رفتن به مطلب

با 5000 تومان میشه چیکار کرد؟!

DPSYS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر همه دوستان عزیز لیونی

تاپیکی که زده شده در واقع پیش درآمدیست بر تاپیکی که بعد از این تاپیک زده خواهد شد و نتیجه این تاپیک در آن مشخص خواهد شد.

شاید مقداری نامفهوم و سوال برانگیز باشه ولی من از شما دوستان میخوام که نظرات محترم خودتون رو اینجا بیان کنید عزیزان.

من شاید فردا نتونم به انجمن سر بزنم پس اگه نیومدم دوستان عزیز زحمت بالا آوردن تاپیک رو بکشن و این تاپیک رو لااقل تا یه حد متعادل برسونید چون نتیجه این تاپیک که در تاپیک بعدی عنوان خواهد شد  بسیارجالب انگیز و در واقع یک سورپرایز برای بر و بچه های عزیز لیون خواهد بود که که اون موقع همه چیز رو خواهید فهمید؟؟؟!!!

حتما دوستان عزیز این تاپیک رو ادامه بدید و دنبال کنید که احتمالا از نتیجه این تاپیک متحیر خواهید شد؟؟؟!!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان عزیز بنده به احتمال بسیار زیاد تا چند وقت دیگه حضورم در انجمن های سخت افزاری مثل لیون و همسایه های مجاور کم رنگ شده  و خواهم رفت و قبل اینکه برم میخوام چندتا سورپرایز البته اگه دوستان قبول کنند براشون داشته باشم  هرچند ممکنه دوستان گرامی بفرمایند؛ بود و نبودت فرقی نداشت خوش اومدی برو ، ولی سعی من همیشه این بوده بتونم برای اطرافیانم چه در واقعیت و چه در مجازی مفید باشم و اگر سودی نرسوندم ضررم هم به کسی نرسه هرچند که همیشه سعی داشتم سودی برسونم و فایده ای داشته باشم .

تاپیک هایی که میزنم رو دنبال کنید شاید براتون مفید واقع شدند...

...........................................................................................

:x با تشکر از همه دوستان :x

ویرایش شده توسط DPSYS
  • لایک 4
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

hah؟

درود دوست عزیز

با 5000 تومان وجه رایج مملکت الان میشه چیکار کرد؟!

لینک به دیدگاه

درود

والا ظاهراً وجه رایج مملکت که دلار هست (امیدوارم با این جمله من تاپیک به بیراهه نره ;))؛ ولی مفیدترین کاری که به ذهنم میرسه بتونم با 5000 تومان انجام بدم، اینه که بدمش به یک گدایی! (شاید ببینه وضع من از اون بدتره، یه 5 هزار تومان هم بگذاره روش بده به خودم، یه کم دستم بازتر بشه :D)

ویرایش شده توسط Trickster
  • لایک 8
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، alirezapishraft گفته است :

یه کارت شارژ خرید 1f636.png

در 3 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

سیگار 1f644.png

در 2 دقیقه قبل، Trickster گفته است :

درود

والا ظاهراً وجه رایج مملکت که دلار هست (امیدوارم با این جمله من تاپیک به بیراهه نره ;))؛ ولی مفیدترین کاری که به ذهنم میرسه بتونم با 5000 تومان انجام بدم، اینه که بدمش به یک گدایی!

ممنونم دوستان ادامه بدید و همونطور که فرمودید حتی الامکان موضوع تاپیک به بیراهه نره!

با تشکر.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

میشه 3 تومان گذاشت روش و یه پاکت Winston Ultra خرید.

میشه باهاش یه شیرکاکائو شیشه ای میهن و 2 تا دونات خرید که البته 1500 تومان اضافه میمونه.

میشه 2 تومان گذاشت روش و یه ساندویچ همبرتخم مرغ خورد.

