رفتن به مطلب

نقد و بررسی کوتاهی از فن های جدید گرین GF120-RGB

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز چند وقت پیش 3 تا فن GF 120 خریدم و چون محصول تقریبا جدیدی هست گفتم یه نقد و بررسی بذارم واسه اون دوستانی ک 2 دل هستن واسه خرید این مدل فن

همونطور ک میدونید با پیشرفت قطعات مث پردازنده و گرافیک ها .کیس های کامپیوتر هم به دنبال سخت افزار ها بزرگ تر شدن. و نیاز به فن های پر قدرت  بیشتر و بیشتر احساس میشد تا به دفع بهتر هرچه دمای قطعات کمک کنند

البته کم کم ک نور پردازی به داخل کیس ها هم راه پیدا کرد و شرکت های مختلف تولید سخت افزار مث ایسوس،ام اس ای ، گیگابایت از ال ای دی داخل قطعات خودشون مث گرافیک و مادربرد استفاده کردند.البته کم کم رم های RGB هم جایگزین رم های ساده شدند. و کم کم نوبت رسیده بود به فن های  RGB 

شرکت پردیس صنعت سیاره سبز یا همون گرین هم اولین مدل فن های RGB خودش رو وارد بازار کرد ک زیاد به نظر من جالب نبودند چون به نظر شخصی خودم این فن ها بیشتر جنبه تزئینی داشت تا به جریان انداختن هوا داخل کیس

59c574ebc8e17.thumb.jpg.b512ae8bad7b86956bb9788100bb083d.jpg

البته گرین هم ظاهرا بیکار نموند و مدل جدیدی از فن های RGB رو وارد بازار کرده که میشه گفت برادررنگین کمانی فن های GF-120 HAF هست. ک میخوام تجربه خودم از استفاده این فن ها رو باهاتون به اشتراک بذارم

ابتدا جعبه فن که خیلی ساده به نظر میرسه ک البته نیازی هم نیس بسته فن خیلی ظاهر خاصی داشته باشه

photo_2018-10-17_14-22-26.thumb.jpg.f1109f0f695de1ead0d8504635a9bd7e.jpg

پشت جعبه فن هم مشخصات فن مث میزان چرخش فن. یا حجم هوای خروجی و پشتیبانی از هدر های RGB مادربرد های ASUS , MSI , GIGABYTE , ASROCK نوشته

photo_2018-10-17_14-22-22.thumb.jpg.e9aa4ad687714ffd80514d9d210bb706.jpg

خب بسته رو ک باز کنید مطعلقات جعبه ک شامل 1 عدد فن . 1 عدد هدر تبدیل 1 به 2 RGB . و 1 عدد تبدیل 4پین به مولکس . 3 عدد هم خار نری واسه هدر های RGB

photo_2018-10-17_14-58-39.thumb.jpg.eedb6db9b07f729a76d94bb6e1e141a8.jpg

طراحی تیغه های فن الهام گرفته از باله های کوسه هستش ک اگه اشتباه نکنم گرین اولین بار تو فن های GF 120 - FSB خودش استفاده کرده بود ک البته من رو کیس خودم داشتم و فن های ساکت خوبی بود

اندازه سیم 4 پین فن و 4پین RGB خیلی مناسب و اندازست

متاسفانه گرین باز هم از همین پیچ های سری قبل خودش استفاده کرده تو این فن های جدید.خود من خیلی به مشکل میخوردم تو بستن فن ها مخصوصا وقتی فن رو میبندین اگه پیچ گوشتی چند بار اشتباها از دستتون در بره ممکنه شیار های روی پیچ خراب بشن و تو دردسر میوفتین.امیدوارم گرین تو سری بعد حتما از پیچ های با کیفیتی استفاده کنه

البته من پیشنهاد میکنم موقه بستن فن ها قبلش کمی رزوه های پیچ رو با روغن چرب کنید تا راحت تر بسته بشه

این هم آموزش بستن فن های RGB گرین به وسیله ی هدر های موجود داخل پک

b7f2a98b170eac91c464984f8260b34b.thumb.jpg.2486c7d5008862d261a8970f21ebb89c.jpg

خب من کم کم فن ها رو روی کیس خودم بستم

IMG_20181008_131115.thumb.jpg.d22ddca7b05362f1d8aa5279b63660e1.jpg

و اما وقتی سیستم رو روشن کردم واقعا حس خوبی داشت دیدن این صحنه :D 

IMG_20181015_221328.thumb.jpg.e6ed0fc773f2a6191a49b3e42847c5bb.jpg 1402915134_IMG_20181015_221431-Copy.thumb.jpg.9f1925c7ed6b70a5e94f66ab4ac8bc83.jpg

