رفتن به مطلب

چرا قیمت RX 580 نمیاد پایین؟!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان چرا قیمت 580 نمیاد پایین؟ 1060 اومده و بقیه  قطعات هم قیمتشون کم کم افت میکنه ولی این کارت همون ثابت مونده! 590 هم که معلوم نیست کی میاد!

ویرایش شده توسط REZAALIFAR
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، REZAALIFAR گفته است :

دوستان چرا قیمت 580 نمیاد پایین؟ 1060 اومده و بقیه  قطعات هم قیمتشون کم کم افت میکنه ولی این کارت همون ثابت مونده! 590 هم که معلوم نیست کی میاد!

سلام بنظر من تا اومدن ۵۹۰ همین قیمت میمونه ولی نمیدونم چرا ۵۷۰ افت کرد این فقط افت نمیکنه من الان ۵۷۰ خودمو میخام بفروشم هیچکس خریدار نیست در صورتی ک ۲ ماه پیش همه التماس میکردن جالبه

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، REZAALIFAR گفته است :

چرا 1060 نمیگیری. دمای مناسبتر . مصرف کمتر. 6 گیگ رم هم کاملا مناسبه

590 هم اختلاف کمی داره با 580 و با توجه دما و مصرف اصلا به صرفه نیست.

لینک به دیدگاه

قراره تو ژانویه کارت های جدید و ارزون قیمت ای ام دی مثل  RX  3060  و RX 3070  و انویدیا مثل GTX 1160 معرفی بشن. کارتایی مثل RX 3060 با قیمت 120 تا 150 دلار عملکردی  بهتر از 1060 و 580 دارن، ;کارتی مثل 1160 و RX 3070  از 1070 قویتر ولی با نصف قیمت!!!  عجله نکنید چند وقت دیگه حتی به 580 نگاه هم نمی کنید.

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، jetalpha گفته است :

قراره تو ژانویه کارت های جدید و ارزون قیمت ای ام دی مثل  RX  3060  و RX 3070  و انویدیا مثل GTX 1160 معرفی بشن. کارتایی مثل RX 3060 با قیمت 120 تا 150 دلار عملکردی  بهتر از 1060 و 580 دارن، ;کارتی مثل 1160 و RX 3070  از 1070 قویتر ولی با نصف قیمت!!!  عجله نکنید چند وقت دیگه حتی به 580 نگاه هم نمی کنید.

ایران کی میاد؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rahyarpaul گفته است :

چرا 1060 نمیگیری. دمای مناسبتر . مصرف کمتر. 6 گیگ رم هم کاملا مناسبه

590 هم اختلاف کمی داره با 580 و با توجه دما و مصرف اصلا به صرفه نیست.

بخاطر اینکه مانیتورم freesync داره

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، jetalpha گفته است :

اون 1160 نیست دادا. 2060 هستش. خیلی طول میکشه اینا بیان.

در 6 دقیقه قبل، Deadgamer گفته است :

ایران کی میاد؟

2سال بعدم به ایران میاد ?

590 چند ماهه که اومده ولی هنوز خبری تو ایران نیست!

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، jetalpha گفته است :

درود 

https://m.newegg.com/products/N82E16814150794

Rx 580 8 گیگ همین الان ۱۹۰ دلاره

Rx 3060 هم در بهترین حالت در حد ۵۷۰

۳۰۷۰ هم  بین ۱۰۶۰ و ۱۰۷۰

۳۰۸۰ هم در بهترین حالت  که بعیده در حد ۱۰۷۰ti

۳ ماه دیر رسیدی دوست عزیز انودیا نسل ۲۰۰۰ معرفی کرده rtx 2060 با ۲۵۰ دلار‌بین ۱۰۷۰ و۱۰۷۰ti

بعد از عید شاید اردیبهشت وارد بازار بشن 

دلار تا اردیبهشت چقد خدا داند

ویرایش شده توسط ghost of sparta
لینک به دیدگاه

یعنی هنوز منتظر کارتهای جدید هستید که وارد ایران بشن؟ 

حداقل تا 2سال دیگه خبری از واردات کالا به کشور نیست...

مگه اینکه خودتون مستقیم خرید کنید

لینک به دیدگاه

من فامیل دارم تو ترکیه. الان تو سایت های ترکیه که میدیدم نوشته 590 قیمتش 1750 لیره.

الان من بگم اونجا بخره بفرسته به من چقدر میشه قیمتش؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، REZAALIFAR گفته است :

من فامیل دارم تو ترکیه. الان تو سایت های ترکیه که میدیدم نوشته 590 قیمتش 1750 لیره.

