رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید لپ تاپ گیمینگ

hosin2a
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 4 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

داداش جسارتا بهتره شما اول سقف بودجتونو مشخص کنین و بگین برای بازی میخاین یا رندر یا کارای دیگه

تشکر...من برای بازی و نرم افزار های تخصصی برق و نرم افزار های تخصصی ادیت فیلم و تصویر و ساخت کلیپ میخوام...بودجه هم 15 تومن.

لینک به دیدگاه

داداش نظر منو بخای رایزن جمع کن برای رندرینگ عالیه. حالا یا 2700ایکس یا 1700ایکس + یه 1070 تی ای + یه اس اس دی + 16 یا 32 گیگ رم بسته به بودجه. بقیه قطعاتو میتونین با توجه به سلیقه بردارین. بهتره یه پست جدید برای جمع کردن سیستم باز کنین تا دوستان وارد تر راهنماییتون کنن.

لینک به دیدگاه

سلام.

اگه گیمر خالص هستی و پلتفرم واست مهم نیست بهتره به نیتندو Switch هم یه نیم نگاهی بندازی.

جدیداً بین کنسول ها داره خیلی جولان میده!

ویرایش شده توسط Hossein.9
لینک به دیدگاه

با قیمت های الان با 15 تومان نمیتونید 1080ti بردارید چون عملا پول زیادی واسه بقیه قطعات نمیمونه

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

داداش نظر منو بخای رایزن جمع کن برای رندرینگ عالیه. حالا یا 2700ایکس یا 1700ایکس + یه 1070 تی ای + یه اس اس دی + 16 یا 32 گیگ رم بسته به بودجه. بقیه قطعاتو میتونین با توجه به سلیقه بردارین. بهتره یه پست جدید برای جمع کردن سیستم باز کنین تا دوستان وارد تر راهنماییتون کنن.

چشم یه پست جدید میزنم..

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hossein.9 گفته است :

سلام.

اگه گیمر خالص هستی و پلتفرم واست مهم نیست بهتره به نیتندو Switch هم یه نیم نگاهی بندازی.

داداش یه نگاهی به این کنسول تو اینترنت انداختم...اصلا خوشم نیومد...والا من فقط برای بازی نمیخوام پول خرج کنم...برای نرم افزار و کارم هم نیاز به سیستم قوی دارم...

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، nima19 گفته است :

با قیمت های الان با 15 تومان نمیتونید 1080ti بردارید چون عملا پول زیادی واسه بقیه قطعات نمیمونه

یعنی زدی تو برجکم..نا امیدم کردی...پس چرا دوستان اینقدر اصرار دارند به خرید سیستم نه لپ تاپ...با این پول که سیستم قوی هم نمیتونم بگیرم که تا حداقل 4_5 سال دیگه روش حساب کنم

لینک به دیدگاه

در در 1397/07/15, 06:29:54، hosin2a گفته است :

با سلام خدمت دوستان عزیز .میخواستم نظرتون رو درباره ارزش خرید لپ تاپ با کانفینگ زیر چیه؟ ایا قدرت بالایی داره و میتونه تا چندین سال اینده بازی ها رو با کیفیت بالا اجرا کنه؟

گرافیک : GeForce00ae.png GTX 1060 with 6GB GDDR5

رم : 16GB(8GB*2) DDR4

پردازنده : Intel00ae.png Core2122.png i7 processor 7700HQ

حافظه ذخیره سازی : 1TB HDD+512GB SSD

صفحه نمایش : 17.3" FHD (1920x1080), 120Hz, anti-glare, Wide-View

بحث سر مارک نیست...بیشتر سر قدرت سخت افزار تا چندین سال آینده هست...مارک هم یا msi  سری gt یا   asus سری  g و gl

نگرانیم بیشتر سر گرافیک هست و نمیدونم چقدر قوی هست .

سلام دوست عزیز

یه لپتاپ msi - ge63vr 7rf در حد اک اک هست با ارزش خرید بالا

مال کاربر MORTEZAA

میشه خوب ازش خرید

ایدی تلگرامش

Mortezaamiri2211@

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، hosin2a گفته است :

یعنی زدی تو برجکم..نا امیدم کردی...پس چرا دوستان اینقدر اصرار دارند به خرید سیستم نه لپ تاپ...با این پول که سیستم قوی هم نمیتونم بگیرم که تا حداقل 4_5 سال دیگه روش حساب کنم

داداش یعنی شما کارِت فقط با 1080ti راه میفته؟ یعنی شما سیستمی با 1070 یا 1070ti رو قوی نمیدونی؟ خب پس اینجوری که اصلا نمیتونی با لپتاپ کنار بیای برادر من. لپتاپ همیشه از چیپای ضعیف شده تر استفاده میکنه اینو در نظر بگیر بخاطر تولید گرمای بیشتر مجبوره. شما یه پی سی ببند پشیمون نمیشی. مثل روز روشنه برام که لپتاپ بخری پشیمون میشی. باز انتخاب با خودته.

ببین این سیستمی که بنده معرفی کردم برای رزولیشن 1080 میتونه تا  5-6 سال شمارو سرپا نگه داره ولی برای 4کی شما عملا هیچی نمیتونی ببندی که بیشتر از 2 سال برات کافی باشه. همینطور برای 2کی میتونه 3-4 سال کافی باشه.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Hossein.9 گفته است :

سلام.

