رفتن به مطلب

همه‌چیز درباره‌ی ویندوز ۱۰ بیلد ۱۸۰۹

سعید بهمنیان
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 7 ساعت قبل، micpet گفته است :

ویژگی به اسم sets یا همون tab ها قرار بود توی این نسخه اضافه بشه ؟

اگر فایل iso بیاد من امشب دانلود میکنم.

سلام

این ویژگی بود ولی به خاطر باگ های زیادی که داشت به کل حذف شد شاید دوباره به رداستون 6 برگرده

موفق باشی

لینک به دیدگاه

من چون ویندوز ام اورجینال هستش مثل هلو بدون دردسر آپدیت شد و دارم لذتش رو میبرم

#نه_به_پایرسی

#نه__به_دزدی

#نه_به_اکانت_هکی

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

سلام

این ویژگی بود ولی به خاطر باگ های زیادی که داشت به کل حذف شد شاید دوباره به رداستون 6 برگرده

موفق باشی

احتمالا حذف نشده فقط مخفی شده، توی یک سایت خارجی دیدم که نوشته بود چطور از توی group policy میشه فعالش کرد، حالا نسخه جدید رو که نصب کردم امتحان میکنم اگر شد که چه خوب اگر هم نشد که یعنی حذف شده. ولی کلی برای این قابلیت sets هیجان زده شده بودم، این مایکی هم که فقط بلده سرکار بزاره ملتو.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

سلام

موفق باشی

در 15 دقیقه قبل، micpet گفته است :

احتمالا حذف نشده فقط مخفی شده، توی یک سایت خارجی دیدم که نوشته بود چطور از توی group policy میشه فعالش کرد، حالا نسخه جدید رو که نصب کردم امتحان میکنم اگر شد که چه خوب اگر هم نشد که یعنی حذف شده. ولی کلی برای این قابلیت sets هیجان زده شده بودم، این مایکی هم که فقط بلده سرکار بزاره ملتو.

خودتان را دردسر ندهید. برنامه‌ی groupy بیدرسر این کار را می‌کند. عکسش را در صفحه‌ی اول گذاشتم.

لینک به دیدگاه

سلام

من یک ویندوز 7 آلتیمیت کرکی داشتم که سه سال پیش وقتی مایکروسافت طرح ارتقای رایگان ویندوز داشت از داخل ویندوز به ویندوز 10 پرو ارتقا دادم و بدون کرک اکتیو شد

الان می خوام ویندوز پاک کنم و از نو ویندوز نصب کنم. کدوم نسخه از ویندوز باید نصب کنم و دوباره بدون کرک چه طوری میشه اکتیوش کرد؟

Retail یا Volume ؟ Bussines یا Consumer ؟

لینک به دیدگاه

سلام  بالاخره بنده هم اپدیت کردم و توسطHWIDGEN V1.1 کرک شد از ویزگی های بهبود یافته در این ورژن  سریع تر شدن سیستم و بهبود حالت گیم مود ویندوز و احتمالا (شاید)کم تر شدن بلو اسکرین ها خصوصا برای سیستم های رایزنی 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mahddi گفته است :

سلام

من یک ویندوز 7 آلتیمیت کرکی داشتم که سه سال پیش وقتی مایکروسافت طرح ارتقای رایگان ویندوز داشت از داخل ویندوز به ویندوز 10 پرو ارتقا دادم و بدون کرک اکتیو شد

الان می خوام ویندوز پاک کنم و از نو ویندوز نصب کنم. کدوم نسخه از ویندوز باید نصب کنم و دوباره بدون کرک چه طوری میشه اکتیوش کرد؟

توصفحه قبل نحوه ذخیره کردن اکتیو ویندوز روی ایمیل رو گذاشتم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mahddi گفته است :

سلام

نیازی نیست از نو بنصبی. همان ویندوز را می‌توانی به بیلد جدید ارتقا بدهی.

