رفتن به مطلب

دوستان خواهشا بخونید کمک لازم‌ دارم!

Behrouz Molaei
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من کیسم بالاش یه فیلتر هوا مفناطیسی داره و امروز دیدم یهو تلب برداشته و کلا اصلا دیگه قابل استفاده نیست. کیس منم بزرگه و حتما لازمه باشه. از کجا میتونم تهیه کنم؟ چیکار کنم؟ کسی نیست واسم بسازه؟ یکی یه راه کاری بگه ☹

ابعادش حدود ۱۹×۴۷.۵ سانت هست.

لینک به دیدگاه

سلام شب خوش

مدل کیس رو ذکر نکردین . جنس کیس مهمه . اگه فلزی باشه ساختنش راحت تره اما آلومینیوم و پلاستیک خشک داستانش چیز دیگری ست . 

سازنده ها و نمایندگی های کیس های دیگه رو نمیدونم اما شرکت گرین واقعا اینجور مواقع کمک میکنن . من براکت نگهدارنده هارد  یکی از کیسهام گم شده بود بهشون ایمیل زدم گفتن بیا دفتر مرکزی ببر. رفتم و بدون هزینه بهم یه دونه دادن . البته یه سری چیزا رو حتما یه هزینه ای میگیرن که منطقیه ولی در کل کار راه انداز هستن .

اگه کیس شما گرین نیست ساختنش خیلی مشکل نیست البته فابریک نمیشه اما بستگی شدید داره به نوع و جنس کیس .

مثلا کیسهای فلزی اکثرا از آهنربایی از جنس آهنربای درب یخچال استفاده میکنن که پیدا کردنش نباید کار سختی باشه . البته ضخامت آهنربا و جنس توری فلزی و ...  تاثیر بسزایی دارن ولی با پیدا کردنشون میشه یه چیزی توی همون مایه ها سر هم کرد که البته عرض کردم فابریکش نمیشه .

توری فلزی رو به اندازه ببرید و آهنربا رو چهار تکه کنید و با چسب قطره ای دور تا دور بچسبونید.اگه بخوایین توری رو رنگش هم میشه کرد تا به رنگ کیس نزدیکتر بشه . دورتادور توری فلزی رو با سمباده و سوهان حتما بسابید که دست و بالتون رو زخمی نکنه خدایی نکرده .

میتونید روی توری فلزی رو هم با پارچه خیلی نازک و توری مانند بپوشونید برای جذب بیشتر گرد و خاک . من این کار رو با کیس گرین z2+ hero قبلی خودم کرده بودم و همه منافذ کیس رو با پارچه توری مشکی پوشونده بودم .

اگه دست به کاردستی تون خوب باشه میتونید کار تمیزی از آب در بیارید .

برای کیس هایی غیر فلزی هم از همون پارچه توری خیلی نازک و مشبک میشه یه چیزی سرهم کرد .

امیدوارم مشکلتون به هر صورت ممکن حل بشه .

ویرایش شده توسط Beni_Lx
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Beni_Lx گفته است :

سلام شب خوش

مدل کیس رو ذکر نکردین . جنس کیس مهمه . اگه فلزی باشه ساختنش راحت تره اما آلومینیوم و پلاستیک خشک داستانش چیز دیگری ست . 

سازنده ها و نمایندگی های کیس های دیگه رو نمیدونم اما شرکت گرین واقعا اینجور مواقع کمک میکنن . من براکت نگهدارنده هارد  یکی از کیسهام گم شده بود بهشون ایمیل زدم گفتن بیا دفتر مرکزی ببر. رفتم و بدون هزینه بهم یه دونه دادن . البته یه سری چیزا رو حتما یه هزینه ای میگیرن که منطقیه ولی در کل کار راه انداز هستن .

اگه کیس شما گرین نیست ساختنش خیلی مشکل نیست البته فابریک نمیشه اما بستگی شدید داره به نوع و جنس کیس .

مثلا کیسهای فلزی اکثرا از آهنربایی از جنس آهنربای درب یخچال استفاده میکنن که پیدا کردنش نباید کار سختی باشه . البته ضخامت آهنربا و جنس توری فلزی و ...  تاثیر بسزایی دارن ولی با پیدا کردنشون میشه یه چیزی توی همون مایه ها سر هم کرد که البته عرض کردم فابریکش نمیشه .

توری فلزی رو به اندازه ببرید و آهنربا رو چهار تکه کنید و با چسب قطره ای دور تا دور بچسبونید. دورتادور توری فلزی رو با سمباده و سوهان حتما بسابید که دست و بالتون رو زخمی نکنه خدایی نکرده .

