رفتن به مطلب

توجه _ هشدار کلاهبردای

The Wanted
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان سلام

قبل از هر چیزی لطف بکنید یک مرور بکنید این تاپیک رو 

این اتفاق واسه 7 ماه پیش هستش

جالبش این که هنوز داره به این کار ادامه میده و کلاه منم که تازه برداشته 1800 که در حال پیگیری از طریق دادگاه و پلیس فتا هستم با کلی مدارک ( 5شنبه هفته گذشته )

اینم لینک آگهیش توی دیوار

از دوستان محترمی که هر گونه اطلاعات راجع این شخص به اسم محراب مهراب زاد به آدرس کرمانشاه اسلام آباد غرب داره , خواهش میکنم که همینجا ارائه بده تا توی رسیدگی پرونده که همین الانش 3 تا پرونده هستش در حال پیگیری بتونه کمکی بشه

و نکته بعدی اینه که دوستان عزیز گول این شخص رو نخورید ... با خط تلفن های مختلف و آدرس های مختلف قصد کلاهبرداری دارد... گول نخورید

ویرایش شده توسط TheWanted
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Good gamer گفته است :

ممنون بابت اطلاع رسانی. 

چرا هر چی کلاه برداری اتفاق می افته از کرمانشاهه!!؟ :D

خودم کرمانشاه زندگی می کنم ولی در اصل کرمانشاهی نیستم. بروجردی ام. 

ببخشید که این حرف رو میزنم 

ولی نه این زلزله اومده و درد و غم زیاده اونجا , مردم اونجا مثل اینکه تفریحی این کارها رو میکنن که از درد و غم شون کم بشه !

یا اینکه کمک های مردمی کم بوده اونجا اینا دارن از ما چپاول میکنن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/09/14, 01:14:31، TheWanted گفته است :

دوستان سلام

و نکته بعدی اینه که دوستان عزیز گول این شخص رو نخورید ... با خط تلفن های مختلف و آدرس های مختلف قصد کلاهبرداری دارد... گول نخورید

سلام

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/72935-هشدار-هشدار-کالاهای-عالی-و-بسیارخوشقیمت-ولی-فروشندگانی-شیاد/&tab=comments#comment-877083

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، TheWanted گفته است :

ببخشید که این حرف رو میزنم 

ولی نه این زلزله اومده و درد و غم زیاده اونجا , مردم اونجا مثل اینکه تفریحی این کارها رو میکنن که از درد و غم شون کم بشه !

یا اینکه کمک های مردمی کم بوده اونجا اینا دارن از ما چپاول میکنن.

داداش منم کرمانشاهیم و واقعا نمیدونم چی بگم!!

نمیدونم ایراد کار کجاس ولی میدونم این 0918 فقط مال کرمانشاه نیس و کسی که کلاهبرداری میکنه نمیاد بگه اهل کجاس

یه علت خیلی مهمش هم بگم کلا میشه سیاسی. این کشور کرمانشاه رو به حال خودش رها کرده و بیشترین نرخ بیکاری در این استان و میدونید بیکاری عامل هرچی فساد و خلاف

• لایک 1
لینک به دیدگاه

اصلا نباید شهرهارووارد این مقوله بکنیم کلاهبرداری ممکنه از هرجایی باشه و این ربطی به زلزله و این مسائل نباید داده بشه.آدم بی وجدان همه جاهست اطراف همه مون  توفروم خودمون و هرجای دیگه ای

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در در 1397/09/14, 01:14:31، TheWanted گفته است :

دوستان سلام

این اتفاق واسه 7 ماه پیش هستش

جالبش این که هنوز داره به این کار ادامه میده و کلاه منم که تازه برداشته 1800 که در حال پیگیری از طریق دادگاه و پلیس فتا هستم با کلی مدارک ( 5شنبه هفته گذشته )

از دوستان محترمی که هر گونه اطلاعات راجع این شخص به اسم محراب مهراب زاد به آدرس کرمانشاه اسلام آباد غرب داره , خواهش میکنم که همینجا ارائه بده تا توی رسیدگی پرونده که همین الانش 3 تا پرونده هستش در حال پیگیری بتونه کمکی بشه

اره پیگیری کن، اخرش هیچی بت نمیرسه بجز کلی پول دادگاه دادن و از کار و زندگی افتادن?

