رفتن به مطلب

قیمت بازار و انلایت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام  دوستان من میخواستم این سیستمو بگیرم

gtx 1060 60gb msi

ryzen 5 1500x 

mb asus prime plus b350

monitor benq xl 2411

power 500w

ram 8 kingston 

میخواستم ببینم برم بازار ایران یا رضا بخرم ارزون تر در میاد یا انلاین تکی بخرم بعد ببندم از فروشگاه هایی مثل دیجی و مقداد و لیون نظر شما ؟

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، AntiDictator گفته است :

سلام

بین بازار ها طبق تجربه من معمولاً جنس های بازار ایران به صورت کلی ارزونتر از بازار رضا هست مگر در مواردی خاص.

درباره فروشگاه ها هم دیجی کالا که از وقتی که اکثر جنس هاش فروشنده های دیگه ان و دیگه کمتر جنسی خودش میفروشه به درد نمیخوره و اگه بخواین یه سیستم کامل ببندید ممکنه با بیش از 5 فروشنده مختلف سرکار داشته باشید و هم زمان تحویل دیرتر میشه و هم ریسک اینکه آیا همه اون فروشنده ها مورد اطمینانن یا نه هم هست.

مقداد آی تی هم که فروشگاه حضوری هم داره که تا اونجایی که یادمه طبقه سوم همون بازار ایران هستن و فروش حضوری هم قبول میکنن مگر در بعضی شرایط و بعضی کالا ها.

لیون کامپیوترم میتونید حضوری برید تو همون راسته بازار های کامپیوتر نزدیک ایستگاه مترو میدون ولیعصر (نه تئاتر شهر) اون طرف خیابونی که بازار ایران هست یه پاساژ هست به نام مجتمع کامپیوتری ولیعصر که معمولاً همیشه نسبت به بازار ایران و رضا خیلی خلوت تره اونجا برید راهروی D واحد 36 یه مغازه کوچکه که میتونید حضوری هم خرید کنید اما تا اونجایی که یادمه تا قبل از ساعت 3 - 4 عصر باید خرید کنید وگرنه مسئول انبارشون میره (حرفی که آخرین بار به من زدن).

================================

اما پیشنهاد من اینه که اگه حوصله دارید برای هر قطعه بگردید ارزون ترینش رو پیدا کنید چون یه قطعه رو کلی قیمت بالا و پایین میتونید پیدا کنید.

من خودم همراهم دفترچه یادداشت میبرم و کل بازار رو میگردم و آخر سر ارزون ترین مغازه ای که نوشتم رو میرم سراغش 1f601.png

اما اگر حوصله گشتن ندارید لااقل اول سیستم رو بخرید بعد برای مانیتور جدا برید که بتونید تخصصی تمرکز کنید روی مانیتور و کیفیتش خصوصاً که میتونید اغلب مدل های مشهور رو پشت ویترینی اش هم پیدا کنید و از نزدیک ببینید.

نزدیک بازار ایرانه لیون یا مقداد؟

لینک به دیدگاه

تو اکثر موارد اگر بازار رو خوب بگردین از انلاین مناسبتر هست ! وقتتون یه مقداری گرفته می شه 

اگر هم کارتون گیم هست و با 1060 را می یوفته اکبند نخرین استوک حدود 2 تومن ارزونتر در میاد براتون توضیحات اگه خواستین ایدی تلگرامم اینه ادد کنین : @sentrymba

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...