رفتن به مطلب

چگونه با 5000 تومان کیس تان را حرفه ای مادینگ کنید؟؟؟!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، DPSYS گفته است :

درود

اوکی من فکر کردم منظورتون سرعت چرخشه فن هست؟!

برای دور فن  چون  که نوار LED رو به سمت داخل هست و به بیرون نوری نمیده اینکار رو نمیشه انجام داد ولی یه پروژه برای ساخت همون فن های ترمالتیک رینگ که معرفی کردید دارم که احتمالا اونم استارت بزنم.

واقعا که اگه استارت کنین عالی میشه اگه خواستید تاپیک بزنین حتما خبر بدید

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Deadgamer گفته است :

واقعا که اگه استارت کنین عالی میشه اگه خواستید تاپیک بزنین حتما خبر بدید

درود بر همه دوستان

همزمان در حال کار بر روی چند پروژه متفاوت هستم که البته قبلش نیاز هست یک نظر سنجی از دوستان انجام بدم البته اگه موافق باشند؟!

لینک به دیدگاه

درود

دوستان آیا کسی این پروژه راحت رو انجام داده ؟

اگه انجامش دادید خوشحال میشیم نتیجه کارتون رو به اشتراک بگذارید.

لینک به دیدگاه

در در 1397/10/02, 20:42:33، Chabouk گفته است :

با تشکر از استارتر محترم که با این کارشون ایده های خیلی خوبی به بنده رسوندن . 

بنده به شخصه عاشق این ایده شدم ولی یه مشکلی هست , نور آبی رو چجوری بتابونیم؟ 

به نظرتون یه نوار led آبی رنگ  1 متری رو توی کیس بچسبونم کافی هست؟

خواهش میکنم دوست عزیز

بله شما برای تامین نور میتونید از همون نوار ال ای دی آبی رنگ به اندازه مورد نیاز استفاده کنید و فقط جهت تابش نور رو به سمت محلی که رنگ کردید قرار بدید.

در در 1397/10/02, 21:03:01، Divine گفته است :

سلام 

خیلی خیلی عالی شده الان خونه نیستم مسافرتم برم خونه با همون فن هایی که با اموزش شما ساختم تست می کنم لاک هم توخونه هست ! رایگانه برا من !!!!!!xD   

خوشحالم که پسندیدید و هر وقت انجامش دادید تصاویر نتیجه کار رو همین جا به اشتراک بگذارید.

لینک به دیدگاه

در در 1397/10/04, 19:08:16، DPSYS گفته است :

درود

دوستان آیا کسی این پروژه راحت رو انجام داده ؟

اگه انجامش دادید خوشحال میشیم نتیجه کارتون رو به اشتراک بگذارید.

سلام و درود.

عالی بود مثل همیشه✌️

فن رو که در پست قبلی شما ساختم و عکس هم گذاشتم ، ترمینال آموزشی هم که ساختم و عکس را قرار دادم با یکم خلاقیت بیشتر D:)?

در تلاش هستم تا بتونم لاک رو گیر بیارم و این طرح را هم انجام بدم>>> آخه من شهرستان هستم و لاک فسفری گیر نمیاد اینجا -  ای خدااااااااااااااااااااااااااااااا?

به محض اینکه لاک گیرم بیاد نتیجه را همینجا نمایش میدم.?

بی صبرانه منتظر پروژه های بعدی هستم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????

لینک به دیدگاه

در در 1397/10/02, 11:13:36، mitternacht گفته است :

بعضی چیزا اونقدر ساده و بی ارزش به نظر میام که آدم اصلا نمیتونه فکرشم بکنه که چه خلاقیت هایی میشه باهاش انجام داد

واقعا زیبا و عالی شده 

بنده دارم گیمنت میزنم احتمالا ایده ای برای زیبا کردن کیس ها و فضا ندارین؟ ?

فقط حیف که کیس ها قاب بقلشون شیشه ای نیست که داخل کیس دیده بشه ایده ای هم به نظرم نرسید ! 

سلام و درود.

شما هم راحت میتوانید درب کیس را شیشه ای کنید. فقط با کمی خلاقیت و صبر وتلاش.

