رفتن به مطلب

همه‌چیز درباره‌ی ویندوز ۱۰ بیلد ۱۸۰۹

سعید بهمنیان
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 10 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10

می‌توانی با installation media tool آخرین نسخه را از تارنمای مایکرو سافت دانلود کنی.

لینک مستقیم iso هم اینجا:

https://software-download.microsoft.com/db/Win10_1809_English_x64.iso?t=2a0e39b0-481f-42c1-997a-4a86857e42e6&e=1538607465&h=edbfe8254591c2d6327db00d3f4d0f5d

ویندوز قبلی را با روشهای کاملا شرعی که مورد تایید همه‌ی آخوندهای عالم از فرقه‌های مختلف آدمخوار تا مال‌مردم‌خوار بوده قانونی کرده ام و تا الان مشکلی نیست.

این لینک نسخهhome را دارد؟ 

و این اینکه ارتقاhomeبه پرو یا اینارپرایز احیانا میشه یا بایستی تمامی اطلاعات پاک و از اول ویندوز ریخته بشود روش شرعی و  قانونی خرید لایسنس با دلار روزه ☺? ایا لایسنس رو خریداری کرده اید؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، saeedx گفته است :

با تشکر

الان این فایل iso مربوط به کدام نسخه هست ؟ پرو هست یا اینترپرایز هست یا ... ؟؟؟

بعد از نصب این نسخه ،  برای فعال سازی چکار کنیم ؟؟؟

نسخه‌ی پرو

چرا ویندوز قبلی را ارتقا نمی‌دهی؟ همه‌ی برنامهها و فایلهای پوشه‌ی users سرجایشان می‌مانند.

برای فعال‌سازی من از HWIDGEN  استفاده کرده‌ام، احتمالا اینجا هم کار می‌کند:

https://www.downloadha.com/software/microsoft-windows-10-rs3/

این را هم دوستان معرفی کرده‌اند و برای این نسخه نیازموده‌ام:

http://cdn.p30download.com/?b=p30dl-software&f=W10.Digital.Activation.Program.v1.3.4_p30download.com.zip

kms.net هم که از مشهورترینهاست.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، +Amin گفته است :

هواستون باشه این لینک ها مهلتشون 24 ساعت واسه دانلود هستش.

به عبارتی بعد زدن روی لینک  صرفا  با یک سیستم  فقط  طی ۲۴ ساعت میشه فایل رو گرفت ؟  

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

نسخه‌ی پرو

چرا ویندوز قبلی را ارتقا نمی‌دهی؟ همه‌ی برنامهها و فایلهای پوشه‌ی users سرجایشان می‌مانند.

http://cdn.p30download.com/?b=p30dl-software&f=W10.Digital.Activation.Program.v1.3.4_p30download.com.zip

چرا قانونی اکتیو نمیکنید و روی اکانت مایکروسافت ذخیره نمیکنید تا بعدا حتی با تغییر سخت افزار هم بتونید با دادن اکانت ویندوز قانونی داشته باشید

البته برای ما قانونیه اما از نظر خود شرکت مایکروسافت.....

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، mohammadhossein گفته است :

این لینک نسخهhome را دارد؟ 

و این اینکه ارتقاhomeبه پرو یا اینارپرایز احیانا میشه یا بایستی تمامی اطلاعات پاک و از اول ویندوز ریخته بشود روش شرعی و  قانونی خرید لایسنس با دلار روزه ☺? ایا لایسنس رو خریداری کرده اید؟

اطلاع ندارم که نسخه‌ی خانگی دارد یا نه.  اگر بنا باشد حین بروزرسانی چیزی پاک شود  زمان نصب معلوم است. فایل setup را از درون فلش نصب اجرا کن. در مرحله‌ی می‌نماید که keeping user files and app یا چنین چیزی و باید تیکهایش را نگاه داری.

آخ.ون.دها برای چیزی پول نمی‌دهند، اول زبان‌خوش، نشد زبان ناخوش، نشد  با ق.ت.ل و چ.پ.ا.ول به دست می‌آورند. دست روی دل کاربران نگذار تاپیک بسته می‌شود.

روشش را در پستی همین حوالی توضیح دادم.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

نسخه‌ی پرو

Kms auto بعضی مواقع توسط انتی ویروس اخلال در ان ایجاد میشه 

من از داخل ویتدوز زدم اپدیت کنه متاسفانه با این سرعت ایترنت خیلی طول کشید بیخیالش شدم اگر بشود از سایت دانلود میکنم و از طریق فلش قابل بوتیبل میکنمش و نصب میکنم فقط امیدوارم موقع ارتقا به نسخه جدید دیتا ها چاک نشود چون اخرین دفعه هنگام ارتقا دادن از حالت فلش و... نشد و مجبور شدم کلا یه بار دیگه ویندوز بریزم 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

چرا قانونی اکتیو نمیکنید و روی اکانت مایکروسافت ذخیره نمیکنید تا بعدا حتی با تغییر سخت افزار هم بتونید با دادن اکانت ویندوز قانونی داشته باشید

این روش را سالیان است به کار می‌برم و مشکلی نداشته. وقت زیادی هم نمی‌گیرد. و سرعت بوت را خراب نمی‌کند. 