میتونید روی توری فلزی رو هم با پارچه خیلی نازک و توری مانند بپوشونید برای جذب بیشتر گرد و خاک . من این کار رو با کیس گرین z2+ hero قبلی خودم کرده بودم و همه منافذ کیس رو با پارچه توری مشکی پوشونده بودم .

اگه دست به کاردستی تون خوب باشه میتونید کار تمیزی از آب در بیارید .

برای کیس هایی غیر فلزی هم از همون پارچه توری خیلی نازک و مشبک میشه یه چیزی سرهم کرد .

امیدوارم مشکلتون به هر صورت ممکن حل بشه .

مرسی از توضیحتون دوست عزیز مدل کیس thermaltake core v51 هست. یعنی گرین میتونه واسم بسازه؟ اهنربا هاش سالمه فقط فیلتر لازمه

لینک به دیدگاه

متوجه نشدم... تاب برداشته ؟ عکسشو میتونی بذاری ؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

مرسی از توضیحتون دوست عزیز مدل کیس thermaltake core v51 هست. یعنی گرین میتونه واسم بسازه؟ اهنربا هاش سالمه فقط فیلتر لازمه

خواهش میکنم برادر 

مطمئن نیستم گرین بسازه یا نه ولی اگه کیس ساخت خود گرین بود قطعا و یقینا کمک میکردن .

ولی درخواست کمک ازشون ضرر نداره توی دفترشون و اصولا پرسنل گرین بسیار خونگرم هستن حداقل با من اینطور بودن و هیچ خاطره بدی از گرین ندارم خوشبختانه .

حداقلش ممکنه بتونن توی فراهم کردن توری و آهنربا کمک بدن .

ویرایش شده توسط Beni_Lx
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ??????? گفته است :

متوجه نشدم... تاب برداشته ؟ عکسشو میتونی بذاری ؟

اره از افتابه حتما نمیدونم والا. هر کار کردم صاف نشد

20181118_223927.jpg

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Beni_Lx گفته است :

خواهش میکنم برادر 

مطمئن نیستم گرین بسازه یا نه ولی اگه کیس ساخت خود گرین بود قطعا و یقینا کمک میکردن .

ولی درخواست کمک ازشون ضرر نداره توی دفترشون و اصولا پرسنل گرین بسیار خونگرم هستن حداقل با من اینطور بودن و هیچ خاطره بدی از گرین ندارم خوشبختانه .

حداقلش ممکنه بتونن توی فراهم کردن توری و آهنربا کمک بدن .

ممنونم‌دوست عزیز فردا حتما یه تماس میگیرم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

ممنونم‌دوست عزیز فردا حتما یه تماس میگیرم

خواهش میکنم . ان شا اله که حل بشه .

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

20181118_223927.jpg

خیلی عجیبه... نمیدونم کیس چطوری در معرض افتابه ولی افتاب این یکی دو ماه اخیر زیاد داغ نبوده ک همچین کاری کنه ... شایدم مال قبله. انگار با دست گرفتن مچاله اش کردن. کسی تو خونه باهات خصومت نداره ؟ :دی

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ??????? گفته است :

خیلی عجیبه... نمیدونم کیس چطوری در معرض افتابه ولی افتاب این یکی دو ماه اخیر زیاد داغ نبوده ک همچین کاری کنه ... شایدم مال قبله. انگار با دست گرفتن مچاله اش کردن. کسی تو خونه باهات خصومت نداره ؟ :دی

نمیدونم والا حالا هرچی هست الان باید یکی دیگه جور کنم ??? نظری نداری؟ ابعادش بزرگه جایی ندیدم. یعنی همچین چیزی توری فروشا ندارن؟ ?

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

نمیدونم والا حالا هرچی هست الان باید یکی دیگه جور کنم 1f602.png1f602.png1f602.png نظری نداری؟ ابعادش بزرگه جایی ندیدم. یعنی همچین چیزی توری فروشا ندارن؟ ?

