رفتن به مطلب

همه‌چیز درباره‌ی ویندوز ۱۰ بیلد ۱۸۰۹

سعید بهمنیان
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

دوستان عزیز باید بهتون اطلاع بدم‌ که اپدیت ۱۸۰۹ کنسل شده به دلیل ایجاد مشکل در سی پی یو های نصل ۶ به بالا. و باعث پاک شدن برنامه و اطلاعات کاربران شده است همچنین نا سازگاری درایور صدای اینتل که باعث استفاده بیش از حد سی پی یو و کم کردن زمان شارژ دهی باتری میشود. کسای که سی پی یو amd و یا سی پی یو اینتل پایینتر از نصل ۶ دارند دچار این مشکل نخواهند شد و اپدیت‌ برای انها همچنان در دسترس باقی مانده و در کل بگم که شانسی هست چون من با سی پی یو 8700k با هیچ مشکلی برخورد نکردم.

درود

من هم  با  اینتل i3 8100   مشکلی ندیدم  برای هسته گرافیکی و صدا  اینتل آپدیت درایور داده

لینک به دیدگاه

درود ویندوز 1809 عالیه مخصوصا برای بازی خیلی بهینه شده و روان بازیها اجرا می شن

خوب چندتا نکته این ویندوزهارو نصب کردم و توجه کردم کدام نسخه بدردم می خوره

Windows 10 Enterprise LTSC اینو نصب کردم هرکاری کردم به اینترنت وصل نمی شد درایور جدید لن ریختم بازم نت وصل نشد مجبور به تعویض ویندوز شدم

enterprise نصب کردم ویندوز بدی نبود ولی تو اپ استور چون برای بیزینس هستش کلی تبلیغات فروشگاه اورد متوجه شدم بدرد من نمی خوره

pro نصب کردم خلاصه عرض می کنم تو اپ استور بجای تبلغیات فروشگاه کلی گیم اورد برای دانلود خلاصه Bitlocker  داره که بیشتر امنیتی هستش ولی نسخه home اینو نداره

خلاصه در اخر نسخه singl home نصب کردم تفاوتش با پرو Bitlocker  نداره بدردم نمی خوره ویندوز سبک و راضی هستم .قشنگ معلومه طراحی شده برای کاربر خانگی

این خلاصه نظر من بود

خلاصه تمام ورژن این ویندوزها ستاپش یکی هستش هیچ فرقی ندارن فقط یکسری امکانات بهش اضافه یا کم شده 1809 نصب بکنید و لذت ببرید

ویرایش شده توسط ali lotfi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

دوستان عزیز باید بهتون اطلاع بدم‌ که اپدیت ۱۸۰۹ کنسل شده به دلیل ایجاد مشکل در سی پی یو های نصل ۶ به بالا. و باعث پاک شدن برنامه و اطلاعات کاربران شده است همچنین نا سازگاری درایور صدای اینتل که باعث استفاده بیش از حد سی پی یو و کم کردن زمان شارژ دهی باتری میشود. کسای که سی پی یو amd و یا سی پی یو اینتل پایینتر از نصل ۶ دارند دچار این مشکل نخواهند شد و اپدیت‌ برای انها همچنان در دسترس باقی مانده و در کل بگم که شانسی هست چون من با سی پی یو 8700k با هیچ مشکلی برخورد نکردم.

درود

اتفاقابرعکس بنده الان پردازنده اسکای لیک دارم وهمیشه مشکل فول لودشدن سی پی یو رودرنسخه 1803 داشتم ولی بااپگرید به نسخه 1809 کاملا این مشکل برطرف شده وریتینگ سیستم به طرزعجیبی بالارفته?

لینک به دیدگاه

آقا کمی تا قسمتی خر تو خر شد تو این ویندوز جدیده

از یه طرف اومدن اینترفیس درایور کارت صدای Realtek رو آوردن توی لیست APP های Microsoft Store،

از طرف دیگه درایور Basic Realtek به صورت جدا هست، البته به صورت App هم هست، که میشه دانلود کرد. Interface برنامه هاش به نام Audio Consol  توی APP هاست. 

1.thumb.PNG.7b01bd3dfcb9e9e0d3cfe39cdf9d22cb.PNG

الان احتمالا برخی کاربران مثل بنده که مثلا با نرم افزار های NAHIMIC رو مادربرد MSI و یا نرم افزارهای SONIC رو مادربرد ASUS دارند سیستم هاشون گرخیجه گرفته، نمیدونه از نرم افزار Standalone استفاده کنه یا Interface جدید Realtek که همراه این آپدیت داخل APP هاست.

