رفتن به مطلب

تستسترون

sinatak
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام  دوستانی که میگن اینجا جای این سوالا نیست باید بگم که تاپیک عمومی هست 

من قبلا یه دوره تستسرون زدم 7تا 250 زده بودم ولی بعد 2هفته که قطع کردم به شدت مریض شدم و درد عضلات گرفته بودم و 5-6 کیلو که اضافه کرده بودم در عرض 1هفته رفت

2-3 ماه تعطیل کرده بودم و الان دوباره تمرین و شروع کردم

میخوام دوباره تستسترون مصرف کنم دوستانی که مصرف کردن لطفا توصیه هاشون باهام در میون بزارن ممنون میشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 30 دقیقه قبل، sinatak گفته است :

من قبلا یه دوره تستسرون زدم 7تا 250 زده بودم ولی بعد 2هفته که قطع کردم به شدت مریض شدم و درد عضلات گرفته بودم و 5-6 کیلو که اضافه کرده بودم در عرض 1هفته رفت

میخوام دوباره تستسترون مصرف کنم دوستانی که مصرف کردن لطفا توصیه هاشون باهام در میون بزارن ممنون میشم

image.thumb.png.3ae89fcbde823d1de063d0d6d4115b1d.png

http://www.caspiantamin.com/fa/product/تستوسترون-انانتات

image.thumb.png.4eeb9f228afa6ab1dde351346c33c748.png

https://edcoan.ir/استفاده-از-تستسترون-در-عضله-سازی-و-افزا/

خطر ناک  هست  عضله سازی و افزایش قدرت در بدنسازی موقت وبرگشت پذیر به قیمت عقیم شدن وسرطان پروستات و کبد بادرد ورنج و....مرگ 

لینک به دیدگاه

حدود ۲۰ سال پیش یه کتاب راجع به دوپینگ در ورزش خوندم خیلی کامل وتخصصی توضیح داده بود

بنده هم باشگاه میرفتم و در دوران جاهلیت بسر میبردم. از بین گزینه ها ناندرلون را انتخاب کردم که هفته ای دو تزریق و به مدت ۶ هفته بود.نه به خاطر تاثیر اش به خاطر اینکه بین استروئیدها کمترین عوارض را داشت. 

عوارض تستسترون  زیاده و از همه بدتر قرص هست که حتی با یک دوره مصرف  "واقعا این ریسک رو داره که آدم  دچار سرطان کبد بشه"

خیلی ببخشید واقعا کار احمقانه ای هست

ویرایش شده توسط aVaOMi
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، sinatak گفته است :

بطور خلاصه بگم وقتی هورمون مصنوعی وارد بدن می کنی بدن تولید هورمون خودشو قطع می کنه وقتی دوره تمام میکنی بدن  تولید تستسترونو قطع یا خیلی کم کرده وشاید 1 سال زمان ببره مثل اول بشه .بطور مثال اینجا 6 کیلو عضله سازی کردی 8 کیلو از دست میدی !برای اینکه دچار این مشکل نشی داروهایی هست که بعد دوره باید مصرف کنی تا هم کبد پاک سازی بشه هم هورمون بدن به حالت عادی برگرده .بهتره زیر نظر مربی یا دکتر باشه.

لینک به دیدگاه

بعد حالا جالبه این همه عضله رشد میکنه ولی میبینی همش باده

طرف میومد باشگاه ما اندازه کرگدن بود 

مشت اولو میزدیم میخوابید

نکنید این کارا رو به خاطر زیبایی جسم و روح خودتون رو نابود نکنید

حتی به نظر میاد مصرف اینجور چیزا رو اعصابم به شدت تاثیر داره

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، PCI گفته است :

بطور خلاصه بگم وقتی هورمون مصنوعی وارد بدن می کنی بدن تولید هورمون خودشو قطع می کنه وقتی دوره تمام میکنی بدن  تولید تستسترونو قطع یا خیلی کم کرده وشاید 1 سال زمان ببره مثل اول بشه .بطور مثال اینجا 6 کیلو عضله سازی کردی 8 کیلو از دست میدی !برای اینکه دچار این مشکل نشی داروهایی هست که بعد دوره باید مصرف کنی تا هم کبد پاک سازی بشه هم هورمون بدن به حالت عادی برگرده .بهتره زیر نظر مربی یا دکتر باشه.