خب من قطعشو ندارم ک میزان دقیق نویز صوتی فن ها رو بگه ولی نسبت به فن های قبلی کیسم فوق العاده ساکت تر و نویز صدای کمتری دارن.البته اسم نمیبرم فن های قبلیم کدوم مدل فن بود ک باز دوستان میریزن و بهم میگن فن بوی :D 

طبق استناد به نرم افزار HW MONITOR ک البته بازم فکر کنم اشتباه باشه به اعداد و ارقام این نرم افزار! فن ها رو چند دقیقه ای رو حداکثر دور خودشون گذاشتم و  طبق گفته خود گرین تا RPM 2100   چرخش دارن

1189933907_fangreen.thumb.png.f4893b36295813deb92f25e907a3be75.png

یک  کلیپ هم از رقص نور فن ها آپلود میکنم براتون

https://www.aparat.com/v/gfKks

این اولین بررسی منه هرکی مسخره کنه به ناظرین میگم بنش کنه :D 

• لایک 23
لینک به دیدگاه

سلام

بررسی کوتاه و کارآمدی بود. خسته نباشید.

منم تو فکر عوض کردن فن های خود z3 crystal green بودم ک نقدینگیم ته کشید :|

موفق باشید

لینک به دیدگاه

نقدتون عالی بود

اگر جنس پره ها به جای پلاستیک کدر پلاستیک شفاف بود (شیشه ای) بهتر بود پخش رنگ مناسب نیست

یه ذره قیمتش بلاست نسبت به(Masterfan LITE MF120L RGB)  نمیگم کولر مستر بهتره به هر حال تولید داخلی باید نسبت به جنس خارجی ارزونتر باشه

?

وضع اقتصاد بهتر بشه حتما میخرم ❤️GREEN

ویرایش شده توسط AORUS.Zz
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ODIIISE گفته است :

سلام

بررسی کوتاه و کارآمدی بود. خسته نباشید.

منم تو فکر عوض کردن فن های خود z3 crystal green بودم ک نقدینگیم ته کشید :|

موفق باشید

سلام ممنون دادا

اتفاقا منم مث شماس اوضاع مالیم.متاسفانه

ولی خب من یه سالی میشد منتظر فن های ار جی بی جدید گرین بودم ازاونجا ک فن های FSB-HAF گرین رو داشتم و راضی بودم تا دیدم این فن ها اومد خریدم سریع خریدم آخه دیگه نمیصرفه بشینی ارزون بشه چون بدتر گرون میشه

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، AORUS.Zz گفته است :

نقدتون عالی بود

1-اگر جنس پره ها به جای پلاستیک کدر پلاستیک شفاف بود (شیشه ای) بهتر بود

یه ذره قیمتش بلاست نسبت به(Masterfan LITE MF120L RGB)  نمیگم کولر مستر بهتره به هر حال تولید داخلی باید نسبت به جنس خارجی ارزونتر باشه

درضمن فیلم هم باز نشد1f609.png

وضع اقتصاد بهتر بشه حتما میخرم 2764.pngGREEN

ممنون دادا.به نظرم جنس پره ها خیلی خوب و محکمه.البته همین ک جنس کدر کار کردن خیلی خوبه. این فن 9تا اس ام دی داره.اگه به نظرم پره ها شفاف میبود خیلی چشمو اذیت میکرد ک البته بازم سلیقه ایه

تو بحث قیمت یکم باهات موافقم.ولی خب فن گرین امکانات بهتری داره.مخصوصا ک بسته کاملی در اختیارت میذاره

فیلم رو هم چک کردم دوباره برام باز شد.نمیدونم والا بعدا امتحان کن دادا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود به علی عزیز

نقد خیلی خوبی بود و زبان نوشتار خوبی هم داشتی علی جان.

ظاهرا فن های خوب و با کیفیتی هستند هر چند بنده به هیچ وجه اهل فن ها و قطعات RGB نیستم که تازگی خیلی مد شده.

با اجازت 3 تا فن 140 گرین مدل توربو از اون قدیمی ها و LED قرمز ها دارم که سیم های LED رو قطع کردم و بستم جلوی کیس ?