5.thumb.PNG.7a628f335743baa07babff296236be5a.PNG

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ali lotfi گفته است :

Windows 10 Enterprise LTSC اینو نصب کردم هرکاری کردم به اینترنت وصل نمی شد درایور جدید لن ریختم بازم نت وصل نشد مجبور به تعویض ویندوز شدم

enterprise نصب کردم ویندوز بدی نبود ولی تو اپ استور چون برای بیزینس هستش کلی تبلیغات فروشگاه اورد متوجه شدم بدرد من نمی خوره

pro نصب کردم خلاصه عرض می کنم تو اپ استور بجای تبلغیات فروشگاه کلی گیم اورد برای دانلود خلاصه Bitlocker  داره که بیشتر امنیتی هستش ولی نسخه home اینو نداره

خلاصه در اخر نسخه singl home نصب کردم تفاوتش با پرو Bitlocker  نداره بدردم نمی خوره ویندوز سبک و راضی هستم .قشنگ معلومه طراحی شده برای کاربر خانگی

این خلاصه نظر من بود

خلاصه تمام ورژن این ویندوزها ستاپش یکی هستش هیچ فرقی ندارن فقط یکسری امکانات بهش اضافه یا کم شده 1809 نصب بکنید و لذت ببرید

فرقشون زیاده

5.thumb.PNG.2c97f15b2a06e2fb8a6a6fb402af0568.PNG

ویرایش شده توسط bl4ck
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ali lotfi گفته است :

این خلاصه نظر من بود

نسخه singl home رو از چه سایتی دانلود کردید..لینک دانلودش رو میشه بدید...این نسخع از ویندوز رو مثل نسخه Pro میشه با اسکایپ فعال کرد..کد فعال سازی براش پیدا میشه

لینک به دیدگاه

سلام .بچه ها من از لینکی که آقا امین گذاستن نتونستم دان کنم. رفتم از سایت soft98 دانلود کردم .دوستان با تجربه میشه بگید این سایت چطوره؟ و به نظرتون ویندوز به درد بخور هست؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

سلام .بچه ها من از لینکی که آقا امین گذاستن نتونستم دان کنم. رفتم از سایت soft98 دانلود کردم .دوستان با تجربه میشه بگید این سایت چطوره؟ و به نظرتون ویندوز به درد بخور هست؟ 

درود

نسخه اورجینال مایکروسافت رو ازلینک زیردریافت کنید:

Win10_1809_English_X64.iso

این هم جزییات کامل حجم + هش کدفایل:

File upload: 09/16/2018 08:32:15 GMT
File size: 4576.67 MB (4798982144 bytes)
Download: 12425
SHA1: 500c9635645a91c09d3c3904fd12f0e1fd3f709e

فقط زودتردانلودکنید که تایم دانلود 12ساعته هست وسپس اکسپایرمی شه.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

آقا کمی تا قسمتی خر تو خر شد تو این ویندوز جدیده

از یه طرف اومدن اینترفیس درایور کارت صدای Realtek رو آوردن توی لیست APP های Microsoft Store،

از طرف دیگه درایور Basic Realtek به صورت جدا هست، البته به صورت App هم هست، که میشه دانلود کرد. Interface برنامه هاش به نام Audio Consol  توی APP هاست. 

احتمالا برخی کاربران مثل بنده که مثلا با نرم افزار های NAHIMIC رو مادربرد MSI و یا نرم افزارهای SONIC رو مادربرد ASUS دارند سیستم هاشون گرخیجه گرفته، نمیدونه از نرم افزار Standalone استفاده کنه یا Interface جدید Realtek که همراه این آپدیت داخل APP هاست.

درود آرمین جان 

این دوگانگی در کل ویندوز هست، از جمله شکل قدیمی تنظیمات مانند کنترل پنل و devices and printers که یادگار دوران ویتدوز اکسپی است در برابر شکل جدید که همه زیر مجموعه ی settings هستند و البته نسخه به نسخه قابلیتها به شکل جدید می گرایند. همینطور است شیوه ی قدیمی نصب برنامه ها با فایل نصاب در برابر شکل جدید در فروشگاه میکروسافت(store). مثلا برنامه ای مثل vlc را از فروشگاه بنصب تا ببینی گوگیجه یعنی چه. فناوری به استفاده از اینترنت و رایانش ابری در برابر شکل سنتی ذخیره در و اجرا کردن از روی حافظه ی محلی گرایش دارد، با در نظر گرفتن این که به هر حال بلاتکلیفی و سر به ماتحت پنالتی زدن از ویژگیهای تولیدات میکروسافت است و گمان نکنم هرگز از بین برود.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

برخی ازمشکلات و باگهای اخیر بیلد 1809 ویندوز 10 با ارائه پچ در تاریخ سه شنبه 9 اکتبر(17 مهر) رفع خواهند شد.