به طور معمول دکتر هیچ وقت توصیه نمیکنه ولی با این حال دفه قبل به اسرار بنده ایشون 5تا نوشتن هر 10روز یکی و ازشون پرسیدم بعد دوره نیازی هست که برای پاکسازی چیزی مصرف کنم گفت نه

منم از چند نفر پرسیده بودم میگفتن زیر 10 تا به درد نمیخوره منم دیگه بعد 7تا خیلی سخت کار میکردم خسته شده بودم و از بدنم راضی بودم قطع کردم ولی 1هفته بعد مریض شدم و معمولا مریض شدنی استخونام درد میکنه ولی این بار عضلات به شدت درد میکرد دیگه نمدونم به خاطر دارو بود یا یه مریضی ساده

متاسفانه مکمل تاثیر نمیزاره و تنها عامل تاثیر گزار همین دارو هست برا همین دارم ترغیب به استفاده میشم

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

بعد حالا جالبه این همه عضله رشد میکنه ولی میبینی همش باده

مشت اولو میزدیم میخوابید

نکنید این کارا رو به خاطر زیبایی جسم و روح خودتون رو نابود نکنید

موقعی که استفاده میکردم کسی که 2برابر من بود نمیتونست وزنه هایی که من میزدمو بزنه

زیادم باد نیست اونی که شما میگید به خاطر مصرف متان هست

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، sinatak گفته است :

به طور معمول دکتر هیچ وقت توصیه نمیکنه ولی با این حال دفه قبل به اسرار بنده ایشون 5تا نوشتن هر 10روز یکی و ازشون پرسیدم بعد دوره نیازی هست که برای پاکسازی چیزی مصرف کنم گفت نه

منم از چند نفر پرسیده بودم میگفتن زیر 10 تا به درد نمیخوره منم دیگه بعد 7تا خیلی سخت کار میکردم خسته شده بودم و از بدنم راضی بودم قطع کردم ولی 1هفته بعد مریض شدم و معمولا مریض شدنی استخونام درد میکنه ولی این بار عضلات به شدت درد میکرد دیگه نمدونم به خاطر دارو بود یا یه مریضی ساده

متاسفانه مکمل تاثیر نمیزاره و تنها عامل تاثیر گزار همین دارو هست برا همین دارم ترغیب به استفاده میشم

دوره یک دوز و زمان مشخص داره باید کاملش کنی دکتر برای این گفتم بعد دوره اگه نمیدونی چیکار کنی برای جلوگیری از عوارضش  بری...

اگه میخوای استفاده کنی اصولی برو.

لینک به دیدگاه

یه مستندی میدیدم در مورد بدنسازای حرفه ای(سطح جهانی)

طرف شبا دو سه نوبت بیدار میشد غذا میخورد!!!

مثلا یهو یه شیشه بزرگ سفیده تخم مرغ شرکتی رو سر میکشید!!!

بعد یه سری از اینارو نشون میداد تو سنین بالا ادم بدنشون رو نگاه میکرد حالش بهم میخورد

این ارلوند خوبشونه تازه

از عوارض و بیماری هایی که دچارش شده بودن میگفتن

تازه اونا که تو کشورهای پیشرفته و زیر نظر متخصصین هستن اینطوری شده بودن

وای به حال ما که...

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

یه مستندی میدیدم در مورد بدنسازای حرفه ای(سطح جهانی)

طرف شبا دو سه نوبت بیدار میشد غذا میخورد!!!

