رفتن به مطلب

9600gso

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان كسي ميدونه قيمت اين كارت چنده geforce 9600GSO 384mb ddr3 (لطف كنيد قيمت برندهاي مختلفشو بنويسيد) حالا اين كارت براي بازي بهتره يا ASUS 8600GT 512mb ddr3

لینک به دیدگاه

دوستان كسي ميدونه قيمت اين كارت چنده geforce 9600GSO 384mb ddr3 (لطف كنيد قيمت برندهاي مختلفشو بنويسيد) حالا اين كارت براي بازي بهتره يا ASUS 8600GT 512mb ddr3

با سلام

خوب 9600Gt توی بازار هستش ولی من 9600GSO توی بازار ندیدم ولی از 8600 قیوتره عزیز . ولی 9600GT الان توی بازار حدودا 190000 تومانه .

در حال حاضر کارت گرافیکهای خیلی خوبی تولید شده و لی متاسفانه من گیر نیاوردم که بخرمش . ولی بعد از اینکه یک شرکت رو خوش قیمت پیدا کردم حتما میخرم . مثلا 4850 و 4870 رو

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسيني

اقا گل كاشتي با وارد كردن سي پي يو9450

اما يه سوال كي كارت 4870 مياري؟؟؟؟؟؟؟؟

بابا دلمون جوجه اورد(مزاح)

راستي سي پي يو جديدتر هم ميارين؟؟؟؟اين گمونم 2.66 بود درسته؟؟؟مثلا 3 نميارين؟؟

اما تروخدا كارت گرافيكو بيارين كه بيصبرانه منتظريم

لینک به دیدگاه

درود

همونطور که جناب حسینی هم فرمودند G9600 GSO که البته در حقیقت همون G8800 GS هم هست و ان وی دیا برای فروش بهترش به این نام تغییر داده از 8600 جی تی قویتر هست.

407_banner.jpg

راستی دوست عزیز این عبارت دلمون جو جوه اورد یعنی چه؟؟ من توی شیراز خودمون که تا حالا نشنیدم :)

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسيني

اقا گل كاشتي با وارد كردن سي پي يو9450

اما يه سوال كي كارت 4870 مياري؟؟؟؟؟؟؟؟

بابا دلمون جوجوه اورد(مزاح)

راستي سي پي يو جديدتر هم ميارين؟؟؟؟اين گمونم 2.66 بود درسته؟؟؟مثلا 3 نميارين؟؟

اما تروخدا كارت گرافيكو بيارين كه بيصبرانه منتظريم

با سلام

در مورد CPU که تا چند روز دیگه توی ایرانه .

در مورد کارت گرافیک با اولین ایمیلی که از طرف کارخونه مورد نظرمون بشه . سریعا اقدام میکنیم .

CPU فعلا فقط Q9450 میادش .

لینک به دیدگاه

دوستان به پاور 400 جواب ميده يا نه در ضمن قيمت هم نگفتيد؟9600gso

با سلام

خوب دوست من وقتی توی بازار ندیدم نمی تونم قیمت بدم عزیز . پاور 400 باید قویتر برداری .

لینک به دیدگاه

دوستان به پاور 400 جواب ميده يا نه در ضمن قيمت هم نگفتيد؟9600gso

با سلام

دوست عزيز قيمت اين كارت155تا165 نوسان قيمت دارد.و براي اين كارت پاور حداقل430وات نياز داريد.

موفق باشيد

لینک به دیدگاه

یکی دوستان براش از آمریکا cpu q9550 آورده بودند میگفت باید پاور 800 واتروش بذاری

البته برای بهینه سازی باید actice pfc انتخاب کنی

کارت گرافیک و مادر برد انتخابی و کیش باید طوری انتخاب بشه که برای سیم کشی ولتاژ های تغذیه کانال بندی شده باشند هرچقدر این استاندادر رعایت بشه نیاز کمتری به خنک کننده ها داری

لینک به دیدگاه

دوباره خدمت دوستان سلام عرض ميكنم و يه پيشنهاد براي شما دارم ميشه يكبار به كل اين تاپيك نگاه كنيد من برند 9600gso ميخوام وشما درمورد Cpu حرف ميزنيد به نظرتون واقعا اين انصافه!؟!

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزيز قيمت اين كارت155تا165 نوسان قيمت دارد.و براي اين كارت پاور حداقل430وات نياز داريد.

موفق باشيد

پس ما اينجا يعني وِِِِِ ر در كرديم!!!

لینک به دیدگاه

درود

برند سویو 384 DDR3 قیمتش 161 تومن هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...