• لایک 3
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ali.king گفته است :

درود

یک کاربر بود که ته مطالبش می‌نوشت "منفی ندهید دلم می‌شکند".

• لایک 3
لینک به دیدگاه

سلام علی جان.

ممنون از این نقد زیبا.:x

من 2 3 بار نقدت رو خوندم ولی ندیدم درباره کارایی اصلی فن ینی خنک کنندگیش صحبت کرده باشی.

خیلی خوب بود میذاشتی کنار فن های دیگه و میزان بادش رو با دست به صورت کاملا انسانی :D اندازه میگرفتی ک چه قدر تفاوت داره چون مثلا فن های دیپ کول میزان بادش از فن های گرین همه مدل هاش چ قدیمی و توربو و چ نسل جدیدش ک خودت هم داشتی بیشتر بود ، از اون جالب تر اینکه میزان صداش هم خیلی کم بود.

ی چیز دیگه اینکه اگر میشد تست عملی هم بکنی مثلا فن های دیگه رو ببندی و با سیستم بازی یا کار سنگین کنی و عدد دما رو ثبت کنی بعد فن رو با این مدل عوض کنی و دوباره همین کار رو بکنی ک بفهمیم چ قدر تفاوت پرفرمنس این فن هست خیلی خیلی کمک میکنه تو انتخاب دوستان.

======-=====

طبق عکسی ک گذاشتی من یه مقایسه ای بین این فن و ترمال تیک رینگ rgb120 و کورسیر AF120 performance و کورسیر AF120 quite و کورسیر sp120 و کولر مستر JetFlo 120  میزارم.

دور فن گرین 800 تا 2100 اعلام شده با 21 تا 80 cfm و فشار هوای 2.3 mm-H2O ، میزان نویر صوتی در فول لود 36دسی بل.

دور فن ترمال تیک 800 تا 1500 اعلام شده با 22 تا 40 cfm و فشار هوای 2.01 mm-H2O ، میزان نویر صوتی در فول لود 26 دسی بل.

corsair AF 120Pدور فن  1650 اعلام شده با 69cfm و فشار هوای  1.1 mm-H2O ، میزان نویز صوتی در فول لود 30 دسی بل.

corsair AF 120Qدور فن  1100 اعلام شده با 40cfm و فشار هوای  0.5 mm-H2O ، میزان نویز صوتی در فول لود 21 دسی بل.

corsair SP 120 دور فن  2350 اعلام شده با 63cfm و فشار هوای  3.1 mm-H2O ، میزان نویز صوتی در فول لود 35 دسی بل.

JetFlo 120  دور فن 800 تا 2000 اعلام شده با 95cfm و فشار هوای 2.72 mm-H2O ، میزان نویز صوتی در فول لود 36db.

طبق مشخصات گرین باید پرفرمنس خیلی خوبی داشته باشه در عین صدای خیلی زیاد.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

دیر اومدن این فنها! من بعد از اینکه کیس Panzer Max رو خریدم فن های خودش رو اصلا وصل نکردم و زحمت باز کردن  جعبشون رو هم ندادم به خودم چون اصلا به نظرم قدرت لازم رو ندارن برای خنک کردن. و بعد از کلی تحقیق کردن که کدوم فن از لحاظ عملکرد به قیمت ارزش خرید داره من 4 عدد فن DeepCool TF120 خریدم که 1800RPM و5. 76 CFM هستن.  RGB نیستن ولی نسبت صدا به قدرتشون خیلی خوبه. ولی این فنهام به نظرم خوبن از نظر ظاهر که خیلی بهتر از GF120 به نظر میان. اما خب تا تست نشه معلوم نیست.

ولی اگه یه 4 تاش به دستم برسه به عنوان Review Sample ? حاظرم با فن های TF120 و فن های قبلی گرین GF120 مقایشون کنم و یه مقاله از توش دربیارم میکروفنش برای ضبط صدا و نویز رو هم دارم.( البته بماند که اگه بخوام اینکارو بکنم باید 4 تاشو بگیرم به علاوه ی یه فن GF120 دیگه هم تهیه بکنم که گردش هوای کیس بشه 3 عدد فن ورودی در جلو  و 1 عدد فن خروجی در پشت.)

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Sir MehDi گفته است :

درود به علی عزیز

نقد خیلی خوبی بود و زبان نوشتار خوبی هم داشتی علی جان.

