رفتن به مطلب

دزدی به سبک انویدیا کاهش پرفرمنس بازی ها

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، عظما گفته است :

تَوسعه دهنده یک نفر نیست چند صدنفر هستن  و فکر می‌کنید تولید بازی مثل پست گذاشتن تو فروم هستش، شما هم بازی تولید کنید درآمد میلیاردی کسب  کنید! مثل این هستش بیای بگی چرا dx12 تو ویندوز 7 نبوده! پس ماکروسافت از عمد ویندوز 10 رو طراحی کردن. اینطوری بخوای فکر کنی باید برای امثال شما مثل پراید تولید بشه 300 سال استفاده کنید! 1423060777_20_rofl(1).thumb.gif.9b6e4f581423060777_20_rofl(1).thumb.gif.9b6e4f58

کی من گفتم یه نفره ؟ بعد چه ربطی داشت ؟

موقعی که میگیم درآمد داره یعنی همه هزینه هاش رو داده ( هزینه همون 100 نفری که خودتون گفتید بعلاوه چندین و چند هزینه دیگه از تبلیغات تا بازاریابی و ... ) باز براش میلیونها دلار باقی مونده . پس فرقی نمی کنه 1 نفر روی پروژه کار میکنه یا 1000 نفر .

مثال ویندوز هم اصلا ربطی نداشت . مایکروسافت می بایست یه ویژگی جدید ( DX 12 ) رو به یه محصول قدیمی وارد می کرد که امکان پذیر نبود اما الان ما میخوایم یوبی باگ یه ویژگی قدیمی رو توی محصول جدید حفظ کنه که کاملا ممکنه .

ضمنن من نگفتم سراغ ویژگی های جدید نره که شما مثال پراید رو میزنید . من گفتم  قبلی ها هم بتونن استفاده کنند . مثل زمانی که هم پراید در بازاره هم لامبورگینی ، هرچقدر پول بدی آش میخوری ! نه این فقط لامبورگینی توی بازار باشه و یه عده که نمی تونن لامبورگینی بخرن مجبور بشن پیاده طی طریق کنن !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، Sky84 گفته است :

در 6 ساعت قبل، عظما گفته است :

۲تا از دوستان لطف کردن وقت گذاشتن تست هایی در این رابطه قرار دادن ولی من احساس میکنم چندتا از دوستان سر به دیوار گذاشته اند و مدام حرف خودشون رو میزنن?

لینک به دیدگاه

بله دقیقا با تستهایی که دوستان گذاشتن مخصوصا تستی که دوستمون sky84 گرفتن با کارت 980 این حرفا کلا نقض شده و نشون داده شده که فریم کارت با درایور جدید تازه بهترهم شده.پس بهتره این بحثای بیهوده دیگه ادامه پیدا نکنه 

لینک به دیدگاه

استارتر محترم بهتره وقتی تاپیک ایجاد میکنن قبلش توسط خودشون تست بشه بعد که مطمعن شدن اطلاع رسانی کنن نه که از روی یک ویدیو ببینن و خودشونم بگن که مطمعن نیستن. این کارا تهش جز بحث چیز دیگه ای نداره. موفق باشید. فک کنم این دومین پستشونه که از روی یک ویدیو که معلوم نیس معتبره یا نه تاپیک ایجاد میکنن.

لینک به دیدگاه

دوستان اصن بحث سر همه کارت های انویدیا نبود 

فقط سر 1060 بوده اگه کسی 1060 داره تست کنه خبر بده شاید اصن این درایور برای 1060 مشکل ساز بوده

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Post-Human Warrior گفته است :

دوستان چه قدر امید برای (4.6ghz) 2700k هست واسه رزولوشن 1080p

خیلی

لینک به دیدگاه

من ۱۰۶۰ دارم تو پابجی سایه های حریف رو میبینم یجورایی چیت حساب میشه خیلیم لذت میبرم :)))

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، عظما گفته است :

6700k 4.5Ghz+MSI 1080TI gaming win10 1809399.24   416.34

ass4k7tibe.jpg

بعضی از دوستان کم مونده بود به من فحش بدن که چرا در یک اقدام شیطانی میخواستم انویدیا این شرکت پاک و مقدس بد نام کنم ?

