرعت ریلودش کمه. تانک لایت مورد علاقه منه خیلی جمع و جور و خوبه ضعیفم نیست زیاد.

لازم به ذکره که وقتی مستقیم روی تانک و هواپیما ریسپاون میشید خودش یه کلاس جدیده و اسلحه هاتونم فرق میکنه. در ضمن اگه جزو این کلاس ها باشید در حین سوار بودن میتونید تعمیر کنید تانک و هواپیماتونو در ازای حرکت نکردن.

خلاصه این بازی از لحاظ گیم پلی چیزی کم نداره و در حین جدید بودن کاملا یک بتلفیلده واقعیه و هم طرفداران قدیمی و هم تازه کارا رو راضی نگه میداره.

d3sg_bf1_2016-07-01_00-36-31-32.png

گرافیک و صدا گذاری: بالاخره دایس است و گرافیک و صدا های پرچمدارش تو بازی هاش. این بازی هم از این فرمول تبعیت میکنه. بازی در حین گرافیک بی نظیرش از آپتیمایز خیلی خوبی بهره میبره که باعث شده که من بازیو در حالت Ultra و 4MSAA فریم ریت متوسط 80 رو روی کارت GTX 970 و Dx12 داشتم. (dx11 رو مقایسه نکردم چون ریستارت میخواست وسط بازی بودم. بعد کارتم اورکلاک شده میشه گفت متوسط 75 اینا که صادقانه بگم انتظار بالای 60 رو زیاد نداشتم  با این گرافیکی که دیده بودم.) بازی یک مپ داره اما این یک مپ دارای 3 آب و هوای مختلفه که عبارت است از : آفتابی، بارانی، مه و بخاری. آب و هوای بازی هم میتونه _به احتمال کم_ وسط بازی تغییر کنه و  اگه نه حتما موقع راند جدید تغییر میکنه. هوای بارانی بازی یه گرافیکی داره که آدم انقدر مات میمونه هی میکشن آدمو! چکه های بارون از تفنگ و تانک و غیره میچکه خیلی واقعی به نظر میرسه.

frov_bf1_2016-07-01_00-37-03-14.png

اتصالات و Networking : بتل4 با netcode خیلی بدی عرضه شد که باعث میشد بعضی وقتا پشت کاور هم تیر بخوری مخصوصا دارنده های پینگ بالا. DICE LA در طول سال گذشته با بهبود های نت کود و همچینین دادن سرور های 60HZ خیلی وضع بازی رو بهتر کرد. خوشبختانه در PC همه سرور های بتل1  در روز عرضه (و بتا و الفا البته) فرکانس 60hz دارند و نت کود بازی هم تمام بهبود های بتل4 رو در خودش داره (وطبق گفته دایس 33% بهتر هم شده). در باره پینگش نکته خیلی جالبیه که من توی 3-4 ساعتی که امروز بازی کردم هیچ وقت پینگم بالای 100 نرفت (!!!). منی که توی بتل4 همیشه متوسط پینگ هام 120 بود و کمترین پینگم 90 بودش، امروز با پینگ متوسط 60-70 بازی میکردم که احساس کردم تو اروپا زندگی میکنم. :D

بازی خیلی روان بود و مشکلی در این زمینه نداشت.

باگ های آلفا : در کمال ناباوری بازی بسیار پایدار و قابل قبوله. تنها باگ هایی که دیدم یکی دو بار نایف نشدن دشمن با نیزه ی وصل شده به تفنگه. یه بار با تانک از روی یکی رد شدم یارو توی چاله بود باعث شد نمیره عوضش نارنجک انداخت من مردم! :| (البته فک کنم باگ نیست واقعا چاله هه نجاتش داده). یبار کوله پشتی بغل دستیم اندازه 2 متر کش اومد!و ..... دیگه غیر از این همه چیز اوکیه و خیلی هم خوب. :)

9xn_bf1_2016-07-01_00-37-43-23.png

اگه بخوام یه نمره به بازی تا اینجای کارش بدم 9 از 10 هست که همینم بخاطر باگاشه و گرنه بازیش به معنای واقعی بی نظیره. Good job DICE :clapping:

امیدوارم مورد پسند بوده باشه.

لینک به دیدگاه

چاله رو عشقه  :D

خیلی از این ویژگی تاثیر انفجار روی زمین و درختا خوشم اومد

نقشه از محیط جنگلی و روستایی تبدیل میشه به خط مقدم یا شبیه میدون سیم خاردار میشه  :clapping:

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

آپدیت وضعیت DX12 بازی :

من امروز رفتم و در شرایط و مکان های یکسان وضعیت فریم دهی بازی در DX12 و DX11 رو چک کردم روی کارت GTX 970 خودم. جالبش اینه که فریم ها مو نمیزنه. توی یک نقطه هم روی 11 و هم 12 فریم 90 گرفتم. خب طبیعیه چون کارتای مکسول در Async ضعیفن و بهبود چشمگیری پیدا نکرده. تفاوت ها فقط باید تو مصرف CPU باشه که متاسفانه چک نکردم. ولی باز خدا رو شکر داره که مثل خیلی بازی ها فعال کردن DX12 برای کارت تاثیر منفی نداره!

