رفتن به مطلب

فروش پشتی گیمینگ Dxracer

RA!N
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 18 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

الان هر دو طرف فروشنده و خریدار دو جور حرف میزنن !

فروشنده میگه که قرار بوده بعد از رسیدن کالا به دست فروشنده ، وجه پرداخت بشه

خریدار میگه که قرار بوده وقتی کالا به دستشون رسید ودرصورتیکه  تست کردن و راضی بودن  ، وجه پرداخت بشه

آیا توافق بر سر تست محصول و سپس پرداخت وجه ،  انجام شده بوده یا نه ؟؟؟

نخیر حرفی از تست کردن و راضی بودن بعد پرداخت وجه زده نشده. قراره ما ارسال بعد واریز بوده، چه خوب چه بد....

(متن گفتگو پیوست شد)

123.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 83
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در ۱ ساعت قبل، hadipour@gmail.com گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز

من اون کارایی  مورد انتظار رو از جنس مورد نظر نگرفتم

واقعا به درد نمیخوره و ارزش خرید نداره

جنسشون آشغاله

موقع فروش کالا من به    ایشون پیشنهاد قیمت دادم ایشون گفتن صبر کنین بهتون اطلاع میدم اگه کسی خریدار نبود تقدیمتون میکنم

من چند روزی صبر کردم خبری ازشون نشد بعدا که پیام دادم گفتن اون مقدار کمه 40ت به قیمت افزودن عرض کردم باشه اگه اون مقدار ارزش داشته  باشه خدمتشون  واریز میکنم

قرار بر این شد فردا کالا رو ارسال کنن

2روز گذشت خبری از ایشون نشد بهشون پیام دادم که چی شد خبری نشد ازتون    گفتن فردا ارسال میکنن که فرداش اس مس فرستاده بودن با تیپاکس فرستادن منم پیام دادم اگه با پست میفرستادن بهتر میشد از بابت ایمنی و سلامت کالا همچنین پی گیریش...

بعدا گفتن با پست میفرستن

علی رغم توافق واریز وجه بعد دریافت کالا یکساعت از زمان ارسال نگذشته بود که شماره کارت فرستادن و خواستار واریز وجه شدن که من اعتنایی نکردم

کالا بدستم نرسیده بود بهم پیام میدادن چی شد رسید...

کالا امروز عصر بدستم رسید واقعا ارزششو نداره هم با صندلی گیمینک هم معمولی هم صندلی ماشین تست کردم الکی هستش نه طبی یه نه راحت

بهشون پیام دادم ارزش اون مقدار مبلغو نداره یا دوباره واسه فروش بذار برا خریدار ارسال کنم یا نصف هزینه ارسالو واریز کنین براتون عودت  بدم

خونه پسرعموم واسه شام  مهمون بودیم گوشی همراهم نبوده  گذاشته بودم شارژ ده دقیقه ای رفتیم برا سالاد سس مایونز بگیریم رسیدیم خونه گفتن گوشیت داشت خودشکشی میکرد

گفتم چطور دیدم ایشون 10ها بار زنگ زدن دو تا هم پیام دادن

جواب بده زوووووود

بعدش هم فرستاده

جواب بده نترس

یعنی چه ؟ از چه چیزی باید میترسیدم من؟

پشت سر هم ده ها بار زنگ زدن

من تو تلگرام براشون پیام داده بودم که کالاشون اون قدر ارزش نداره یا بفروشن کالا رو برا خریدار ارسال کنم یا نصف هزینه ارسالو تقبل کنن براشون بفرستم

این فرو اونقدر بی شخصیته و کالا دستش باد کرده و اون فدر محتاجند که دستور میدن زود باش واریز کن توهین  هم  میکننپیام میدن مسخره کردی؟جنس 650 تومنی رو 200 تومن خریدین پولشم ندادی میگی نمیخوام فقط 40ت هزینه بسته بندی و ارسالش  شده

شما دوستان بفرمایید قرار بود با ارسالش 160ت بعد چند روز شد 200 ت با ارسالش

این فرد لیاقت یه بسته بندی رو نداره تقصیر من چیه؟ من چکار کنم؟

بهم پیام دادن اول پولشو واریز میکردین بازم بلبل  زبانی میکردین

این چه حرفیه که ایشون  می زنند

یه دفه یه چیزی میگه 10 دقیقه نمیگذره حرفشو عوض میکنه

بعد شروع میکنه به توهین و اهانت

...

