رفتن به مطلب

فروش پشتی گیمینگ Dxracer

RA!N
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

@RA!N درود دوست عزیز

شما اگر این بسته یا کالا رو پس بگیرید نه تنها در حق خودتون بلکه در حق هزاران نفر که فروشنده‌ی سالم و درستکار هستن ظلم می‌کنید

خریدار خوششون نیومده دلیلی نمیشه شما کالا رو پس بگیرید (جالب اینجاست که هزینه‌ها هم میگن پای خودتون باشه)

لطفا از حق خودتون و حق فروشندگان دیگه کوتاه نیاید

خریدار محترم موظف هستن مبلغ کالا + هزینه‌ی ارسال اون رو پرداخت کنن.

بنده سالیان سال هست هم خریدار بودم و هم فروشنده، حتی اگر اینطور کاری هم انجام می‌شد و خرید می‌کردم، به هیچ وجه کالا رو برگشت نمی‌زدم چون این یک عمل غیرانسانی هست، بلکه همون جنس رو چه بسا با نصف قیمت می‌فروختم و توی خریدهای دیگه‌ام بیشتر فکر می‌کردم و جنسی رو که نیاز نداشتم یا خوشم نمیومد رو خریداری نمی‌کردم.

پ.ن: چندوقت پیش یک کالایی رو از دوست عزیزی خریداری کردم، روز بعد از تحویل یک اتفاقی افتاد که اصلا دیگه اون کالا به دردم نمی‌خورد... با اینکه از لحاظ مالی در مضیقه بودم، چندجا آگهیش کردم نصف قیمت و فروش نرفت... اما وقتی دیدم مثل آینه‌ی دق جلوم هست با 10 درصد قیمت دادم یکی از دوستانم...

مشکلات شخصی، فکری و میلی ما رو که فروشنده نباید گردن بگیره!

لینک به دیدگاه

• ارسال 83
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سَلام ...

این چه کاریـــــه . جنس خریــدی خوشت نیومده خـــب پس بفرســـت ... !

خریدار جنس رو پس کرایـــه بفرستــــه . فروشنده بنده خـدا  قبول دارنـــ پول هزینه رو پرداخـت کنن .

چه گیر داده که نصـف نصـف باید باشه .

حق با فروشنــده ســـت اگه دروغگــو بود که جنس رو اول ارسال نمیکـرد ..

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

@RA!N درود دوست عزیز

شما اگر این بسته یا کالا رو پس بگیرید نه تنها در حق خودتون بلکه در حق هزاران نفر که فروشنده‌ی سالم و درستکار هستن ظلم می‌کنید

خریدار خوششون نیومده دلیلی نمیشه شما کالا رو پس بگیرید (جالب اینجاست که هزینه‌ها هم میگن پای خودتون باشه)

لطفا از حق خودتون و حق فروشندگان دیگه کوتاه نیاید

خریدار محترم موظف هستن مبلغ کالا + هزینه‌ی ارسال اون رو پرداخت کنن.

بنده سالیان سال هست هم خریدار بودم و هم فروشنده، حتی اگر اینطور کاری هم انجام می‌شد و خرید می‌کردم، به هیچ وجه کالا رو برگشت نمی‌زدم چون این یک عمل غیرانسانی هست، بلکه همون جنس رو چه بسا با نصف قیمت می‌فروختم و توی خریدهای دیگه‌ام بیشتر فکر می‌کردم و جنسی رو که نیاز نداشتم یا خوشم نمیومد رو خریداری نمی‌کردم.

پ.ن: چندوقت پیش یک کالایی رو از دوست عزیزی خریداری کردم، روز بعد از تحویل یک اتفاقی افتاد که اصلا دیگه اون کالا به دردم نمی‌خورد... با اینکه از لحاظ مالی در مضیقه بودم، چندجا آگهیش کردم نصف قیمت و فروش نرفت... اما وقتی دیدم مثل آینه‌ی دق جلوم هست با 10 درصد قیمت دادم یکی از دوستانم...