الان من بگم اونجا بخره بفرسته به من چقدر میشه قیمتش؟

درود دوست عزیز

اگه‌ فامیل داری ولش کن تا ۳ ماه‌ دیگه rx 3080 بخر

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

درود 

https://m.newegg.com/products/N82E16814150794

Rx 580 8 گیگ همین الان ۱۹۰ دلاره

Rx 3060 هم در بهترین حالت در حد ۵۷۰

۳۰۷۰ هم  بین ۱۰۶۰ و ۱۰۷۰

۳۰۸۰ هم در بهترین حالت  که بعیده در حد ۱۰۷۰ti

۳ ماه دیر رسیدی دوست عزیز انودیا نسل ۲۰۰۰ معرفی کرده rtx 2060 با ۲۵۰ دلار‌بین ۱۰۷۰ و۱۰۷۰ti

بعد از عید شاید اردیبهشت وارد بازار بشن 

دلار تا اردیبهشت چقد خدا داند

نخیر شما مثل اینکه در جریان نیستی، انویدیا قراره در کنار RTX 2060 یه کارت دیگه از سری جی تی ایکس معرفی کنه. GTX 1160 که در اون خبری از ری تریسینگ نیست اما بجاش تکنیک تورینگ شیدر معرفی میشه.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، REZAALIFAR گفته است :

بخاطر اینکه مانیتورم freesync داره

کارتهای انویدیا قابلیت fast sync داره که مشکلتو رفع میکنه

کارتهایی که دوستان گفتنهنوز رسمی معرفی نشدن ،چه برسه تاریخ بخورن . فعلا  اطلاعات و بنچمارکی هم نیومده و فقط لیک اطلاعاته

مثلا اومدده 3060 در حد 1060 با قیمت 129 و 75 وات .

این به گروه خونی amd نمیخوره نه میزان مصرف انرژیش و نه قیمتش.

این با این قیمت بیاد با بولدوزر از رو 590 رد میشه.

اونموقع چرا 590 دادند.

3070 با 120 وات همرده 1070 که از 590 قویتر میشه 200 دلار.

یه خورده باور پذیر نیست. قبلا هم میگفتن amd با سری 4 و 5 انویدیا رو میترکونه و کلی خبردرز کرد تهش هیچی نبود

تا عرضه نشن و بنچمارک رسمی نیاد من ذره ای از اینا رو باور نمیکنم

ویرایش شده توسط rahyarpaul
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، REZAALIFAR گفته است :

خب شما منظورت از پایین اومدن چقدره؟ 500 تومن ؟ 1 تومن؟ 2 تومن اگر منظورتون اون قیمت پارسال تابستونه که 800 تومن بود دیگه باید خوابش رو دید چون اون موقع نه تقاضا به این صورت بود نه قیمت دلار اینجوری بود ، اون موقع با دلار 3700 حساب میکردن الان تو بهترین حالتش دلار 10 تومنه که بازم 3 برابرش کنی میشه همین قیمت الان.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، jetalpha گفته است :

یاد این جمله افتادم...خانه نخرید همه را صاحب خانه میکنیم!   

لینک به دیدگاه

Freesyng تو گرافیک های انویدیا هم کار میکنه اگه قبلش با یه گرافیک amd فعالش کنی من با vega11 فعالش کردم بدون مشکل به خوبی داره کار میکنه

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، rahyarpaul گفته است :

کارتهای انویدیا قابلیت fast sync داره که مشکلتو رفع میکنه

کارتهایی که دوستان گفتنهنوز رسمی معرفی نشدن ،چه برسه تاریخ بخورن . فعلا  اطلاعات و بنچمارکی هم نیومده و فقط لیک اطلاعاته

مثلا اومدده 3060 در حد 1060 با قیمت 129 و 75 وات .

این به گروه خونی amd نمیخوره نه میزان مصرف انرژیش و نه قیمتش.

این با این قیمت بیاد با بولدوزر از رو 590 رد میشه.

اونموقع چرا 590 دادند.

3070 با 120 وات همرده 1070 که از 590 قویتر میشه 200 دلار.

یه خورده باور پذیر نیست.

حرفتون درسته که میگید یخورده باور پذیر نیست، ولی AMD همونطور که بازار پردازنده هارو متحول کرد و یه تکون اساسی به اینتل داد احتمال اینکه بتونه مشابه همین کار رو با انویدیا هم انجام بده بسیار بسیار بالاست.

ویرایش شده توسط jetalpha
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، jetalpha گفته است :

حرفتون درسته که میگید یخورده باور پذیر نیست، ولی AMD همونطور که بازار پردازنده هارو متحول کرد و یه تکون اساسی به اینتل داد احتمال اینکه بتونه مشابه همین کار رو با انویدیا هم انجام بده بسیار بسیار بالاست.

امیدواریم.

هر چی قیمتا افت کنه ما خوشحالتر میشیم.

این قیمت دلار واقعا مشکل زا شده.خدا کنه حداقل بخاطر رقابت این دو شرکت.شاهد گرافیکهای mid end صد و بیست تا دویست دلاری با شیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...