رفتن به مطلب

اثر انگشت

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان اگه در منزل سرقتی انجام شده باشه و مثلا هارد رو طرف از یو اس بی بکشه اثر انگشتش روی کابل میمونه؟ و اینکه میشه بعد از 4-5روز شکایت کرد واسه انگشت نگاری یا دیگه منتفی هست همون لحظه باید انجام میشد؟

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

داداش سوال پلیسی میپرسی اینجا همه مهندس کامپیوتر هستن سوال شما در تخصص کاراگاه های بخش جنایی و مامورهای اطلاعاته :4_joy:

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

سلام

دوستان اگه در منزل سرقتی انجام شده باشه و مثلا هارد رو طرف از یو اس بی بکشه اثر انگشتش روی کابل میمونه؟ و اینکه میشه بعد از 4-5روز شکایت کرد واسه انگشت نگاری یا دیگه منتفی هست همون لحظه باید انجام میشد؟

اوضاع مملکت خرابتر از این حرافاست!

اثر انگشت؟! پیگیری؟!اینا برای فیلم های هالیووده

حکم جلب طرف رو داری میکن برو پیداش کن بیا به ما خبر بده

تویه پمپ بنزین یه از خدا بیخبری دنده عقل گرفت خورد به بغل ماشینم،فاتحه شاگرد و عقب رو خودند!اصلا صبر نکرد و گازو و گرفت!فیلم رو از پمپ بنزین کرفتم با پلاک طرف رفتم کلانتری گفت برو دادگاه،رفتم دادگاه نمیدونم کفت برو شورا و.... کفتم بیخیالش یه روزم معطل شدم هیچی به هیچی!

یبار دیگم از صندوق ماشینم رو باز کرده بودند وکلی ابزار برده بودند ،خونه دوربین داره و و قیافه طرف افتاده،کلیپشم جدا کردم ،رفتم کلانتری اصلا نگاه نکرد!کفت از این جور چیزا زیاد اتفاق میفته!

حالا شما برای یک هارد وقت خودت رو تلف نکن،اینا شریک دزد هستند و رفیق قافله

لینک به دیدگاه

مگه ایرانم سازمان انگشت نگاری داره ?

اونم بیان برا سرقت یه هارد اینقد به خودشون زحمت بدن ?

داداش این مملکت مفت خور تر از این حرفاس

چند ماه پیش با ماشین یه تصادف کوچیک کردم و طرف بددهنی میکرد پاسگاه پلیس هم دو خیابون پایین تر بود. زنگ زدم پلیس طرف یه ساعت اونجا بود و چرت میگفت ازاونجا که میدونست مقصر فرار کرد رفت اخرشم پلیس نیومد?

اگه این کشور صاحب داشت اوضاعش اینقدر خر تو خر نمیشد

لینک به دیدگاه

انگشت نگاری هست ولی فکر کنم فقط میشه از روی سطوح براق و شفاف مثل شیشه یا شیشه تلویزیون و... اینکارو کرد.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر خیلی براتون مهمه با شرکت‌های خصوصی در حیطه‌ی امنیت تماس بگیرین و راهنمایی بخواین...

پلیس هم اگر بتونه انجام بده پروسه‌ی طولانی داره ولی این شرکت‌ها افراد متبحر و ویژه‌ای دارن مثل کاراگاه خصوصی و ... بهتره با این شرکت‌ها - که اتفاقا با پلیس هم بی‌ارتباط نیستن - تماس بگیرین

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

مگه ایرانم سازمان انگشت نگاری داره 1f602.png

اونم بیان برا سرقت یه هارد اینقد به خودشون زحمت بدن 1f602.png

داداش این مملکت مفت خور تر از این حرفاس

چند ماه پیش با ماشین یه تصادف کوچیک کردم و طرف بددهنی میکرد پاسگاه پلیس هم دو خیابون پایین تر بود. زنگ زدم پلیس طرف یه ساعت اونجا بود و چرت میگفت ازاونجا که میدونست مقصر فرار کرد رفت اخرشم پلیس نیومد1f602.png

اگه این کشور صاحب داشت اوضاعش اینقدر خر تو خر نمیشد

من سر اینکه طرف داِئم رو پل خونه بود ، طی یک سال صد بار زنگ زدم نیومدن ، اخر کار به دعوا کشید ، طرف جلو همه همسایه ها چاقو کشید ، تهدید کرد ، اخرسر مامور گفت میخواستی دعوا نکنی که الان بیای وقت مارو بگیری !!!

ویرایش شده توسط فرـشاد
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، rfadayi گفته است :

اوضاع مملکت خرابتر از این حرافاست!

اثر انگشت؟! پیگیری؟!اینا برای فیلم های هالیووده

حکم جلب طرف رو داری میکن برو پیداش کن بیا به ما خبر بده

تویه پمپ بنزین یه از خدا بیخبری دنده عقل گرفت خورد به بغل ماشینم،فاتحه شاگرد و عقب رو خودند!اصلا صبر نکرد و گازو و گرفت!فیلم رو از پمپ بنزین کرفتم با پلاک طرف رفتم کلانتری گفت برو دادگاه،رفتم دادگاه نمیدونم کفت برو شورا و.... کفتم بیخیالش یه روزم معطل شدم هیچی به هیچی!

یبار دیگم از صندوق ماشینم رو باز کرده بودند وکلی ابزار برده بودند ،خونه دوربین داره و و قیافه طرف افتاده،کلیپشم جدا کردم ،رفتم کلانتری اصلا نگاه نکرد!کفت از این جور چیزا زیاد اتفاق میفته!

حالا شما برای یک هارد وقت خودت رو تلف نکن،اینا شریک دزد هستند و رفیق قافله

متاسفانه مملکت شده بهشت دزدها

لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز .اگر مطمان هستید که تو این چند روز کسی با کیس شما تماسی نداشته. قابل پیگیری هست  (البته پروسه بسیار طولانی داره  )اگه تو هاردتون اطلاعات آنچنان حساسی هست که ارزش پیگیری داره. حتما به اداره آگاهی شهرتون مراجعه کنید (اداره آگاهی نه کلانتری)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...