مشکلات شخصی، فکری و میلی ما رو که فروشنده نباید گردن بگیره!

در 15 دقیقه قبل، Hᴀᴅɪ گفته است :

سَلام ...

این چه کاریـــــه . جنس خریــدی خوشت نیومده خـــب پس بفرســـت ... !

خریدار جنس رو پس کرایـــه بفرستــــه . فروشنده بنده خـدا  قبول دارنـــ پول هزینه رو پرداخـت کنن .

چه گیر داده که نصـف نصـف باید باشه .

حق با فروشنــده ســـت اگه دروغگــو بود که جنس رو اول ارسال نمیکـرد ..

ممنون از شما و سایر عزیزان که جانب حق رو رعایت میکنن. 

آخرین پیام ایشون به بنده این بوده : برو شکایت کن! 

بنده هم همین قصد رو دارم، در واقع انجام شده و امروز مدارک رو تحویل بازپرسی دادگستری دادم و قرار شده پیگیری های لازم رو انجام بدن. به زودی احظاریه دادگاه بدستشون میرسه. 

من از خیر این معامله گذشتم تنها هدفم از پیگیری این موضوع دادن درس عبرت به چنین افرادی هستش. 

لازم باشه چندین برابر قیمت این کالا رو هزینه میکنم و پله های دادگستری رو تِی میکشم تا سیلی محکمی به افراد نمک نشناس زده باشم!

مرسی از همگی عزیزان. شاد باشید ♥

لینک به دیدگاه

استاد بزرگوار ایشون درغ گو هستن که هیچ

زبا ن چرب و نرمی هم در تهمت و افترا بستن دارن

کالا در حد نو نبود که تو تاپیک مطرح کرده بودن از جعبه دراومده

من بعنوان پیشنهاد ازشون خواستم یا کالا رو بفروشن و واریز وجه بحساب خودشون انجام بشه و من برا خریدار ارسال کنم یا نصف هزینه پستی رو واریز کنن براخودشون بفرستم قبول نکردن که هیچ؛ ازم درخواست جبران ضرر زیان هم کردن ایشون چه ضرر زیانی متحمل شدن من نمیدونم مگه غیر این بوده که کالا مطابق توضیحات ارائه شده نبوده

به هیچ وجه نمیبخشمشون با آبروی من بازی کردن

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، hadipour@gmail.com گفته است :

من بعنوان پیشنهاد ازشون خواستم یا کالا رو بفروشن و واریز وجه بحساب خودشون انجام بشه و من برا خریدار ارسال کنم یا نصف هزینه پستی رو واریز کنن براخودشون بفرستم قبول نکردن که هیچ؛ ازم درخواست جبران ضرر زیان هم کردن ایشون چه ضرر زیانی متحمل شدن من نمیدونم مگه غیر این بوده که کالا مطابق توضیحات ارائه شده نبوده

برادر شماره کارتت رو بده من برات اون نصف هرینه ارسال رو واریز کنم جنس رو براشون پس بفرستی این بچه بازیاتون تموم بشه، هی میام تو فروم چارتا تاپیک به درد بخور ببینم همش این تاپیک میاد بالا، خجالت بکش فکر ابروت بودی شما هزینه ارسال رو هم میدادی پس میفرستادی که این حرفها رو نشنوی خیلی بچه تر از این حرفهایی شما که فکر ابروت باشی..