اگه تمایل داشتید میتونم شیوه کار را به شما توضیح دهم هرچند یک تاپیک هم است که میتونم به شما معرفی کنم برای انجام پروژه و آموزش

خود من هم قبلا این کار را انجام دادم و خلی خوب از آب در آمد.

افزودن پنل شیشه ای به  کیس + نصب سیستم نور پردازی RGB

مدل کیس: گر ین  HIWA

IMG_20180602_054054.thumb.jpg.eaad7368d0fa0af26ba1db98fe9775df.jpg

ویرایش شده توسط _Shadow
لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، _Shadow گفته است :

گه تمایل داشتید میتونم شیوه کار را به شما توضیح دهم هرچند یک تاپیک هم است که میتونم به شما معرفی کنم برای انجام پروژه و آموزش

اگه ممکنه به منم بگید تو پ .خ 

لینک به دیدگاه

سلام

الان این فن هایی که شما استفاده کردید ... فن های معمولی هستن با LED سفید دیگه . درسته ؟

گفتید چطوری همونطوری که توی کلیپ شماره 5  به صورت چند رنگ و چشمک زن در اومده ؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، The Wanted گفته است :

سلام

الان این فن هایی که شما استفاده کردید ... فن های معمولی هستن با LED سفید دیگه . درسته ؟

گفتید چطوری همونطوری که توی کلیپ شماره 5  به صورت چند رنگ و چشمک زن در اومده ؟

درود بر شما

دوست عزیز اگه پست دوم همین تاپیک رو با دقت خونده باشید تو خط اول از پارگراف دوم اشاره ای کردم و در پایین تر هم گفتم که این فن همون فن دست ساز خودم هست که براتون لینک تاپیک آموزشیش رو میزارم :

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/72481-آموزش-ساخت-فن-led-rgb-گرین-به-همراه-تصاویرمراحل-ساخت/

در ادامه همین تاپیکی که لینک گذاشتم آموزش ساخت ترمینال برای فن ها رو هم قرار دادم: پیج 5 پست 3 :

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/72481-آموزش-ساخت-فن-led-rgb-گرین-به-همراه-تصاویرمراحل-ساخت/&page=5&tab=comments#comment-1056047

شما اگه فن هاتون به صورت تک رنگ باشه میتونید فقط همون جلوه رنگ فن رو داشته باشید که اگه آبی باشه خوب عالیه و بهترین نتیجه رو دارید و اگه سفید ، قرمز ،سبز و یا رنگ دیگه ای باشه خب طبیعتا متفاوت خواهد بود و ممکنه نتیجه راضی کننده ای نداشته باشه که البته اگه دوستانی که فن های تک رنگ دارند اندکی صبر کنند یه روش ساده که دارم روش کار میکنم جهت تغییر رنگ فن ها رو بهشون آموزش میدم که بتونن بهترین نتیجه رو داشته باشن.

سوالی دارید در خدمتم  البته ممکنه من الان برم و تا چند ساعت دیگه تو انجمن نیام اگه سوالی داشتید بپرسید پاسختون رو خواهم داد.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، _Shadow گفته است :

سلام و درود.

عالی بود مثل همیشه270c.png

فن رو که در پست قبلی شما ساختم و عکس هم گذاشتم ، ترمینال آموزشی هم که ساختم و عکس را قرار دادم با یکم خلاقیت بیشتر D:)1f60e.png

در تلاش هستم تا بتونم لاک رو گیر بیارم و این طرح را هم انجام بدم>>> آخه من شهرستان هستم و لاک فسفری گیر نمیاد اینجا -  ای خدااااااااااااااااااااااااااااااا1f64f.png

به محض اینکه لاک گیرم بیاد نتیجه را همینجا نمایش میدم.?

بی صبرانه منتظر پروژه های بعدی هستم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1f626.png1f626.png1f627.png??

درود بر شما که مثل دیگر دوستان همراه همیشگی ما هستید دوست عزیز.

معمولا لوازم آرایشی ها دارند و امیدوارم که بتونید تهیه کنید چون خروجی که اینکار بهتون میده لذتش چند برابر بیشتر از پروژه های قبلیه و خوبیش اینه که خیلی خیلی راحت و آسونه و زود به نتیجه کار میرسید.