ظاهرا فن های خوب و با کیفیتی هستند هر چند بنده به هیچ وجه اهل فن ها و قطعات RGB نیستم که تازگی خیلی مد شده.

با اجازت 3 تا فن 140 گرین مدل توربو از اون قدیمی ها و LED قرمز ها دارم که سیم های LED رو قطع کردم و بستم جلوی کیس 1f600.png

مرسی مهدی جان.لطف داری ما کوچولوتیم

آره دادا متوجهم کلا مخالف RGB بودی :D 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

یک کاربر بود که ته مطالبش می‌نوشت "منفی ندهید دلم می‌شکند".

سلام آقا سعید عزیز

داداش دل شکستن از ما گذشته دیگه :D فقط به خدا میسپاریمش.خوب شد البته منفی رو برداشتن وگرنه منفی بارون میشدم :D 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام علی جان.

ممنون از این نقد زیبا.:x

من 2 3 بار نقدت رو خوندم ولی ندیدم درباره کارایی اصلی فن ینی خنک کنندگیش صحبت کرده باشی.

خیلی خوب بود میذاشتی کنار فن های دیگه و میزان بادش رو با دست به صورت کاملا انسانی :D اندازه میگرفتی ک چه قدر تفاوت داره چون مثلا فن های دیپ کول میزان بادش از فن های گرین همه مدل هاش چ قدیمی و توربو و چ نسل جدیدش ک خودت هم داشتی بیشتر بود ، از اون جالب تر اینکه میزان صداش هم خیلی کم بود.

ی چیز دیگه اینکه اگر میشد تست عملی هم بکنی مثلا فن های دیگه رو ببندی و با سیستم بازی یا کار سنگین کنی و عدد دما رو ثبت کنی بعد فن رو با این مدل عوض کنی و دوباره همین کار رو بکنی ک بفهمیم چ قدر تفاوت پرفرمنس این فن هست خیلی خیلی کمک میکنه تو انتخاب دوستان.

======-=====

طبق عکسی ک گذاشتی من یه مقایسه ای بین این فن و ترمال تیک رینگ rgb120 و کورسیر AF120 performance و کورسیر AF120 quite و کورسیر sp120 و کولر مستر JetFlo 120  میزارم.

دور فن گرین 800 تا 2100 اعلام شده با 21 تا 80 cfm و فشار هوای 2.3 mm-H2O ، میزان نویر صوتی در فول لود 36دسی بل.

دور فن ترمال تیک 800 تا 1500 اعلام شده با 22 تا 40 cfm و فشار هوای 2.01 mm-H2O ، میزان نویر صوتی در فول لود 26 دسی بل.

corsair AF 120Pدور فن  1650 اعلام شده با 69cfm و فشار هوای  1.1 mm-H2O ، میزان نویز صوتی در فول لود 30 دسی بل.

corsair AF 120Qدور فن  1100 اعلام شده با 40cfm و فشار هوای  0.5 mm-H2O ، میزان نویز صوتی در فول لود 21 دسی بل.

corsair SP 120 دور فن  2350 اعلام شده با 63cfm و فشار هوای  3.1 mm-H2O ، میزان نویز صوتی در فول لود 35 دسی بل.

JetFlo 120  دور فن 800 تا 2000 اعلام شده با 95cfm و فشار هوای 2.72 mm-H2O ، میزان نویز صوتی در فول لود 36db.

طبق مشخصات گرین باید پرفرمنس خیلی خوبی داشته باشه در عین صدای خیلی زیاد.

سلام علی جان ممنون از لطفت

اتفاقا بررسی هم کردم بین این فن و فن های قدیم خودم وفن های یه شرکت دیگه

ولی خب اگه نتیجه رو مینوشتم دوستان میگفتن فن بوی و این داستانا.وگرنه این تست میزان باد رو با کاغذ تست کردم.میزان نویز هم همینطور خب

این فن هایی ک بررسی کردم تو گیم و کار سنگین هیچ تفاوتی با فن قبلیم ک از یه شرکت معروف بود نداشت!ولی خب نویز خییییلی کمتری داشت.یعنی فن قبلیم رو دور 1200 واقعا گوشتو آزار میداد البته صدای باد نبود صدای خود موتور فن بود ولی خب فن های گرین رو دور 1200 خیلی صداشون کمتره و فقط صدای باد میدادن

اینجور ک من متوجه شدم ظاهرا این فن های جدید گرین از نسل همون سری HAF قبلی هستش و فقط RGB شدن.

