رفتن به مطلب

با 5000 تومان میشه چیکار کرد؟!

DPSYS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

باش ویلای دن بیلزرین با تمام چیزایی که الان توشه (وسایل خونه،خودرو های لوکس،بانوان و...)رو میخرم ،تا اخر عمر برا خودم عشق و حال!!!

وقتی تاپیک اسپمه منم اسپم میدم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Bahman گفته است :

حالا این که 100 سال دیگه با 400 میلیارد تومن چی بشه خرید بماند

اگه آقاها تا اون موقع هم زنده باشن که هستن  1 دلاریه  400 میلیارد تومنی میشه خرید .

لینک به دیدگاه

در در 1397/09/29, 21:24:24، indianboy گفته است :

اینجا با 5000 تومن میشه 4 تا ساندویج فلافل خورد!

اونجا احتمالا دهه 70 نیست؟ ?

---

با 5 تومن میشه یه نون سنگک خرید و یه خامه

لینک به دیدگاه

میشه یه فحشی به باعث و بانیش نثار نومود با این کار نسنجیده اش که این پول رو به این وضع رسوند!

• لایک 3
لینک به دیدگاه

میشه تو این وضعیت ... 5 تا تخم مرغ بخریم بزاریم زیرمون تبدیل به مرغ بشه سود کنیم?

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Bahman گفته است :

فکر کن اگه تورم نبود یا مثلا جا اسکناس طلا میدادیم و همین قدر بهش بهره میخورد

اونوقت نوه نتیجه هامون همه تو ناز و نعمت بودن

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Bahman گفته است :

اگر بانکی باشه که سالی 20 درصد سود بده میشه گذاشتش بانک و بهش دست نزد تا سود هر سالش هم بیاد روش ، حدود 100 سال دیگه  400 میلیارد تومن خواهد شد ?

اگه باور نمیکنین حساب کنین

ومسئله دیگه اگر پولتو نخورن و اون بانک تا اون موقع اصلا وجود خارجی داشته باشه?

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ATER گفته است :

اونجا احتمالا دهه 70 نیست؟ 1f600.png

---

با 5 تومن میشه یه نون سنگک خرید و یه خامه

والا این سمتای پایین شهر قم وضعیت فعلا همینطور هست و اتفاقا من چند روز قبل با یکی از ساندویجی ها صحبت میکردم و علتش رو میپرسیدم میگفت که زور مردم دیگه بیشتر از این نمیرسه این مناطق و خیلی ها توی مناطق پایین با همین ساندویجای ارزون یجوری دارن سر میکنن...

بله قیمت اجناس کارخونه ای چون کشوری هست بالا رفته ولی یه سری چیزارو خود مغازه دارای باانصاف تر و غیردلال کنترل کردن... در نهایت هم همین هست و اگر مردم بتونن همدیگرو نگه دارن باقی میمونن وگرنه همین مردم همدیگرو تیکه پاره میکنن...

پ ن: یه نفر از تهران ظاهرا اومده بود اینجا و رفته بود ساندویجی و قیمت رو دیده بود 50 60 تا سفارش داد برد نمیدونم برای ذخیره میخواست یا میخواست ببره تهران بالاشهر بفروشه ... 

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، indianboy گفته است :

والا این سمتای پایین شهر قم وضعیت فعلا همینطور هست و اتفاقا من چند روز قبل با یکی از ساندویجی ها صحبت میکردم و علتش رو میپرسیدم میگفت که زور مردم دیگه بیشتر از این نمیرسه این مناطق و خیلی ها توی مناطق پایین با همین ساندویجای ارزون یجوری دارن سر میکنن...

بله قیمت اجناس کارخونه ای چون کشوری هست بالا رفته ولی یه سری چیزارو خود مغازه دارای باانصاف تر و غیردلال کنترل کردن... در نهایت هم همین هست و اگر مردم بتونن همدیگرو نگه دارن باقی میمونن وگرنه همین مردم همدیگرو تیکه پاره میکنن...

پ ن: یه نفر از تهران ظاهرا اومده بود اینجا و رفته بود ساندویجی و قیمت رو دیده بود 50 60 تا سفارش داد برد نمیدونم برای ذخیره میخواست یا میخواست ببره تهران بالاشهر بفروشه ... 

باید برا فروشنده بصرفه.

نون باگت 1000 تومنه.

