رفتن به مطلب

راهنمایی برای ماین

Recommended Posts

درود، چندتا سوال در مورد ماین چند روزه زهنمو مشغول کرده اگر دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم. اینم بگم کلن توی این زمینه مبتدی هستم.

اول اینکه الان زمان مناسبی برای ماین هست ؟ 

دوم اینکه برای مثال با این ریگ ماینینگ در چه مدت میتونم یک بیت کوین در بیارم ؟ اگر روزی مثلا سیستم 15 ساعت در حال کار باشه.

لینک به دیدگاه

الان اصلا زمان مناسبی برای ماین نیست اما بهترین زمان برای خرید ارزها هست. شما هر چقدر برای ریگ کنار گذاشتی همین فردا ارز بخر، بیت کوین، اتریوم، کاردانو، ریپل، ایاس، neo،  آیوتا.  اینا رو بذار کنار. الان صعود داره کم کم شروع میشه 

لینک به دیدگاه

با درود

بیتکوین مستقیم نمیشه ماین کرد ولی اتریوم میشه ماین کرد و تبدیل به بیتکوین کردش که برای این کار ۲۰۰۰ روز حدودا زمان نیاز دارین تا یه بیتکوین بشه!(۶۷۰۰$)

اتفاقا هیچوقت برای شروع دیر نیست! برق توی ایران نسبتا ارزونه و احتمالا بتونین با حتی بتونین با کمترین تولیدات سود خوبی به جیب بزنین!(به نسبت سرمایه اولیه البته)

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، micpet گفته است :

بله ، زمان بدی نیست

در 3 ساعت قبل، micpet گفته است :

دوم اینکه برای مثال با این ریگ ماینینگ در چه مدت میتونم یک بیت کوین در بیارم ؟

بیت کوین رو بیخیال شید.

مونرو بهترین انتخاب هست.

بعد از "مونرو" از اصلی ترین ارزهای دیجیتال دیگه که از کریپتونایت استفاده می کنند "دیجیتال نوت" هست.
 ماینر های عزیز برای سود بیشتر می توانید از استخر های ادغام شده ی "XMR" و "XDN" استفاده کنید.
یعنی همزمان Monero و DigitalNote استخراج کنید. و سود دوبرابر داشته باشید.

https://xmr.minercountry.com

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ASTS گفته است :

به به میبینم دوباره ماین داره گرم میشه

احتمالا به دلیل بازگشت سرباز هخامنشی از سرزمین ش.یط.ان بزرگ ملت روحیه گرفته اند.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

با درود

بیتکوین مستقیم نمیشه ماین کرد ولی اتریوم میشه ماین کرد و تبدیل به بیتکوین کردش که برای این کار ۲۰۰۰ روز حدودا زمان نیاز دارین تا یه بیتکوین بشه!(۶۷۰۰$)

اتفاقا هیچوقت برای شروع دیر نیست! برق توی ایران نسبتا ارزونه و احتمالا بتونین با حتی بتونین با کمترین تولیدات سود خوبی به جیب بزنین!(به نسبت سرمایه اولیه البته)

برق معمولی ارزان است یا برق صنعتی؟ با برق خانگی و بدون تقلب هم صرفه دارد؟

لینک به دیدگاه

مرسی از همه. یکی ار دوستان گفت بیت کوین رو بیخیال شو، در واقع من فقط بیت کوین و اتریوم رو میشناسم،  خیلی وارد نیستم و اینکه اصلا فکر نمیکردم ماین کردن بیت کوین انقدرطول بکشه.

در 8 ساعت قبل، ASTS گفته است :

به به میبینم دوباره ماین داره گرم میشه

جریان اینه که پیش یکی از دوستان که  یک مغازه کامپیوتری داره بودم  و شاگردش میگفت میخواد یک 1070 بگیره و طی یک سال با همون یک دونه 1070 یک بیت کوین ماین کنه، همش میگفتم نمیشه یارو میگفت میشه و باعث شد اون دو سوال بالا برام پیش بیاد. 

