رفتن به مطلب

کرافیگ 1060 3g

Ali Mirzaei
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 55 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

untitled-10.thumb.png.3e61ddcc9260c5124c4a398ee93e4616.pnguntitled-1.thumb.png.c8c9000ccde49ae631911b6bd2bad607.pnguntitled-31.thumb.png.742ffe60701910bd29dcf3777141341b.png

اینا هیچ کدوم حداکثر تنظیمات نیست. 

من قبلا داشتم نسخه سه گیگ. واچ داگزو تو حداکثر تنظیمات میزاشتم کمتر از 25 فریم میداد. یه 290 هم داشتم اون 30 فریم میداد از 1060 نسخه3 گیگ پنج فریم بیشتر میداد 

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...

سلام دوست عزیز من خودم همین گراف شما رو دارم منتها با i5 8400 و رم 16 همه بازیهای روز رو تو فول اچ دی با جزییات high  دارم بازی میکنم الان اگر حتی vram گرافتون پایین هم باشه سیستم از رمتون میگیره به شرط اینکه رم سیستمتون بالا باشه من همین الان فورزا 4 رو دارم تو 1080p با جزییات high با فریم 72 ثابت میگیرم و فیفا 18 رو روی فول اچ دی با جزییات الترا بازی میکنم اونم رو 60 فریم ثابت منتها به غیر از همه اینها بهینه بودن سیستم و آپدیت بودن درایورها خیلی مهمه به نظر من شما حداقلش یه i3 8100  با یه برد دست دوم نسل 8 بگیرین تا متوجه بشین 1060 چجوری قدرتش رو به شما نشون میده اینو مطمین باشین حاظرم از این بازیهایی که اسم بردم اسکرین بگیرم اینجا بذارم البته این رو هم در نظر داشته باش که هر چی رزولوشن پایین تر بیاد فشار کاری روی cpu بیشتر میشه و بالعکسش پس حتما به فکر تعویض cpu باشین چون  این گرافیک خودش رو از نسل 6 اینتل به بالا نشون میده با رم حداقل 8 وگرنه نمیتونین قدرت واقعیش رو ازش بکشین بیرون حتی تو  hd در آخر بهتون پیشنهاد میدم ویدیو های همین 1060 3gig رو با cpu هاس نسل هشتم تو youtube ببینین تا به حرف بنده برسین باز سوالی داشتین در خدمتم

ویرایش شده توسط mortezak87
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...