با این ابعاد سخته پیدا کردن مگر اینکه پیدا کنی ببری. بنظر منم با گرین ی صحبتی بکن ببین. گرچه من نمیدونم گرین از این مش فیلتر ها میزنه یا نه.
راستی از pcmod هم ی پرس جو بکن. اقای حیدرپور فکر کنم

ویرایش شده توسط ???????
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ??????? گفته است :

با این ابعاد سخته پیدا کردن مگر اینکه پیدا کنی ببری. بنظر منم با گرین ی صحبتی بکن ببین. گرچه من نمیدونم گرین از این مش فیلتر ها میزنه یا نه.
راستی از pcmod هم ی پرس جو بکن. اقای حیدرپور فکر کنم

باشه داداش دمت‌ گرم ایدی شماره ای چیزی‌ داری از‌گرین یا پی سی ماد؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

باشه داداش دمت‌ گرم ایدی شماره ای چیزی‌ داری از‌گرین یا پی سی ماد؟

اینجا از گرین اقای مهدی موسوی هستن . پی سی ماد رو دقیقا نمیدونم ولی @PCmod_Admin از این ایدی تو تلگرام ی سوال بکنید. شاید اقای حیدرپور باشن
ویرایش:

اقا بیا پیدا کردم ایدی اقای حیدرپور رو

@Heydarpour_mahdi

ویرایش شده توسط ???????
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، ??????? گفته است :

اینجا از گرین اقای مهدی موسوی هستن . پی سی ماد رو دقیقا نمیدونم ولی @PCmod_Admin از این ایدی تو تلگرام ی سوال بکنید. شاید اقای حیدرپور باشن
ویرایش:

@Heydarpour_mahdi

Eyval damet garm

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، ??????? گفته است :

ویرایش:

@Heydarpour_mahdi

Agha man zadam joftesho goft chenin hesabi vojod nadare

ویرایش: اوکی شد اقا پیدا کردم مرسی

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

@GREEN PLANET CO @GREEN Support 

خواهشا اگه امکانش هست به بنده یه کمکی‌ بکنید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

20181118_223927.jpg

اگه جنسش پلاستیکه!

قسمت تاب برداشته رو بین 2تا شیشه صاف بزار.روی شیشه بالایی هم جسم سنگین بزار تا فشار بیاره و با کتری روی دو طرف شیشه اب جوش بریز صبر کن تا کمی سرد شه روش اب سرد بریز ..تمام

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز اگر پیدا نکردی و خاستی فلزی ببندی اسمش ورق پانچیه با ضخامت فک کنم 2 میلی باشه که میاری با اسپری سیاه مات یه رنگم میزنی خوب میشه.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

@GREEN PLANET CO @GREEN Support 

خواهشا اگه امکانش هست به بنده یه کمکی‌ بکنید

سلام. متاسفانه هیچ یک از فیلترهای کیس های گرین با ابعاد مدنظر شما همخوانی ندارند. از اینکه کمکی از دست ما برنمیاد متاسفیم.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، GREEN Support گفته است :

سلام. متاسفانه هیچ یک از فیلترهای کیس های گرین با ابعاد مدنظر شما همخوانی ندارند. از اینکه کمکی از دست ما برنمیاد متاسفیم.

قابل سفارش یا ساختن‌ نیست؟

لینک به دیدگاه

سلام اگه جنسش از آهنه بدین نورد کنن.

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

قابل سفارش یا ساختن‌ نیست؟

نه متاسفانه.

لینک به دیدگاه

بعد از‌گشتن کل اصفهان و زنگ‌ زدن به همه جایه ایران به این پی‌ بردم که مملکت ما توان تولید یه تیکه پلاستیک رو نداره ? به همین دلیل خودم‌ دست به کار شدم و ساختم. چند ساعتی زمان برد ولی از نظر خودم‌ بهتر از هیچی هست.  دوتا درست کردم ببینم‌چی‌در میاد یدونشو مگنت زدم.IMG-20181119-WA0012.thumb.jpeg.9237081e0ab6834f82c72595bd1f01a2.jpegIMG-20181119-WA0010.thumb.jpeg.b73e06957732188277bcf62ca23a4575.jpeg20181119_212017.thumb.jpg.58755ee1c7de480c011372582695d3b6.jpg20181119_212344.thumb.jpg.c096ac6254f7e96721f5a0169fc717e7.jpg20181119_212400.thumb.jpg.cc43f5f64604b73433c8295ebe886ca9.jpg20181119_212216.thumb.jpg.0f3c5e82328eda49c8ca3700e1503b1c.jpgIMG-20181119-WA0015.thumb.jpeg.c4216297e884c070c8cc165c74ab3ab7.jpeg

لینک به دیدگاه

اینا یدونه پوشک نمیتونن درست کنن کجای کاری فیلتر مش پیشکش... ولی ایول خیلی خوب کار کردی مخصوصا اون درشته خیلی ازش راضیم ??

لینک به دیدگاه

در در 1397/08/27, 22:41:25، Behrouz Molaei گفته است :

20181118_223927.jpg

سلام. وقت بخیر این کار کن درست میشه با سه سوار حرات بگیر درست میشه.برای مدل گرین بود این طور شد با سشوار درست شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...