ممنون از اطلاعاتی ک نوشتی❤️

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، HK888 گفته است :

دیر اومدن این فنها! من بعد از اینکه کیس Panzer Max رو خریدم فن های خودش رو اصلا وصل نکردم و زحمت باز کردن  جعبشون رو هم ندادم به خودم چون اصلا به نظرم قدرت لازم رو ندارن برای خنک کردن. و بعد از کلی تحقیق کردن که کدوم فن از لحاظ عملکرد به قیمت ارزش خرید داره من 4 عدد فن DeepCool TF120 خریدم که 1800RPM و5. 76 CFM هستن.  RGB نیستن ولی نسبت صدا به قدرتشون خیلی خوبه. ولی این فنهام به نظرم خوبن از نظر ظاهر که خیلی بهتر از GF120 به نظر میان. اما خب تا تست نشه معلوم نیست.

ولی اگه یه 4 تاش به دستم برسه به عنوان Review Sample 1f601.png حاظرم با فن های TF120 و فن های قبلی گرین GF120 مقایشون کنم و یه مقاله از توش دربیارم میکروفنش برای ضبط صدا و نویز رو هم دارم.( البته بماند که اگه بخوام اینکارو بکنم باید 4 تاشو بگیرم به علاوه ی یه فن GF120 دیگه هم تهیه بکنم که گردش هوای کیس بشه 3 عدد فن ورودی در جلو  و 1 عدد فن خروجی در پشت.)

منم باهات موافقم داداش.واقعا خیلیییی دیر بود.من خودم انتظار داشتم بجای نسل قبلی فن های گرین بیاد.منم دقیقا کیس panzer  max ک خریدم فن هاشو به کسی هدیه دادم و فقط نوار RGB رو برا خودم برداشتم(دلیلشم نوشتم بالا :D )

منم فن های دپ کول یه مدل قدیمی ال ای دی قرمزشو داشتم فن ها خوبی بودن ولی خب یکم سر و صدا میکردند

بررسی من ک خیلی درب و داغون بود :D  امیدوارم یه بررسی کامل همراه با میزان نویز و این داستانا رو از شما ببینیم دادا ❤️

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Pooriya1886 گفته است :

داداش بردتون چیه  b350 f  هستش ؟

سلام دادا، آره همینه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
دوست گرامی این سیمی که از خود فن میاد به چه صورت هست ؟
تو عکسها هم چیزی مشخص نبود
میشه مستقیم وصل کرد به چهار پین های روی مادربرد یا باید تبدیل بخورن ؟
یه عکسی چیزی بزارید خوب میشه
من هر وقت RGB روی سیستم هام وصل میکنم  هر دوشون رفتار های عجیبی بصورت رندم از خودشون نشون میدن

لینک به دیدگاه

درود بر علی جان عزیز

نقد بسیار خوبی بود . لذت بردیم . من که خودم مین بوردم rgb نیستش و قرمزه و هدر آر جی بی و غیره نداره ? . که غیر از آن و فن پردازنده ام گرافیک و فنهای کیس رو با همون تاکنیک معروف آر جی بی کردم و اگر بگم راضیم الکی گفته ام چون متاسفانه کفگیرمون خورده ته دیگ در این وضعیت . ??

البته خوب کاری کردی با اون فنهای قبلیت مقایسه نکردی که هر وقت گرین رو با اون برند قیاس کردیم میریزن اونم چه جور و میگن فلان و بهمان و بماند که چند هزار تاپیک رو اینجوری به فنا دادن?

خیلی قشنگه ایشالا پره هاش همیشه برات بچرخه و از وجود سیستمت لذت ببری !

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، ali.king گفته است :

منم باهات موافقم داداش.واقعا خیلیییی دیر بود.من خودم انتظار داشتم بجای نسل قبلی فن های گرین بیاد.منم دقیقا کیس panzer  max ک خریدم فن هاشو به کسی هدیه دادم و فقط نوار RGB رو برا خودم برداشتم(دلیلشم نوشتم بالا :D )

منم فن های دپ کول یه مدل قدیمی ال ای دی قرمزشو داشتم فن ها خوبی بودن ولی خب یکم سر و صدا میکردند

بررسی من ک خیلی درب و داغون بود :D  امیدوارم یه بررسی کامل همراه با میزان نویز و این داستانا رو از شما ببینیم دادا 2764.png

منکه حرفی ندارم ولی بودجشو واقعا ندارم که بخوام 4 تاشو بخرم رو کیس تست کنم?. اگه به دستم برسه که حتما.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 19 ساعت قبل، ali.king گفته است :

ای بابا من فقط اومده بودم مسخره کنم که با این جمله رو به رو شدم و منصرف شدم ?