از نظر قانونی بودن هم فرقی بنیادی ندارد. چون پولی رد و بدل نمی‌شود هر دو روش قانونی است.

لینک به دیدگاه

اطلاع ندارم که نسخه‌ی خانگی دارد یا نه.  اگر بنا باشد حین بروزرسانی چیزی پاک شود  زمان نصب معلوم است. فایل setup را از درون فلش نصب اجرا کن. در مرحله‌ی می‌نماید که keeping user files and app یا چنین چیزی و باید تیکهایش را نگاه داری.

آخ.ون.دها برای چیزی پول نمی‌دهند، اول زبان‌خوش، نشد زیان ناخوش، نشد  با ق.ت.ل و چ.پ.ا.ول به دست می‌آورند. دست روی دل کاربران نگذار تاپیک بسته می‌شود.

متاسفانه با قیمت های دلار لایسنس قانونی هم غیر ممکن شده و به احبار به سمت حرام داریم پیش میریم .

گناهش پای کسانی که باعث و بانی گرانی دلار شدند و تحریم ها که ما نتواتیم حلال و لایسنس قانونی داشته باشیم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mohammadhossein گفته است :

Kms auto بعضی مواقع توسط انتی ویروس اخلال در ان ایجاد میشه 

من از داخل ویتدوز زدم اپدیت کنه متاسفانه با این سرعت ایترنت خیلی طول کشید بیخیالش شدم اگر بشود از سایت دانلود میکنم و از طریق فلش قابل بوتیبل میکنمش و نصب میکنم فقط امیدوارم موقع ارتقا به نسخه جدید دیتا ها چاک نشود چون اخرین دفعه هنگام ارتقا دادن از حالت فلش و... نشد و مجبور شدم کلا یه بار دیگه ویندوز بریزم 

https://soft98.ir/os/windows-10/1344-Windows-10-Consumer-Editions-1803.html

- Windows 10 Home
- Windows 10 Home N
- Windows 10 Home Single Language
- Windows 10 Education
- Windows 10 Education N
- Windows 10 Pro
- Windows 10 Pro N
- Windows 10 Pro Education
- Windows 10 Pro Education N
- Windows 10 Pro For Wokstations
- Windows 10 Pro N For Wokstations
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mohammadhossein گفته است :

متاسفانه با قیمت های دلار لایسنس قانونی هم غیر ممکن شده و به احبار به سمت حرام داریم پیش میریم .

گناهش پای کسانی که باعث و بانی گرانی دلار شدند و تحریم ها که ما نتواتیم حلال و لایسنس قانونی داشته باشیم

پدر من آخوند است. با خیال آسوده استفاده کنید. ازش فتوا گرفته‌ام که "رواست همه‌ی کاربران انجمن لیون کامپیوتر  این بیلد را استفاده کنند، البته قصد لذت نباشد."

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، mohammadhossein گفته است :

اون روشی که من برای خودم نوشتم بصورت قانونی ویندوز را اکتیو میکند حتی روش انتقال اکتیو به اکانت مایکروسافت و برگرداندن اکتیو بعد نصب ویندوز برای بارها و بارها هست

به زبان ساده شما ویندوز رو نصب کن  با یک ایمیل ویندوز اکتیو میشود و تمام تنظیمات شخصی سازی ان برمیگردد

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

https://soft98.ir/os/windows-10/1344-Windows-10-Consumer-Editions-1803.html

- Windows 10 Home
- Windows 10 Home N
- Windows 10 Home Single Language
- Windows 10 Education
- Windows 10 Education N
- Windows 10 Pro
- Windows 10 Pro N
- Windows 10 Pro Education
- Windows 10 Pro Education N
- Windows 10 Pro For Wokstations
- Windows 10 Pro N For Wokstations

ممنون بایستی دانلود کنم و از طریق بوت نصب کنم  و بعدشم با روشی که گفتید در بالاتر لایسنس قانونی رو بزارم 

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

اموزش کامل اکتیو قانونی و حلاااال!

اگر یک بار دیگر پست طولانی بگذاری، به پدر گرامی می‌گویم همه‌ی نرم‌افزارهایت را حرام اعلام کند. ?

یک جا آپلود کن لینکش را بگذار. 

لینک به دیدگاه

اگر یک بار دیگر پست طولانی بگذاری، به پدر گرامی می‌گویم همه‌ی نرم‌افزارهایت را حرام اعلام کند. ?

یک جا آپلود کن لینکش را بگذار. 

