رفتن به مطلب

یلدا مبارک

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 4 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

این یکی دو ساله دیگه کسی خونه ما نمیاد خدا رو شکر

قبلا تابستونه سانس بندی بود،11روز دایی،8روز خاله،10روز عمه،20روز بقیه موارد پاره شدم دیگه...تمام روز های تعطیلی به روز های عذاب تبدیل شد، حالا خونه هاشونم یه شهر دیگه است خدا رو شکر همه دختراشون شوهر کردن خونه ما خلوت شد بازم جای شکرش باقیست270c.pngthank u god

شما فکر کنم بیاید خونه ما راحت ترید،ما کلا غیر عید نوروز که کسی نمیاد،خوده نوروزم کلا دو تا سه تا میاد اونام نیم ساعت بیشتر نمیمونن،خونه اروم نه جرو بحثی چیزی همش شوخیو خنده،البته دلیلش اینه که دوتا برادریمو یه مادر و پدر،تاپای خواهر بیاد وسط جرو بحثا هم باش میاد (خدارو شکر رفته دکترا شهر دیگه خخخ)

ویرایش شده توسط Silvermanhhh
لینک به دیدگاه

دی جی کالا کد تخفیف پنجاه هزار تومنی اولین خرید برای سبد بالای صد هزار تومن زده

چیزی هم اگه نمیخواید برید خرید روزانه سوپر مارکتی انجام بدید

یه مو از خرس بکنی هم غنیمته!حیفه پنجاه تومن رو از دست بدید

اونایی هم که قبلا ثبت نام کردن و خرید داشتن برن با یه شماره تلفن  و کارت ملی دیگه سفارش بدن(به ادرس گیر نمیده و چندتا سفارش رو می تونید به یه ادرس ارسال کنید)

من خودم سه تا سفارش زدم الان😂

http://www.mopon.ir/کد-تخفیف-دیجی-کالا/فروشگاه-اینترنتی/کوپن

کد رو اینجا میزنه و هر یک ساعتم اپدیت میشه

فقطم امروز وقت دارید چون مخصوص یلداس

البته تو صفحه باید یکم برید پایین

پنجاه هزار تومن رو با (تا پنجاه درصد) تخفیف اشتباه نگیرید

ویرایش شده توسط Goorani___k65
لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

شما فکر کنم بیاید خونه ما راحت ترید،ما کلا غیر عید نوروز که کسی نمیاد،خوده نوروزم کلا دو تا سه تا میاد اونام نیم ساعت بیشتر نمیمونن،خونه اروم نه جرو بحثی چیزی همش شوخیو خنده،البته دلیلش اینه که دوتا برادریمو یه مادر و پدر،تاپای خواهر بیاد وسط جرو بحثا هم باش میاد (خدارو شکر رفته دکترا شهر دیگه خخخ)

😁✌️

لینک به دیدگاه

یلدا مبارک همه عزیزان باشه امیدوارم لحظات خوشی رو در کنار دوستان و اشنایان سپری کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...