• لایک 8
لینک به دیدگاه

من صرفا رو پیام های رد و بدل شده و چیزی که دست گیرم شده صحبت میکنم :

متاسفانه نمونه ی یکی از این افراد به ظاهر محترم (خریدار) یکی دو سال پیش به پست ما خورد؛ من کلا هیچوقت هیچوقت وقتی میخوام جنسی رو بفروشم، اجازه نمیدم که طرف اصلا همچین صحبتی که بکنه آقا اول جنس رو بفرست بعد پولشو میدم. متاسفانه یه بار همچین اشتباهی کردم و یه پرینتر که ارزش مالی زیادی هم نداشت برا یه بابایی با پیک تو همین تهران ارسال کردیم (اونم یه شرکت معتبر) و قرار شد که طرف جنس که رسید دستش وجه رو واریز کنه

آقا جنس رسیده دست طرف صحیح و سالم و بدون هیچ مشکل ظاهر و فنی چیزی، یارو میگه آقا اینکه جوهریه؟!!ما نمیخوایم اینو فکر کردیم لیزریه ? جنس با هزینه پیکش به عهده خودم برگشت دادم و پشت دستمو داغ کردم دیگه همچین کاری نکنم.

حق کاملا با فروشنده گرامیه و ایشون حتی نباید جنسشون رو پس  بگیرن و پولشون رو تا قرون آخر از حلقوم اون یکی طرف (که گویا خیلیم اهل سفتسه و مظلوم نمایی هستن) بکشن بیرون 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hadipour@gmail.com گفته است :

خجالت بکش انقدر گدا نباش، جنس خریدی خوشت نیومده میخواستی نخری، مشخصات جنس از قبل معلوم بوده.

شماره کارتتو بده من پول ارسال را برات بریزم حالم بهم خورد انقدر این تاپیک مسخره را دیدم.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

درود دوباره

برادرای گلم @RA!N و @hadipour@gmail.com خواهشن هردوتون کوتاه بیایید و با هم سازش کنید/اینکه چه کسی مقصر هست و چکسی طلبکار هم دنبالش نباشید و سعی در اثبات ان نداشته باشدی

بنده پسر یک وکیل هستم و از بعضی موضوعاتی که در رابطه با شکایات وقانون ها موجود هست کمی تا حدودی اطلاعات دارم

شما چه بسا شکایت کننده باشید و چه اونی که ازش شکایت شده در هر صورت برای اجرا قانون در ارتباط با مشکل شما پرونده ای تشکیل میشود که ضررهای سنگینی براتون داره /شاید الان یا 20 سال دیگه با مشکلاتش روبرو نشید اما همین سابقه شمارا لکه دار میکند

پس خواهشا سر یک موضوع ساده که حق تقبل کرایه هست از هم شکایت نکنید

در صورت طرح شکایت از هم و تشکیل پرونده /این پرونده حتی تا بعد از مرگ شما در سابقه شما ثبت میگردد

شاید حرف منو بسخره بگیرید یا اهمیتی ندید ولی باور کنید هم خوبی شما و هم این انجمن میخواهم چه بسا کاربران با دیدن این قبیل تایپیک ها از انجام معاملات زده میشوند

ویرایش شده توسط Amirhossein Azimi
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

فکر کنم بچه رفته سر حساب باباش ???? انقد حرف شنیدیم دریغ از یه عکس یا مدرک درست حسابی. منم همچین موردی چند وقت پیش برام پیش اومد که طرف از جنس یه کالای خوشش نیومده و هر رووووز زنگ میزد واسه چندر غاز اخرم گفت من انداختم بش ?

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، hadipour@gmail.com گفته است :

یکی اینو از برق بکشه ?

