رفتن به مطلب

کشیدن سخت افزار

Recommended Posts

سلام یک لب تاپ  مینی ده اینچ ایسوز دارم. میخواستم ببینم میشه روش دو تا ویندوز۷ ریخت و مشکلی بهم نمی زنه

لینک به دیدگاه

سلام

شما میتونید توی 2 تا درایور مختلف 2 تا ویندوز مختلف بریزید . یه کم دردسر داره ولی مشکلی ایجاد نمی کنه .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Program14 گفته است :

سلام یک لب تاپ  مینی ده اینچ ایسوز دارم. میخواستم ببینم میشه روش دو تا ویندوز۷ ریخت و مشکلی بهم نمی زنه 

درود. بستگی به نوع سخت‌افزار و مدل لپ‌تاپ داره...

اگر قطعات به‌روز و قوی داشته باشه مشکلی پیش نمیاد اما اگر ضعیف باشه ممکنه کاهش سرعت داشته باشین...

لینک به دیدگاه

خوب تو دو تا درایو دو ویندوز۷ میریزم

امایک جا خواندم تو لبتاپ یک ویندوز اصلی میشه و ویندوز دیگه برای بالا امدن از ان کمک میگیره اگه اینطور باشه کدوم ویندوز اصلی میشه ؟ همان که اول نصب میشه؟

لینک به دیدگاه

سلام 

داداش از عنوان تاپیک خیال کردم سخت افزارتون معتاد شده نوشتین کشیدن ?

بله میتونید استفاده کنید درایو c میشه ویندوز اصلی و مثلا d که ویندوز دیگه هست ویندوز دوم میشه . ولی با توجه به سخت افزار هایی که رو مینی لپ تاپ ها هست خیلی جالب نیست این کار باز خودتون میدونید . ولی شدنش میشه و میتونید این کارو بکنید 

موفق باشید 

لینک به دیدگاه

ممنون . ۱-پس ویندز اول و درایو سی میشه اصلی؟ و ویندوز دوم هرچند مثل همان نسخس ولی ویندوز دومه و با کمک اولی می اد بالا؟

۲- مجبورم دو ویندوز بگذارم چون میخام کاملا مجزا باشه یعنی حتی اپدیت های ویندوز یکی به استفاده دیگری نرسه چه برسد به نرم افزارهاشون . ایا راه دیگه ای غیر نصب دو ویندوز هست؟

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...
در در 1397/09/09, 14:04:18، Program14 گفته است :

ممنون . ۱-پس ویندز اول و درایو سی میشه اصلی؟ و ویندوز دوم هرچند مثل همان نسخس ولی ویندوز دومه و با کمک اولی می اد بالا؟

۲- مجبورم دو ویندوز بگذارم چون میخام کاملا مجزا باشه یعنی حتی اپدیت های ویندوز یکی به استفاده دیگری نرسه چه برسد به نرم افزارهاشون . ایا راه دیگه ای غیر نصب دو ویندوز هست؟

منظورتون از «ویندوز دوم هرچند مثل همان نسخس ولی ویندوز دومه و با کمک اولی می اد بالا» چی هست؟

اگه نصب مناسب و در دو درایو مجزا باشه این دو ویندوز کاری به هم ندارن فقط برای جفتشون از یک بوتلودر استفاده میشه 

درضمن با توجه به اینکه وارد کدوم ویندوز بشید درایو مربوطه همون تبدیل به درایو C میشه(در واقع هر ویندوز درایو خودشو C میبینه و اون یکی رو D)(تا جایی که من میدونم اینطور رفطار میکنن)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...