و در نهایت هم تهدید به شکایت و نامه دادگاه

معلومه که خوددرگیری داره و مثل بچه ها رفتار میکنه و هیچ چی حالیش نیست من باهاش راه میام فکر میکنه چه خبرهههههه

بخاطر 150ت میخواد شکایت کنه

مرد نیستی  شرف نداری پایه حرفات بمونی

بخاطر اینکه وقت   گرانبهای  دوستان عزیز رو گرفتم عذرخواهی میکنم

امیدوارم ایشون شکایت کنند و جاله برام ببینم بخاطر چی میخوان شکایت کنن و امیدوارم به حق شون برسن

نیاز باشه مدیران اجازه بدن مستندات و پیامهاشو لود می کنم آبروش بره

ایشون کلا مشکل اعصاب روان دارند درگیرند

ایشون اول توافق

شما تمام بهانه هایی که آوردید مردود هست! عکس کالا و لینک کالا رو داشتید و با درک و فهم خودتون خرید رو انجام دادین..اگه قرار باشه همه مثل شما رفتار کنن دیگه به کسی نمیشه اعتماد کرد حتی خود لیونی ها

من جای این دوستمون میبودم شخصا شکایت میکردم ازتون و وقت با ارزشتونو تا چند ماه باطل میکردم

• لایک 4
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

شما تمام بهانه هایی که آوردید مردود هست! عکس کالا و لینک کالا رو داشتید و با درک و فهم خودتون خرید رو انجام دادین..اگه قرار باشه همه مثل شما رفتار کنن دیگه به کسی نمیشه اعتماد کرد حتی خود لیونی ها

من جای این دوستمون میبودم شخصا شکایت میکردم ازتون و وقت با ارزشتونو تا چند ماه باطل میکردم

ممنونم ♥

شکایت انجام میشه. تلفن منزل، موبایل، آدرس و اسم و آی پی آدرسشون رو دارم، انشاالله فردا اقدام میکنم. 

نه به خاطر پولش... به خاطر اینکه درس عبرتی برای ایشون و امثالهم بشه...

لینک به دیدگاه

در ضمن دوستان توجه بفرمایند کالا امروز بعد از ظهر بدست من رسیده که خدمت فروشنده پیام فرستدم خدای نکرده من فصد آزار و اذیت داشتم یا میخواستم پول ایشون رو بخورم  اینطوری رفتار نمی کردم

150ت 200 ت هم پولی نیست که آدم بیاد بخاطرش آبروی خودشو ... رو ببره و بیخودی واسه خود و دیگر عزیزان دردس درست کنه

حالا که اینطور شد خواستن کالاشونو عودت بدم کل هزینه ارسال رو قبل ارسال کالا واریز کنن در غیر اینصورت برن شکایت کنن

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، hadipour@gmail.com گفته است :

شما از کجا پی بردید  و چه مستنداتی دارید که میفرمایید من کالا رو گروگان گرفتم و تهدید به عدم بازگشت و... شدم

معلوم شد که شما هم مثل ایشون طرز فکرتون مثل  بچه های زیر 10سال میمونه

طبق گفته فروشنده :

در 2 ساعت قبل، RA!N گفته است :

حتا حاضر شدم که کالا رو با هزینه ی خودم پس بفرستن ولی فرمودن اول پول ارسالشو  که 30 هزار تومن میشه رو واریز کنم براشون بعد ارسال میکنن! 

گفتید تا وقتی پولی که بر عهده شما هست رو واریز نکنن شما ارسال نمیکنید.

ضمن اینکه تمام دلایلی که آوردید دقیقا مال کودکان زیر 7 سال هست.

شما بجای این بهانه ها یک کلام میگفتید خوشم نیومد خیلی بهتر بود تا اینکه اینهمه قصه مادر بزرگه تعریف کنید.

بنده با همین طرز فکر زیر 10 ساله ام سالها فروشگاه اینترنتی داشتم و انواع بهانه ها رو شنیدم اعم از :

مامانم نمیزاره

از رنگش خوشم نیومد

پول تو جیبیم تموم شده

جون مادرت پس بگیر و...

پس خیلی راحت میشه فهمید اینکه کالایی سالم رسیده دست کسی و علت نارضایتی اینه که پلاستیک و فاکتور نداره معلومه بهانه هست.

• لایک 4
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

طبق گفته فروشنده :

گفتید تا وقتی پولی که بر عهده شما هست رو واریز نکنن شما ارسال نمیکنید.

ضمن اینکه تمام دلایلی که آوردید دقیقا مال کودکان زیر 7 سال هست.

شما بجای این بهانه ها یک کلام میگفتید خوشم نیومد خیلی بهتر بود تا اینکه اینهمه قصه مادر بزرگه تعریف کنید.