برای تهیه لاک اگه کمکی از دست من بر اومد در خدمتم.

پروژه که دارم و 2 تا شون رو تقریبا ساختم که میخوام اول نتیجه کار رو بذارم و اگه دوستان تمایل داشتند و علاقه ای نشون دادند اونوقت آموزششون رو بسازم. یه نظر سنجی هم دارم که بزودی برگذار میکنم.

موفق باشید.:x

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 1397/10/01, 19:44:51، DPSYS گفته است :

درود بر همه دوستان عزیز لیونی  که با تاپیک های قبلی همراه ما بودند و باز هم همراه ما خواهند بود.

همونطور که همگی در جریان هستید این تاپیک در واقع ادامه و به نحوی همون نتیجه تاپیک قبلیه که قراره در اینجا با اون 5000 تومانی که بهتون گفته بودم یه کار فوق العاده انجام بدیم و کلی لذت ببریم.( احتمال داره عنوان تاپیک رو اندکی تغییر بدم؟!)

مطالب و تصاویر لازم تقریبا آماده شدن و فقط مقداری ادیت مونده که روی تصاویر و نوشته ها انجام بشه در همین جا قرار داده میشن و الان خواستم تاپیک رو استارت بزنم که دوستان فکر نکنن یه حرفی زدم و رفتم نه ! تا چند ساعت دیگه محتوای مربوطه رو اینجا براتون قرار میدم و امیدوارم که لذت ببرید.

( با عرض پوزش خدمت دوستان عزیز ، این تاخیرات به خاطر اینه که بنده دسترسیم به نت مقداری محدوده و همچنین مشغول کار هستم و در لابه لای فعالیت کاریم دارم این تاپیک ها رو پیش می برم پس اگه دیر و زودی میشه به بزگواری خودتون ببخشید .)

منتظر حضور گرم شما عزیزان خواهم بود.:x

سلام ماندگاریش چطوره؟بعد از مدتی باید دوباره لاک بزنیم یا یه بار زدن به پره ها کافیه؟

لینک به دیدگاه

سلام 

داداش من یه لاک شب رنگ گرفتم و استفاده کردم موقعی که روشن میکنم اصلا دیده نمیشه . فنم هم قرمز هست رنگ آبی شبرنگ گرفتم و این جواب نداد . از چه لاکی باید استفاده بشه که جواب بده چون ما تو کار لاک نیستیم و سردرنمیاریم متاسفانه ?

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، hamedhhpp گفته است :

سلام ماندگاریش چطوره؟بعد از مدتی باید دوباره لاک بزنیم یا یه بار زدن به پره ها کافیه؟

درود بر شما دوست عزیز

ماندگاریش بالاست چون با چیزی تماس نداره که بخواد پاک بشه و از لحاظ درخشش هم فکر نمی کنم به این راحتی ها جلوه خودش رو از دست بده چون ماده لاک یکدست ترکیب میشه و بعد از استفاده به صورت یک لایه پلاستیکی مانند در میاد ! در کل من که استفاده میکنم مشکلی نداره و نگران ماندگاریش نباشید نهایتش اینه که بعد از مدت ها لازم بشه دوباره لاک بزنید ولی تاثیرش خیلی عالیه و به راحتی از بین نمیره و سعی کنید لاک مرغوب بگیرید تا بهترین نتیجه رو بهتون بده.

در 4 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

سلام 

داداش من یه لاک شب رنگ گرفتم و استفاده کردم موقعی که روشن میکنم اصلا دیده نمیشه . فنم هم قرمز هست رنگ آبی شبرنگ گرفتم و این جواب نداد . از چه لاکی باید استفاده بشه که جواب بده چون ما تو کار لاک نیستیم و سردرنمیاریم متاسفانه 1f601.png

درود دوست گرامی

تو پستهای قبلی هم اشاره کردم که برای فن های تک رنگ دنبال راهی هستم که بدون تعوض ال ای دی ها بشه این کار رو براحتی انجام داد و یه روشی رو تست کردم که نشد و دنبال یه راه ساده میگردم.