البته اینم بگم دیدم دلار شده 19 تومن و هر بیت کوین هم که حدود 6000 دلاری هست گفتم در عرض 6 ماه پول دار میشم xD

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، micpet گفته است :

مرسی از همه. یکی ار دوستان گفت بیت کوین رو بیخیال شو، در واقع من فقط بیت کوین و اتریوم رو میشناسم،  خیلی وارد نیستم و اینکه اصلا فکر نمیکردم ماین کردن بیت کوین انقدرطول بکشه.

جریان اینه که پیش یکی از دوستان که  یک مغازه کامپیوتری داره بودم  و شاگردش میگفت میخواد یک 1070 بگیره و طی یک سال با همون یک دونه 1070 یک بیت کوین ماین کنه، همش میگفتم نمیشه یارو میگفت میشه و باعث شد اون دو سوال بالا برام پیش بیاد. 

البته اینم بگم دیدم دلار شده 19 تومن و هر بیت کوین هم که حدود 6000 دلاری هست گفتم در عرض 6 ماه پول دار میشم xD

?

موفق باشید دوست عزیز . ولی تا جایی که بنده اطلاع دارم اصلا با کارت گرافیک نمیشه بیت ماین کرد و از دستگاه مخصوص استفاده میشه . البته شاید بنده هم اشتباه کنم ولی دوستان واردی هستن که کمک میکنن

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

?

موفق باشید دوست عزیز . ولی تا جایی که بنده اطلاع دارم اصلا با کارت گرافیک نمیشه بیت ماین کرد و از دستگاه مخصوص استفاده میشه . البته شاید بنده هم اشتباه کنم ولی دوستان واردی هستن که کمک میکنن

اون دستگاه هستش ولی با سیستم هم میشه که فشار اصلی بر روی کارت گرافیک و پاورهستش 

تو همسن فروم هم کارت گرافیک های ک باهاش ماین شده رو میفروشن 

ویرایش شده توسط Khalil3
.
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

سلام عزیز

در حال حاضر نمیصرفه با ریگ و ...

حالت ایده آل ماینینگ در حال حاضر :

داشتن مکانی امن

دسترسی به برق صنعتی

ماینر های بیتکوین مثل s9 حداقل ۳۰ عدد

البته الان هیچ کاری نمیصرفه. خیلی دوست داشتم یه نانوایی فانتزی رو مدیریت میکردم ولی نه پول اش هست نه جرات اش !

واقعا در شرایط کنونی کسی جرات دارد استارت یه شغل جدید را بزند ؟!

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، micpet گفته است :

درود، چندتا سوال در مورد ماین چند روزه زهنمو مشغول کرده اگر دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم. اینم بگم کلن توی این زمینه مبتدی هستم.

دوم اینکه برای مثال با این ریگ ماینینگ در چه مدت میتونم یک بیت کوین در بیارم ؟ اگر روزی مثلا سیستم 15 ساعت در حال کار باشه.

سلام

در حال حاضر وقت مناسبی برای هیچ کاری نیست

نه سوپرمارکت نه ساندویچی نه سخت افزار نه حتی اسنپ !

سیستم های ماین ۲۴ ساعته روشن هستند.

درآمد به دلار محاسبه میشود برای سهولت در محاسبات.

در حال حاضر هر کارت گرافیک زیر ۰.۵دلار/روزانه. یعنی با داشتن ریگ ۱۰ کارته روزانه ۵ دلار دآمد. هزینه برق محاسبه نشده چون در مورد ریگ اصلا مهم هم نیست.

با یه حساب و کتاب میبینید اصلا نمیصرفه.

اگه شما یه مکان کوچک مثل اطاقک انباری سوله کوچک... داشته باشید نصف مشکل حله.

درخواست برق صنعتی میدهید و با اسیک ماین میکنید.

ضمنا اسیک با برق معمولی حتی در ایران هم نمیصرفه در اروپا که اسیک "درآمدمنفی"داره به علت پول برق.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، aVaOMi گفته است :

سلام

در حال حاضر وقت مناسبی برای هیچ کاری نیست

نه سوپرمارکت نه ساندویچی نه سخت افزار نه حتی اسنپ !