بنده با همین طرز فکر زیر 10 ساله ام سالها فروشگاه اینترنتی داشتم و انواع بهانه ها رو شنیدم اعم از :

مامانم نمیزاره

از رنگش خوشم نیومد

پول تو جیبیم تموم شده

جون مادرت پس بگیر و...

پس خیلی راحت میشه فهمید اینکه کالایی سالم رسیده دست کسی و علت نارضایتی اینه که پلاستیک و فاکتور نداره معلومه بهانه هست.

من کلا از آدمای دروغگو و بدقول متنفرم

نیاز نیست بهانه دربیارم همه چیز کاملا واضح مشخصه

چطور میشه به یه فردی که دروغگوست اعتماد کرد و حرفشو باور کرد شاهد روباه کیه میگه دمش شما هم دقیقا لایق این ضرب المثل هستین

درضمن از من به تو نصیحت خودتو نخود هر آشی نکون ضرر میبینی و راجع به قضیه ای که کاملا ازش مطلع نیستی اظهار نظر نکن

من امروز بعد از ظهر اولین پیامی که برا فروشنده فرستادم این بود که

سلام.دوست  عزیز اون قیمتا ارزش نداره میخوای واسه فروش بدار برا خریدار ارسال کنم یا نصف هزینه ارسال رو واریز کن نصفش رو هم من متقبل شم براتون عودت بدم

بعد 10ها بار زنگ زدن که گوشیم دم دست نبوده چه پیامی بده خوبه؟ مسخره کردی؟جواب بده زوووووووووود       بعد یه  پیام دیگه جواب بده نترس

من اینا رو تفسیر نمیکنم واگذار میکنم به شماها 

خودتون چه برداشتی میکنین از فردی که باهاش معامله کردین؟؟؟؟چه فکری راجع بهش میکنین؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، hadipour@gmail.com گفته است :

چطور میشه به یه فردی که دروغگوست اعتماد کرد و حرفشو باور کرد شاهد روباه کیه میگه دمش شما هم دقیقا لایق این ضرب المثل هستین

درضمن از من به تو نصیحت خودتو نخود هر آشی نکون ضرر میبینی و راجع به قضیه ای که کاملا ازش مطلع نیستی اظهار نظر نکن

سلام.دوست  عزیز اون قیمتا ارزش نداره میخوای واسه فروش بدار برا خریدار ارسال کنم یا نصف هزینه ارسال رو واریز کن نصفش رو هم من متقبل شم براتون عودت بدم

بعد 10ها بار زنگ زدن که گوشیم دم دست نبوده چه پیامی بده خوبه؟ مسخره کردی؟جواب بده زوووووووووود       بعد یه  پیام دیگه جواب بده نترس

خودتون چه برداشتی میکنین از فردی که باهاش معامله کردین؟؟؟؟چه فکری راجع بهش میکنین؟؟؟

??

من دیگه حرفی ندارم

?

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، hadipour@gmail.com گفته است :

حق با شماست.

تا وقتی امثال "تو" تو این کشور هستن هيچوقت نباید کالایی رو قبل از واریز وجه ارسال کرد. 

• لایک 5
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، hadipour@gmail.com گفته است :

بله دوست عزیز

واریز وجه بعد دریافت و تست کالا قرار بود واریز بشه و تو پیغام خصوصی پیامش هم هست مدیران اجازه بفرمایند اسکرین شات میذارم

من عرض کردم اگه کالای ایشون ارزش اون مقدار مبلغ رو داشتع باشه خدمتشون واریز میکنم

جنس نو که از جعبه دراومده باشه  فاکتوری نایلون پلاستیکی جعبه ای باید داشته باشه ....     علی رغم اینکه کالا ایراد و اشکالی پارگی چیزی نداره  من بخاطر نو بودنو ... خریداریش کرده بودم که متاسفانه ایشون هم  دروغ گفته بودن هم میخواستن کلاهبرداری بکنند

دوستان نکته ی ظریفی رو اینجا متذکر بشم : اگر میخاستم سره این بنده خدا کلاه بزارم که اول جنسو نمیفرستادم براش و بگم وقتی رسید دستت پولشو بده! ?

یه بار میگه به خاطر طبی بودنش خریدم!

یه بار میگه به خاطر ویژگی هاش خریدم!

یه بار میگه به خاطر نو بودنش خریدم! 

خلاصه خیاله ما و بقیه رو راحت کن داداچ، واسه چی خریدیش؟ ?

من 25 هزار تومن پوله کارتن + 17 هزار تومن هزینه ی ارسال + بدون دریافت وجه، کالا رو فرستادم براش بازم میگه بهت اعتماد ندارم و میخای سرم کلاه بزاری! ???

یه نفر بیاد اینو ملتفت کنه من دیگه بریدم ?

