رفتن به مطلب

گرافیک GUGABYTE R9390 - فوق العاده تمیز سالم و گارانتی دار

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود و احترام

گرافیک زیر موجود هست که جزو قویترین و با کیفیت ترین گرافیک های AMD در بازار هست - گرافیک حدودا 5 ماه زیر کولر گازی و در هوای تمیز و فیتر شده ماین شده و عاری از گردو خاک و ... هست .دمای فعالیت هم 57-67 بوده - 

اهل فن قدرت و کیفیت این گرافیک ها رو میدونند . و گرافیک هایی مثل 570 580 از لحاظ ظاهر و کیفیت ساخت  در مقابل این سری گرافیک ها مثل اسباب بازی هستند . از لحاظ قدرت هم چند درصد پایینتر 
قیمت پایه 2500 
قیمت فوری 2900

عکس ها با کیفیت بالا پیوست شده اند
فروش فقط به دلیل نیاز مالی و به همین دلیل تعویض ندارم
کارت گارانتی و کارتن در انبار هستند و به زودی پیدا و پیوست خواهند شد - گارانتی اواژنگ

فروش در فروم همسایه هم برقرار هست

https://forum.persiantools.com/threads/گرافیک-gugabyte-r9390-فوق-العاده-تمیز-سالم-و-گارانتی-دار.927149/

IMG_4246.jpg

IMG_4247.jpg

ویرایش شده توسط avalanint
لینک به دیدگاه

درود برادر گرامی شرمنده بابت اسپم ولی خدایی این کارت ۵۸۰ با همچین هیتسینکی شبیه اسباب بازیه؟؟؟

asus-radeon-rx-580-strix-top-8gb.jpg

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

درود برادر گرامی شرمنده بابت اسپم ولی خدایی این کارت ۵۸۰ با همچین هیتسینکی شبیه اسباب بازیه؟؟؟

:-Dهر چی بگنه بابا

لینک به دیدگاه

بنام خدا

سلام برادر عزیز

من العان 2400 هزار تومان دارم . تو  را خدا  و صدقه سر شما این کارت را به من بده بیشتر ندارم . هر وقت داشتم بقیه آن را هم می دهم ( خودت و مردانگی خودت )

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

درود

برادر شما قطعا فنهای گیگابایت رو ندیدید:) . سری استریکس ایسوز ضعیفترین فنهای کارتهای گرافیک رو دارند(چه 290 390 470 570) . من خودم r9390 ایسوز 3فنه چند مورد داشتم همه بلا استثنا بعد از یکسال از کار افتادند و ولی فنهای گرافیکهای ام اس ای و گیگابایت 2.5 سال میشه که بدون هیچ مشکلی و صدایی  کار میکنند .همه چیز به ظاهر نیست و کیفیت و دوام گرافیک حرف اول رو میزنه

لطف کنید بحث رو هم ادامه ندید تا تاپیک به حاشیه کشیده نشه . اگر مایل به بحث در این خصوص بودید یک تاپیک بزنید اونجا صحبت کنیم

ارادت

لینک به دیدگاه

بنام خدا

سلام برادر عزیز

من العان 2400 هزار تومان دارم . تو  را خدا  و صدقه سر شما این کارت را به من بده بیشتر ندارم . هر وقت داشتم بقیه آن را هم می دهم ( خودت و مردانگی خودت )

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، شاهرخ قره ویسی گفته است :

لطفا پاسخ مرا بدهید

ارسال شد خدمتتون قربان

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، avalanint گفته است :

درود

برادر شما قطعا فنهای گیگابایت رو ندیدید:) . سری استریکس ایسوز ضعیفترین فنهای کارتهای گرافیک رو دارند(چه 290 390 470 570) . من خودم r9390 ایسوز 3فنه چند مورد داشتم همه بلا استثنا بعد از یکسال از کار افتادند و ولی فنهای گرافیکهای ام اس ای و گیگابایت 2.5 سال میشه که بدون هیچ مشکلی و صدایی  کار میکنند .همه چیز به ظاهر نیست و کیفیت و دوام گرافیک حرف اول رو میزنه

لطف کنید بحث رو هم ادامه ندید تا تاپیک به حاشیه کشیده نشه . اگر مایل به بحث در این خصوص بودید یک تاپیک بزنید اونجا صحبت کنیم

ارادت

پخ شد برادر

در ۱ ساعت قبل، شاهرخ قره ویسی گفته است :

بنام خدا

سلام برادر عزیز

این رفتار شما اصلا درست نیست؛ یعنی چی‌که این دوستمون رو به خدا قسم میدین؟؟ شما دارین با این حرکتتون از مقدسات سوء استفاده میکنید!! مردانگی به تخفیف دادنه مگه؟؟ شما خودتون خیلی مردین مابقی رو به دوستمون چک بدین برای دو سه ماه دیگه!!(البته اگر استارتر موافق بود)

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ?️??? گفته است :

برای بنده هم ارسال کنید

شما ؟؟؟

لینک به دیدگاه

فروخته شد به دوست عزیزمون از کرمانشاه 

مبارکشون باشه

ختم تاپیک

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، avalanint گفته است :

درود

ارادت

سلام

مدل strix ایسوس r9 390 یا r9 390x موجود دارید؟

لینک به دیدگاه

3 4 تا با گارانتی موجود هست اما فنهاشون به رحمت خدا رفتند و فن کاستوم روشون نصب هست :) 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...