رفتن به مطلب

مشکل در نصب درایور پردازنده گرافیکی لب تاپ

sajad564
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز...بنده امروز روی لب تاپ asus k55 vd ویندوز تن نسخه اینترپرایز شرکتی نصب کردم(نوین پندار) بعد از نصب هر کاری کردم درایور پردازنده گرافیکی ک gt610mنشون داده میشه....حتی موقع نصب nvidia experiece هم ارور دادش ک این نرم افزار فقط روی سیستم های متکی بر کارت های گرافیکی انویدیا نصب میشه...ممنون میشم راهنمایی کنید....ویندوز تن 64 بیت بیلد17133

لینک به دیدگاه

درود يکي از دلایلی که تا همین چندماه پیش وجود داشت این بود که ویندوز 10 از گرافیک مجتمع  Intel HD Graphics 4000 پشتیبانی نمی‌کرد و هیچ درایوری برای این گرافیک وجود نداشت، اما در حال حاضر درایور مخصوص این ویندوز قابل دانلود و نصب هست...

بنابراین اول چک کنین ببینین درایور اینتل نصب هست یا خیر، بعد برای نصب گرافیک nVIDIA تلاش کنین

البته توی Bios هم تنظیمات گرافیکی رو چک کنین

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

درود يکي از دلایلی که تا همین چندماه پیش وجود داشت این بود که ویندوز 10 از گرافیک مجتمع  Intel HD Graphics 4000 پشتیبانی نمی‌کرد و هیچ درایوری برای این گرافیک وجود نداشت، اما در حال حاضر درایور مخصوص این ویندوز قابل دانلود و نصب هست...

بنابراین اول چک کنین ببینین درایور اینتل نصب هست یا خیر، بعد برای نصب گرافیک nVIDIA تلاش کنین

البته توی Bios هم تنظیمات گرافیکی رو چک کنین

با سلام خدمت شما دوست عزیز...بله hd4000 نصب هستش و توسط ویندوز شناسایی شده

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، sajad564 گفته است :

با سلام خدمت شما دوست عزیز...بله hd4000 نصب هستش و توسط ویندوز شناسایی شده 

برين توي حالت Safe Mode و با نرم افزار DDU هر دو گرافيک رو ( يا هر کدوم که نصب هست) حذف کنين، بعد مجدداً تلاش کنين...

البته اگر نسخه ي  417.01 رو دانلود کردين، گرافيک شما رو ساپورت نمي کنه شايد دليل عدم شناخت همين باشه

آخرين درايور گرافيک شما براي ويندوز 10 نسخه 64 بيت، 391.35 هست.

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

برين توي حالت Safe Mode و با نرم افزار DDU هر دو گرافيک رو ( يا هر کدوم که نصب هست) حذف کنين، بعد مجدداً تلاش کنين...

البته اگر نسخه ي  417.01 رو دانلود کردين، گرافيک شما رو ساپورت نمي کنه شايد دليل عدم شناخت همين باشه

آخرين درايور گرافيک شما براي ويندوز 10 نسخه 64 بيت، 391.35 هست.

بله بنده 391.35 رو دانلود کردم...حس میکنم دلیلش خود سیستم عامل شرکتی هستش ولی خب فلش ندارم ک ویندوز رو دانلود و از طریق فلش نصب کنم...ب غیر از فلش راهی وجود نداره که بشه ویندوز رو نصب کرد؟؟

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، sajad564 گفته است :

بله بنده 391.35 رو دانلود کردم...حس میکنم دلیلش خود سیستم عامل شرکتی هستش ولی خب فلش ندارم ک ویندوز رو دانلود و از طریق فلش نصب کنم...ب غیر از فلش راهی وجود نداره که بشه ویندوز رو نصب کرد؟؟

راه که زیاد هست

حتی از خود هارد هم میتونین یا DVD

ولی قبل از این کارها درایورها رو کامل با DDU پاک کنین...

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد خدمت دوستان عزیز...بنده اخرین نسخه ویندوز تن نسخه اینترپرایز رو نصب کردم درایور کارت گرافیک متناسب با گرافیک رو هم, هم از سایت خود انویدیا هم از سافت گذر نصب کردم که باز هم مشکل حل نشد هر بار هم با ddu درایور قبلی رو حذف کردم بعد ویندوز 8.1 دانلود کردم و فرایند بالا رو دوباره تکرار کردم ولی باز هم مشکل پا برجاست...مدل لب تاپ asus k55vd

لینک به دیدگاه

برید توی بایوس از منوی اصلی graphic card رو انتخاب کنید و integrated رو به switchable تغییر بدین+بعد f10 و اینتر

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Catalyst گفته است :

برید توی بایوس از منوی اصلی graphic card رو انتخاب کنید و integrated رو به switchable تغییر بدین+بعد f10 و اینتر

نداره همچین چیزی

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، sajad564 گفته است :

نداره همچین چیزی

دوست عزیز من الان لپ تاپ دم دستم نیست.

احتمالا به یک اسم دیگه باشه

اگر میتونی از منوی advanced یه عکس بفرست

لینک به دیدگاه

راجب این مشکل 3تا نکتم بگم:

1- اول قبل هرچیز شما باید درایور گرافیک اینتل رو نصب کنی

2-بعد سراغ درایور انویدیا بری 

(رعایت نسخه 32 و 64 بیتی و نسخه ویندوز درایور  حتما لازمه )

3-بعد شما اگه ارور دریافت کردی عکس میزاری اینجا به همراه عکس از دیوایس منیجیر قسمت گرافیکش

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...