رفتن به مطلب

افزونه ضد تبلیغ برای سافت 98 و رفقا

sadeh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

یه سری سایتا هستن که اگه افزونه ضد تبلیغ روی مرورگر فعال باشه درست لود نمیشن یا اجازه استفاده نمیدن و خلاصه مشکل دارن

آیا افزونه خاصی هست که بتونه این مشکل رو حل کنه؟برای فایرفاکس میخام.البته گوگل کروم هم بود بازم بگید ضرر نداره حالا

راه حلی چیزی؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، sadeh گفته است :

سلام

یه سری سایتا هستن که اگه افزونه ضد تبلیغ روی مرورگر فعال باشه درست لود نمیشن یا اجازه استفاده نمیدن و خلاصه مشکل دارن

آیا افزونه خاصی هست که بتونه این مشکل رو حل کنه؟برای فایرفاکس میخام.البته گوگل کروم هم بود بازم بگید ضرر نداره حالا

راه حلی چیزی؟

درود

https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock-plus/cfhdojbkjhnklbpkdaibdccddilifddb

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/adblock-plus/

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

تو فایرفاکس امتحان کردم ولی نمیتونه جلوی تبلیغات سافت 98 رو بگیره و ضعیفه به خاطر همین به درد نمیخوره

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، sadeh گفته است :

تو فایرفاکس امتحان کردم ولی نمیتونه جلوی تبلیغات سافت 98 رو بگیره و ضعیفه به خاطر همین به درد نمیخوره

هر افزونه که دوست داشتی بریز بعد  از حالت incognito سایت رو باز کن دیگه اجازه دسترسی نداره 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، memex گفته است :

هر افزونه که دوست داشتی بریز بعد  از حالت incognito سایت رو باز کن دیگه اجازه دسترسی نداره 

تو فایرفاکس از طریق new private window اقدام کردم ولی هیچ تاثیری نداشت و کماکان مشکل برقرار بود

در 2 ساعت قبل، testaccount گفته است :

uBlock Origin

مهندس فایده نداره.

ویرایش شده توسط sadeh
لینک به دیدگاه

دوست عزیز اکثر این افزونه‌ها قابلیت کاستومایز دارن، یعنی خودتون به صورت دستی می‌تونین بهش بگین که فلان مکان یا کد یا اسکریپت فلان سایت رو بلاک کن!

به طور خودکار شاید هیچ افزونه‌ای ندونه شما چی می‌خواین...

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

دوست عزیز اکثر این افزونه‌ها قابلیت کاستومایز دارن، یعنی خودتون به صورت دستی می‌تونین بهش بگین که فلان مکان یا کد یا اسکریپت فلان سایت رو بلاک کن!

به طور خودکار شاید هیچ افزونه‌ای ندونه شما چی می‌خواین...

خوب من اطلاع ندارم لطفا توضیح بدین

من هر افزونه ای تا حالا امتحان کردم نتونستم به حالت دلخواه برسم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، sadeh گفته است :

خوب من اطلاع ندارم لطفا توضیح بدین

من هر افزونه ای تا حالا امتحان کردم نتونستم به حالت دلخواه برسم 

شما تعیین کنین چه بخش یا موردی از کدوم سایت رو میخواین بلاک کنین تا بنده راهنمایی کنم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

شما تعیین کنین چه بخش یا موردی از کدوم سایت رو میخواین بلاک کنین تا بنده راهنمایی کنم

بلاک کردن رو که مشکلی ندارم

مشکل اینه وقتی افزونه فعاله و تبلیغات بلاک شده سایت اجازه نمیده لینک دانلود رو ببینم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، sadeh گفته است :

بلاک کردن رو که مشکلی ندارم

مشکل اینه وقتی افزونه فعاله و تبلیغات بلاک شده سایت اجازه نمیده لینک دانلود رو ببینم 

اسکرین شات بذارین...

شاید خودتون تنظیمات رول افزونه رو دستکاری کردین...

احتمالا غیر از افزونه‌های بلاکر، مواردی مثل افزونه‌های جلوگیری از اجرای اسکریپت و ... هم رو مرورگرتون نصب هست وگرنه هیچ افزونه‌ای این کار رو نمی‌کنه...

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، EHSANRF گفته است :

اسکرین شات بذارین...

شاید خودتون تنظیمات رول افزونه رو دستکاری کردین...

احتمالا غیر از افزونه‌های بلاکر، مواردی مثل افزونه‌های جلوگیری از اجرای اسکریپت و ... هم رو مرورگرتون نصب هست وگرنه هیچ افزونه‌ای این کار رو نمی‌کنه...