منبع:windowslatest

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

مشکلی نداره تو فروم همون سایت هم روشهای فعال سازی قانونی از طریق چت با اپراتور مایکروسافت موجوده

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

نسخه singl home رو از چه سایتی دانلود کردید..لینک دانلودش رو میشه بدید...این نسخع از ویندوز رو مثل نسخه Pro میشه با اسکایپ فعال کرد..کد فعال سازی براش پیدا میشه

سافت98 تمام نسخه ها رو داره بدون دستکاری...اسکایپ که خیلی وقته از دور خارجه روش ساده تر و بهتری هست

بهتره بعد اکتیو اکانت مایکروسافت بدید تا اکتیوتون روی اکانت بمونه و بعدا چه سخت افزار عوض شد چه ویندوز با همون اکانت اکتیو رو برگردونید..چند صفحه قبل روش اکتیو و سیو اکتیو روی اکانت رو زدم

لینک به دیدگاه

و چند مشکل دیگر بعضی کاربر ها وصل بودن اینترنت و کار نکردن ان و ارور check your connection و همچنین خاموش شدن system restore و برگشتن بعضی ستینگ ها به default.

لینک به دیدگاه

از نظر من راحت ترین روش به ترتیبی بود که جناب بهمنیان در پست اول گذاشتند

ولی باگ قطعی اینترنت را روی سیستم دارم 

1803 خوب بود ولی پرش داشت صفحه

1809 این مشکل رو ایجاد کرده برام

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، Ehsan^ گفته است :

منم این مشکل رو دارم باهاش و فقط وقتی مرورگر بازه اتفاق می افته

لینک به دیدگاه

من هم مشکلی ندیدم به جز اینکه نه sleep میشه کرد نه restart

هنگ میکنه

یه برنامه گذاشتم درایور به روز کنه شاید از درایور باشه

لینک به دیدگاه

دوستان به نظرتون نسخه Pro و Home کدومشون برای بازی مناسب تر هست..من فکر میکنم چون نسخه Home قابلیت های کمتری نسبت به Pro داره ..سبک تر هست و فریم دهی تو بازی بیشتر هست o.O

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

دوستان به نظرتون نسخه Pro و Home کدومشون برای بازی مناسب تر هست..من فکر میکنم چون نسخه Home قابلیت های کمتری نسبت به Pro داره ..سبک تر هست و فریم دهی تو بازی بیشتر هست o.O

اگه اینطور فکر میکنی LTSC  بگیر

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

در ۱ ساعت قبل، ASTS گفته است :

اگه اینطور فکر میکنی LTSC  بگیر

هر 3 رو تست کردم هیچ فرقی تو کارایی و فریم دهی بازی نداشت

نسخه پرو نصب کنید بهتره چون امکانات زیاد داره یه زمانی به کارتون میاد مثل ریموت دسکتاپ شاید یه روز عشقتون کشید یه سرور مجازی بخرید و ....

ویرایش شده توسط bl4ck
لینک به دیدگاه

در در 1397/07/11, 12:05:25، Sabertooth گفته است :

از ویندوز 7 به این ور همه رو بصورت انلاین اکتیو کردم ویندوز 10 هم بعد اکتیو با شناسوندن اکانت مایکروسافت دیگه نیازی به اکتیو بعد نصب ندارم فقط با دادن اکانت خودش اکتیو میشه..تمام تنظیمات ویندوز برمیگرده

حتی سخت افزار هم عوض شه مشکلی نداره

من ویندوز 8.1 پرو دارم که قانونی اکتیو هست الان من اکتیو این ویندوز رو تو اکانتم ذخیره کنم بعد ویندوز 10 پرو نضب کنم میتونم ویندوز 10 رو اکتیو کنم ؟

بعد این روش ذخیره اکتیو ویندوز تو اکانت مایکروسافت به چه صورت هست

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Ehsan^ گفته است :

از نظر من راحت ترین روش به ترتیبی بود که جناب بهمنیان در پست اول گذاشتند

ولی باگ قطعی اینترنت را روی سیستم دارم 

1809 این مشکل رو ایجاد کرده برام

درود

رایانه با سیم به مودم وصل است یا بیسیم؟ درایور کارت شبکه را بروز کرده ای؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

برا من که هنوز اپدیت عرضه نشده هرچی میزنم چک کنه میگه اپدیت جدیدی  نیست و اپدیتی. ?

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Nima2007 گفته است :

درود

برا من که هنوز اپدیت عرضه نشده هرچی میزنم چک کنه میگه اپدیت جدیدی  نیست و اپدیتی. ?

از طریق خود ویندوز تا 1803 بیشتر نمیده 

از لینکی که جناب بهمنیان در پست اول گذاشتند استفاده کنید به راحتی به بیلد 1809 بروزرسانی میشود.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

رایانه با سیم به مودم وصل است یا بیسیم؟ درایور کارت شبکه را بروز کرده ای؟

سلام جناب بهمنیان

بدون سیم متصل هست

و همه بروزرسانی ها هم انجام شده

با 1803 کانکشن مشکل نداشت

با 1809 کمی قطعی داره باید چند بار سعی کنم وصل بشه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ehsan^ گفته است :

از طریق خود ویندوز تا 1803 بیشتر نمیده 

عجیبه چون من خودم از طریق خود ویندوز اپدیت کردم و مشکلی هم ندیدم تا حالا. بهترین نسخه بهتره برین از خود مایکروسافت دانلودش کنین با همون تولزی که اقای بهمنیان دادن.

پردازنده من ryzen3 1300x

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...