لاک رو که باید فسفری بگیرید البته شاید منظور شما هم از شبرنگ همین باشه اگه هم اشتباه گرفتید جواب نمیده ولی همون طور که گفتم بهترین نتیجه رو با نور آبی میده؟! یه عکس از لاک و فنتون برام بفرستید تا بتونم بهتر راهنمایی کنم.

منتظرتون هستم...

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

درود بر شما دوست عزیز

درود بر شما دوست گرامی. 

ما که پیدا نکردیم این مدل لاک را در شهرستان.... میشه یک لینک فروش از سایت اینترنتی بدید ما خرید کنیم با 5000 تومان 

لینک به دیدگاه

در در 1397/10/16, 20:49:17، _Shadow گفته است :

درود بر شما دوست گرامی. 

ما که پیدا نکردیم این مدل لاک را در شهرستان.... میشه یک لینک فروش از سایت اینترنتی بدید ما خرید کنیم با 5000 تومان 

درود دوست گرامی براتون پیام فرستادم.

لینک به دیدگاه

درود بر همه دوستان عزیز لیونی

خب یه چند وقتیه خبری نیست گفتم یه سر بزنم ببینم چه خبر آیا دوستان کاری انجام دادن یا نه؟ خب ظاهرا خبری نیست و فکر کنم کسی از دوستان هم این پروژه راحت رو انجام نداده و شاید هم انجام دادن که اگه از دوستان کسی انجام داده خوشحال میشم نتیجه کارش رو اینجا به اشتراک بذاره تا ما هم استفاده کنیم. البته خودم به زودی چند تا کار متفاوت با همین تکنیک انجام میدم و برای شما دوستان تو همین تاپیک قرار میدم تا لذت ببرید!

گذشته از این ها چند تا پروژه دارم که چندتاش رو انجام دادم و چند تا دیگه که میخوام استارت بزنم و یکیشون ................. هست و میخوام سورپرایزتون کنم دوستان؟! البته حقیقتا اینو بگم که واقعا انتظار دارم لااقل چندین نفر از دوستان این پروژه ها رو انجام بدن و نتیجه کارشون رو به اشتراک بزارن تا منم اشتیاقی به ادامه کار داشته باشم. شاید دوستان بگن انجام این کار ها سخته و حوصله میخواد و ... ولی همین پروژه لاک که دیگه سخت نیست و با کمترین هزینه و سریعترین زمان میشه انجامش داد لا اقل اینو دیگه انجام بدید تا ما هم لذت ببریم! البته هیچ بایدی در کار نیست و من شخصا دوست دارم شما عزیزان هم یه کار لذت بخش رو تجربه کنید و بلکه بتونید شما هم چیزای جدیدی رو خلق کنید.

منتظر حضورتون هستم و شما هم منتظر باشید... بزودی ...

لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی

همچنان منتظر پروژه های بعدی شما هستم، اما این یک موردی که از لاک استفاده کردید زیاد نظرم رو جلب نکرد. چند سوال داشتم و پیشنهاد (نمی دونم جاش اینجا هست یانه؟)

پیشنهادات برای پروژه ها جدیدی که دارید

1. موس پد RGB

2. روشن / خاموش کردن کیس از طریق ریموت

سوالات

1. الان درگیر اسلیو کردن کابل های پاورم، تمامی ملزومات تهیه شده فقط مونده پاراکورد که توی چندتا مغازه دیدم اینا تو پر هستند از کجا می توانم نمونه تو خالی جهت اسلیو تهیه کنم؟ کسی از دوستان می داند؟

2. استارت ساخت تبدیل usb 3 به usb 2 برای کیس هایی که usb 3  دارند ولی مادربرد فاقد usb 3 هست رو زدم یک پک از سیم هایی که در زیر عکسش رو قرار دادم خریدم متاسفانه سر نری آنها داخل قسمت مادگی  کابل usb 3  کیس نمی رود کمی قطور هستند! در تاپیک قبلی شما، شما از هدرهای نر و مادگی نظامی نام بردید می خواستم بپرسم هدر هایی که روی مادربرد هست برای usb 3 نام خاصی دارند؟ 

سپاسگزارم از شما

20190114_131432.jpg

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، arminas گفته است :

