رفتن به مطلب

مشکل عجیب با ویندوز 10

real fc
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همگی 

مشکل از جایی شروع شد که نرم افزار windows repair برای تست نصب کردم بعد تست نرم افزار ویندوزم پرید بیلو 1709

اس اس دی 250 گیگ که ویندوزم روش بود رو  به یه سیستم دیگه وصل کردم تا فایلهای ضروری رو کپی کنم (موزیک و فیلمهای دانلودی فایلهای دسکتاپ و ....)

بعد از کپی بیلد 1809 رو دان کردم و رو اس اس دی نصب کردم

دوباره اس اس دی رو برای  انتقال فایلها به اونیکی سیستم وصل کردم و فایلهامو کات کردم تو اس اس دی

در کمال ناباوری بعد از نصب اس اس دی هیچ فایلی تو درایو نبود بعد از کلی سرچ تونستم پیداشون کنم تو مسیر زیر بجز فایلهای rar

C:\Windows\System32\WDI

حالا مشکلم اینجاست که فایلهایrar  پیدا نمیکنم معلوم نیست چیشدن

مگه همچین مشکلی داریم مگه میشه

ویرایش شده توسط real fc
لینک به دیدگاه

فکر کنم این باگ باشه

چجوری میشه برا ماکروسافت ارسالش کرد؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود حاج شهرام گل

ظاهرا خود مایکروسافت فهمیده چه گندی زده پروسه بروزرسانی رو کلا متوقف کرده تا ببین داستان چیه

https://support.microsoft.com/en-us/help/4464619/windows-10-update-history

We have paused the rollout of the Windows 10 October 2018 Update (version 1809)* for all users as we investigate isolated reports of users missing some files after updating.

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، m!dn!ght گفته است :

درود حاج شهرام گل

ظاهرا خود مایکروسافت فهمیده چه گندی زده پروسه بروزرسانی رو کلا متوقف کرده تا ببین داستان چیه

https://support.microsoft.com/en-us/help/4464619/windows-10-update-history

We have paused the rollout of the Windows 10 October 2018 Update (version 1809)* for all users as we investigate isolated reports of users missing some files after updating.

ایشون مشکلش با 1803 هست نه 1809

حالا چرا کات؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

ایشون مشکلش با 1803 هست نه 1809

حالا چرا کات؟ 

نه اتفاقا دقیق مشکلش با 1809 هست و همونطوری که توی لینک هم مشاهده میشه مایکروسافت فعلا جلوی آپدیت رو گرفته تا مشکل برطرف بشه

لینک به دیدگاه

در در 1397/07/14, 17:42:18، real fc گفته است :

سلام به همگی 

مشکل از جایی شروع شد که نرم افزار windows repair برای تست نصب کردم بعد تست نرم افزار ویندوزم پرید بیلو 1709

اس اس دی 250 گیگ که ویندوزم روش بود رو  به یه سیستم دیگه وصل کردم تا فایلهای ضروری رو کپی کنم (موزیک و فیلمهای دانلودی فایلهای دسکتاپ و ....)

بعد از کپی بیلد 1803 رو دان کردم و رو اس اس دی نصب کردم

دوباره اس اس دی رو برای  انتقال فایلها به اونیکی سیستم وصل کردم و فایلهامو کات کردم تو اس اس دی

در کمال ناباوری بعد از نصب اس اس دی هیچ فایلی تو درایو نبود بعد از کلی سرچ تونستم پیداشون کنم تو مسیر زیر بجز فایلهای rar

C:\Windows\System32\WDI

حالا مشکلم اینجاست که فایلهایrar  پیدا نمیکنم معلوم نیست چیشدن

مگه همچین مشکلی داریم مگه میشه

بله حرف شما درزسته من کورم تو پست استارتر محترم اصلا از 1803 حرفی زده نشده! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 59 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

بله حرف شما درزسته من کورم تو پست استارتر محترم اصلا از 1803 حرفی زده نشده! 

دور از جون شما فقط با دقت نخودی ایشون فرموده بعد از کپی کردن از بیلد 1803 ( منظورشون این بوده که قبل از آپگرید به 1809 از فایل هاشون که توی  بیلد 1803 بوده کپی گرفته)

حالا خودشون میان توضیح میدن، من دیروز باهاشون تلفنی صحبت کرده بودم به همین علت تاپیک رو ایجاد کردن

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، m!dn!ght گفته است :

دور از جون شما فقط با دقت نخودی ایشون فرموده بعد از کپی کردن از بیلد 1803 ( منظورشون این بوده که قبل از آپگرید به 1809 از فایل هاشون که توی  بیلد 1803 بوده کپی گرفته)

حالا خودشون میان توضیح میدن، من دیروز باهاشون تلفنی صحبت کرده بودم به همین علت تاپیک رو ایجاد کردن

من باهاشون صحبت نکردم فقط چیزی که چشمم میبینه رو قبول دارم همین?

لینک به دیدگاه

اشتباه تایپی بود منظورم 1809

مرسی داش یونس

حالا فایلهارو چجوری پیدا کنم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

کجان دوستانی که می اومدن میگفتن مشکلی نیست اپدیت بزنید ما زدیم چیزی نشد... بالاخره از 100 نفر یکی هم اطلاعاتش بپره خیلی اعصاب خوردی داره... حتما از اطلاعاتتون بکاپ بگیرید بعد ریسک اپدیت جدیدرو بجون بخرید اگه خیلی دلتون می خواد ببینید چجوریه!

والا وقتی خود مایکروسافت کنسل کرده لابد مشکل جدی بوده ... پس کمی صبر کنید چیزی ازتون کم نمیشه از دنیای تکنولوژی هم عقب نمی افتین!!!

انشالله مشکل دوستمون هم بنحوی راهکاری پیدا بشه تا الان من چیزی پیدا نکردم در مورد نحوه ی برگشت اطلاعات... شما می تونی به ریکاوری هم فگر کنی اگه فایلهات خیلی مهم بوده برات...! ?

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

من مشکل Sleep و restartنشدن رو داشتم دوباره از جای دیگه 1809 رو دانلود کردم و هر چیزیو نصب میکردم یه دور روشن خاموش میکردم ببینم مشکل پیش میاد یا نه

همه چی نصب شد و کامل دوباره همین جالت پیش اومد و فکر کنم بخاطر edge باشه که همیشه اکتیوه و راهی برای متوقف کردنش نبود

از خیرش گذشتم دارم دوباره 1803 رو دانلود میکنم

لینک به دیدگاه

بهترین برنامه برای ریکاوری فایلهای RAR چیه؟

چی پیشنهاد میدین

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...