مثلا یهو یه شیشه بزرگ سفیده تخم مرغ شرکتی رو سر میکشید!!!

بعد یه سری از اینارو نشون میداد تو سنین بالا ادم بدنشون رو نگاه میکرد حالش بهم میخورد

این ارلوند خوبشونه تازه

از عوارض و بیماری هایی که دچارش شده بودن میگفتن

تازه اونا که تو کشورهای پیشرفته و زیر نظر متخصصین هستن اینطوری شده بودن

وای به حال ما که...

هدفم خوب نشون دادن یا از این جور چیزا نسبت به تستسترون نیست و مطمعنا عواقب خطرناک حتی بزرگ شدن قلب و مرگ رو هم داره ولی نباید اینطور فکر کنید که همه اخرش به این روز میفتن

بدنسازان حرفه ای کل عمرشونو دارن  استرویید مصرف میکنن اونم گاها روزی 2تا معلومه که به همچین چیزی باید گرفتارشن

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

مشخصات بدنت رو میگی؟
قد وزن دور شکم دور بازو و توده بدنی.

مصرف تستسترون بده و همه چی رو دوستان بالاتر گفتن.

ولی برای ی دوره تمیز و بی دردسر راه هایی هست ک صد البته تاثیر دوره رو کمتر میکنه ولی عوضش عوارضش رو کم میکنه.

برای بعدش حتما باید دوره پاکسازی کبد برید.

در طول خود دوره استفاده از نوشیدنی های ترش ک کبد رو تحریک و تمیز میکنن مثل اب زرشک و انار و... توصیه میشه.

خدابیامرز بیت الله عباسپور در اثر استفاده زیاد از همین خانواده استروئید ها قلبش نتونست خون رو پمپاژ کنه ب دلیل بزرگ شدن بیش از حد این یکی از عوارض مصرف بی برنامه و بی تجربه استروئید هاست.

در 2 ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

مشت اولو میزدیم میخوابید

اقا شما همه رو زدی.

مارو نزن تو رو خدا.?

ب جز اعصاب رو چیزای دیگه از جمله میل جنسی، اشتها، تمرکز، و قدرت هم تاثیر داره. فردی ک تو دورس دمای بدنش بیشتر از حالت نرماله... بدنسازی ک تو دورس خود بمب اتمه سعی کن نزدیکش نشی ( البته شما ک میزنیش ما باید حواسمون باشه.)

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

مشخصات بدنت رو میگی؟
قد وزن دور شکم دور بازو و توده بدنی.

مصرف تستسترون بده و همه چی رو دوستان بالاتر گفتن.

ولی برای ی دوره تمیز و بی دردسر راه هایی هست ک صد البته تاثیر دوره رو کمتر میکنه ولی عوضش عوارضش رو کم میکنه.

برای بعدش حتما باید دوره پاکسازی کبد برید.

در طول خود دوره استفاده از نوشیدنی های ترش ک کبد رو تحریک و تمیز میکنن مثل اب زرشک و انار و... توصیه میشه.

خدابیامرز بیت الله عباسپور در اثر استفاده زیاد از همین خانواده استروئید ها قلبش نتونست خون رو پمپاژ کنه ب دلیل بزرگ شدن بیش از حد این یکی از عوارض مصرف بی برنامه و بی تجربه استروئید هاست.

اقا شما همه رو زدی.

مارو نزن تو رو خدا.1f625.png

ب جز اعصاب رو چیزای دیگه از جمله میل جنسی، اشتها، تمرکز، و قدرت هم تاثیر داره. فردی ک تو دورس دمای بدنش بیشتر از حالت نرماله... بدنسازی ک تو دورس خود بمب اتمه سعی کن نزدیکش نشی ( البته شما ک میزنیش ما باید حواسمون باشه.)