خیارشور و گوجه و خود فلافلش به کنار.

بزاره رو لواش 400 تومن.

لینک به دیدگاه

قیمت نون باگت هم اینجا ارزونتره در ضمن ازون نون باگتای بزرگ نیست اینجا سایز کوچیک میزنن!

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، indianboy گفته است :

قیمت نون باگت هم اینجا ارزونتره در ضمن ازون نون باگتای بزرگ نیست اینجا سایز کوچیک میزنن!

ببخشید چندتا فلافل توی نون میزارن؟ 

لینک به دیدگاه

با سلام و درود فراوان خدمت تمای دوستان عزیز لیونی که لطف کردن و با نظرات محترمشون این تاپیک رو پربار کردن و تا الان که من نبودم ادامه دادند و .به اندازه کافی حق مطلب رو ادا کردند.

دوستان میشه  گفت انتظار سر اومد...

تعدادی از پست ها رو که به موضوع ارتباط داشت اینجا نقل قول کردم  به علاوه پست آقا آرمین عزیز رو ، هر چند دوست داشتم تمام پست ها رو بذارم که خب خیلی زیاد می شد!

در در 1397/09/30, 02:11:23، Divine گفته است :

یه پروژه باحال برای زیبا سازی ومادینگ کامپیوتر ! نخندین فقط لطفا

درود بر شما دوست عزیز که اولین نفری بودید که تونست موضوع رو حدس بزنه هر چند که ممکن بود بقیه دوستان به نظرتون بخندند و باورش نکنند.

در 23 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

بنظرم شمت میخواین با یه محصول دست ساز دیگه مارو شگفت زده کنید که هزینه ساختش 5 تومن هست!یا یک محصولی مدنظرتونه که 5 تومن هست!

شایدم میخواین قرعه کشی کنین جایزه بدین?

ممنون از شما که نفر دومی بودید که موضوع رو حدس زدید...

در 22 ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

من فکر کنم همونطور که دوستمون اشاره کردن یه محصول بسیار عالی وکاربردی دیگه رو میخاید معرفی کنید وآموزش ساختشو بزارید که با 5تومن میشه درستش کرد.واحتمالا اون یه موس پد RGB هست;).(البته اینو همینطوری گفتم هرجور حساب کنی 5تومن بیشتر میشه نوار5050متری 10تومن فکر کنم باشه بقیش بماندO.o)

تشکر از شما که در ادامه نظرات دوستان شما هم این باور رو داشتید که میشه با 5000 تومان که کار خاص کرد هر چند که ممکنه در تصورتان نگنجد!

در 20 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

دوست عزیز، هر چه این تاپیک ادامه پیدا کنه، حجم انتظارات از پاسخ شما بالاتر میره و اگر پاسخ شما به اندازه انتظاراتی که بوجود آوردید نباشه، هم تاپیک رو می بندم و هم درخواست اخراج شما رو از مدیر انجمن خواهم داشت. این تاپیک رسما یک اسپمه، مگر اینکه زودتر تکلیفش رو مشخص کنید. نکنید به زودی بسته میشه.

درود بر شما آقای آرمین عزیز...

اینکه بنده دیر جواب دادم رو همون اول تاپیک خدمت دوستان عرض کردم که دسترسیم به نت محدوده و ممکنه دیرتر بیام و از دیروز تا الآن هم نیومدم وبه هر حال همگی شما دوستان به بزرگواری خودتون تاخیر بنده رو ببخشید ولی فکر هم نمیکنم اونقدر جرمم سخت و زیاد باشه که به خاطرش بخوام اخراج بشم ( هر چند که خودم همون پست  اول خدمت همتون عرض کردم که دارم میرم ...)خواهشا یکم منصف باشید ، شاید این همه صبر و تحمل ارزشش رو داشت واقعا؟!!

در 15 ساعت قبل، Good gamer گفته است :

بابا ایشون رو چیکار دارین! شاید یه فکر خوب دارن! 

مرسی که صبر دارید و درک میکنید.

در 14 ساعت قبل، alirezatha گفته است :

موس پد RGB خرید(ساخت) ?

فعلا اون نیست؟! از اون خیلی بهتره؟؟؟!!!!

