رفتن به مطلب

درخواست نرم افزار قدرتمند و حرفه ای برای اسکنر (نرم افزار اسکنر)

Ratchet Wrench
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود خدمت دوستان عزیز

بنده میبایست حدود 60 صفحه رنگی اسکن میکردم که با سرعت پایین اسکنر بنده و درخواست کیفیت نسبتا بالا (300p) و croptو... حدود دوساعت به طول انجامید . بعد با دل خوش فینیش زدم ومنتظر بودم فایل pdf اش رو دریافت کنم که ارور داد و کرش کرد و بلکل کل وقت با ارزش بنده که اتفاقا کلی کار های مهم  هم برای انجام داشتم به فنا رفت !

Scanner model : Hp scanjet 200

نرم افزار استوک hp همون hp scanning هست ,  ;که آخرین ورژنش هم هست و ازش هم خوشم نمیومد  و پر باگ هم هست !

لطفا از تجربه نظر بدین و  نرین تو نت سرچ کنید چون معلوم نیست چی در بیاد .

با تشکر

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

درود 

یک نرم افزار خوب دارم. اسمش الان حضور ذهن ندارم . رو سیستم شرکت دارم .فردا اسمش نرم افزار اطلاع میدم.

نرم افزا خود HP نابود است . تعجب میکنم چرا شرکتش برای رفع عیب اقدام نمیکنه .وقتی که اسکنر اچ پی خریده بودم ، کیفیت و سرعت اسکن افتضاح بود میخواستم ببرم پس بدم. بعد یک نرم افزار استفاده کردم دیگه اوضاع عوض شد . ..

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

درود 

یک نرم افزار خوب دارم. اسمش الان حضور ذهن ندارم . رو سیستم شرکت دارم .فردا اسمش نرم افزار اطلاع میدم.

نرم افزا خود HP نابود است . تعجب میکنم چرا شرکتش برای رفع عیب اقدام نمیکنه .وقتی که اسکنر اچ پی خریده بودم ، کیفیت و سرعت اسکن افتضاح بود میخواستم ببرم پس بدم. بعد یک نرم افزار استفاده کردم دیگه اوضاع عوض شد . ..

برای Canon هم همینطوره اسم نرم افزار رو اینجا بگید ممنون میشیم?

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

برای Canon هم همینطوره اسم نرم افزار رو اینجا بگید ممنون میشیم1f601.png

VueScan x64

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...