۷۰ ۸۰ درصد خود کنسول گیمرهام  برای گزینه اصلی سراغ نیتندو  نمیرن ایشون که  سیستم گیمینگ  میخاد بماند

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، hosin2a گفته است :

درود دوست گلم والا من خودم 1070 دارم گرافیک خوبیه و واقعا اوکی هست سیستم قوی صرفا 1080ti نیست 

دوستان درست میگن لپ تاپ عملا به پی سی نمیرسه شما با 15 تومان لپ تاپ چی میتونی ببندی که گرافیکش از 1070 کامپیوتر قوی تر باشه لپ تاپ ها  یپ قطعاتشون ضعیف شده هست یعنی عملا 1060 لپ تاپ با 1060 کامپیوتر کارایی برابری نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 20 ساعت قبل، hosin2a گفته است :

نرم افزار های تخصصی برق و نرم افزار های تخصصی ادیت فیلم و تصویر و ساخت کلیپ میخوام

در 52 دقیقه قبل، nima19 گفته است :

دوستان درست میگن لپ تاپ عملا به پی سی نمیرسه شما با 15 تومان لپ تاپ چی میتونی ببندی که گرافیکش از 1070 کامپیوتر قوی تر باشه لپ تاپ ها  یپ قطعاتشون ضعیف شده هست یعنی عملا 1060 لپ تاپ با 1060 کامپیوتر کارایی برابری نداره

جای که این دوستمان بحث نرم افزار های تخصصی برق و نرم افزار های تخصصی ادیت فیلم و تصویر و ساخت کلیپ مطرح می کنند 

بحث نرم افزارهای محاسباتی وریندینگ هست  هیچ لپ تاپ داخل ایران. توان این پردازش  ندارد ودر صورت درگیر کردندلپتاپ  فاتحه لپ تاپ بعد مدت کوتاهی خوانده میشود

یک باندل 2066 حداقل از پردازنده 7640xتا 7980x قابل ارتقاء وگرافیگ از gt1030 تا 2080ti قابل ارتقاء ورم از 4 تا 128 و....

یا باندل رایزن همین طوراز 1200 تا 2700

لپ تاپ هرچی گرفتی  بیخ ریش هست بدون هیچ تغییر

ویرایش شده توسط 780ti
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

ی راه هم داری واسه خرید لپ تاپ دست دو از  ebay باگرافیک gtx1070 زیر 1000 دلار پیداکنی و ازسایتهایی مثل چارسوق یا زاکولا سفارششون بدی(طبق محاسبه گر سایت هزینه های نهایی همون حدود زیر 15 یا15درمیاد)...تنها لپتاپ هایی که پردازنده دسکتاپ میخورن وبنابراین قابل ارتقا هست CPU لپتاپهای clevo هستند که با نام های مختلف مثل prostar/eurocom/sager/s chenker/cuk/eluktronics و..... که کلا حودش میسازه ولی مستقیم نمیفروشه و به 100 ها شرکا میده با کانفیگ و اسم خودشون بسازن..مثلا تاپ ترین کارش P870TM دارای 4 هاردخور،دوتاندربولت دار،دوhdmi و mini display ، دو گرافیک، و پردازشگرهم قبلا تا 80860k/8700K میخورد که الان با بایوس آپدیت تا 9900K میشه آپگرید کرد.رم تا 3200مگاهرتز میخوره تا 64گیگ و دارای 4 آپشن دیسپلی(مدل p870tm) ولی تورنج قیمت شما نیست..اگه قراره gtx1060 لپتاپ بگیرید، ازهمین کلوو بگیرید که حداقل پردازشگرقویترشد و قابلیت آپگرید، داشته باشید(تانسل 9) چون سال آینده رمهای ddr5 میاد و فناوری جدید 7نانومتری که قدرت رو خیلی بیشترمیکنه(یعد از2020 که ما بافانون مور دیگه کمتراز5نانومترنمیتونی بریم و درنتیجه یا سیستمهای کوانتومی میشه یا جایگزین سیلیکون چیزدیگه میاد که این سخت افزارهای این دهه بهش نمیخوره)...زیر 1000دلار الان درebay/amazon مدل کلوو قابل اپگریددرپردازنده مدلclevo n957KP6 هست که ویژگیای تاپ p870tm رونداره ولی پردازشگرهنوزقابل ارتقا هست. چون نرم افزارهات بیشتر پدازشگرقدرتمندمیخاد تا گرافیک..درضمن گرافیک رومیتونی آورکلاک هم بکنی.(آورکلاک 1060 البته به 1070 نمیرسه) یا کلا کیس ببندی که کلا نمیتونی جابجا کنی....کلا بااین قیمت بالای دلار هیچ چیز بدردبخور تاپی با15میلیون نمیشه خرید متاسفانه. واسه سیستم البته رایزن بصرفه تره اگه بتونی دست دو تمام قطعات رو جمع وجور کنی و پردازنده سال دیگه هم بهش میخوره با یک آپدیت بایوس و بهترازهمه گزینه های دیگه،قدرت سیستمت میشه. 

سیست دست دو با gtx1080+7700k هم درایسام باقیمت 13 میلیون هست.

ویرایش شده توسط amirbahalegharn
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...