سلام دوست گرامی

همچنان منتظر پروژه های بعدی شما هستم، اما این یک موردی که از لاک استفاده کردید زیاد نظرم رو جلب نکرد. چند سوال داشتم و پیشنهاد (نمی دونم جاش اینجا هست یانه؟)

پیشنهادات برای پروژه ها جدیدی که دارید

1. موس پد RGB

2. روشن / خاموش کردن کیس از طریق ریموت

سوالات

1. الان درگیر اسلیو کردن کابل های پاورم، تمامی ملزومات تهیه شده فقط مونده پاراکورد که توی چندتا مغازه دیدم اینا تو پر هستند از کجا می توانم نمونه تو خالی جهت اسلیو تهیه کنم؟ کسی از دوستان می داند؟

2. استارت ساخت تبدیل usb 3 به usb 2 برای کیس هایی که usb 3  دارند ولی مادربرد فاقد usb 3 هست رو زدم یک پک از سیم هایی که در زیر عکسش رو قرار دادم خریدم متاسفانه سر نری آنها داخل قسمت مادگی  کابل usb 3  کیس نمی رود کمی قطور هستند! در تاپیک قبلی شما، شما از هدرهای نر و مادگی نظامی نام بردید می خواستم بپرسم هدر هایی که روی مادربرد هست برای usb 3 نام خاصی دارند؟ 

سپاسگزارم از شما

20190114_131432.jpg

درود بر شما دوست عزیز

سپاس از اینکه نظرتون رو راجع به پروژه لاک بیان فرمودید و تشکر بابت پیشنهاداتتون.(  سوال ؟ دوست عزیز آیا شما پروژه لاک رو انجام دادید؟ چرا این پروژه نتونست نظر شما رو جلب کنه؟ خوشحال میشم نظرتون رو بدونم.)

در مورد پیشنهاداتتون هم  باید بگم که پیشنهاد اولی تو برنامه آموزش هام هست ولی خب همونطور که قبلا گفتم باید قبل از ساخت نظر دوستان مشتاق رو بپرسم و بعد بسازمش.

در مورد پیشنهاد دومی هم که کار جالبیه و میشه به چند روش مختلف و البته باحال و جذاب تر از ریموت انجامش داد ولی خب انجامش به مقداری دانش فنی بالاتر و همچنین مقداری هزینه نیاز داره و ممکنه هر کاربری تمایل به انجامش نداشته باشه؟! ( این میشه جزو موارد خیلی خاص که اگه دوستان بخوان میشه انجامش داد ولی باید راهی پیدا کنم که به ساده ترین حالت و کمترین هزینه بشه ساختش تا همه بتونن بسازنش!)

پاسخ سوالات:

1 - در مورد پاراکورد شما میتونید در حالت اول پاراکورد های توپر تهیه کنید و بعد توشون رو خالی کنی که مقداری دردسر  داره و در حالت دوم میتونید از وارنیش استفاده کنید که از روش اولی بهتره! نهایتا هم من چند تا لینک بهتون میدم که شاید بتونید بهتر به نتیجه برسید : ( تو تاپیک ها احتمالا بتونید نتیجه بگیرید)

http://notec.ir/forums/index.php?/topic/119-انواع-sleeve-برای-کابل-ها/

http://notec.ir/forums/index.php?/topic/626-لیست-واردات-۹۷۱۰۰۱/#comment-2300

http://notec.ir/

2 - در این مورد تا جایی که میدونم سوکت مادگی این کابل ها با پین هدر ها فرق داره و سوراخ هاش ریزتره ! در صورت امکان تصویری از کابل USB 3 کیستون قرار بدید تا بهتر بتونم راهنماییتون کنم. البته طبق تجربه ای که داشتم پین هدرهای نظامی معمولا از پین هدرهای معمولی اندکی نازک تر هستند و فکر میکنم اونا بتونن کارتون رو راه بندازن؟!

کمک و راهنمایی خواستید در خدمتم دوست عزیز.

موفق باشید.:x

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

راجب به سوالتون خب یک علاقه شخصیه فکر کنم. خودم فن های ساده و تک رنگ بیشتر ترجیح میدم. و همچنین ممنون بابت لینک ها باید برم بازار قشنگ بگردم.

