رفتن به مطلب

فروش EVEGA GTX 980 SC ACX 2.0

rostam2142
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

کارت فوق کاملا سالم تست شده توسط خودم تو گیم مال رفیقم هست آماده فروش 

گارانتی ندارد کارتن دارد متعلقات ندارد

قیمت  1900 مفت

photo_2018-09-17_22-17-31.jpg

photo_2018-09-17_22-17-23.jpg

ویرایش شده توسط rostam2142
لینک به دیدگاه

خریدارم  فوری

ویرایش شده توسط ابوالفضل.گنجی
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mojtaba7 گفته است :

کارت برای بنده عزیز

با ایشون به توافق رسیدیم مبارکشون باشد

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، rostam2142 گفته است :

با ایشون به توافق رسیدیم مبارکشون باشد

بنده هم پیام دادم بد نبود چک میکردید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این کارتون اصلا درست نیست من اول پیام دادم برای خرید حتی بیشتر هم خریدار بودم...

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

دوست عزیز این کارتون اصلا درست نیست من اول پیام دادم برای خرید حتی بیشتر هم خریدار بودم...

جنس منه و به کسی که دوست دارم می فروشم

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، memex گفته است :

بله عزیز شما هم پیام دادین ولی چون به یک نفر میتونستم بفروشم و قبلا با اون دوستمون معامله داشتم قسمت ایشون شد شرمنده شما شدم 

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

تا اون جایی که یادمه قبل از تاپیک کردن این کارت رو تو تاپیک شما معرفی کردم شما گفتی نمیصرفه برات خاطرت هست من تصمیمم این بود این کارت رو به مصرف کننده برسونم تا دلال

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، rostam2142 گفته است :

تا اون جایی که یادمه قبل از تاپیک کردن این کارت رو تو تاپیک شما معرفی کردم شما گفتی نمیصرفه برات خاطرت هست من تصمیمم این بود این کارت رو به مصرف کننده برسونم تا دلال

برادر یه سوال دارم شما اصلا پیام منو خوندی 

شما اومدی اول بهم گفتی 1900 میفروشم /بعد که من براتون پیام دادم گفتی 2300 مشتری داره منم گفتم این قیمت خیلی زیاده  کمی تخفیف بده گفتی نمیفروشم

الان هم که تاپیک کردی پیام دادم گفتم تا 2100 خریدارم 

لینک به دیدگاه

کارت از یه جهت درسته از یه جهت هم شاید بشه ایرادی گرفت

واقعا از این خوشم اومد که سعی کردی به مصرف کننده بدی نه دلال

ولی از یه طرف این شکلی شاید جلوه خوبی نداشته باشه

ولی بازم در هر حال همینکه دست دلال نره و مصرف کننده مستقیم جنس بخره مخصوصا این بنده خدا که چند وقت پیش کلاه سرش رفته بود و سرمایه ش به باد رفته بود خودش به همه این حرکت ها می ارزه

هرچند حدس میزنم خود همین بنده خدا دلال باشه و به مصرف کننده واقعی نفروخته باشی

ویرایش شده توسط moein252
لینک به دیدگاه

واقعا ممنون از اقای معصومی عزیز این رو زا آدمایی که تسلیم پول نشن خیلی نایاب شدن.شما واقعا انسان شریفی هستید.

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، moein252 گفته است :

ولی بازم در هر حال همینکه دست دلال نره و مصرف کننده مستقیم جنس بخره مخصوصا این بنده خدا که چند وقت پیش کلاه سرش رفته بود و سرمایه ش به باد رفته بود خودش به همه این حرکت ها می ارزه

برادر چرا بی دلیل به ادم تهمت  میزنید من کارت برای خودم میخواستم 

و طبق قوانین  لیون هم اول برای خرید پیام دادم 

اما انگار ادم بده من شدم عجبا!!!

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، moein252 گفته است :

داداش گلم این اقای گنجی همین قیمت رو تو تاپیکش زدم پیام خصوصی دارد که 2150 میخرم بعد پیام داد به جای اینکه درخواست تخفیف کنه گفت برام نمیصرفه این قیمت خواستی تخفیف بده من 2300 کارت 1060 پیدا کردم بنده هم عرض کردم بهشون شما 1060 رو بخر در ثانی این کارت اگر مزاییده میشد قطعا بالاتر میرفت این کارت سوپر کلاک هست و همه میشناسن کارت و برند رو ولی من دوست داشتم این کارت با قیمت مناسب بدست دوستان فروم برسد بنده همین اواخر یه سیستم کامل 1150 فروختم تو امتیازات مثبت هم هستش خریدار درخواست تخفیف کرد بنده دویست هزار تومنیک بار یک کلام بهش تخفیف دادم شخصش هم موجود هست بپرسین 

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

برادر چرا بی دلیل به ادم تهمت  میزنید من کارت برای خودم میخواستم 

و طبق قوانین  لیون هم اول برای خرید پیام دادم 

اما انگار ادم بده من شدم عجبا!!!

دقیقا طبق قوانین لیون به هر کسی دوست داشته باشم و راحت باشم میفروشم چون تاپیک مزاییده نبوده و یک قیمت اول و اخر داشته 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، memex گفته است :

در ضمن دوست عزیز شما سعی کن تو تاپیک تایپ کنی به جای پیام دادن هدف بعضی از دوستان که تو تاپیک پیام نمیدن اپ نشدن تاپیک فروشنده هست که در حقش جفا میشه بدینوسیله شما با اون دسته از دوستان اشتباه گرفته نمی شوی

ویرایش شده توسط rostam2142
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، rostam2142 گفته است :

داداش گلم این اقای گنجی همین قیمت رو تو تاپیکش زدم پیام خصوصی دارد که 2150 میخرم بعد پیام داد به جای اینکه درخواست تخفیف کنه گفت برام نمیصرفه این قیمت خواستی تخفیف بده من 2300 کارت 1060 پیدا کردم بنده هم عرض کردم بهشون شما 1060 رو بخر در ثانی این کارت اگر مزاییده میشد قطعا بالاتر میرفت این کارت سوپر کلاک هست و همه میشناسن کارت و برند رو ولی من دوست داشتم این کارت با قیمت مناسب بدست دوستان فروم برسد بنده همین اواخر یه سیستم کامل 1150 فروختم تو امتیازات مثبت هم هستش خریدار درخواست تخفیف کرد بنده دویست هزار تومنیک بار یک کلام بهش تخفیف دادم شخصش هم موجود هست بپرسین 

ببخشید من دخالت و جسارت نمیکنم ولی شما که میگی کارت فلانه بهمانه چرا قیمت کم میزنی بعد که میبینی خریدار زیاده سری تغییر نظر میدی ؟ خوب همون اول یا زیاد بزار یا مزایده . حد اقل سر حرفتون میموندین و قیمتو تغییر نمیدادید این رفیقمونم اقای گنجی هم بنده خدا چند وقته دنباله کارته برای سیستمش و دلال نیست . 

این که به کسی که اول از همه پیشنهاد داده نفروشین و بگین به هرکی بخوام میدم واقعا توهین به شعور کسانیه که اینجا پیام دادن

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...