اگه پست منو دیده باشی متوجه میشی منظورم کیه، رفتم شورا طرف نیومد جواب تلفن شورا هم نمیداد

عصرش پیام داده ک من کانادام، بدو تا میتونی، هیچی دیگه?

پست من

• لایک 1
لینک به دیدگاه

همه جا کلاهبردار است اما درصدش تو چهار تا منطقه از کشورمون خیلی بیشتره امارش دست منه?

لینک به دیدگاه

درود دوستان

یادمان باشد از نظر آدم کلاهبردار به تعداد آدمها راه هست برای کلاهبرداری

و حکایت این اتفاقات و کسانی که کلاه سرشون میره  تماما مصداق این ضرب المثل آذری هست که میگه: دروغگو، طمع کار رو فریب میده!

پس بهتره توی این پیشنهادات وسوسه کننده یه کمی عقلانی تصمیم بگیریم

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AntiDictator گفته است :

زشته این حرفو بزنیم اتفاقاً اکثر دزد های بی وجدان نه تنها غم و افسردگی بابت زلزله و از دست دادن خانواده و نداشتن نان شب و... ندارن بلکه با هر بار دزدی شاد ترم میشن.

نمونه اش بازار دزد علاءالدین در تهران برو ببین کلاه بردار های حروم زاده اونجا آیا به خاطر مشکلات و بدبختی و نون شب نداشته دارن دزدی میکنن یا به خاطر طمع اندوخته بیشتر؟

نظر شخصی من اینه که فقیری که به نون شبش محتاجه خیلی خیلی با شرف تر از ایناست و درسته پول نداره ولی حداقل انقدر شرف داره که به خاطر پول زندگی یکی دیگه رو سیاه نکنه.

فقط کسی معنی زندگی سیاه کردن رو میفهمه که زندگی خودش سیاه باشه و چون فقیر تا پوست و جونش این مفهوم رو درک کرده باور کنید حتی برای دشمنشم چنین چیزی نمیخواد.

من کرمانشاهی نیستم اما خواهشاً حوادث و مشکلات و گناه یه عده رو قومیتی نکنید.

توی همون کرمانشاه هم مسلماً کلی آدم خوب هستش که نمیشه منکرش شد.

هیچ وقت فقیر به کسی التماس نمیکنه

اگر واقعا فقیر باشه

• لایک 2
لینک به دیدگاه

فتا گفته 99 درصد گیرش میاریم ...

و  به علت اینکه چندین بار این کار رو کرده مجازات سنگینی هم براش دارن

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، TheWanted گفته است :

فتا گفته 99 درصد گیرش میاریم ...

و  به علت اینکه چندین بار این کار رو کرده مجازات سنگینی هم براش دارن

به سلامتی دوست عزیز موفق باشی

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Deadgamer گفته است :

به سلامتی دوست عزیز موفق باشی

در 2 دقیقه قبل، Good gamer گفته است :

به سلامتی

متشکر ...
امیدوارم نه تنها خودم بلکه سایر دوستان نیز گول این افراد رو نخورن .