لینک به دیدگاه

با اجازه صاحب تایپیک 

بنده یک عدد سیستم کامل با تمام قطعات و میز و صندلی رو به یمی از دوستان (ظاهرا دوست بود)فروختم ایشون فرمودن که نقدا دوسه روزه پرداخت میکنن در صورتی که همون لحظه مشتری غریبه با قیمت بالاتر وجود داشت! خلاصه بنده فروختم قرار بود مبلغ 2.5 ملیون تقدیم کنن دوروز بعد 300 هزار تمن ارسال کردن گفتم ما بقی گفتن که یکهفته مهلت بده بنده هم صبر کردم بعد یکهفته گفتن نتونستم جور کنم یک ماه مهلت بازهم صبر کردم بازهم گفت یک ماه دیگه!  وقتی ماه دوم هم تموم شد تماس گرفتم گفتن یک ماه دیگه! بنده هم داغ مردم رفاقتو کنار گذاشتم و رفتم دم در خونشون و کامپیوتر رو کامل جمع کردم و آوردم حالا جالب اینجاست که اومده میگه همین الان اون 300 هزار تمنو پس بده نیاز دارم بنده هم گفتم دوماه دیگه پست میدم چطور شما 2 ماه سیستم دستتون بوده حالا تحمل ندارید 300 تمنتون دست یکی بمونه! حالا نمیدونم کارم درست بوده یانه اما 

ولی یاد منطق این دوستمون افتادم ک کالا رو خریدن 

• لایک 3
لینک به دیدگاه

عجب بساطى شده تايپيك سه صفحه رفته جلو نه شروع معامله معلومه نه پايانش....

مديران حدالامكان اگه نميتونن دخالت كنن لا اقل اعمال قانون كنن بسته شه..

لینک به دیدگاه

مرد حسابی جنسو ازش گرفتی پول نمیدی پول هم میگیری پس بفرستی والا ادم شرمش میشه.نمیخاستی نمیگرفتی کاملا حق با فروشندست این دفاعیات الکی چیه مینویسی ..جنسو پس بفرست.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز ایشون از من درخواست جبران ضرر زیان کردن

متوجه میشین؟چه ضرر زیانی؟

من همون اول یدونه پیشنهاد میدادن نمیخوای با هزینه خودت عودت بده تموم میشد قضیه بعنوان پیشنهاد من خدمتشون عرض کردم  نصف هزینه ارسالو تقبل کنم یا خواستی با تیباکس بفرستم

ایشون با آبروی من بازی کردن و براحتی ازشون نمیگذرم

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، hadipour@gmail.com گفته است :

دوستان عزیز ایشون از من درخواست جبران ضرر زیان کردن

متوجه میشین؟چه ضرر زیانی؟

من همون اول یدونه پیشنهاد میدادن نمیخوای با هزینه خودت عودت بده تموم میشد قضیه بعنوان پیشنهاد من خدمتشون عرض کردم  نصف هزینه ارسالو تقبل کنم یا خواستی با تیباکس بفرستم

به شخصه اگر شما یک کالای نویی رو 99 درصد زیر قیمت بفروشی و بلعکس بخوای 99 درصد بیشتر بخری با شما معامله نخواهم کرد، معلوم نیست اون 22 نفری که با شما معامله داشتن چی کشیدن.

ویرایش شده توسط Nsm1000
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

مثل اینکه هیچ یک از عزیزان متوجه حرف من نمیشن عرض میکنم 

قبل همه مسائل که من خوشم بیاد یا نه

جنس نو گرفتم دست دو تحویل گرفتم

دروغگویی و تهمت هم شنیدم

بیخودی چوب حراج به آبروم زده

باید ادب بشه

هرچی کوتاه اومدم فکر کرده چه خبره

)اگه من قصد مالخوری داشتم همه شماره تماسهامو در اختیار ایشون نمیذاشتم  آدرس براشون نمیفرستادم میگفتم بفرست ترمینال فلان جا و ...

یا اصلا سه چها روز اظهار بی اطلاعی میکردم همون طوری که پست  قسمت امانات و بسته های حجیم آورده آدرسو نتونسته پیدا کنه بجام امضا کرده و خدای نکرده قصد اذیت ایشونو داشتم خیلی کارهای دیگه میتونستم بکنم که قصدشو نداشتم همون روز که کالا  رو برادرم حضوری رفته کالا رو از پست تحویل گرفته و بدست من رسیده عوض کالای نو با دست دو مواجه شدم و گفتم نمیخوامش

