رفتن به مطلب

فروش پشتی گیمینگ Dxracer

RA!N
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 36 دقیقه قبل، hadipour@gmail.com گفته است :

فروشنده باید خجالت بکشه که جنس کارکرده فرستاده بجای نو نه من که میگم نمیخوام

در 56 دقیقه قبل، hadipour@gmail.com گفته است :

جنس نو گرفتم دست دو تحویل گرفتم

در 17 ساعت قبل، hadipour@gmail.com گفته است :

کالا در حد نو نبود که تو تاپیک مطرح کرده بودن از جعبه دراومده

سلام دوست عزیز،همونطور که اقا حامد گفتن بهتر نبود برای این دسته دوم بودنش عکس ارسال میکردید.

این دوستمون هم که عنوان کردن : یدونه پشتی طبی گیمینگ Dxracer که فقط از جعبه خارج شده و کاملاً نو هستش برای فروش موجوده.

شما هم که قبول کردید ازجعبه در اومده  موضوعی  که باقی میمونه دسته دوم بودنش به گفته شما هست .ای کاش در این مورد هم همونطور که گفتم عکس ارسال میکردید تا اگر خدایی نکرده شبهاتی بود برطرف میشد.  فاکتور هم که ارسال شده .

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

• ارسال 83
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

والا منم موندم یه بار خریدار میاد میگه جنسش آشغاله میبینه باهاش برخورد شده میاد میگه دست دوم فرستاده

حداقل دو تا عکس هم نمیذاره ببینیم درست میگه یا نه ....

آخه یکی نیست بگه دوست عزیز وقتی یه جنسی رو نه دیدی نه امتحان کردی برای چی میخری؟ یا باید ریسکشو قبول کنی که شاید آنچنان که فکر میکنی نباشه یا بری و حضوری بخری تا اگه خوشت نیومد همونجا بگی بدردم نمیخوره همچین کیفی

به جای این همه آبرو ریزی و جنگ اعصاب از همون اول شما قبول میکردی جنسش رو پس بفرستین مگه چقدر میشده هزینش؟ 30-40تومن؟ برای این مبلغ حاضری به هفت جد و ابادت توهین کنن؟ یا آبرو خودتو فروشنده بره توی اینترنت و انجمن لیون؟

الانم دیر نشده سریعا شبهات رو رفع کنید ببینیم حق با چه کسی هست بعدشم جنس رو برگشت بزنید و یادتون نره چیزی رو که نمیشناسید نخرید تموم شد رفت.

لینک به دیدگاه

آقا حامد عزیز رو به پیام خصوصی دعوت کردم خودشون هر رای و نظری دادن همون کارو بکنیم

لینک به دیدگاه

تعجب میکنم چرا موضوع به این سادگی اینقدر کش پیدا میکنه?

لینک به دیدگاه

کوه به کوه میرسد ولی ادم به ادم نمیرسد ?

همینجوری گفتم یه چی بگم ادامه بدید?

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب

وظیفه خودم دونستم از همه کاربران عزیز که بیخود و بی جهت وقت شون گرفته شد و خواه ناخواه شاید حرف هایی زده  شد که باعث ناراحتی شون شده عذرخواهی کرده و حلالیت بطلبم و از استاد ارجمند آقا حامد عزیز تشکر و قدردانی کرده و به نشانه احترام دست شان را میبوسم

لازم است دوستان عزیز متوجه بشن زود قضاوت کردن کار خوبی نیست و قضاوت کردن کاریست بسیار سخت .به نظر من  اعتبار و  آبروی با پول و مادیات خریدنی نیست ولی خوب گاهی تهمتها و دروغها آدمو ناراحت کرده و کارها رو بجایی میکشه که ... و در نهایت طرف بفهمه که طرف مقابلش درک و شعور داره  از پشت کوه نیومده

کالا فردا یا نهایتا پس فردا برا فروشنده عودت داده خواهد شد

سرتونو درد نیارم شب همه  کاربران عزیز خوش

Untitled.png

ویرایش شده توسط hadipour@gmail.com
لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، hadipour@gmail.com گفته است :

سلام و عرض ادب

وظیفه خودم دونستم از همه کاربران عزیز که بیخود و بی جهت وقت شون گرفته شد و خواه ناخواه شاید حرف هایی زده  شد که باعث ناراحتی شون شده عذرخواهی کرده و حلالیت بطلبم و از استاد ارجمند آقا حامد عزیز تشکر و قدردانی کرده و به نشانه احترام دست شان را میبوسم

لازم است دوستان عزیز متوجه بشن زود قضاوت کردن کار خوبی نیست و قضاوت کردن کاریست بسیار سخت .به نظر من  اعتبار و  آبروی با پول و مادیات خریدنی نیست ولی خوب گاهی تهمتها و دروغها آدمو ناراحت کرده و کارها رو بجایی میکشه که ... و در نهایت طرف بفهمه که طرف مقابلش درک و شعور داره  از پشت کوه نیومده

کالا فردا یا نهایتا پس فردا برا فروشنده عودت داده خواهد شد

سرتونو درد نیارم شب همه  کاربران عزیز خوش

با گفته های حامد، باز هم چیزی از تقصیرات شما کم نمیشه به هیچ وجه، من اگر جای شما بودم نمیذاشتم کار به زدن تاپیک برسه، نهایتا کالا رو با هزینه خودم عودت می دادم و سلام.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...