مگه توی پاراکرد اون الیافش خالی میشه ؟فکر کنم دوخته شده بهم!

20190114_200128.jpg

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، arminas گفته است :

راجب به سوالتون خب یک علاقه شخصیه فکر کنم. خودم فن های ساده و تک رنگ بیشتر ترجیح میدم. و همچنین ممنون بابت لینک ها باید برم بازار قشنگ بگردم.

مگه توی پاراکرد اون الیافش خالی میشه ؟فکر کنم دوخته شده بهم!

درود و سپاس بابت نظرتون

در مورد پاراکورد همون طور که میدونید پاراکورد یه نوع روکشه که از جنس نخه و معمولا درونش رشته های به هم پیچیده شدست و یا ممکنه به همون صورت که شما گفتید توپر و یکدست باشه که در این حالت فکر نمیکنم بشه توش رو خالی کرد ولی در حالت اول میشه اینکار رو کرد و رشته های داخلش رو بیرون آورد که البته این گزینه فکر کنم در سایزهای بزرگتر امکان پذیر باشه؟!

در مورد تصویر کابلتون که گذاشتید، خب چون از نمای نزدیکه سوراخ ها خیلی بزرگتر نشون میدن ولی در اصل میدونم ریز هستند و فکر میکنم شما با همون پین هدر های نظامی بتونید به هدفتون برسید.

بازم در موردش تحقیق میکنم و همچنین سعی میکنم با پین هدر های نظامی یه تست بزنم و جوابش رو بهتون بدم.

یه چیز دیگه هم به ذهنم رسید که این میتونه کارتون رو بهتر راه بندازه!

شما میتونید از بردهای قدیمی اسقاطی و یا سی دی رام یا دی وی دی رام های قدیمی که پورت IDE مادگی داشتند گیر بیارید و اون پورت رو ازشون به درستی  و سالم جدا کنید و با توجه به اندازه و تعداد پین های کابلتون از اون پورت برش بدید و سیم ها رو از پشت پورت به پین ها لحیم کنید و اتصال بدید و اینجوری یه تبدیل و در واقع مادگی بهتر و مطمئن تر خواهید داشتید. به نظرم این راه میتونه نتیجه بهتری داشته باشه حتما امتحانش کنید.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط DPSYS
یه راه بهتر به نظرم رسید.
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

شما میتونید از بردهای قدیمی اسقاطی و یا سی دی رام یا دی وی دی رام های قدیمی که پورت IDE مادگی داشتند گیر بیارید و اون پورت رو ازشون به درستی  و سالم جدا کنید و با توجه به اندازه و تعداد پین های کابلتون از اون پورت برش بدید و سیم ها رو از پشت پورت به پین ها لحیم کنید و اتصال بدید و اینجوری یه تبدیل و در واقع مادگی بهتر و مطمئن تر خواهید داشتید. به نظرم این راه میتونه نتیجه بهتری داشته باشه حتما امتحانش کنید.

موفق باشید.

دقیقا نمی دونم چرا به فکرم نرسید ممنون بابت راهنمایی?

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، arminas گفته است :

دقیقا نمی دونم چرا به فکرم نرسید ممنون بابت راهنمایی1f33a.png

خواهش میکنم

امیدوارم بتونید به نتیجه برسید و اگه تمایل داشتید نتیجه کار رو هم به اشتراک بگذارید.?

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود خدمت همه

دوستان گرامی آیا بالاخره کسی این پروژه راحت رو انجام داد یا نه؟

اگه کسی انجام داده خوشحال میشم نتیجه کارش رو اینجا به اشتراک بزاره تا منم برای انجام پروژه های بعدی انگیزه داشته باشم هرچند چندین پروژه ساخته شده و تصاویرشون هم تقریبا گرفته شده و فقط باید ادیت بشن و تاپیکشون زده بشه که اگه دوستان اشتیاقی نشون بدن این پروژه ها ادامه پیدا میکنه و پروژه هایی که قراره بذارم به نسبت قبلی ها جذابتر و باحالتر هستن و معمولاهم با کمترین هزینه ها قابل ساخت هستن و همه میتونن بسازنشون.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...