رفتن به مطلب

فعال سازی قابلیت DXR در عنوان جدیدBattlefield V ، افت عملکرد قابل توجهی را برای کارتهای RTX-20 درپی دارد!

Recommended Posts

در 3 ساعت قبل، HeX گفته است :

درود

خب داستان BFV برای metro-exodus هم تکرار شد! خودتون مشاهده کنید برای کارت 2080 با روشن کردن RTX چه بلایی سر فریم ریت میاد:

ME-2080-RTX-740x555.png

https://wccftech.com/metro-exodus-pc-performance-explored-including-ray-tracing/

مشکل بتل رفع شد و مشکل این بازی هم رفع میشه(باید اپتیمایز بشه)

ویه گله هم دارم از دوستانی که یکطرفه به قاضی میرن و البته لحن هاشون هم که..........!

@mahdix3 شکست؟ والا با توجه به ویدئو هایی که من دیدم این گرافیک ها بسیار عالین!
بهتره یه سر به لینک این دوستمون بزنید تا ببینید این قابلیت رو کارت های سری ۱ چطور هست و چقدر اون کارتها قدرت دارن!

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

ویه گله هم دارم از دوستانی که یکطرفه به قاضی میرن و البته لحن هاشون هم که..........!

بهتره یه سر به لینک این دوستمون بزنید تا ببینید این قابلیت رو کارت های سری ۱ چطور هست و چقدر اون کارتها قدرت دارن!

بسته به این که شکست رو چی معنی کنیم جواب متفاوته .

مثلا از این جهت که این کارتها موفق شدن بحث RT رو به صورت خیلی جدی وارد PC گیمینگ کنن قابل تحسین هستند .

در عین حال با توجه به بعضی از مسائل مثل فروش کم و توان کم پردازشی که موجب میشه کارت 2080Ti با روشن بودن RT تبدیل به یک کارت برای رزولیشن فول اچ دی و 2K بشه . میشه گف این سری شکست خورده اند . توجه کنید که ابعاد چیپست به خاطر اضافه شدن هسته های جدید به شدت افزایش پیدا کرده اما هنوز هم این هسته ها از عهده پردازش 4K برنمیان .

این اوضاع مالی انویدیا هستش :

این وضعیت DLSS هستش :

و

و

از فریم دهی هم حرفی نزنیم بهتره .

........................

البته این که همین الان بگیم این سری گرافیک ها کاملا شکست خوردن به نظر من درست نیست . RTX ها به نسبت GTX ها زمان بیشتری برای اثبات خودشون نیاز دارن و باید بهشون فرصت بیشتری داد .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

دوست عزیز پچ بتل5 کیفیت و غلظت ری تریسینگ رو اورد پایین تا فریم بره بالا اینجوری که شما فک می کنی نیست حالا با یک پچ همه چی حل شده و کیفیت مثل قبل پچ کردن بازی هست در کل این فناوری زود عرضه شد و فقط یه هزینه مالی سنگین گذاشت رو دوش مصرف کننده البته فناوری جذابی هست امیدوارم در نسل های اینده دو شرکت باز هم استفاده بشه با قیمت های معقول تر

لینک به دیدگاه

با تشکر از @big VULTURE و @matrix.trixx عزیز

اول اینکه بنده نگفتم با ۱ پچ همه مشکلات رفع میشه(یاشده) 

بیشتر نظرم سمت این بود که با اپتیمایز شدن بیشتر بازی اوضاع خیلی بهتر میشه بودن بازیهایی که اوضاع لانچشون اصلا قابل قبول نبود ولی به مرور زمان با دادن وقت بهتر شدن

امید که این اتفاق اینجا هم بیفته

بلاخره این قابلیت کیفیت و کارایی سیستم ها رو بسیار بیشتر میکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...