افزونه رو دستکاری نکردم و غیر از افزونه بلاکر افزونه دیگه ای جهت جلوگیری از اسکریپت ندارم.

دقت کنید من این مشکل رو توی اکثر سایتها ندارم و فقط بعضی سایتها مثل سافت 98 این جوریه.پس معلومه مشکل از سمت من نیست

میتونید خودتون هم تست کنید

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، sadeh گفته است :

افزونه رو دستکاری نکردم و غیر از افزونه بلاکر افزونه دیگه ای جهت جلوگیری از اسکریپت ندارم.

دقت کنید من این مشکل رو توی اکثر سایتها ندارم و فقط بعضی سایتها مثل سافت 98 این جوریه.پس معلومه مشکل از سمت من نیست 

میتونید خودتون هم تست کنید 

بنده چون تست کردم عرض کردم خدمت‌تون...

افزونه ضد پاپ‌آپ هم نصب نکردین؟ ممکنه صفحه دانلود بخواد تو صفحه‌ی جدیدی اجرا بشه که این افزونه جلوشو می‌گیره...

لینک به دیدگاه

بنده چون تست کردم عرض کردم خدمت‌تون...

افزونه ضد پاپ‌آپ هم نصب نکردین؟ ممکنه صفحه دانلود بخواد تو صفحه‌ی جدیدی اجرا بشه که این افزونه جلوشو می‌گیره...

ضد پاپ آپ نصب هست اما در هر دو حالت فعال و غیر فعال تست کردم.در ضمن لینک دانلود رو از طریق غیر پاپ آپ هم نمیشه گرفت با وجود افزونه

لینک به دیدگاه

به هر حال باید اسکرین‌شات بذارین تا بررسی کنیم

هم از صفحه‌ی افزونه‌هاتون و هم از مشکلی که با اون سایت دارین

ممکن هم هست اصلا از مرورگر نباشه و ابزار امنیتی  سیستم‌تون جلوش رو می‌گیره (آنتی‌ویروس یا ...)

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

به هر حال باید اسکرین‌شات بذارین تا بررسی کنیم

هم از صفحه‌ی افزونه‌هاتون و هم از مشکلی که با اون سایت دارین

ممکن هم هست اصلا از مرورگر نباشه و ابزار امنیتی  سیستم‌تون جلوش رو می‌گیره (آنتی‌ویروس یا ...)

ابزار امنیتی غیر فعاله

اینم اسکرین شات از اون مشکل

Capture.PNG

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، sadeh گفته است :

ابزار امنیتی غیر فعاله

Capture.PNG

فقط سافت 98 گویا فقط اینجور هست که خودشون قابلیت گذاشتن 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، naderblue گفته است :

فقط سافت 98 گویا فقط اینجور هست که خودشون قابلیت گذاشتن 

مهندس احسان که میگه تست کرده و هیچ موشکلی نداره

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، sadeh گفته است :

ابزار امنیتی غیر فعاله 

Capture.PNG

شما از افزونه‌ی ادبلاک استفاده می‌کنین، این افزونه رو خیلی از سایت‌های پارسی جلوی اجراشو گرفتن که البته میشه با تغییرات تخصصی این کار رو دور زد ولی توصیه نمیشه...

بهتره از افزونه‌ی دیگه‌ای استفاده کنین یا اینکه رول‌های همون افزونه رو به‌طور دلخواه‌تون ویرایش کنین...

لینک به دیدگاه

شما از افزونه‌ی ادبلاک استفاده می‌کنین، این افزونه رو خیلی از سایت‌های پارسی جلوی اجراشو گرفتن که البته میشه با تغییرات تخصصی این کار رو دور زد ولی توصیه نمیشه...

بهتره از افزونه‌ی دیگه‌ای استفاده کنین یا اینکه رول‌های همون افزونه رو به‌طور دلخواه‌تون ویرایش کنین...

استاد راهکار ارائه بدید همراه با توضیح

تغییرات تخصصی؟؟

افزونه دیگر؟؟

تغییر در رول های افزونه؟؟

شما خودتون چه کار میکنید که به این مشکل نخورید؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، sadeh گفته است :

استاد راهکار ارائه بدید همراه با توضیح

تغییرات تخصصی؟؟

افزونه دیگر؟؟

تغییر در رول های افزونه؟؟

شما خودتون چه کار میکنید که به این مشکل نخورید؟

بنده با هر دو افزونه‌ی Addblock Plus و uBlock Origin  همین الان تست کردم مشکلی نداشت...

اون پست بالایی هم احتمال دادم اونطور باشه برای شما که الان تست کردم خودم و مشکلی باهاش نداشتم.

