رفتن به مطلب

چه مقدار بر عادات دیجیتال خود کنترل دارید؟

indianboy
 اشتراک گذاری

عادات دیجیتال  

13 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظرتون (فقط نظر خودتون مهمه نه دیگران) چه مقدار بر عادات دیجیتال خود کنترل دارید؟

• تقریبا کنترلی ندارم
      1
    • کنترل ضعیفی دارم
      4
    • کنترل متوسطی دارم
      3
    • کنترل خوبی دارم
      3
    • کنترل بسیار عالی دارم و هر لحظه میتوانم آنها را کنار بگذارم
      2

Recommended Posts

AndroidOnlineNewsImage.png.f60333da168c5783a2b4d58ae4ab78c4.png

با سلام به همه دوستان

این موضوعی که میخوام اینجا مطرح کنم رو خیلی وقت هست توی ذهنم داشتم و از معدود دوستانی که دارم هم پرسیدم و از بعضی همکلاسیهام. حالا خواستم اینجا مطرحش کنم تا با عادات دیجیتالی دوستان عزیز لیون هم آشنا بشم و هم همگی دوستان با همدیگه ...

لطفا قبل از پاسخ دادن به سوالات سن و تحصیلات خودتون رو هم ذکر کنید (در صورت صلاحدید )

خلاصه مطلب سوال اول این هست که عادات دیجیتال شما چطور هست؟ از لحاظ کیفیت و کمیت. یعنی روزی چند ساعت یا چند دقیقه پای وسایل دیجیتال مثل موبایل کامپیوتر کنسول تبلت یا هر وسیله دیجیتال دیگه ای میگذارید؟ 

سوال دوم اینکه از نظر خودتون (نه دیگران) چه مقدار از این وقت ها مفید هست و چه کارهایی رو میشد به جای اون کارها کرد که مفیدتر باشه؟

سوال سوم اینکه به نظر خودتون توی یه نظر کلی چه مقدار روی وقتهایی که برای دنیای دیجیتال میذارید کنترل دارید؟ مثلا اگر اراده کنید بتونید بلافاصله چند روز یا چند هفته اونها رو ترک کنید یا با عادت دیگه جایگزین کنید...

متشکر میشم اگر دوستان توی نظرسنجی هم شرکت کنند. راستش قصد دارم از نتایج این نظرسنجی اگر ممکن شد توی یه مقاله در رابطه با موضوع دیجیتال و جامعه شناسی استفاده کنم...

لینک به دیدگاه

سن داره میرسه به 30 تحصیلات هم مدرک تقریبا دیپلم ( هنوز نگرفتم بخاطر عربی ?) البته مدرک فنی چند تایی دارم ?

پاسخ به سوال اول :

روزانه میانگین 3 یا 4 ساعت داخل دنیای دیجیتال هستم. مقدار زیادیش صرف مطالعه و... میشه. باقیش هم دوتا 2

پاسخ به سوال دوم :

به نظر خودم همه وقتی که تو این زمینه صرف میشه مفیده و هدر نمیره. هم چیزای جدید یاد میگیرم هم سرگرم میشم.

البته اگر سرگرمی بهتری باشه 100% اونو انجام میدم ولی خوب تو این وضعیت کشور و پایتخت سرگرمی دیگه ای ندارم و بیشتر این تایم اوقات فراغتم حساب میشه.

پاسخ به سوال سوم :

اینکه هر موقع دلم بخواد میتونم از این فضا دور شم ( فقط تا وقتی که دلیلی داشته باشم) اما بعید میدونم بیشتر از یک روز تحمل کنم که حداقل انجمن ها و سایت های خبری رو چک نکنم.

مگر اینکه حوصله کنم برم روزنامه بخرم.

پایین مقاله حتما اسم منم بنویسید شاید فرجی شد اون دیپلم مارو دادن... ?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...