از تک تک کاربران لیون عزیز میپرسم ۲۰۰ت یا ۱۰    ۲۰ ت اینقدر پول زیادی هست که نمیشه  تهیه و جم و جورش کرد؟ارزش داره بخاطرش آبروی انسانی بره

ولی خوب هر چیزی جای خودشو داره ایشون خودشو به زرنگی بزنه تهمت و افترا هم بزنه بدجور باهاش تا میکنم

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

به شخصه اگر شما یک کالای نویی رو 99 درصد زیر قیمت بفروشی و بلعکس بخوای 99 درصد بیشتر بخری با شما معامله نخواهم کرد، معلوم نیست اون 22 نفری که با شما معامله داشتن چی کشیدن.

هر وقت خواستم با شما معامله کنم قبول نکنین

کسی از شما نظری نخواست

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، hadipour@gmail.com گفته است :

مثل اینکه هیچ یک از عزیزان متوجه حرف من نمیشن عرض میکنم 

قبل همه مسائل که من خوشم بیاد یا نه

جنس نو گرفتم دست دو تحویل گرفتم

دروغگویی و تهمت هم شنیدم

بیخودی چوب حراج به آبروم زده

باید ادب بشه

هرچی کوتاه اومدم فکر کرده چه خبره

)اگه من قصد مالخوری داشتم همه شماره تماسهامو در اختیار ایشون نمیذاشتم  آدرس براشون نمیفرستادم میگفتم بفرست ترمینال فلان جا و ...

یا اصلا سه چها روز اظهار بی اطلاعی میکردم همون طوری که پست  قسمت امانات و بسته های حجیم آورده آدرسو نتونسته پیدا کنه بجام امضا کرده و خدای نکرده قصد اذیت ایشونو داشتم خیلی کارهای دیگه میتونستم بکنم که قصدشو نداشتم همون روز که کالا  رو برادرم حضوری رفته کالا رو از پست تحویل گرفته و بدست من رسیده عوض کالای نو با دست دو مواجه شدم و گفتم نمیخوامش

از تک تک کاربران لیون عزیز میپرسم ۲۰۰ت یا ۱۰    ۲۰ ت اینقدر پول زیادی هست که نمیشه  تهیه و جم و جورش کرد؟ارزش داره بخاطرش آبروی انسانی بره

ولی خوب هر چیزی جای خودشو داره ایشون خودشو به زرنگی بزنه تهمت و افترا هم بزنه بدجور باهاش تا میکنم

شما ظاهرا خیلی دوستداری یه مساله رو کشش بدی بره، ظاهرا این جریان به بن شدن دائم شما از فروم ختم خواهد شد.

@Hamed

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، hadipour@gmail.com گفته است :

داداشم وقتی مدیر انجمن به شما میگه فلان کارو انجام بدین، باید انجام بدین. و السلام.

اصلا دیگه اینکه من چی میگم و اون چی میگه و شما چی میگی هیچ اهمیتی نداره.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

فروشنده باید خجالت بکشه که جنس کارکرده فرستاده بجای نو نه من که میگم نمیخوام

فروشنده اونم قبول نمیکنه میگه هم باید با هزینه خودم پس بفرستم هم جبران ضرر هم بکنم پول بسته بندی وکارتنی که از پست خریداری کرده هم بدهم هزینه ارسال خودشم بدهم

نمیدونم من متوجه قضیه نمیشم یا شماها ایشون زور میگه منم به هیچ وجه حرف زور قبول نمیکنم من نمیخوام کش بدم ولی انگار فروشنده خوشش میاد

پول ندادم مگه قصدم بوده پولشو ندم شماها چرا اینطوری قضاوت میکنین

ویرایش شده توسط hadipour@gmail.com
لینک به دیدگاه

@Hamed اقا حامد لطفا این اقا رو به صورت دائم از انجمن بن کنید ، این تاپیک همچنان ادامه خواهد داشت به دلیل منطق کودکانه دیگران. 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

@Hamed اقا حامد لطفا این اقا رو به صورت دائم از انجمن بن کنید ، این تاپیک همچنان ادامه خواهد داشت به دلیل منطق کودکانه دیگران. 