ویرایش شده توسط RA!N
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

یکی از مدیران گرامی بیاد و این بحث رو تموم کنه یا تاپیک رو ببنده ...

این حرکات باعث میشه امتیاز بالای  دوستان دیگر  هم زیر سوال بره ....

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، hadipour@gmail.com گفته است :

سلام

دوست عزیز شما  میتونستید از لینک هایی که فروشنده گذاشته بود اطلاعات کافی رو در مورد کالا به دست بیارید . پس میدونستید چی دارید میخرید . وقتی هم که ایشون کالا رو قبل از دریافت پول فرستادن ، پس قصد کلاهبرداری و فروش جنس معیوب به شما رو نداشتن . حالا شما خوشتون نیومده ؟ خب مشکلی نیست . کالا رو پس بفرستید . ولی کل هزینه های ارسال و دریافتش به پای خودتونه . این یه موضوع مشخص و مبرهن هست . اگر کالا مشکلی داشت ، هزینه ها به پای فروشنده میشد .  ولی وقتی تنها مشکل این معامله اینه که شما خوشتون نیومده و راحت نیستید باهاش ، پس تمام هزینه ها با شماست .

کالا رو هرچه زودتر پس میفرستید ، یا اینکه شما رو به طور دائم ممنوع المعامله میکنم در فروم . ایشون هم میتونن به راحتی از شما شکایت کنن .

• لایک 7
لینک به دیدگاه

درود دوستان، وضعیت معامله کاملا مشخص هست

جناب هادی‌پور گرامی، شما باید قبل از خرید این پشتی،‌ همین نمونه رو از بازار یا ... می‌دیدین، تست می‌کردین یا حداقل باهاش آشنا می‌بودین و از سایت‌ها، تجربیات استفاده رو مطالعه می‌کردین و با اطلاع کامل خرید می‌کردین...

اینکه شما تا به حال پشتی گیمینگ نداشتین و تصورتون از یک پشتی گیمینگ با این قیمت ماورایی بوده به کنار، این دو جمله از شما بسیار ناراحت‌کننده هست:

در 8 ساعت قبل، hadipour@gmail.com گفته است :

عرض کردم کالا ارزششو داشته باشه مشکلی نیست

من عرض کردم اگه کالای ایشون ارزش اون مقدار مبلغ رو داشتع باشه خدمتشون واریز میکنم 

کالا ارزشش رو داشته باشه یعنی چی!؟ لطفا معنی کنید. ارزش یک کالا رو قبل از خرید، خریدار اطلاع داره و با علم به ارزش یک جنس اون رو خریداری می‌کنه، نه اینکه کالا رو خریداری کنه و بعد بگه خب این آیا ارزشش رو داشت برام یا نه!

این بند تمام معاملات اینترنتی رو بحرانی می‌کنه و اگر اینطور باشه که دیگه کلا هیچ کسی چیزی نمیخره...

من ارزش یک جنس رو می‌دونم، میدونم به اون جنس نیاز دارم، وقتی خریدم ازش استفاده می‌کنم، نه اینکه بگم خب اصلا چرا خریدم؟ ارزشش رو داشت؟ چرا یه چیز دیگه نخریدم و ...

جنس سالم و بدون هیچ‌گونه پرداختی تحویل گرفتین، حالا چون پول رو ندادین هنوز این تو ذهنتون اومده خب من تجربه‌اش کردم و به دلم ننشست سریع بگم که برگشت بزنم، از اون‌طرف هم پول پست نمیدم!!! اینکه نشد معامله دوست عزیز! این رسماً خوشگذرونی، بی‌مبالاتی و یک‌جور کلاهبرداری مجازی هست... حتی اگر شما مبلغ پست رو هم پرداخت کنین - که وظیفه‌ی جنابعالی هم هست - فروشنده می‌تونن خسارت از شما دریافت کنن و شما رو ملزم به پرداخت تمام موارد از جمله بسته‌بندی، هزینه‌ی کالا، خسارت تاخیر در پرداخت و ... کنن

حرف‌های شما یعنی فاتحه‌ی تجارت الکترونیک رو خوندن...

پ.ن: بنده هیچ ارتباطی با فروشنده ندارم.

• لایک 7
لینک به دیدگاه

درود 

یاد درس تجارت الکترونیک رشته فناوری اطلاعات افتادم/به گمانم این دوست گرامی(خریدار) این معامله را با خریدها ماهواره ای که بعد سفارش جنس پول در خانه باید پرداخت کنند افتادم 

در 99% مواقع اجناس به رایگان مرجوع میکنند و هیچکس مسعولیت برگشت جنس متقبل نمیشود!

