رفتن به مطلب

فروش کیبورد گیمینگ مزایده

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 9 دقیقه قبل، armin2apr گفته است :

قصد دخالت نداشتم اما چشمم به این تاپیک و پیغاماش خورد ، شما  لفظ و لحن صحبت کردنتون جوریه انگار میخواید منتقدای تاپیکتون رو بزنید یا دعوا دارید باهاشون.

یه کم با آرامش بیشتری جوابگو باشین

اینطوری مطمئن باشین جنستون رو حتی به قیمتی که بخواید هم میتونید بفروشید و اگه کسی حرفی غیر منطقی زد حتی جوابشو ندید

کم محلی بهترین جوابه

اعصاب خودتونو زیاد سر اینچیزا بهم نریزید زیر تاپیک همه ازین بحثا میشه اما کسی مثه شما تند جواب نمیده .

امیدوارم که به بهترین قیمت بفروشید جنستون رو??❤️

والا شما حق دارید دوست عزیز 

اما بعضیا رو دیدید چجور میرن رو اعصاب و درسته چرا که جواب ابلهان خاموشیست

و من عضرخواهی میکنم از لحن صحبتم

خداییش خیلی مهربونم ????

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Saeed Joola گفته است :

بله ۱۰۸۰ti هم ۳۲۰۰ بود الان ۱۲ میلیون تومنه

بله الان دوازده میلیون هست هر وقت چیزی تو فروشگاه ها ارزون شدحرف همه صحیح است که نشده ولی استارتر عزیز شما موقع خرید جنس دیگران موافق ارزونی هستی و موقع فروش منکر ارزونی

لینک به دیدگاه

در در 1397/07/13, 00:21:16، Sahand123 گفته است :

مکانیکیه؟ 

یدونه لاجیتک g105 مکانیکا دارم چقدر فی میخوره؟

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، rostam2142 گفته است :

بله الان دوازده میلیون هست هر وقت چیزی تو فروشگاه ها ارزون شدحرف همه صحیح است که نشده ولی استارتر عزیز شما موقع خرید جنس دیگران موافق ارزونی هستی و موقع فروش منکر ارزون

نه دوست عزیز من اضحار نظری اگر کردم یا توی پیغام خصوصی بوده یا اینکه دلیل منطقی اوردم مثلا یه کیبورد ریزر اگه اشتباه نکنم ماله ۲۰۱۴ بود فروشندش دست دومشو هم قیمت نو جدیدترین کیبود ریزر یعنی huntsman گذاشته بود که ایشون قیمتو توافقی کردن بعد از بحث

من منطقی قیمت دادم اگر میفرمایید گرونه با مدرک بگین ارزونش کنم ⁦:-)⁩

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

یدونه لاجیتک g105 مکانیکا دارم چقدر فی میخوره؟

خرید ندارم دوست عزیز خودم کیبورد کورسیر مکانیکی خریدم ⁦?

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، Saeed Joola گفته است :

نه دوست عزیز من اضحار نظری اگر کردم یا توی پیغام خصوصی بوده یا اینکه دلیل منطقی اوردم مثلا یه کیبورد ریزر اگه اشتباه نکنم ماله ۲۰۱۴ بود فروشندش دست دومشو هم قیمت نو جدیدترین کیبود ریزر یعنی huntsman گذاشته بود که ایشون قیمتو توافقی کردن بعد از بحث

من منطقی قیمت دادم اگر میفرمایید گرونه با مدرک بگین ارزونش کنم ⁦:-)⁩

نه عزیز چیزی ارزون نشده به قیمت مد نظرت بفروش خیالت راحت چیزی ارزون هم نخواهد شد

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، rostam2142 گفته است :

نه عزیز چیزی ارزون نشده به قیمت مد نظرت بفروش خیالت راحت چیزی ارزون هم نخواهد شد

انشالا ارزون بشه چون خوده ما هم دوست داریم قطعاتمونو آپدیت کنیم ولی در شرایط حال حاظر که فقط میشه دسته دوم خرید ⁦☹️

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...