لینک به دیدگاه

سلام خدمت استارتر عزیز . بنده هم حدود یک هفته پیش از طریق تلگرام و با اگهی msi gtx 1080 gaming x که زده بود با ایشون اشنا شدم. قیمت رو اگهیش 3800 زده بود و مکانش هم تهران بود و قیمتش که واقعا وسوسه انگیز بود . وقتی رفتم پی وی تلگرامش با یه لحن خاصی و بسیار مودبانه صحبت می کرد که آدم از هر لحاظ به کلاهبردار بودن ایشون شک میکرد و میخواست به منکرش لعنت بفرسته. اولش هر تستی که خواستم از کارت گرافیک هم عکسشو هم فیلمشو برام فرستاد. بعد برای هماهنگی برای خرید که میخاستم حضوری برم  اولش گفت تهرانم و بعدش که بهش گفتم تهران نیستم و شهرستانم اونم گفت که اتفاقا منم کرمانشاهم و تهران نیستم. بعد که که گفتم معاملمون چطوری و اینا گفت که خونه فامیلم تهران میای و من کارت گرافیکو اونجا میفرستم و شما میایین تحویل میگیرین ???. از اینجاش فهمیدم که طرف کلاهبرداره و برای این که بیشتر مطمئن شم ، بهش گفتم که کارتو برام نگه میداری ؟ گفت باشه و 200 تومن بیعانه بریز که اگهیو پاکی میکنم و قولش رو هم به کسی نمیدم و درضمن بهت 300 تومن تخفیف میدم و 3500 حساب می کنم. دیگه کم کم مطمئن شده بودم که کلاهبرداره. بعدش خودش گفت که حالا به 50 تومن هم راضیم    ?  . الکی  بهش گفتم میخام 50 تومن رو واریز کنم و شماره کارت بده یک شماره حساب داد و گفت به نام مهراب راد. بعدش بهش گفتم در عرض 5 دقیقه واریز میشه . بلافاصله با یه اکانت دیگه رفتم پی ویش و بهش گفتم کارتو موجود دارین گفت بله و قیمتش 4 تومنه ، و گرون شده. این دفعه گفت کرمانشاهم و فقط با پست میفرستم. بعدش دیگه فهمیدم که اره طرف کلاهبردار حرفه ای هست و داره با چرب زبونیش از افراد کلاهبرداری می کنه اونم فقط با گرفتن بیعانه و نه فروختن کارت.... من هیچ وقت تو اینجور معاملات سرم کلاه نرفته . چون اول با طرف قبل معامله همه جوره صحبت کردم و طرفو از راه حرف زدن شناختم و در ضمن با چند تا اکانت همیشه برید پی ویش تا ته توشو در بیارین . اینطوری صد در صد میشه طرفو شناخت و هیج و قت تو دام نمیوفتین

ویرایش شده توسط gtxman
  • لایک 3
لینک به دیدگاه

دوستان چرا قیمه هارو میریزین تو ماستا؟!حالا جدا از شوخی نباید توهین کرد یعنی الان غرب کشور همه دزدن؟چرا به مسال دیگه نگاه نمی کنین ؟بیشترین منابع این کشور غرب کشوره اونوقت جنگش برا غرب کشوره بیکاریش برا غرب کشوره بدبختی و بی امکاناتیش برا غرب کشوره چرا ایناروهم درنظر نمیگیرین.اگرکسی خطایی می کنه نباید به پای همه اطرافیانش گذاشت

ویرایش شده توسط Rorschach
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، gtxman گفته است :

