رفتن به مطلب

خراب شدن تصویر در گرافیک r6850

mmdreza
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز

بنده یه گرافیک 1gb ddr5 256bit مدل R6850 دارم روی کیس کار میکرده حالا روشن کردم اول یه خط بنفش میاد وسط مانیتور و بعد صفحه شطرنجی میشه 

کارت ضربه هم نخورده تعمیر هم ندادم تا حالا 

کارت خیلی خوبی بوده تا حالا 

بنظر شما قابل تعمیر هست یا نه ؟ هزینه تعمیر حدود چقدر میشه ؟

فروش به صرفه تر هست یا تعمیر ؟

با این مشکلی که براش پیش اومده چقدر بفروشمش خوبه ؟

لینک به دیدگاه

@derakulla  

با سلام خدمت شما دوست عزیز با اقای کرمی میتونید هماهنگ کنید برای تعمیرش کارشون عالیه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام. مشاهداتی ک فرمودین اسمش آرتیفکت عه که برای کارت های در حال مرگ اتفاق میوفته... کارت عمرشو کرده بهتره ی کارت جدید بخرین.

این نکته رو هم بگم که شاید چیپ کارت دچار قلع سرد شده باشه و با ی ریبال تعمیر شه. همچنین ممکنه مشکل مربوط به خراب شدن مدار تغذیه یا حتی مموری چیپ ها هم باشه که کاریش نمیشه کرد در اون صورت.

نظر من اینه ی کارت جدید تهیه کنید چون اگر هم درست شه بازم بعدا مثل ی پزو 405 ای که به خرج افتاده هی خرج رو دستتون میذاره

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، mmdreza گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز

بنده یه گرافیک 1gb ddr5 256bit مدل R6850 دارم روی کیس کار میکرده حالا روشن کردم اول یه خط بنفش میاد وسط مانیتور و بعد صفحه شطرنجی میشه 

کارت ضربه هم نخورده تعمیر هم ندادم تا حالا 

کارت خیلی خوبی بوده تا حالا 

بنظر شما قابل تعمیر هست یا نه ؟ هزینه تعمیر حدود چقدر میشه ؟

فروش به صرفه تر هست یا تعمیر ؟

با این مشکلی که براش پیش اومده چقدر بفروشمش خوبه ؟

سلام،  منم همچین مشکلی رو با ۵۸۷۰ داشتم تازه مشکلات من بیشتر بود و سیستم در حین بالا اومدن و یا توی ویندوز کرش میکرد و ریست میشد،  با تعویض خمیر سیلیکون مشکلش حل شد و خوشبختانه نیاز به ریبال پیدا نکرد با اینکه دمای کارت تا ۹۵ درجه هم میرسید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Pooria3000 گفته است :

@derakulla  

با سلام خدمت شما دوست عزیز با اقای کرمی میتونید هماهنگ کنید برای تعمیرش کارشون عالیه

سلام ممنون از همکاریتون ولی فعلا باید ببنیم تعمیر به صرفه هست آیا 

ویرایش شده توسط mmdreza
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ??????? گفته است :

سلام. مشاهداتی ک فرمودین اسمش آرتیفکت عه که برای کارت های در حال مرگ اتفاق میوفته... کارت عمرشو کرده بهتره ی کارت جدید بخرین.

این نکته رو هم بگم که شاید چیپ کارت دچار قلع سرد شده باشه و با ی ریبال تعمیر شه. همچنین ممکنه مشکل مربوط به خراب شدن مدار تغذیه یا حتی مموری چیپ ها هم باشه که کاریش نمیشه کرد در اون صورت.

نظر من اینه ی کارت جدید تهیه کنید چون اگر هم درست شه بازم بعدا مثل ی پزو 405 ای که به خرج افتاده هی خرج رو دستتون میذاره

سلام . ممنون از پاسختون دوست عزیز

آره خیلی وقته ازش استفاده میکردم . روی یه مین دیگ هم تستش کردم همین مشکل رو داشت .

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، testaccount گفته است :

عمر کارت به احتمال زیاد به پایان رسیده، من پیشنهاد نمیدم کارت قدیمی مثل این را تعمیر کنید چون مطمئنا اگر هم تعمیر بشه موقتی خواهد بود و بعد از گذشت چند هفته یا ماه باز هم خراب میشه. در کل بهتره به جای صرف هزینه برای تعمیر این به فکر جایگزین کردنش باشید.

آره به نظر خودمم باید همینکارو بکنم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 ساعت قبل، ??????? گفته است :

این 405 رو واقعا که گل گفتی 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

دوست عزیز این کار عمرشو کرده

و ارزش تعمیر هم نداره

یه 1030 بخرید دسته دوم

فکر کنم 600 تا 700 قیمتش باشه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...