خلاصش این دوستمونم هم فکر کرده اینجا هم اینجوریه

همچین مثال هایی هست که دیگر هیچکس بانمونه اول ارسال سپس پرداخت معامله نمیکند!

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، hadipour@gmail.com گفته است :

دوست من این مشکل خودتون که از پشتی خوشتون نیومد ! شما از اعتماد ایشون سو استفاده کردین و این کار شما درست نیست و اسامی زشتی داره 2 تا حالت بیشتر نداره یا با هزینه خودتون باید برگشت بدین و هزینه ارسال هم واریز کنین یا پول جنس رو براشون بریزین 

ویرایش شده توسط Divine
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hamed گفته است :

سلام

دوست عزیز شما  میتونستید از لینک هایی که فروشنده گذاشته بود اطلاعات کافی رو در مورد کالا به دست بیارید . پس میدونستید چی دارید میخرید . وقتی هم که ایشون کالا رو قبل از دریافت پول فرستادن ، پس قصد کلاهبرداری و فروش جنس معیوب به شما رو نداشتن . حالا شما خوشتون نیومده ؟ خب مشکلی نیست . کالا رو پس بفرستید . ولی کل هزینه های ارسال و دریافتش به پای خودتونه . این یه موضوع مشخص و مبرهن هست . اگر کالا مشکلی داشت ، هزینه ها به پای فروشنده میشد .  ولی وقتی تنها مشکل این معامله اینه که شما خوشتون نیومده و راحت نیستید باهاش ، پس تمام هزینه ها با شماست .

کالا رو هرچه زودتر پس میفرستید ، یا اینکه شما رو به طور دائم ممنوع المعامله میکنم در فروم . ایشون هم میتونن به راحتی از شما شکایت کنن .

سلام و عرض ادب

استاد عزیز هر چی شما امر کنید سمعا و طاعتا قبول

فروشنده حتی قبول نمیکرد کالاشو پس بگیره و تو تلگرام پیام داده بودن هر طور شده باید مبلغو واریز کنم براشون و کلی حرف های زشت و نامربوط  که از یک انسانی بعیده و کلا اعصابمو بهم ریختن ...

تکلیف اینکه فروشنده به دروغ تو تاپیک فروش نوشته کاملا نو فقط از جعبه خارج شده چیست؟

ایشون الان اثبات کنن کالا رو تازه خریداری کردن و نو هست مبلغ توافقی رو الان به حسابشون واریز کنم

درحالیکه از سر وضعش کاملا مشخصه که نو نیست و من انتظار داشتم همون طور که تو تاپیک اشاره کردن جنس نو باشه نه دست دو و کارکرده

نه اینکه من بگم برام بفرستید خوشم اومد برمیدارم نیومد عودت میدم یا...

خودتون بهتر متوجه هستین ده بیست تومن تو این زمونه چیزی نیست که آدم راجع بهش بحث کنه ولی خوب این دروغ و ... فرض کردن جماعت و تهمت و افترا زدن ایشون اعصاب آدمو داغون میکنه 

پیشنهاد من اینه نصف هزینه ارسال رو ایشون باید واریز کنند تا براشون ارسال کنم

ویرایش شده توسط hadipour@gmail.com
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، hadipour@gmail.com گفته است :

در ضمن دوستان توجه بفرمایند کالا امروز بعد از ظهر بدست من رسیده که خدمت فروشنده پیام فرستدم خدای نکرده من فصد آزار و اذیت داشتم یا میخواستم پول ایشون رو بخورم  اینطوری رفتار نمی کردم

150ت 200 ت هم پولی نیست که آدم بیاد بخاطرش آبروی خودشو ... رو ببره و بیخودی واسه خود و دیگر عزیزان دردس درست کنه

حالا که اینطور شد خواستن کالاشونو عودت بدم کل هزینه ارسال رو قبل ارسال کالا واریز کنن در غیر اینصورت برن شکایت کنن

100  درصد فروشنده کالا حق داره، لینک کالا بوده، مشخصات کالا بوده، اون که دیگه شما میگی به کارت نمیاد بحثش جداس، شما بارها گفتی 100 - 150 تومن پولی نیست به بچه میدن نمیخواد

پس شما محبت کن پول ایشون رو بده و تمام کن موضوع رو.

لینک به دیدگاه

چند ساله که در زمینه واردات محصولاتی از جمله تجهیزات ماشینهای آفرودی و racing و ... داریم کار میکنیم هیچ وقت مرسوم نیست کیفیت یک جنسی رو مثلا کیت ترمز رو تضمین کنیم . ارزش نداشتن کالایی بنا به قیمت اون تقصیر فروشنده نیست چون تولید کنندش که نیست !!!