سلام خدمت استارتر عزیز . بنده هم حدود یک هفته پیش از طریق تلگرام و با اگهی msi gtx 1080 gaming x که زده بود با ایشون اشنا شدم. قیمت رو اگهیش 3800 زده بود و مکانش هم تهران بود و قیمتش که واقعا وسوسه انگیز بود . وقتی رفتم پی وی تلگرامش با یه لحن خاصی و بسیار مودبانه صحبت می کرد که آدم از هر لحاظ به کلاهبردار بودن ایشون شک میکرد و میخواست به منکرش لعنت بفرسته. اولش هر تستی که خواستم از کارت گرافیک هم عکسشو هم فیلمشو برام فرستاد. بعد برای هماهنگی برای خرید که میخاستم حضوری برم  اولش گفت تهرانم و بعدش که بهش گفتم و تهران نیستم و شهرستانم اونم گفت که کرمانشاهم و تهران نیستم. بعد که چطوری و اینا گفت که خونه فامیلم تهران و من کارت گرافیکو اینجا میفرستم و شما میایین تحویل میگیرین ???. از اینجاش فهمیدم که طرف کلاهبرداره و برای این که بیشتر مطمئن شم ، بهش گفتم که کارتو برام نگه میداری . گفت باشه و 200 تومن بیعانه بریز که اگهیو پاکی میکنم و قولش رو هم به کسی نمیدم و درضمن بهت 300 تومن تخفیف میدم و 3500 حساب می کنم. دیگه کم کم مطمئن شده بودم که کلاهبرداره. بعدش خودش گفت که حالا به 50 تومن هم راضیم    ?  . الکی  بهش گفتم میخام 50 تومن رو واریز کنم و شماره کارت بده یک شماره حساب داد و گفتم به نام مهراب راد. بعدش بهش گفتم در عرض 5 دقیقه واریز میشه . بلافاصله با یه اکانت دیگه رفتم پی ویش و بهش گفتم کارتو موجود دارین گفت بله و قیمتش 4 تومنه ، و گرون شده. این دفعه گفت کرمانشاهم و فقط با پست میفرستم. بعدش دیگه فهمیدم که اره طرف کلاهبردار حرفه ای هست و داره با چرب زبونیش از افراد کلاهبرداری می کنه اونم فقط با گرفتن بیعانه و نه فروختن کارت.... من هیچ وقت تو اینجور معاملات سرم کلاه نرفته . چون اول با طرف قبل معامله همه جوره صحبت کردم و طرفو از راه حرف زدن شناختم و در ضمن با چند تا اکانت همیشه برید پی ویش تا ته توشو در بیارین . اینطوری صد در صد میشه طرفو شناخت و هیج و قت تو دام نمیوفتین

باز دمت گرم حواست جمع بودش

من رو حساب اینکه کارت رو نفروشه عجله کردم و فقط وفقط رو حساب عجله ام سرم کلاه رفت

شماره حسابی که بهتون دادن مربوط به بانک سپه بوده ؟

لطفا اطلاعات مربوط به حسابش و شماره همراهش رو همینجا بذار 

ممنون

لینک به دیدگاه

بله بانک سپه : 5892 1012 3979 6028
مهراب زاد

شماره : 09056648194

اینم عکس پروفایلش حالا نمیدونم برای خودشه یا نه

photo_2018-12-06_14-46-31.jpg

لینک به دیدگاه

ای بابا 

البته رکورد کالاهبرداری دست 

بهرام امامی پور

https://forum.persiantools.com/threads/خبر-فوری-درباره-متخلف-و-کلاهبردار-بهرام-امامی-پور.893581/

https://forum.persiantools.com/threads/معرفی-یک-کلاهبردار-مال-مردم-فروش-به-همه.893112/

http://forum.bazicenter.com/threads/97538/

سر خودم هم کلاه گذاشت 

برای خریدps4pro۸۰ تومن بهش بیعانه دادم الان یک ساله پول نمی ده 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، gtxman گفته است :

راستی شما فقط بیعانه ریختین؟

من احمق 1800 پول دادم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، TheWanted گفته است :

من احمق 1800 پول دادم

متاسفم. بنده از فروم  ها و از جمله دیوار خرید های زیادی داشتم ولی اول باید از زیر زبونش طرف رو بشناسی مخصوصا از طریق چندین اکانت ازش حرف بکشی.از شما هم با همین اکانت و شماره کلاهبرداری کرده؟  پیگیری تون به کجا رسیده؟ امید وارم بتونید این فرد بی شرف بی وجدان رو دستگیر کنید.

