رفتن به مطلب

با 5000 تومان میشه چیکار کرد؟!

DPSYS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یه شاخه گل برای  افرادی که وقتی نیستن تازه متوجه  میشیم چقدر تنهاییم...یا  دادن گل یا یک هدیه ارزان به یک بیمار  دکتر جواب کرده مسن که بچه هاش  سر ارث به جون هم افتادن.....!!!!

لینک به دیدگاه

یک عدد بستنی شکلاتی و نون داغ... اوف

باقیش رو میدم به یک نیازمند

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

یه ساندویچ استیک با یه آب معدنی :| 

حاجی مطمئنی اون چیزی که با 5000 تومن میدن استیکه؟

ساندویچ تخم مرغه گمونم. :D

پاسخ من: با 5 تومن میشه به کسی کمک کرد.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

حاجی مطمئنی اون چیزی که با 5000 تومن میدن استیکه؟

ساندویچ تخم مرغه گمونم. :D

پاسخ من: با 5 تومن میشه به کسی کمک کرد.

آرمین دادا خدایی ساندویچی های اطرافمون قیمتای همشون همینه ! حالا میگن ک  استیک میذارن (مارک جَم) حالا نمیدونم گوشتش چیه شاید مال یه حیوان دراز گوش باشه :D 

فلافل 3 تومن -استیک 4500 :D 

لینک به دیدگاه

یادمه کوچیک که بودم وقتی این صحنه و میدیم همیشه حسرت میخوردم ... اینکه چقد راحت بچه های هم قد خودم مامان بابا هاشون واسشون بستنی و ... میخرن ?

واقعا یکی از بدترین چیزایی بود که تو اون دوران به ذهن ام مونده ...

حال بزرگ شدم ولی به لطف .... همچنان دست و بالم خالیه ولی نشده تا الان وقتی میرم مغازه بستنی میخرم 1 دونه باشه

تو مسیر برگشت هر بچه ای و که ببینم بستنی اضافه ای که دارم و میدم بهش و کافیه تو اون حس و حال خوشش غرق شی ...

این خوش حالی بقدری واسم لذت بخشه که میتونم به جرعت بگم احساس خوشبختی به ادم دست میده ...

من با صدقه دادن و هر کار نیک و خیری موافق ام ولی بالاتر از همه اونا اینکار رو بیشتر از هر چیزی میپسندم شاید با هزینه هزارتومان ... ولی به ارزش قشنگی یه دنیا واسه اون طفلی که با حسرت نگام کنه ?

از زندگی یاد گرفتم ادم های بزرگ میتونن فقر / بدبختی / گرسنگی / و هزاران درد و تحمل کنن ولی یه طفل کودک شاید همون یباربقدر یه عمر تموم شه ...

این تاپیک واقعا خیلی حرفا توشه که این یه مثالش بود ... از اون 5000 هزار 3000 هزار دیگه واسم باقیه !

اون 3000 هزار هم اینقد خاطرات خوب و خوشی واسش دارم که .... یکی از اون خاطران دوران خدمتم بود

وقتی که اینقد دلم از نگهبانی های 24 ساعته و هر روز پست سر هم پر میشد دست هم دوره ام (بلوچ بودن) میگرفتم و از دوکوهک شیراز خط سوار میشودیم میرفتیم خلیج فارسش تو هایپر یه کاپوچینو مجانی میدادن بهمون چقد میچسبید ... (به اعنوان اینکه سرباز بودیم مجانی نبود بلکه واسه تلبغ مجانی میدادن) گاه وقتی هم میرفتیم قلات شیراز ...

15 ماه بی قید و شرط 24 ساعته ! تو بدترین جای شیراز سر تپه دوکوهک نگهبانی دادم ولی تنها چیزی که بیاد دارم از اون روزا نیس بلکه همین روزایی خوششه ...

دیدگاه من از این تاپیک دوست عزیز به این ختم میشه / با 5000 هزار تومن چقد میشه روحیه گرفت ؟ و چقد میشه روحیه داد ؟

افسوس میخورم از اینکه خیلی چیزارو به مسخره میگیریم !!!

ویرایش شده توسط invoker
  • لایک 5
لینک به دیدگاه

فکر کنم وقتی فقط پنج تومن داشته باشم مجبورم جیره بندیش کنم و هر روز یه بربری معمولی بخرم تا بتونم 10 روز بیشتر زنده بمونم

لینک به دیدگاه

با 5000 هزار تومان اسرار امیز میشه میلیونر شد!

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 42 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

یه ساندویچ استیک با یه آب معدنی :| 

علی جان بگو کجاست منم بیام بخرم : دی

اونجا همبرتخم مرغ رو چند حساب میکنن؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Sir MehDi گفته است :

علی جان بگو کجاست منم بیام بخرم : دی

اونجا همبرتخم مرغ رو چند حساب میکنن؟

بیا دادا محدوده طلاب یا گلشهر :D 

والا همبرقیمتشو نمیدونم ولی فک نکنم 4000 یا 4500 بیشتر باشه

لینک به دیدگاه

خدایی ببین تو فروم کامپیوتر چه تاپیکی اومده بالا و صدر نشین شده?