لینک به دیدگاه

آپدیت وضعیت DX12 بازی :

من امروز رفتم و در شرایط و مکان های یکسان وضعیت فریم دهی بازی در DX12 و DX11 رو چک کردم روی کارت GTX 970 خودم. جالبش اینه که فریم ها مو نمیزنه. توی یک نقطه هم روی 11 و هم 12 فریم 90 گرفتم. خب طبیعیه چون کارتای مکسول در Async ضعیفن و بهبود چشمگیری پیدا نکرده. تفاوت ها فقط باید تو مصرف CPU باشه که متاسفانه چک نکردم. ولی باز خدا رو شکر داره که مثل خیلی بازی ها فعال کردن DX12 برای کارت تاثیر منفی نداره!

اونوقت چه بین 11 و 12 چه فرقی بود؟

گرافیک هم فرق میکرد؟

لینک به دیدگاه

اونوقت چه بین 11 و 12 چه فرقی بود؟

گرافیک هم فرق میکرد؟

نه.

کلا هدف اصلی DX12 بهینه کردنه تا  جلوه های تصویری.

لینک به دیدگاه

ای کاش این دفعه DICE با انویدیا پارتنر میشد .... DX12 و تکنیک های 12.1 قرار میدادن تو بازی جالب میشد ...

---------

بتا در راه است ....

1e5omtt5c6ck0z8n75jr.jpg

لینک به دیدگاه

ای کاش این دفعه DICE با انویدیا پارتنر میشد .... DX12 و تکنیک های 12.1 قرار میدادن تو بازی جالب میشد ...

---------

بتا در راه است ....

1e5omtt5c6ck0z8n75jr.jpg

تو بتل٤ نيمچه پارتنر AMD بود ولى هر كارى خواست كرد. MFAA انويديا ساپورت كرد، Mantle اي ام دى، dx11.1

كلا شأنش از اينا بالاتره

پ.ن : اه منم ميخوام STRIX 1070 بخرم ديدم تو امضات :D

لینک به دیدگاه

دوستان حواستون باشه بتلفیلد 1 عین یک موجود چهارپا رم میگیره! فکر کنم مینیمم رمش بشه 6 یا 8 و Recommended اش بشه 12 یا 16. من امروز تصادفی دیدم (از بس این دوستمون alidadashnejad وسط بازی هی تو استیم پیام میداد منم هی ALT-tab میکردم).

بتلفیلد 1 وسط بازی چیزی نزدیک 6 گیگ (5.8) فقط رم میخواد به طوری که رم 8 گیگ من 92% اش پر شده بود. (تازه موقع آلت تب کردن که خودش مصرفو کم تر میکنه)

خلاصه میخواید روان بازی کنید برید یه رم دیگه اضافه کنید! :D

لینک به دیدگاه

دوستان حواستون باشه بتلفیلد 1 عین یک موجود چهارپا رم میگیره! فکر کنم مینیمم رمش بشه 6 یا 8 و Recommended اش بشه 12 یا 16. من امروز تصادفی دیدم (از بس این دوستمون alidadashnejad وسط بازی هی تو استیم پیام میداد منم هی ALT-tab میکردم).

بتلفیلد 1 وسط بازی چیزی نزدیک 6 گیگ (5.8) فقط رم میخواد به طوری که رم 8 گیگ من 92% اش پر شده بود. (تازه موقع آلت تب کردن که خودش مصرفو کم تر میکنه)

خلاصه میخواید روان بازی کنید برید یه رم دیگه اضافه کنید! :D

=))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان تو بتلفیلد 4 چطوری میشه بهنگام بازی به یک نفر که تو تیم دشمن هست پیام فرستاد؟K هست یا G?

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان تو بتلفیلد 4 چطوری میشه بهنگام بازی به یک نفر که تو تیم دشمن هست پیام فرستاد؟K هست یا G?

به دشمن نفری نمیشه کلی میشه که J هست تا جایی که یادمه .

لینک به دیدگاه

سلام این نسخه نسخه آلفا بازی بتلفیلد 1 رو برای بازی رایگان است یا باید پول پرداخت کرد؟

لینک به دیدگاه

سلام این نسخه نسخه آلفا بازی بتلفیلد 1 رو برای بازی رایگان است یا باید پول پرداخت کرد؟

هیچ کدوم یکسری افراد مهم و خوش شانس فقط انتخاب می شن مثل اون بالایی که کوفتش بشه ( شوخی ) 

لینک به دیدگاه

هیچ کدوم یکسری افراد مهم و خوش شانس فقط انتخاب می شن مثل اون بالایی که کوفتش بشه ( شوخی )

از کجا معلوم شود شانس من شده یا نه?

فرستاده شده از HTC Desire 516 dual simِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

از کجا معلوم شود شانس من شده یا نه?

فرستاده شده از HTC Desire 516 dual simِ من با Tapatalk

ایمیل رو چک کنید همچنین توی اسپم رو 

لینک به دیدگاه

اون بالايي اسم داره :|

:D

لینک به دیدگاه

اون بالايي اسم داره :|

:D

اون بالایی سال بعد کارمند DICE می شه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...