رفتن به مطلب

مزایده یک‌ عدد MasterAir Pro 3

Ali Alborz
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 7 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

درود دوست عزیز و گرامی

همون طور که مشخصه تا الان که  ساعت 2:30 هست ظاهرا کسی پیشنهادی نداده و بنابراین مزایده رو من بردم و منتظر هماهنگی برای معامله با شما هستم امیدوارم بتونیم معامله خوبی با هم داشته باشیم.

سلام عزیز

درسته و مبارکتون باشه، لطفا مشخصاتتون رو داخل خصوصی برام ارسال کنید.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، invoker گفته است :

در پست اولی که ارسال کردم قصد داشتم پیشنهاد پایه بدم ولی دیدم شما پیشنهاد دادین دیگه گفتم تقدیم به شما بشه ... ان شاالله که مبارکه

درود دوست عزیز

برحسب اتفاق منم چون دیدم کسی پیشنهادی نداده و از طرفی هم تو این اوضاع اقتصادی به این کولر نیاز داشتم گفتم پیشنهاد بدم شاید قسمت ما شد و دوست عزیز شما اگه از این قضیه ناراحت هستید قابل شما رو نداره تقدیم شما.

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

سلام عزیز

درسته و مبارکتون باشه، لطفا مشخصاتتون رو داخل خصوصی برام ارسال کنید.

درود بر شما دوست عزیز

ممنون از خوش قولی شما و براتون پیام فرستادم .

من الان نتم قطع میشه و بزودی دوباره وصل میشم.

با تشکر از شما:x

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

درود دوست عزیز

برحسب اتفاق منم چون دیدم کسی پیشنهادی نداده و از طرفی هم تو این اوضاع اقتصادی به این کولر نیاز داشتم گفتم پیشنهاد بدم شاید قسمت ما شد و دوست عزیز شما اگه از این قضیه ناراحت هستید قابل شما رو نداره تقدیم شما.

واقیعت اگه پست اول بنده رو دیده باشین اول سوال کردم ببینم این کولر چجور نصب میشه و نیازه برد باز شه یا نه و اینکه خمیر همراشه ...  اگه جواب مثبت بود بعد بگم پایه ... که بعدا نخوام منصرف شم از این بابت ...

با پاسخ دوست عزیز و ارسال پیام شما جهت رزرو (پایه) بنده نمیتونستم گام افزایشی بدم(!) گفتم تقدیر نبوده به هر حال اصلا دلخور نیستم ?

و اینکه بنده شماره به خوبی میشناسم که چه فرد شریفی هستین و باهاتون معامله داشتم ... فرقی نداره چه شما چه بنده .... مبارکه

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، invoker گفته است :

واقیعت اگه پست اول بنده رو دیده باشین اول سوال کردم ببینم این کولر چجور نصب میشه و نیازه برد باز شه یا نه و اینکه خمیر همراشه ...  اگه جواب مثبت بود بعد بگم پایه ... که بعدا نخوام منصرف شم از این بابت ...

با پاسخ دوست عزیز و ارسال پیام شما جهت رزرو (پایه) بنده نمیتونستم گام افزایشی بدم(!) گفتم تقدیر نبوده به هر حال اصلا دلخور نیستم ?

و اینکه بنده شماره به خوبی میشناسم که چه فرد شریفی هستین و باهاتون معامله داشتم ... فرقی نداره چه شما چه بنده .... مبارکه

درود بر شما دوست عزیز

من واقعا متاسفم و باز هم میگم قابل دار نیست .

بنده هم شما رو  به خوبی می شناسم که چه شخص با اخلاقی هستید و در معامله ای هم که با هم داشتیم نهایت لطف رو به بنده داشتید. سلامت باشید و  امیدوارم بهتر از این ها نصیب شما بشه دوست گرامی .:x

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...