لینک به دیدگاه

من این نسخه رو چندین بار اپدیت کردم تا رسیده به 1803

ولی الان میزنم چیزی برا بروز رسانی نیست

چرا؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Quiet گفته است :

من چون ویندوز ام اورجینال هستش مثل هلو بدون دردسر آپدیت شد و دارم لذتش رو میبرم

#نه_به_پایرسی

#نه__به_دزدی

#نه_به_اکانت_هکی

شما داری میتونی اورجینال بخری

کارگر و کارمندی مثل ما نمیتونه حقوق یه ماهشو بده فقط بابت ویندوز خریدن

حتما افیسم بریم اصلشو بخریم یه ای دی ام و چندتا برنامه دیگم کنارش شیش هفت میلیون هزینه کنیم

تو امریکاشم اگه ویندوز معادل حقوق یک ماه حتی بیشترشون بود هیچوقت نمیخریدن

کی حاضر بود پنج شش هزار دلار پول ویندوز بده

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

خودتان را دردسر ندهید. برنامه‌ی groupy بیدرسر این کار را می‌کند. عکسش را در صفحه‌ی اول گذاشتم.

آره دیدمش، برنامه ی خوبیه.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

من این نسخه رو چندین بار اپدیت کردم تا رسیده به 1803

ولی الان میزنم چیزی برا بروز رسانی نیست

چرا؟

درود

در صفحه ی اول نوشته ام، با media creation tool بیلد جدید را دانلود کن، iso را به شکل بوت شدنی روی فلش بریز و در ویندوزی که داری فایل setup را از فلش اجرا کن. 

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

سلام

دوستان بلو اسکرین نداشتند؟

درود

دوستان و دشمنان تا این لحظه صفحه آبی گزارش نکرده اند.

از نیمه صبح تا کنون روی ۵ تا دستگاه  ویندوز را به بیلد جدید بروزرسانی کرده ام.

لینک به دیدگاه

درود 

منم ابتدا پرو1809 و سپس اینترپرایز 1809 بصورت اپدیت از ایزو نصب کردم هیچ مشکلی مشاهده نشده تاکنون

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

در صفحه ی اول نوشته ام، با media creation tool بیلد جدید را دانلود کن، iso را به شکل بوت شدنی روی فلش بریز و در ویندوزی که داری فایل setup را از فلش اجرا کن. 

خب مسئله اینه که اصلا چرا تا 1803 خودش اپدیت شد ولی الان مجبورم ایزو استفاده کنم؟

و سوال دیگه اینکه اگر روشی که شما گفتید رو انجام بدم باز باید تمام مراحل نصب ویندوز رو انجام بدم و به طور کامل تمام برنامه ها و بازی های موجود پاک میشه یا نه همه چیز سر جاشه

لطفا توضیح بیشتری بدید

ممنون

لینک به دیدگاه

ازطریق سایت پایین هم میشه اقدام به دانلود آخرین بیلد ویندوز کرد 

adguard

12_9fed1.jpg

این روشم از بصورت مستقیم از خود سایت مایکروسافت به وسیله کروم میشه اقدام به دانلود آخرین نسخه ویندوز کرد لینکها هم تا 24 ساعت دوام دارن اگر بعد از این مدت دانلود نشن عملیات دانلود میبایست از نوع از سرگرفته شود 

Download Windows 10

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

خب مسئله اینه که اصلا چرا تا 1803 خودش اپدیت شد ولی الان مجبورم ایزو استفاده کنم؟

و سوال دیگه اینکه اگر روشی که شما گفتید رو انجام بدم باز باید تمام مراحل نصب ویندوز رو انجام بدم و به طور کامل تمام برنامه ها و بازی های موجود پاک میشه یا نه همه چیز سر جاشه

لطفا توضیح بیشتری بدید

ممنون

علت این که آنلاین به بیلد جدید بروز نمی شود را نمی دانم. با media creation tool آخرین بیلد را به شکل iso دانلود کن. با این iso فلش بوت ویندوز بساز. در همان ویندوز که داری فایل setup را از فلش اجرا کن. در مرحله ای چیزی می پرسد در مایه ی keep user files and apps . اگر با برنامه ای از برنامه های موجود سازگار نباشد اعلانی می آید که اگر موافقت کنی آن برنامه یا برنامه های ناسازگار حذف خواهند شد. ویندوز با حفظ همه چیز به بیلد جدید بروز می شود.