سیستم های ماین ۲۴ ساعته روشن هستند.

درآمد به دلار محاسبه میشود برای سهولت در محاسبات.

در حال حاضر هر کارت گرافیک زیر ۰.۵دلار/روزانه. یعنی با داشتن ریگ ۱۰ کارته روزانه ۵ دلار دآمد. هزینه برق محاسبه نشده چون در مورد ریگ اصلا مهم هم نیست.

با یه حساب و کتاب میبینید اصلا نمیصرفه.

اگه شما یه مکان کوچک مثل اطاقک انباری سوله کوچک... داشته باشید نصف مشکل حله.

درخواست برق صنعتی میدهید و با اسیک ماین میکنید.

ضمنا اسیک با برق معمولی حتی در ایران هم نمیصرفه در اروپا که اسیک "درآمدمنفی"داره به علت پول برق.

درود

پس اسیکها را چه کسانی و  کجا استفاده می کنند؟ 

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

اسیک ها قبلا که درآمد بالا بود هر کسی و هر جایی اسفاده می‌کردند

الان فقط در کشورهایی که پول برق پایین هست کاربرد دارند.

به عنوان مثال موردی : اسیک s9 حدود ۳ دلار روزانه درآمد دارد و ۳.۸ دلار روزانه پول برق دارد در کشورهایی اروپایی یعنی عملا روزی ۰.۸ دلار ضرر دهی دارد ولی "مثلا" در ایران با برق معمولی روزی ۱ و با برق صنعتی روزی ۲ دلار دآمد دارد.

"اعداد مثال دقیق نیست"

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

بله دوستان استفاده میکنن مشکلی ندارند!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

رفته بودیم کارخانه یکی از دوستان یه برق  400  آمپر جدید برای بخش جدیدی که راه اندازی کرده بود گرفته بود شاید باورتون نشه ولی برقه می گفت بیا با من ماین کن?

لینک به دیدگاه

خیلی خوبه، برق صنعتی نداریم، مکان هم نداریم، ولی باز هم خوبه باید امیدوار بود. :27_sunglasses:

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در 1397/07/06, 01:18:38، Cube گفته است :

بله ، زمان بدی نیست

بیت کوین رو بیخیال شید.

مونرو بهترین انتخاب هست.

بعد از "مونرو" از اصلی ترین ارزهای دیجیتال دیگه که از کریپتونایت استفاده می کنند "دیجیتال نوت" هست.
 ماینر های عزیز برای سود بیشتر می توانید از استخر های ادغام شده ی "XMR" و "XDN" استفاده کنید.
یعنی همزمان Monero و DigitalNote استخراج کنید. و سود دوبرابر داشته باشید.

https://xmr.minercountry.com

با آپدیت شدن الگوریتم مونرو این امکان از بین رفت

لینک به دیدگاه

در در 1397/07/06, 13:15:20، aVaOMi گفته است :

s9 حدود ۳ دلار روزانه درآمد دارد و ۳.۸ دلار روزانه پول برق دارد

یک S9 با توان 14.5TH و مصرف 1.4KW سالانه حدود 0.179BTC استخراج می کند (حدودا گفتم بخاطر تغییرات جزئی در سختی کار)

با قیمت الان بیت کوین (6455 دلار)  میشه روزانه حدود 2.2 دلار با کسر هزینه برق       (برق حدود 3 سنت برای هر کیلو وات ساعت، غیر صنعتی  که فیش برام میاد)

سالانه حدود 800 دلار، یعنی اگه اسیک به قیمت مناسب تهیه بشه بازگشت سرمایه زیر یک سال خواهد بود

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

دوستان کسی اگه میدونه راهنمایی کنه سوله دارم با برق صنعتی و داخل منطقه آزاد میخوام ماینینگ راه بندازم سرمایه هم حدود 500 میلیون تومن چه دستگاهی خوبه برای اینکار از چند نفر پرسیدم s9j رو معرفی کردن 6700 حدود 70 تا میشه خرید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...