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، gtxman گفته است :

متاسفم. بنده از فروم  ها و از جمله دیوار خرید های زیادی داشتم ولی اول باید از زیر زبونش طرف رو بشناسی مخصوصا از طریق چندین اکانت ازش حرف بکشی.از شما هم با همین اکانت و شماره کلاهبرداری کرده؟  پیگیری تون به کجا رسیده؟ امید وارم بتونید این فرد بی شرف بی وجدان رو دستگیر کنید.

اطلاعات 100 درصدی دارم ازش ( خودم پیگیری کردم ) با توجه به سابقه ی پرینت هاش

از اون ورم  پلیس فتا یک کارهایی داره کرده

باشه که روزی که به التماس کردن افتاد

بیام همین جا واسه همه دوستان پست بذارم 

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، TheWanted گفته است :

اطلاعات 100 درصدی دارم ازش ( خودم پیگیری کردم ) با توجه به سابقه ی پرینت هاش

از اون ورم  پلیس فتا یک کارهایی داره کرده

باشه که روزی که به التماس کردن افتاد

بیام همین جا واسه همه دوستان پست بذارم 

اره مطمئن باش گیرش میاری ?

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، hosin گفته است :

اره مطمئن باش گیرش میاری ?

شما خوشحالی چون گیر همچین آدم هایی نیوفتادی تا حالا

من به قاضی پرونده گفتم /// اگر قرار باشه پیداش نکنن /// اون موقع بعلت بی قانونی مملکت /// خب بقیه هم که اینو بفهمن اونا هم همین کارو میکنن

چون میدونن این مملکت بی قانونه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، TheWanted گفته است :

شما خوشحالی چون گیر همچین آدم هایی نیوفتادی تا حالا

من به قاضی پرونده گفتم /// اگر قرار باشه پیداش نکنن /// اون موقع بعلت بی قانونی مملکت /// خب بقیه هم که اینو بفهمن اونا هم همین کارو میکنن

چون میدونن این مملکت بی قانونه

داداش رفیق من هنوز بعد از 2 سال دنبال 8 میلیونشه که الان با خرج هایی که کرده فکر کنم یه 11 - 12 تومنی شده

اخرشم هیچی که هیچی

حالا شما میخوای برای 2 میلیون اقدام کنی ؟

پلیس فتا هیچ کاری نمیتونه بکنه یعنی هیچ کاری !!

یک درصد فکر کن یه تهرانی پاشه بره کرمانشاه یه معتاد پیدا کنه یک میلیون بده بهش ببرتش بانک براش حساب باز کنه عکس از کارت ملیش و همه چیشم بگیره بعدشم یه ناهار توپ بده بهش بره شهره خودش حالا تهران مثال زدم هر جایی میتونه باشه حتی خارج از کشور

پول رو هم میتونه خیلی راحت بره صرافی انلاین باز هم با اون کارت ملی همون دلار بخره و ببره تو پیپالش و وب مانیش و هزار یک روش دیگه هم هست

حالا ایشالا که پیدا بشه

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، hosin گفته است :

داداش رفیق من هنوز بعد از 2 سال دنبال 8 میلیونشه که الان با خرج هایی که کرده فکر کنم یه 11 - 12 تومنی شده

اخرشم هیچی که هیچی

حالا شما میخوای برای 2 میلیون اقدام کنی ؟

پلیس فتا هیچ کاری نمیتونه بکنه یعنی هیچ کاری !!

یک درصد فکر کن یه تهرانی پاشه بره کرمانشاه یه معتاد پیدا کنه یک میلیون بده بهش ببرتش بانک براش حساب باز کنه عکس از کارت ملیش و همه چیشم بگیره بعدشم یه ناهار توپ بده بهش بره شهره خودش حالا تهران مثال زدم هر جایی میتونه باشه حتی خارج از کشور

پول رو هم میتونه خیلی راحت بره صرافی انلاین باز هم با اون کارت ملی همون دلار بخره و ببره تو پیپالش و وب مانیش و هزار یک روش دیگه هم هست

حالا ایشالا که پیدا بشه

مکه تو ایران میشه حساب وب مانی و پیپال داشت؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...