ویرایش شده توسط Farjam
  • لایک 2
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
دوست گرامی این سیمی که از خود فن میاد به چه صورت هست ؟
تو عکسها هم چیزی مشخص نبود
میشه مستقیم وصل کرد به چهار پین های روی مادربرد یا باید تبدیل بخورن ؟
یه عکسی چیزی بزارید خوب میشه
من هر وقت RGB روی سیستم هام وصل میکنم  هر دوشون رفتار های عجیبی بصورت رندم از خودشون نشون میدن

سلام دادا

تو عکس مشخصه دیگه.یک 4پین واسه RGB های فن داره که به هدر های RGB مادربرد وصل میشن(مستقیم میتونید وصل کنید به خود هدرهای rgb مادبرد نیاز به تبدیل نیس ، اون تبدیلی هم که توی پک فن هست تبدیل 1 به 2 هدر هستش یعنی 1دونه هدر rgb شما رو به 2 تا تبدیل میکنه

یک 4پین هم برای خود فن

من ک هم نوار RGB دارم هم فن rgb هیچکدومشون گیج نمیزنن و با نرم افزار aura ایسوس تنظیم میشه خیلی راحت

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

درود بر علی جان عزیز

نقد بسیار خوبی بود . لذت بردیم . من که خودم مین بوردم rgb نیستش و قرمزه و هدر آر جی بی و غیره نداره 1f601.png . که غیر از آن و فن پردازنده ام گرافیک و فنهای کیس رو با همون تاکنیک معروف آر جی بی کردم و اگر بگم راضیم الکی گفته ام چون متاسفانه کفگیرمون خورده ته دیگ در این وضعیت . 1f601.png1f601.png

البته خوب کاری کردی با اون فنهای قبلیت مقایسه نکردی که هر وقت گرین رو با اون برند قیاس کردیم میریزن اونم چه جور و میگن فلان و بهمان و بماند که چند هزار تاپیک رو اینجوری به فنا دادن1f601.png

خیلی قشنگه ایشالا پره هاش همیشه برات بچرخه و از وجود سیستمت لذت ببری !

سلام امیر جان ممنون داداش

فک کنم بشه این فن ها رو به اداپتور rgb وصل کرد و از طریق کنترل ، کنترلش کرد.منم اتفاقا کفگیرم خیلی بدجور تهِ دیگه.ولی خب خیلی وقت پول کنار گذاشته بودم واسه فن های  deepcool rf 120 آخه این فن های rgb گرین واقعا خیییلی دیر اومد.البته بماند ک وقتی خواستم دپ کول هارو بخرم 280 بود پک 3 تاییش طمع کردم ک آخر هفته بشه و آقای حسینی ارسال رایگان بذاره ک متاسفانه یه شبه شد 495 تومن :| 

به قول آرمین جان تو کازینو هم تو یه شب اینجوری سرمایتو از دست نمیدی، بیخیال از بحث اومدم بیرون :D آره دقیقا با اون فن قبلی خودم و یه فن دیگه تست کردم واقعا نتایج اون 2 تا فن نامید کننده بود :D 

• لایک 2
لینک به دیدگاه

کیستون خیلی قشنگ هست ..من کیسم چون میره زیر میز و تو چشم نیست هر چقدرم قشنگش کنم دیده نمیشه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Farjam گفته است :

ای بابا من فقط اومده بودم مسخره کنم که با این جمله رو به رو شدم و منصرف شدم 1f600.png

فرجام جان یادم رفت بنویسم بجر فرجام :D لامصب نمیشه هم ویرایش کرد ? شما اختیار داری

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، عظما گفته است :

خیلی گرونه. ارزش خرید صفر.

گرون که اره گرونه ولی نسبت به بقیه ی فن های Rgb  بازار،گرین قیمتش در کنار کاراییش  مناسبه

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

کیستون خیلی قشنگ هست ..من کیسم چون میره زیر میز و تو چشم نیست هر چقدرم قشنگش کنم دیده نمیشه

ممنون دادا?

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...