بهتره شما به کار خودتون برسین و نظرتونو واسه خودتون نگه دارین آقا حامد خودشون بهتر میدونن چکار کنن

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، hadipour@gmail.com گفته است :

بهتره شما به کار خودتون برسین و نظرتونو واسه خودتون نگه دارین آقا حامد خودشون بهتر میدونن چکار کنن

کسی با شما صحبت نکرد بهتره شما هم همینکار رو بکنید! دفعه بعدی گذارش میشی.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hadipour@gmail.com گفته است :

کی با آبروی شما بازی کرده؟ همه دوستان دارن رفتار و منطق شما رو از روی پست های همین تاپیک قضاوت می کنن. یعنی شما ادعا می کنید این کاربر Ra!n هست که داره با اکانت hadipour تو این تاپیک پست میده؟

شما در پست اولت نوشتی جنسش آشغاله در حالیکه فروشنده ادعایی درباره جنس کالا نکرده و لینک مشخصات گذاشته. فقط درباره کارکرد کالا نوشته که از تنها تصویر موجود در تاپیک از کالا، ادعای خلافی نکرده. / در همون پست اولت بهش میگی اونقدر محتاجه در حالیکه خودت داری تاپیک رو به خاطر پول ارسال که همه اینجا دارن میگن به عهده خودت هست، کش میدی. بماند که برای کالا هم تخفیف خوبی گرفتی. / پست دومت نوشتی چاقو زیر گلوت نذاشته بودم، شما بگو کی چاقو زیر گلو شما گذاشته بود؟ / پست سومت نوشتی به بچه 50 تومن بدی، خودت داری به خاطر 8500 تومن اینقدر بازی درمیاری. / داری میگی به من فحاشی کرده و ادعای جبران خسارت کرده؛ از اون طرف هم آقا حامد بهتون گفتن تصویر از کالای نامطابق با ادعای فروشنده بگذار، هنوز مدرک اثبات کننده حرفت نگذاشتی، بعد راه به راه میگی از آدم دروغگو و بدذات بدت میاد. / بهونه ها و پست هایی که می گذاری هیچ کدوم منطقی نیست بعد به اون فروشنده میگی خود درگیری داره. / بعد همه این درشت گویی ها و بدقلقی ها و جریان پول ارسال و واریز هزینه بعد از ارسال و... این فروشنده جواب نامحترمانه ای به شما نداده، باز شما میای میگی باید ادب بشه، ازش نمیگذرم، هی من کوتاه میام؟

الان مشکلت چیه؟ برای چی اینجوری می کنی؟ کی داره با آبروت بازی می کنه؟ خودت داری چاهی که توش افتادی رو عمیق تر می کنی!

ویرایش شده توسط Trickster
  • لایک 6
لینک به دیدگاه

عزیزان، به عنوان آخرین تیرم، همونطور که خریدار درخواست کردن که اگر جنس رو نو خریداری کردم فاکتور خریدم رو آپلود کنم، همینکارم میکنم ?

برای اطمینان بیشتر هم خریدار میتونه با دیجیکالا تماس بگیره و شماره سفارش رو اعلام کرده و مشخصات و زمان خرید رو سوال کنه ?

پ.ن : قیمت اصلی این کالا 650 هزار تومن هستش همونطور که تو سایت رسمی شرکت dxracer ذکر شده، من اینو تو تخفیفات دیجیکالا به قیمت 375 تومن (با هزینه ی باربری) خریداری کردم.

56.thumb.jpg.cfe1056b7dbe130a409d1f90abb3bb3d.jpg57.thumb.jpg.6a54e84d5c7604334048afb5de03f740.jpg

ویرایش شده توسط RA!N
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...