شما جنسی که نو اش تو بازار 650 هست خریدید 200 تومن و تصورتون از اینکه باکتورش موجود نیست اینه که احتمالا ایشون به همون قیمت یا کمتر خریدن ... چون برا خود من این مدت خیلی از این موارد پیش اومده . خودم یه رادیات ماشین elite و کیت ترمز برمبو و کویل اور رو به یکی فروختم 38 تومن و بعد 14 روز شاکی بود که نمیخوام و باید پس بگیری جالبش اینجاست که کویل اور ها رو نصب کرده بود!! میگفت میخرم میزارم جاش ولی باید پول منو بدی بعد کلی جر و بحث که عزیز اینا از اروپا وارد شدن از مرز عراق و بسفارش شما فهمیدم که این آقا ازین شاکیه که شما اینارو با دلار 12 تومن وارد کردین و با دلار 16 تومن فروختین و اون موقع دلار روی 13 تومن بود . دیگه حساب اینو نمیکردن من بهشون گفتم 2300$ و موقع فروش هم همون 2300$ ازشون پول گرفتم و اون موقع هم که میخواستن پولشونو پس بدم با دلار 13 تومن حساب میکردن ...

جنسی که گارانتی نداشته باشه و تاریخ تولیدش مهم نباشه و ارزشش صرفا توسط سازنده و نه فروشنده تعیین میشه مثل همین یا مثلا پوشاک اولا خریدار فقط قبل خرید میتونه جنس رو نخره ودر ثانی کیفیت و کاراییش هم به عهده فروشنده نیست . تو پوشاک فروشی ها هم این اتفاق زیاد میوفته ...

امیدوارم مشکلتون به زودی حل بشه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hadipour@gmail.com گفته است :

سلام و عرض ادب

استاد عزیز هر چی شما امر کنید سمعا و طاعتا قبول

فروشنده حتی قبول نمیکرد کالاشو پس بگیره و تو تلگرام پیام داده بودن هر طور شده باید مبلغو واریز کنم براشون و کلی حرف های زشت و نامربوط  که از یک انسانی بعیده و کلا اعصابمو بهم ریختن ...

تکلیف اینکه فروشنده به دروغ تو تاپیک فروش نوشته کاملا نو فقط از جعبه خارج شده چیست؟

ایشون الان اثبات کنن کالا رو تازه خریداری کردن و نو هست مبلغ توافقی رو الان به حسابشون واریز کنم

درحالیکه از سر وضعش کاملا مشخصه که نو نیست و من انتظار داشتم همون طور که تو تاپیک اشاره کردن جنس نو باشه نه دست دو و کارکرده

نه اینکه من بگم برام بفرستید خوشم اومد برمیدارم نیومد عودت میدم یا...

خودتون بهتر متوجه هستین ده بیست تومن تو این زمونه چیزی نیست که آدم راجع بهش بحث کنه ولی خوب این دروغ و ... فرض کردن جماعت و تهمت و افترا زدن ایشون اعصاب آدمو داغون میکنه 

پیشنهاد من اینه نصف هزینه ارسال رو ایشون باید واریز کنند تا براشون ارسال کنم

یعنی شما میفرمایید ایشون کالای مستعمل و کارکرده براتون فرستادن ؟ درحالیکه گفتن استفاده نشده ؟ لطفا یک تصویر از کالا با زاویه ای که فروشنده عکس گرفته بذارید ، از زوایایی هم که نشان دهنده کارکرده بودنش هست عکس بذارید .

عزیز شما خرید کردید ، الان پشیمام شدید ، چرا کشش میدید ؟ نمیخواهید کالا رو مسئله ای نیست ، پس بفرستید ، هزینه ها هم با خودتون . پول هم که ندادید . ولی هزینه ارسال رو باید پرداخت کنید .

• لایک 2
لینک به دیدگاه

عزیزان در مورد اینکه این کالا رو به تازگی خریداری کردم یا نه کد پیگیری که از فروشگاه دیجیکالا خریداری کردم موجود 

مدیران اگر لازم بدونن در اختیارشون قرار میدم تا با یک تماس کوچیک با پشتیبانی دیجیکالا اطلاعات مربوط رو دریافت کنن 

بازم میگم اگر قصدم کلاهبرداری بود که اول جنسو نمیفرستادم برای خریدار!