لینک به دیدگاه

آقا یه لحظه بیاید منطقی به قضیه نگاه کنیم.انویدیا واسه چی باید بیاد این کارو بکنه؟ شاید بگید به خاطر فروش سری جدید کارتاش. هر کسی که کمی از این چیزا بفهمه میاد میره تست میکنه و در صورتی که انویدیا مشکلی ایجاد کرده باشه خبرشو پخش میکنه و انویدیا ده برابر بیشتر اسمش خراب میشه.پس اصلا . ابدا کار منطقی نیست.انویدیا هم شاید جاه طلب باشه و لی احمق نیست.مورد بعدی اینه که حتی تو خود سایت هم میتونید آپدیت های قبلی کارت های سری های مختلفو دانلود کنید؛پس خودش  یه راهی گذاشته واسه تست کردن این قضیه. این شایعه هام(استارتر محترم رو نمیگم) واسه عوامه که سریع خام میشن و شروع میکنن به قضاوت و پیش داوری و درست کردن مشکل.این فرق هایی هم که تو بنچمارک ها هست همه تو حاشیه خطا هر تستی هست و نشون از دست کاری نمیده به نظر بنده.

لینک به دیدگاه

انویدیا به تولید کارتهای سری 1000 ادامه میده بنابراین از منظر اقتصادی هم منطقی نیست فعلا کاهش پرفورمنس بده.

اگر سری 2000 در همه ی رده ها (نه فقط در بخش High End) تولید بشه و بعدش تولید سری 1000 متوقف بشه، بعدش ممکنه انویدیا دست به چنین کاری بزنه.

وگرنه خود انویدیا هم میدونه اونی که مثلا 1060 داره زورش به 2080 نمیرسه، اگر میرسید 1080 می داشت. نه 1060

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

انویدیا به تولید کارتهای سری 1000 ادامه میده بنابراین از منظر اقتصادی هم منطقی نیست فعلا کاهش پرفورمنس بده.

اگر سری 2000 در همه ی رده ها (نه فقط در بخش High End) تولید بشه و بعدش تولید سری 1000 متوقف بشه، بعدش ممکنه انویدیا دست به چنین کاری بزنه.

وگرنه خود انویدیا هم میدونه اونی که مثلا 1060 داره زورش به سری 2000 نمیرسه، اگر میرسید 1080 می داشت. نه 1060

درود دوست عزیز

قبلا به این موضوع پرداختم

image.png.d869b1fe9d5f6a61c4cfd2032c0e0916.png

2070 با قدرتی مشابه 1080 حدود 600 دلار در حالی خود 1080 500 دلار

2060 هم قدرتی مشابه 1070 بین 300 تا 400 در حالی که 1070ti حدود 400 تا 450 دلار

با کاهش قیمت های سری 1000 در اینده عملا این دو کارت نابود میشن

انویدیا دو تا راه داره یا کاهش عملکرد سری 1000 یا پول دادن به سازنده ها برای بهینه سازی روی 2000

image.png.7dca402bb8ed3994fa474238cc300789.png

ویرایش شده توسط ghost of sparta
لینک به دیدگاه

قبلا هم گفتم همه چیز خلاصه میشه در

Planned obsolescence

https://www.digikala.com/mag/عمر-کمتر-کالاهای-جدید-نسبت-به-قدیمی/

نمیدونم چرا یه عده نمیخوان قدرت این مافیای بزرگ تولید رو در کهنگی عمدی باور کنن

لینک به دیدگاه

دوستان همین الان ورژن 416.34  رو نصب کردم در Assassin's Creed - Syndicate که قبل از تعویض درایو داشتم بازی میکردم حدودا 35-38 فریم میگرفتم اما الان با کمال تعجب چیزی حدود25 فریم شده!

میخوام درایو قبلی رو نصب کنم, حتما تصاویر این موضوع رو ضمیمه میکنم.

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، عظما گفته است :

بنده هم تست کردم نتایج این شد:

399.24

399_24.thumb.jpg.66aa0201fada76391582b6044dcc998c.jpg

416.34

416_34.thumb.jpg.1aa0534f25b0765666e2afe69a5d665f.jpg

تنظیمات بازی رو دستکاری کردی دلقک?

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، عظما گفته است :

فکر کنم درست تربیت نشدی1423060777_20_rofl(1).thumb.gif.9b6e4f58

البته شوخی کردم 1423060777_20_rofl(1).thumb.gif.9b6e4f58اگه ناراحت شدی بگو ویرایشش کنم?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...