گزینه دوم برای سلامتی مفیده و 1500 تومان هم باقی میمونه ، پس من گزینه دوم رو انجام میدم.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ساندویج فلافل ، سوسیس و مشابه همرده و هم قیمت

• لایک 1
لینک به دیدگاه

درود

میشه تقدیم به موسسات خیریه مثل محک، همت و مراکز حمایت از بیماران سرطانی و خاص کرد... ( که البته با پرداخت آنلاین و با همین موبایل یا PC هم میشه انجام داد)

میشه تو طرح‌های کمک به خانواده‌های زندانیان دیه (زندانیانی که بی‌گناه زندان افتادن) شرکت کرد

میشه اول صبح پول چند نون رو توی نونوایی حساب کنی تا اگر یکی اومد و دستش تنگ بود، دست خالی نره

میشه یه چیزی از بچه‌های کار خرید یا اینکه چندتا آدامس یا شکلات و ... براشون خرید

میشه خیلی کارها کرد اگر دیدمون باز بشه

ویرایش شده توسط EHSANRF
  • لایک 6
لینک به دیدگاه

1500 کرایه منطقمون . 1500 تا مترو . 1000 تومن خود مترو میرسم به بازار رضا و ایران و میتونم اونجا کلی حرص بخورم ? . ولی برای برگشت کم میارم ?

• لایک 1
لینک به دیدگاه

درود

میشه چند گوجه دو عدد تخم مرغ و ۳ عدد نان خرید یه وعده غذای خوب

میشه بین ۸ تا ۱۵ عدد پسته بر حسب کیفیت و نوع خرید 

میشه یه بسته مکالمه خرید یا اینترنت خرید

میشه ۵ لیتر بنزین خرید و مسافتی پیمود 

میشه ۳ عدد خود تراش چینی خرید و صورت اصلاح کرد

میشه به یه فقیر هدیه داد 

• لایک 2
لینک به دیدگاه

مرسی از همتون دوستان واقعا نظرات جالبی رو بیان کردید...ادامه بدید ...

همونطور که عرض کردم من چون دسترسیم به نت محدوده ممکنه آفلاین بشم ولی در اسرع وقت دوباره میام و نظرات با ارزش شما عزیزان رو دونه به دونه میخونم...

ممنون از همتون:x

بدون شک نتیجه فرای تصور همه دوستان خواهد بود؟؟؟!!

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

یه رانی ۳۵۰۰ و یه کلوچه ۱۰۰۰ بقیشم ادامس :/

یا یه ساندویچ همبرگر مخصوص ۳۵۰۰ یه نوشابه ۱۰۰۰بقیشم صدقه :/

-----------

داداش اگه میخوای بگی با این پول زمان طاغوت میتونستیم یه استان بخریم همه میدونیم

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

میشه به عنوان دستمال توا...ل....ت ازش استفاده کرد ?

ویرایش شده توسط hd5870
  • لایک 8
لینک به دیدگاه

کمک به بیماران خاص و سرطانی و گدا ها و ندارها و اینارو فاکتور بگیریم

1پودر رختشویی پرسیل خریده رخت چرکاتو بشور

2 همشو بده ساقه طلایی روکش کاکویی بخر و عشق کن

3 یکعدد نوشابه فانتا زرد بگیر و عشق کن

دزمال توالتی که دوست خبرنگار گفت هم خوبه?

ویرایش شده توسط فرهاد کوهکن
لینک به دیدگاه

میشه یه بسته شبانه یک تا یازده صبح همراه اول گرفت و یه چنتا فیلم و بازی دانلود کرد

لینک به دیدگاه

بنظرم ساقه طلایی(ساده یا کاکائویی) گزینه خوبیه اونم با چایی .تو این هوای سرد هم خیلی میچسبه.

لینک به دیدگاه

سلام.

باهاش 10 تا شکلات 500 تومنی میخرم و میدم ب کودکانی ک سر چهار راه ها در حال نون دراوردن هستن.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

دقیقا میشه یه شیشه دوغ ۱/۵ لیتری یادش بخیر دوسال پیش میشد یه ۴ لیتریشو خرید 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...