درود 58 کیلو وزن 

دور بازو 32

دور شکم خیلی کوچیک

تیپ بدنی اکتومورف

تو دوره قبل با 7تا امپول 65کیلو و 34 دور بازو شده بود ولی متاسفانه  تو قطع کردن مصرف دارو بی توجهی کردم و عوارضشم دیدم

ولی ظاهرا تا جایی که من میدونم باید مثل سیگار اروم اروم کنار گذاشت تا بدن سریع به دلیل کمبود تستسترون دچار مشکل نشه

ویرایش شده توسط sinatak
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، sinatak گفته است :

درود 58 کیلو وزن 

دور بازو 32

تو دوره قبل با 7تا امپول 65کیلو و 34 دور بازو شده بود ولی متاسفانه  تو قطع کردن مصرف دارو بی توجهی کردم و عوارضشم دیدم

ولی ظاهرا تا جایی که من میدونم باید مثل سیگار اروم اروم کنار گذاشت تا بدن سریع به دلیل کمبود تستسترون دچار مشکل نشه

درود

فقط غذای طبیعی بخور همین.

ویرایش شده توسط فرهاد کوهکن
لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

درود

فقط غذای طبیعی بخور همین.

مکمل استفاده کردم نتیجه نگرفتم غذا از کجا میخاد حجم بده

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، sinatak گفته است :

مکمل استفاده کردم نتیجه نگرفتم غذا از کجا میخاد حجم بده

سیب زمینی و تخم مرغ هر صبح بخور.  ماکارونی هم زیاد بخور و از اب هم غافل نشو.یکم صبر کنی نتیجشو میبینی. منم خیلی وقت پیش باشگاه میرفتم بخاطر لاغریم.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

اقا شما همه رو زدی.

مارو نزن تو رو خدا.1f625.png

حالا که اینطور شد هرکیو نزنم تو رو پیدا کنم یه چپ راست رویایی نثارت میکنم?

بیا خودم یادت بدم  فقط با دوتا انگشت چجوری بزنی وسط سینه یارو که تا نیم ساعت نتونه درست نفس بکشه

قدرت و ظرافت لازمه نه حجم و وزن

ویرایش شده توسط Naughty boy
لینک به دیدگاه

دوست عزیز مکمل اینا بگیر بخور مصرف تستسرون  واسه بدن ساز خیلی مشکل ساز هستش به هیپ عنوان  نمیارزه به مشکلاتی که درست میکنه التر نیتیو های خیلی بهتری وجود دارم بهترین راهش اینه که رژیم غدایی تون رو تغیر بدین که بدن به صورت طبیعی مفدار تستسترون رو افزایش بده  

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Pooriya1886 گفته است :

دوست عزیز مکمل اینا بگیر بخور مصرف تستسرون  واسه بدن ساز خیلی مشکل ساز هستش به هیپ عنوان  نمیارزه به مشکلاتی که درست میکنه التر نیتیو های خیلی بهتری وجود دارم بهترین راهش اینه که رژیم غدایی تون رو تغیر بدین که بدن به صورت طبیعی مفدار تستسترون رو افزایش بده  

والا من ازین مکملا و داروها زیاد سر در نمیارم ولی متاسفانه یه سری اصلا گوش نمیدن

دوره خدمت بودیم طرف فعالیتیم نداشت ولی  خروار خروار کراتین مینداخت بالا(البته 10 سال پیش)الان اصلا نمیدونم هنوزم اون مدل پودر کراتین استفاده میشه یا نه

صورتش تمام جوش بدنش داغون

متاسفانه هرچی میگی گوش نمیکنن

برا اینکه یکم بدنشون رو فرم بیاد چه بلاهایی سر خودشون نمیارن

ازون ور دخترا با عمل زیبایی ازینورم پسرا با مصرف این چیزا

لینک به دیدگاه

دوستان مطمعنا این چیزایی که نوشاتی از مطالب سایت های مختلف خوندین ایا خودتون تا حالا استفاده کردین که فقط از یدی این چیزا میگین؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، sinatak گفته است :

دوستان مطمعنا این چیزایی که نوشاتی از مطالب سایت های مختلف خوندین ایا خودتون تا حالا استفاده کردین که فقط از یدی این چیزا میگین؟

من اثر کراتین رو دیدم

و دوتا از همکارامم خوره این چیزان

ماشاالله یه قوطی از قرصای رنگارنگ همیشه تو داشبورد ماشینشونه

یکیشون صبحا بعضی وقتا استخون درد میگیره و همینطور عرق میریزه

تیکای عصبی داره?