اسکرین شات از افزونه‌ها رو فراموش کردین... نکنه انتظار دارین بنده حدس بزنم چی رو مرورگرتون نصب هست!؟ ?

پ.ن: استاد!؟ شوخی نکنین ?

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

بنده با هر دو افزونه‌ی Addblock Plus و uBlock Origin  همین الان تست کردم مشکلی نداشت...

اون پست بالایی هم احتمال دادم اونطور باشه برای شما که الان تست کردم خودم و مشکلی باهاش نداشتم.

اسکرین شات از افزونه‌ها رو فراموش کردین... نکنه انتظار دارین بنده حدس بزنم چی رو مرورگرتون نصب هست!؟ 1f605.png

منم با هر دوی این افزونه ها تست کردم و موشکل دارم.شما مطمئنی درست تست کردی؟تبلیغات حذف شدن و لینک دانلود هم نمایش داده میشه؟

اسکرین شات از افزونه لازم نیست چون خودم که دارم میگم چه افزونه ای رو تست کردم.دیگه اسکرین شات واسه چی!!

در ضمن غیر از من @naderblue هم تایید کردن مشکلو

پس شما که موشکل ندارین خیلی غیر طبیعیه و اگه بتونین با اسکرین شات یا ترجیحا فیلم نشون بدین ما به معجزه شما ایمان میاریم:D

ویرایش شده توسط sadeh
لینک به دیدگاه

تصویر با هر دو افزونه + فایرفاکس (روباه آتشین)

i904_test.jpg

البته تبلیغات رو دست نزدم به خاطر شما، روی پیش‌فرض ست کردم و مشکلی ندارم

زمانی هم که سِت کردم تبلیغات کامل حذف بشن بازم تست کردم قبلا مشکل نداشتن هر دو افزونه...

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

تصویر با هر دو افزونه + فایرفاکس (روباه آتشین)

i904_test.jpg

البته تبلیغات رو دست نزدم به خاطر شما، روی پیش‌فرض ست کردم و مشکلی ندارم

زمانی هم که سِت کردم تبلیغات کامل حذف بشن بازم تست کردم قبلا مشکل نداشتن هر دو افزونه...

استاد تبلیغات رو به صورت دستی کامل حذف کنید و اگه میتونید از صفحه اصلی (soft98.ir) روی یکی از لینکهای ادامه مطلب کلیک کنید و وارد صفحه لینک دانلود بشید و از این پروسه یک فیلم یک چند ثانیه ای بگیرید تا معجزه شما بر همگان آشکار گردد باشد که ایمان آوریم و به راه راست هدایت شویم

(حذف شدن تبلیغات تو فیلمتون مشخص باشه یعنی از اون بالای صفحه شروع کنید برسید به یکی از ادامه مطلب ها)

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

همین الان تست کردم مشکلی وجود نداره، تبلیغات مزاحم حذف شده و این پیامی که باعث میشه لینک ها را نشه کلیک کرد هم وجود نداره.

5Qr8xB.png

aTJI4F.png

مهندس اون تبلیغات اینترنت پرسرعت که مشخصه?

تبلیغات رو به صورت دستی کامل حذف کنید و اگه میتونید از صفحه اصلی (soft98.ir) روی یکی از لینکهای ادامه مطلب کلیک کنید و وارد صفحه لینک دانلود بشید و از این پروسه یک فیلم چند ثانیه ای بگیرید تا معجزه شما بر همگان آشکار گردد باشد که ایمان آوریم و به راه راست هدایت شویم

(حذف شدن تبلیغات تو فیلمتون مشخص باشه یعنی از اون بالای صفحه شروع کنید برسید به یکی از ادامه مطلب ها)

در ضمن نوع مرورگر و سیستم عاملتون چیه؟من برای ویندوز 10 و فایرفاکس میخام

ویرایش شده توسط sadeh
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، sadeh گفته است :

استاد تبلیغات رو به صورت دستی کامل حذف کنید و اگه میتونید از صفحه اصلی (soft98.ir) روی یکی از لینکهای ادامه مطلب کلیک کنید و وارد صفحه لینک دانلود بشید و از این پروسه یک فیلم یک چند ثانیه ای بگیرید تا معجزه شما بر همگان آشکار گردد باشد که ایمان آوریم و به راه راست هدایت شویم 

امکان این کار رو فعلا ندارم

ولی در کل وقتی مابقی دوستان چک کردن، ایراد کار از افزونه‌های دیگه یا تنظیمات مرورگرتون هست... شاید هم مواردی مثل ابزارهای امنیتی و ...

توصیه میشه خودتون یک بار مرورگر رو حذف کنین، فقط این افزونه رو نصب و تست کنین...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...