در 14 ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

دوستان بهتره مقداری صبر کنید درسته که استارتر یکم زیادی طولش دادن اما حتما ایده نابی دارن وبنظرم میتونه همون ساخت چیزی بدردبخور باشه (محتمل ترین گزینه موس پد rgb هست)

به آخرین پیام ایشون در تاپیک جالب قدیمیشون توجه کنید?

باز هم ممنون از شما که تحقیق می کنید و به این قضیه ایمان دارید.

در 14 ساعت قبل، Good gamer گفته است :

آقا آرمین عزیز متاسفانه عجله دارند، البته ایشون موظف هستن که نظم تالار رو حفظ کنند. ولی یه مقدار صبر کنند بهتره. 

ممنون از حمایت شما دوست عزیز.

چون نمیخوام زیادی این پست طولانی بشه ادامه در پست بعد...

• لایک 3
لینک به دیدگاه

سلام

این تاپیک هیچی نداشته باشه ، نکات آموزنده ای داخلش بعضی دوستان مطرح کردند که خیلی چیزها رو به خوده من یادآوری کرد

احتمالا دوستمون با توجه به سابقشون میخوان یک چیز جدید مثل همین موردی که دوستمون فرمودند "موس پد rgb" آموزش بدهند ، یکی از دوستان هم لینک تاپیکی که فرستادند در پست آخر ایشون مشخص بود

این حالت که مدت زیادی بگذرهاز زمان تاپیک  رو من هم قبل دارم که اذیت کننده هست اما اینکه بگیم اسپمه و کاربری که آموزش رایگان میده رو  اگه جواب خوبی در این تاپیک نداد باید اخراج شه بی ادبی به ایشون هست (پیش داوری نکنیم....اگه تاپیک به جای خوبی نرسید بعد.........)

ویرایش: با پست بالا به همزمانی خوردن و بنده پست بالا رو ندیدم ، از دوستمون پیشاپیش برای آموزشی که خواهند گذاشت ممنونم

ویرایش شده توسط abc.abc
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز تمام نظرات رو از اول تا به اینجا خوندم و واقعا نظرات جالب بودند و حیف که نمیشه همه رو نقل قول کرد عزیزان. دم همتون گرم و ممنونم از اینکه همه شرکت کردید و تاپیک رو به اینجا رسوندید.

همونطور که دوستان اشاره کردند من با 5000 تومان وجه رایج مملکتمون که هممون عقیده داریم که واقعا ارزش خاصی نداره و همونطور که همه گفتن نمیشه کار خاصی باهاش انجام داد و ممکنه یه کار کوچیک و ناچیز رو راه بندازه ، میخوام یه کاری براتون بکنم که هیچ وقت تصورش رو هم نمیکنید؟! این کار بدون شک طبق اشاراتی که دوستان داشتند و خودم هم در طی پست هام بهش اشاره کردم در زمینه مادینگ سیستم هست و به کار همه شما دوستان میاد و شما میتونید با این کاری که من به شما آموزش میدم با 5000 تومان ناقابل  کاری رو انجام بدید که شاید برای انجامش کم کم نیاز به هزینه کردن چندین 100 هزار تومان و مقداری وقت صرف تهیه پول و انجام دادنش دارید ولی با این 5000 تومان و صرف اندکی وقت میتونید یه نتیجه عالی داشته باشید که لذتی رو به شما خواهد داد که هیچ وقت اول این تاپیک فکرش رو هم نمیتونستید بکنید؟؟؟!!

دوستان من نیتم خیر بوده و همیشه خواستم کاری بکنم که دوستانی که همیشه به علت کمبود بودجه نتونستن خیلی چیزا رو داشته باشن بتونن با کمترین هزینه اون ها رو بدست بیارن.

در پست اول خدمتتون عرض کردم که این تاپیک پیش نیاز تاپیک اصلیه و تاپیک اصلی رو که در اون به موضوع پرداخته میشه ( به دلیل دسترسی محدود فعلی به نت ) تا چند ساعت دیگه استارت میزنم و همه شما عزیزان رو دعوت میکنم که نتیجه رو اونجا ببینید و ما رو از نظرات ارزشمندتون بهره مند سازید.

باز هم صمیمانه از همه شما عزیزان که نظر دادید و همراهی کردید کمال تشکر و قدردانی رو دارم و امیدوارم که نتیجه کار بتونه همه شما رو راضی کنه.

با آرزوی موفقیت برای هممون:x

• لایک 5
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...