مدیران عزیز امکانش هست با ارائه ی مدارک و ادله ی مستحکم ایشون رو از فروم برای همیشه بن کنید؟؟

لینک به دیدگاه

آقا من تاپیک رو خوندم

واقعا نفهمیدم جدی حاضرید بخاطر 8-10تومن به هم دیگه فحاشی کنید؟ تا همین الانش اندازه 50 تومن به روح و اعصابتون ضربه زدید که

خریدار هم اگه جنس رو نمیخواین خب پس بفرستین با هزینه خودتون چرا بیخود دلیل میتراشین

فروشنده هم که ماشالله دمش گرم میگه خب بفرست فدای سرت خوشت نیومد

انقدر ها هستن جنس خراب و ناقص میفرستن برات پولشم اول میگیرن بعد میگن شمارو بخیر مارو به سلامت

توروخدا جدا اگه توی کل زندگیتون اینطوری رفتار میکنید بشینید به حال خودتون یه فکر اساسی بکنید

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

آقا من تاپیک رو خوندم

واقعا نفهمیدم جدی حاضرید بخاطر 8-10تومن به هم دیگه فحاشی کنید؟ تا همین الانش اندازه 50 تومن به روح و اعصابتون ضربه زدید که

خریدار هم اگه جنس رو نمیخواین خب پس بفرستین با هزینه خودتون چرا بیخود دلیل میتراشین

فروشنده هم که ماشالله دمش گرم میگه خب بفرست فدای سرت خوشت نیومد

انقدر ها هستن جنس خراب و ناقص میفرستن برات پولشم اول میگیرن بعد میگن شمارو بخیر مارو به سلامت

توروخدا جدا اگه توی کل زندگیتون اینطوری رفتار میکنید بشینید به حال خودتون یه فکر اساسی بکنید

خداخیرت بده 8-10 تومن چیه! 

من 40 تومن هزینه ی ارسالم شده حالام 30 تومن میگه بریزم به کارتش تا کالا رو برگردونه! ینی 70 هزار تومن! 

باز من همه ی اینارو قبول میکنم ولی اینکه میگه اول پولو بریزم به حسابش خیلی خیاره!

تو بودی اعتماد میکردی به همچین آدمی کالات دستش باشه! قلدری هم بکنه بگه پولم اول بده؟!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، RA!N گفته است :

خداخیرت بده 8-10 تومن چیه! 

من 40 تومن هزینه ی ارسالم شده حالام 30 تومن میگه بریزم به کارتش تا کالا رو برگردونه! ینی 70 هزار تومن! 

باز من همه ی اینارو قبول میکنم ولی اینکه میگه اول پولو بریزم به حسابش خیلی خیاره!

تو بودی اعتماد میکردی به همچین آدمی کالات دستش باشه! قلدری هم بکنه بگه پولم اول بده؟!

نه والا

من توی کار شما هم موندم چرا اول ارسال میکنید کالاتون رو؟ اونم توی این وضع

میزدید فروش حضوری یا اول واریز و بعد ارسال خودتون رو راحت میکردین

خیلی جالبه خود فروشگاه های اینترنتیم بری بگی جنستون آشغاله ازت پس نمیگرن میگن خب میخواستی نخری!

اینجوری که هی من برم هرچی میخوام بخرم یه روزم باهاش بگردم بعد بگم آشغاله ببرم پس بدم؟!!

در کل امیدوارم این موضوع هم حل بشه خداییش زشته اینجور رفتارا از دوستای عزیزمون

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

نه والا

من توی کار شما هم موندم چرا اول ارسال میکنید کالاتون رو؟ اونم توی این وضع

میزدید فروش حضوری یا اول واریز و بعد ارسال خودتون رو راحت میکردین

خیلی جالبه خود فروشگاه های اینترنتیم بری بگی جنستون آشغاله ازت پس نمیگرن میگن خب میخواستی نخری!

اینجوری که هی من برم هرچی میخوام بخرم یه روزم باهاش بگردم بعد بگم آشغاله ببرم پس بدم؟!!

در کل امیدوارم این موضوع هم حل بشه خداییش زشته اینجور رفتارا از دوستای عزیزمون

اول اینکه آدمای خوش قلب همه رو مثل خودشون میبینن! به شخصه اگر پوله ایشون دستم بود و میگفتن کالا رو نمیخان بدونه هیچ دردسری حاضر میشدم پولشونو (البته با جبران ضررم) بهشون برگردونم و کالام رو پس بگیرم. پس وقتی خودم اینطور آدمیم انتظار خوبی رو از بقیه هم دارم. 

دوم اینکه فیدبک های فیک ایشون هم باعث شدن اعتماد کنم بهشون! البته اینطور که مشخصه فیدبک های ایشون فیکه! چرا که ایشون بسیار اسرار دارن که من بهشون با این وضعیت فیدبک مثبت هم بدم ? و بگم عالی بود ?