لینک به دیدگاه

با  5 هزار تومان خیلی خیلی خیلی کارها میشه کرد شاید برای خیلی ها هیچی نباشه ولی برای خیلی هام؛ خیلیه

5هزار تومان میتونه خیلی از بچه هارو خوشحال کنه مثل زمانی که عیدی میگیرن یا با کلی خواهش و التماس از باباشون میگیرن برن باهاش یه چیزی بخرن بخورن

خیلی ها با همین 5هزار تومان و کمتر به خودشون قول دادن به جایی برسن و دست بقیه رو بگیرن که خیلی ها بهش رسیدن 

من همین الان این 5 هزاریو روش یه سری چیزی نوشتم و گذاشتم لای قرآن تا یک زمانی وقتی امید و خوشی و ثروت و ... به کشور و مردم برگشت اگر اون روز زنده بودم بهش نگاه کنم و بگم بلاخره مشکلات و سختی ها تموم شد(چون مطمئن هستم اتفاق میافته چون تو تمام تاریخ بعد از یک بازه ی زمانی سخت دوران خوب و خوش هم رسیده)

• لایک 4
لینک به دیدگاه

میشه رو 5 هزار تومان سرمایه گذاری کرد شاید کم باش اما اگر فکر و اندیشه درست باش میشه بیشترش کرد. 

لینک به دیدگاه

اینجا میشه یه پاکت سیب زمینی سرخ کرده خرید!

ویرایش شده توسط AJOR
لینک به دیدگاه

دو عدد ژیلت مردانه سه تیغ تهیه میکنم تا پشمانی که نریخته را بریزم از این شدت گرانی

لینک به دیدگاه

میتونین برین از غرفه ما یک بسته پاپ کورن تهیه کنین در ۳ طعم مختلف ?

اینم آدرس و عکسش :

https://goo.gl/maps/opTshC4Mtk22

IMG_20181220_211314_540.thumb.jpg.cc21f1cf0e21df4a130a22fc99fec3c9.jpg

لینک به دیدگاه

با 5 هزار تومن در گذشته نچندان دور میتونستیم یه مسافرت به کشورهای خارجی بریم و حسابی زندگی کنیم ولی الان میتونیم نصفه یه دلاری رو باهاش بخریم و بزاریم برای بعد از 22 بهمن امسال که دلار به 30 تومن و فرای 30 تومن خواهد رسید .

• لایک 1
لینک به دیدگاه

دوستان از یه نگاه دیگه هم میشه بهش نگاه کرد . مثلا عرض میکنم خدمتتون 

1- میشه به بهانه ایده یه کار خوب نفری 5000 تومن از کلی آدم گرفت 

2- میشه برای طرفداری از یه تیم مثلا همین استقلال و پرسپولیس نفری 5000 تومن از خیلی خیلی آدم گرفت مثلا به عنوان هوادار 

3- میشه مثلا اسمی این دو تیم رو به هوادارها سپرد و خیلی بیشتر درآمد کسب کرد دیگه خودتون میتونید حساب کنید 

4- میشه مثلا برای یه اپلیکیشن که حالا اسمشو نمیبرم که نفری 34000 تومان از مردم کلاه بردای کردن الان 5000 درخواست کرد که بیشتر مردم ترقیب بشن برای این کار و بیشتر بشه کلاه برداری کرد

5- میشه به اسم کمک به مردمی که مشکلات زیادی دارن نفری 5000 صدقه مانند جمع کردو زد به چاک 

6- میشه مثلا برای خرید سیستم های ضعیف برای کودکانی که آرزوی داشتن سیستم دارن با احساسات بقیه بازی کرد و نفری 5000 تومان گرفت 

7- میشه برای یاد دادن یه برنامه از هر نفر 5000 تومن گرفت و آموزش رو بهش داد که البته این گزینه کلاه برداری نیست و اصلا هم موردی نداره 

8- ....

9-....

و چیزای دیگه که گفتنشون دیگه خیلی جالب نیست . 

به غیر از گزینه 7 میشه بگی بقیه یه جور کلاه برداری حساب میشه ولی هستن کسایی که این کارهارو بکنن 

البته منظورم این تاپیک نیست و مطمئن هستم که دوست گلمون این کاره نیستن . 

لینک به دیدگاه

یه کروسان، تکدانه و بستی شیری؛))

چیزی جز خوردن یادم نمیاد?

لینک به دیدگاه

4تا تخم مرغ یدونه نون بربری کره 50 گرمی  صبحونه 1 روز 1 نفر!

میشه لولش کرد انداخت تو چاهی که دانایان مسگویند آرزوها را براورده میکند(اره جون عمش)

میشه به اسم کمک به مریض ها فقرا و آسیب دیده ها از ملت بگیری باهاش بری عشق و حال(ملت احمق زیاده)

میشه یدونه اسپری رنگ بگیری به هر کی و کسی  که مشکل داری باهاش فحش بدی

میشه....

هر وقت این عبارت با 1000 تومان چکار میشه کرد میوفتم یاد گوسفندانی میوفتم که به گرگ در لباس میش اعتماد کردند و دریده شدن

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...