رفتن به مطلب

@@ خریدار فن کورسر ML140 PRO @@

No 0ne
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان اگه کسی فن از سری ML کورسر با RGB یا رنگ ثابت داره لطفا قیمت و مشخصات مورد نظرتون رو برام پیام خصوصی کنید ممنون.

-CO-9050044-WW-Gallery-ML-140-basic-001.png.dd316b55e2cd8a0723d3755aa01985fb.png-CO-9050045-WW-Gallery-ML-140-01.png.00894df7df470e3198b4fd8d33d2d8b5.png-CO-9050048-WW-Gallery-Falcon-140-LED-BLU-01.png.aaba2cf8906a14fc1a0ddaa9936185d0.png-CO-9050078-WW-Gallery-ML140-Pro-RGB-01-RAINBOW.png.50a8245599cfdf1bc8e60e34dd0064a8.png

ویرایش شده توسط No 0ne
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

انگار فنا بهت ساخته 1f602.png

سلام اقای مولایی ، بله از لحاظ نویز تولیدی موتورشون ، فوقولاده سایلنت هستن ، در مقایسه با سری های sp یا af همین کورسر که موتور هیدرولیکی و بلبرینگی  دارن نویز موتور زمین تا اسمون فرق داره. 

روی فن 500 دور مقایسشون کردم ، واقعا صداشون متفاوت هست ، البته فکر میکنم این فن های کورسر قدیمی که دارم خراب هستن . چون وقتی برشون میگردونم به پش فن ها رو صداشون کمتر میشه.

ویرایش شده توسط No 0ne
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، No 0ne گفته است :

سلام اقای مولایی ، بله از لحاظ نویز تولیدی موتورشون ، فوقولاده سایلنت هستن ، در مقایسه با سری های sp یا af همین کورسر که موتور هیدرولیکی و بلبرینگی  دارن نویز موتور زمین تا اسمون فرق داره. 

روی فن 500 دور مقایسشون کردم ، واقعا صداشون متفاوت هست ، البته فکر میکنم این فن های کورسر قدیمی که دارم خراب هستن . چون وقتی برشون میگردونم به پش فن ها رو صداشون کمتر میشه.

سلام‌دوست عزیز بله ساکت ترین فن های دنیا فن هایی که  با magnetic levitation کار میکنن هستن. منم قبل خرید بهتون گفتم.  فن هاتونم شاید روغن کاری باید بشن

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Behrouz Molaei گفته است :

سلام‌دوست عزیز بله ساکت ترین فن های دنیا فن هایی که  با magnetic levitation کار میکنن هستن. منم قبل خرید بهتون گفتم.  فن هاتونم شاید روغن کاری باید بشن

چطوری میتونم روغن کاریشون کنم؟ یه راهنمایی میفرمایید؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، No 0ne گفته است :

چطوری میتونم روغن کاریشون کنم؟ یه راهنمایی میفرمایید؟

هر فنی فرق داره ببینید پره ها جدا میشن از فن و یا اگر نشدن با یک قلم ریز کمی روغن یا وازلین بمالید به موتورش از درزش.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

هر فنی فرق داره ببینید پره ها جدا میشن از فن و یا اگر نشدن با یک قلم ریز کمی روغن یا وازلین بمالید به موتورش از درزش.

حتما تست میکنم ببینم چطوریه . ممنون بابت راهنمایی.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، MORTEZAA گفته است :

دو عدد فن به آقا سامان فروخته شد

تایید میشه ، 2 عدد خریداری شد ، 2 عدد دیگه خریدارم . 

لینک به دیدگاه

سلام

با اجازه استارتر عزیز بنده هم دو عدد خریدار هستم

دیگه گفتم حیفه تاپیک نزنم ?

لینک به دیدگاه

فنهای بازار به 2 روش باز میشن

برداشتن برچسب پشت و برداشتن خار نگه دارنده فن

مدل دیگه که خودمم دارم زیر برچسب هم پوشیده هست و باید با مته یا نوک چاقو بتراشید...گفتم شاید مثل فن گرافیکهای 5870 و 5850 با گذاشتن پیچ گوشتی و فشار فن جداشه که نشد

فن رو باز کردید داخل اهنربا و بوش یا بلبرینگ رو تمیز کنید و روغنکاری کنید.بهتره روغن چرخ نزنید بخاطر کیفیت بد چسبندگیش

با بالا رفتن قیمت فن و خالی بودن جیب به فکر درست کردن یک کنترلر اتومات افتادم..سنسورش رو نزدیک چیپ گرافیک گذاشتم تا وقتی گرافیک زیر فشار رفت اتومات کنه و فنها راه بیفتن

در طول روز بیشتر تو اینترنت و دیدن فیلم و غیره هستیم تا گیم

XH-W1209 (3)-350x350.jpg

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

فنهای بازار به 2 روش باز میشن

برداشتن برچسب پشت و برداشتن خار نگه دارنده فن

مدل دیگه که خودمم دارم زیر برچسب هم پوشیده هست و باید با مته یا نوک چاقو بتراشید...گفتم شاید مثل فن گرافیکهای 5870 و 5850 با گذاشتن پیچ گوشتی و فشار فن جداشه که نشد

فن رو باز کردید داخل اهنربا و بوش یا بلبرینگ رو تمیز کنید و روغنکاری کنید.بهتره روغن چرخ نزنید بخاطر کیفیت بد چسبندگیش

با بالا رفتن قیمت فن و خالی بودن جیب به فکر درست کردن یک کنترلر اتومات افتادم..سنسورش رو نزدیک چیپ گرافیک گذاشتم تا وقتی گرافیک زیر فشار رفت اتومات کنه و فنها راه بیفتن

در طول روز بیشتر تو اینترنت و دیدن فیلم و غیره هستیم تا گیم

XH-W1209 (3)-350x350.jpg

خیلی هم خوب ، مادربرد بنده خودش 2 تا سنسور گرما داره میشه توی نقاط مختلف کیس گذاشت و بر اساس اون تنظیم کرد سرعت فن ها رو تو بایوس ، همچنین میشه مستقیما سرعت و نحوه کارشون رو با پارمتر های دیگه مثل دمای PCI E تنظیم کرد یا با cpu و .... 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...