لینک به دیدگاه

سلام رفقا.ممنون از آقا سعید عزیز بابت این تاپیک خوب

منم نسخه 1809 رو دانلود کردم.انشالله فردا نصب میکنم ببینم چند چنده.البته وقتی به کارای بعد نصب ویندوز یادم میاد خیلی میترسم :( وقتی به نصب درایور ها و تنظیمات بهینه سازی اس اس دی ک آرمین عزیز زحمتشو کشیده .وقتی به اینا فک میکنم ارادم سست میشه :D

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

منم نسخه 1809 رو دانلود کردم.انشالله فردا نصب میکنم ببینم چند چنده.البته وقتی به کارای بعد نصب ویندوز یادم میاد خیلی میترسم :( وقتی به نصب درایور ها و تنظیمات بهینه سازی اس اس دی ک آرمین عزیز زحمتشو کشیده .وقتی به اینا فک میکنم ارادم سست میشه :D

دقیقا  ?

حالا فکر کن وسط این همه استرس یه بلو اسکرین هم بده ?

لینک به دیدگاه

درود عزیزان.

سه روز پیش بازی Deus Ex - Mankind Divided رو روی بیلد 1803 نصب کردم فریم بد نبود با حد اکثر تنظیمات بین 55 تا 90 متغییر بود (رزولوشن 1440x900)

دو روز پیش هم بیلد 1809 رو به صورت آپگریت روی 1803 نصب کردم بلافاصله بازی Deus Ex - Mankind Divided رو تست کردم فریم بالای 100 بود تا 130 هم میرفت و از 80 پایین تر نمیومد

حالا جای سواله که آیا به علت تازه بودن ویندوز فریم بالاتری گرفتم یا واقعا این بیلد برای گیم بهینه تر شده.

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، (WarCraft) گفته است :

درود عزیزان.

سه روز پیش بازی Deus Ex - Mankind Divided رو روی بیلد 1803 نصب کردم فریم بد نبود با حد اکثر تنظیمات بین 55 تا 90 متغییر بود (رزولوشن 1440x900)

دو روز پیش هم بیلد 1809 رو به صورت آپگریت روی 1803 نصب کردم بلافاصله بازی Deus Ex - Mankind Divided رو تست کردم فریم بالای 100 بود تا 130 هم میرفت و از 80 پایین تر نمیومد

حالا جای سواله که آیا به علت تازه بودن ویندوز فریم بالاتری گرفتم یا واقعا این بیلد برای گیم بهینه تر شده.

قطعا بهینه سازی هایی صورت گفته

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ali.king گفته است :

سلام رفقا.ممنون از آقا سعید عزیز بابت این تاپیک خوب

درود علی جان

برای بار چندم: نیازی نیست از نوبنصبی،  ویندوزت را می توانی با حفظ برنامه ها و درایورها و تنظیمهایش به بیلد جدید بروزرسانی کنی در پستهای قبلی روشش را نوشته ام.. برای درایو جامد هم بارها آرمین جان گفته، در ویندوز ۱۰ نیازی به کار خاصی ندارد.

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

دقیقا  1f604.png

حالا فکر کن وسط این همه استرس یه بلو اسکرین هم بده 1f630.png

یه حرفی زدی ک بیخیال نصب ویندوز بشم :|:D

در 4 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود علی جان

برای بار چندم: نیازی نیست از نوبنصبی،  ویندوزت را می توانی با حفظ برنامه ها و درایورها و تنظیمهایش به بیلد جدید بروزرسانی کنی.

سعید جان حدود 6 ماهی میشه ویندوز عوض نکردم.این نرم افزار aura ایسوس جدید رو نصب کردم کلا فاتحه نور پردازی سیستممو خوند ! دیگه  حتی نسخه های قدیمی هم مادربرد و گرافیکمو نمیشناسه ! قصد دارم ویندوز رو کلا عوض کنم بلکه این مشکلم رفع بشه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

توصفحه قبل نحوه ذخیره کردن اکتیو ویندوز روی ایمیل رو گذاشتم

هر نسخه ای که بگیرم فرقی نمی کنه Retail یا Volume Licence؟

از کجا بفهمم این نسخه ای که روی سیستمم نصبه کدومشونه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...