شرمنده هرچه جستجو کردم دکمه پنهان کردنش را نیافتم 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

اون روشی که من برای خودم نوشتم بصورت قانونی ویندوز را اکتیو میکند حتی روش انتقال اکتیو به اکانت مایکروسافت و برگرداندن اکتیو بعد نصب ویندوز برای بارها و بارها هست

من الان بیلد 1803 رو دارم که چند ماه پیش بصورت قانونی اکتیو کرده ام

الان اگر بیام و اکتیو خودم رو روی اکانت مایکروسافت ذخیره کنم و بعد از طریق آپدیت داخلی خود ویندوز بیام و ارتقا بدم به بیلد 1809 اونوقت شما میگید که این بیلد جدید هم از طریق اکانت مایکروسافت خودم دوباره اکتیو میشه ؟؟؟

یعنی اینجوری دیگه نیاز نیست مجددأ بیلد جدید رو اکتیو کنم ؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

شرمنده هرچه جستجو کردم دکمه پنهان کردنش را نیافتم 

خواهش. صفحه‌ها سنگین و به سختی باز می‌شوند. به ویژه روی موبایل. بالا و پایین کردن صفحه هم دشوار می‌شود.

خود انجمن این قابلیت را ندارد. می‌توانی در آپلودسنترهای مخصوص تصویر یا حتی سرویسهای ابری مانند one driv و google drive و spider oak آپلود کنی و لینک بگذار. 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

من الان بیلد 1803 رو دارم که چند ماه پیش بصورت قانونی اکتیو کرده ام

الان اگر بیام و اکتیو خودم رو روی اکانت مایکروسافت ذخیره کنم و بعد از طریق آپدیت داخلی خود ویندوز بیام و ارتقا بدم به بیلد 1809 اونوقت شما میگید که این بیلد جدید هم از طریق اکانت مایکروسافت خودم دوباره اکتیو میشه ؟؟؟

یعنی اینجوری دیگه نیاز نیست مجددأ بیلد جدید رو اکتیو کنم ؟؟؟

بهتره نسخه جدید را جداگانه بگیرید ..شما میتونی حتی بعد تعویض سخت افزار یا خود سیستم فقط با دادن اکانت ان را اکتیو کنید

لینک به دیدگاه

دوستانی که قابلیت‌های جدید را می‌آزمایند طرح کنند.

کلیپبورد را آزمودم و آنچه دریافتم در پست اول نوشتم.

عکس گرفتن از صفحه با کلیدهای win+Shift+S

عکس به شکل قلب بگیرید و همرسان کنید.

msheart.png

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان حواستون باشه بعد از آپدیت کردن ، فایل های اضافی درایو ویندوز رو خالی کنید تا ویندوز روانتر بشه

برای اینکار به settings برید سپس system  و در شاخه سمت چپ storage و سپس در صفحه جدید پایین گزینه free up space now رو بزنید.

واستون سرچ میکنه و فایل های thumb و temp و ... رو پیدا میکنه ، سپس تیک کزینه هایی که میخاین حذف بشه رو بزنید حواستون باشه که تیک download رو نزنید

واسه من حدود 30 گیگ فایل اضافی داشت که حذف کردم

Screenshot (1).png

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، i-Farzad گفته است :

سلام

دوستان حواستون باشه بعد از آپدیت کردن ، فایل های اضافی درایو ویندوز رو خالی کنید تا ویندوز روانتر بشه

برای اینکار به settings برید سپس system  و در شاخه سمت چپ storage و سپس در صفحه جدید پایین گزینه free up space now رو بزنید.

واستون سرچ میکنه و فایل های thumb و temp و ... رو پیدا میکنه ، سپس تیک کزینه هایی که میخاین حذف بشه رو بزنید حواستون باشه که تیک download رو نزنید

واسه من حدود 30 گیگ فایل اضافی داشت که حذف کردم

حدود 28 گیگ بک اپ از از اطلاعات از ویندوز قبلیم بود

قبل از پاک کردن قسمت previous windows installations رو مطالعه کنید

Screenshot (1).png

لینک به دیدگاه

به گفته‌ی آقا فرزاد بیافزایم، اگر از ویندوز قبلی ارتقاء می‌دهید، تیک previous windwos installation و windows upgrade log files را بزنید. 

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، i-Farzad گفته است :

دقیقا

کسایی که از خود ویندوز اپدیت انجامش دادن باید همین کارو بکنند چون ویندوز قبلی روی درایو c  و فولدر windows.old باقی خواهد ماند

از همین مسیر و یا بصورت دستی میشه پاک کرد

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، bl4ck گفته است :

دقیقا

کسایی که از خود ویندوز اپدیت انجامش دادن باید همین کارو بکنند چون ویندوز قبلی روی درایو c  و فولدر windows.old باقی خواهد ماند

از همین مسیر و یا بصورت دستی میشه پاک کرد

برخی وقتها فایلها قفل اند و دستی پاک نمی شوند.

لینک به دیدگاه

من از طریق خود ویندوز ارتقا دادم تو قسمت اکسپلورر هیچ تغیری ندیدم مثل قبله!

چطوری واسه شما مشکی شده؟

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

من از طریق خود ویندوز ارتقا دادم تو قسمت اکسپلورر هیچ تغیری ندیدم مثل قبله!

چطوری واسه شما مشکی شده؟

سلام

setting > personalization > colors > choose ur default app mode > dark

Annotation.thumb.png.5ba6f8284c0e80fe74de4410c7995faa.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...