اون یکی ناخناش تغییر شکل دادن و عین بادکنکم باد کرده

دکترا گفتن تاثیر همین قرصاص ولی هنوزم ادامه میده

ولی اینکه این قرصا چین من اطلاع دقیق ندارم و خودشون که میگن مکمل و هورمونن

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

؟؟؟؟؟

58 کیلو یا 158 کیلو؟ 58 کیلو مگه وزنه هم میزنه ?

osolan unae ke oghde ziad daran digarano maskhare mikonan khosh bash

لینک به دیدگاه

درود. افرادی با ویژگی آکتومورف با مصرف نشاسته سازگاری خوبی دارند و نمیگم ب راحتی ولی تا حد خوبی میشه با مصرف نشاسته وزن زیاد کرد. به جای مصرف هورمون و توقع نتیجه سریع بهتره تمرین و تعداد وعده های غذایی رو بیشتر کنید. شاید ب قول دوستمون تبدیل ب کرگدن نشید ولی قطعن با ی برنامه غذایی و تمرینی خوب و کمی صبر بیشتر نتیجشو بدون عوارض جانبی عجیب و زیاد میبینید. 

لینک به دیدگاه

به نظر من که بدن سازی ورزش حساب نمیشه برو یه ورزش رزمی چیزی حال کن

من یه رفیق دارم اینقد امپول زد بدبخت الان دو ساله بیمارستان هیکل داره و ۲ مترم هست اما چه فایده که سالم نیس تازه باعث کاهش عمرم میشه

اگرم میری بدنسازی خشک کار کن

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، sinatak گفته است :

دلیل اینکه تاثیر نمی ذاره اینه که 90 درصد مکمل ها فیک هست اوناییم که اصله ایرانیه یا  کیفیت نداره نخوری بهتره ! 

الان داداشم سفارش داد براش از دبی کراتین + پروتئین + امینو+ ارژنین + چنتا پودر دیگه !! xD  براش اورد اصل اصل خورده دو برابر من شده داداش کوچیکم هم هست 6 سال کوچیک تره از من گنده تر شده ماشا الله همش هم  زوره ! 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، sinatak گفته است :

درود 58 کیلو وزن 

دور بازو 32

دور شکم خیلی کوچیک

تیپ بدنی اکتومورف

سلام مجدد.

شرایط شما رو ب مربیم گفتم دوست عزیز.

ایشون گفتن ک فعلا دوره تستسترون نرید. بهتره یه دوره حجم با گین و امینو وی برید با تمرینات قدرتی.

هوازی هم قدرتی کار کنید. ینی تردمیل ک میرید به جای سرعت 6 و 5 دقیقه سرعت 3 برید 9 دقیقه.

وزنه هاتون رو ب ماکسیمم توانتون برسونید با ست های کمتر. مثلا 3 تا 12 تا پرس سینه 20 کیلویی رو بکنید 3 تا 5 تا پرس سینه 35 کیلویی با کمک البته.

بعد از ی دوره 3 ماهه که تو حجم بودید میتونید تستسترون مصرف کنید.

البته توصیه ای ک کردن این بود ک کلا تستسترون برای بدن شما ضررش خیلی زیاده چون توده بدنی شما اکتومورف هست و حجم عضلات کمه. بهتر اول حجم سازی کنید بعد دوره برید که نتیجه مطلوب رو بدست بیارید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...