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، RA!N گفته است :

اول اینکه آدمای خوش قلب همه رو مثل خودشون میبینن! به شخصه اگر پوله ایشون دستم بود و میگفتن کالا رو نمیخان بدونه هیچ دردسری حاضر میشدم پولشونو (البته با جبران ضررم) بهشون برگردونم و کالام رو پس بگیرم. پس وقتی خودم اینطور آدمیم انتظار خوبی رو از بقیه هم دارم. 

دوم اینکه فیدبک های فیک ایشون هم باعث شدن اعتماد کنم بهشون! البته اینطور که مشخصه فیدبک های ایشون فیکه! چرا که ایشون بسیار اسرار دارن که من بهشون با این وضعیت فیدبک مثبت هم بدم 1f606.png و بگم عالی بود 1f604.png

آخه میدونی وضع طوری شده برادر به برادر رحم نمیکنه

حالا دو تا فیدبک اونم معلوم نیست مال کی بوده که نباید ملاک شما باشه

بله انگشت شمارن کسایی که توی این فروم توی کار خرید و فروشن و آدمای خوش حسابی هستن بازم حتی در معامله با اون افراد بهتره از یه واسطه استفاده کنید

اگرهم میبینید با 8-10تومن قضیه اوکی میشه یکیتون کنار بیاد و قضیه رو جمعش کنید اینطوری چیزی جز حرص و جوش بیخود چیزی برای جفتتون نداره

وقتی هم که جنستون رسید دستتون اگه یه نخ ازش کم شده بود برید شکایت کنید و حال اینجور آدم بی ملاحظه رو بگیرید.

اگه که کاملا هم سالم بود که بذاریدش توی یه تاپیک برای فروش اون هم یا حضوری یا واسطه که با خیال راحت معاملتون انجام بشه

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، RA!N گفته است :

عزیزان در مورد اینکه این کالا رو به تازگی خریداری کردم یا نه کد پیگیری که از فروشگاه دیجیکالا خریداری کردم موجود. مدیران اگر لازم بدونن در اختیارشون قرار میدم تا با یک تماس کوچیک با پشتیبانی دیجیکالا اطلاعات مربوط رو دریافت کنن . بازم میگم اگر قصدم کلاهبرداری بود که اول جنسو نمیفرستادم برای خریدار! مدیران عزیز امکانش هست با ارائه ی مدارک و ادله ی مستحکم ایشون رو از فروم برای همیشه بن کنید؟؟

درود

بنده نمی خوام از طرف آقا حامد صحبت کنم یا در کارشون دخالت کنم ولی به نظر من تو پست های همین تاپیک هم به اندازه کافی دلیل برای تصمیم گیری وجود داره. کسی که راه به راه میگه برو شکایت کن ببین به کجا می رسی و با بهونه های بنی اسرائیلی داره سفسطه می کنه حتی اگر از این تاپیک فقط با یک بازخورد منفی در بره، در معامله های بعدی به مشکل خواهد خورد، چون این مورد، موضوع سوءتفاهم نیست که با ریش سفیدی و کوتاه اومدن ختم به خیر بشه، موضوع در اخلاق و منطق این کاربر هست که خب چیز غیرقابل عوض شدنی هست.
و باز هم با تأکید بر اینکه در کار آقا حامد دخالت نمی کنم، به نظر بنده حق هست که پس از بررسی کامل تاپیک فیدبک منفی شما هم حذف بشه چون حداقل تا به الان هیچ موردی که شایسته منفی گرفتن باشه از شما دیده نشده.

و اما در مورد این کاربر، به نظر من اصل مطلب در همون موردی هست که در پیغام خصوصی برای شما نوشتن "واقعیت اینه که تا به حال همچین چیزی ندیدم و نمیدونم به کارم بیاد یا نه فقط همین طوری تفننی میخواستم بگیرم ببینم چجوریاست." من به شما قول میدم این کاربر حتی از لحظه اول هم قصد خرید نداشته و فقط می خواسته بدون هیچ هزینه ای یه امتحانی کرده باشه وگرنه این دلایل و این طرز رفتار هیچ توجیه دیگه ای نمی تونه داشته باشه. با توجه به قیمت نو این کالا، عکسی که در پست اول دیده میشه و مقداری که شما کم کردی، حتی اگر کمی کارکرده هم باشه بازم به اندازه کافی ارزش داره که جایی برای این بهونه های ... نمونه.

در ضمن در مورد هزینه برگشت کالا، اولاً که خب مشخص هست که تمام هزینه های ارسال و برگشت با خودش هست، اما بازم اگر شما کوتاه اومدی بهش بگو با تیپاکس بفرسته و پس کرایه کنه.

ویرایش شده توسط Trickster
  • لایک 3
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...