رفتن به مطلب

مشکل دقت هدفگیری با دسته در بازی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 8 ساعت قبل، peto گفته است :

اقا این لینکی که دادینو باز کردم چیزی نفهمیدم.

یکم بیشتر توضیح میدین چی هست این؟

برا کنسول بدرد میخوره؟

مبدل به کنسولهای بازی (PS4 یا PS3 یا XbOX) متصل میشه و کیبرد و موس و دسته هم بطور همزمان به مبدل متصل میشه و دقیقاً مثل PC با موس و کیبرد به جای دسته بازی میکنید .

از لینک زیر هم میتونید چند ویدئو از بازیهای انجام شده با این مبدل رو ببینید .

http://plusbox.co/gameplay/

نیاز به تنظیم داره و بایستی دکمه های کیبرد و موس و همچنین میزان حساسیت موس تعریف بشه (دفترچه راهنمای PDF در سایت موجوده) . موس هم باید DPI بالا باشه تا حرکت موس روان باشه . از موسهای هم باید استفاده بشه که نیازی به نصب درایور برای ویندوز برای دسترسی به DPI بالا نداشته باشه (موس بنده A4Tech P85 هست) .

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، WeirdChamp گفته است :

این یه دستگاهه وصل میشه به کنسول و اینپوت موس و کیبورد را تبدیل میکنه به اینپوت دسته کنسول و به کنسول میفرسته و کنسول فکر میکنه مثلا شما داری از دسته استفاده می کنی، هیچ شباهتی هم به موس و کیبورد کامپیوتر نداره و کاملا به درد نخوره. بازی های کنسول از موس و کیبورد پشتیبانی نمیکنند. فیلم های توی سایتش را هم ببینی متوجه میشی چقدر به درد نخوره.

بنده این مدل رو دارم و اتفاقاً کاملاً راضی کننده هست و دقت تیر اندازی فوق العاده بالا میره و تفاوتی احساس نمیشه با حالتی که در PC با موس و کیبرد بازی میکنید .

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، ata.royalfalcon گفته است :

مبدل به کنسولهای بازی (PS4 یا PS3 یا XbOX) متصل میشه و کیبرد و موس و دسته هم بطور همزمان به مبدل متصل میشه و دقیقاً مثل PC با موس و کیبرد به جای دسته بازی میکنید .

از لینک زیر هم میتونید چند ویدئو از بازیهای انجام شده با این مبدل رو ببینید .

http://plusbox.co/gameplay/

نیاز به تنظیم داره و بایستی دکمه های کیبرد و موس و همچنین میزان حساسیت موس تعریف بشه (دفترچه راهنمای PDF در سایت موجوده) . موس هم باید DPI بالا باشه تا حرکت موس روان باشه . از موسهای هم باید استفاده بشه که نیازی به نصب درایور برای ویندوز برای دسترسی به DPI بالا نداشته باشه (موس بنده A4Tech P85 هست) .

چند خریدین؟

۸۰۰تومن؟

یه تبدیل انقد گرون؟?

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، peto گفته است :

چند خریدین؟

۸۰۰تومن؟

یه تبدیل انقد گرون؟1f610.png

من اوایل سال خریدم 469 هزار تومن با کارت صدای اکسترنال هدیه .

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، ata.royalfalcon گفته است :

من اوایل سال خریدم 469 هزار تومن با کارت صدای اکسترنال هدیه .

احتمالا با دلار 4 تومنی خریدین

الان دوبرابر شده

از طرفی باید یه موس و کیبرد خوبم خرید سر همین بالای ۱ تومن در میاد خیلی گرونه?

لینک به دیدگاه

پیشنهادم به شما اینه که فول گیم پلی بازی رو دانلودکنی و با کا ام پلیر تماشا کنی اینجوری میشه رو تخت دراز بکشی و لذت هم ببری..حالا محض واقعگرایی دسته کنسول رو هم بگیر دستت الکی دکمه هارو فشار بده

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

پیشنهادم به شما اینه که فول گیم پلی بازی رو دانلودکنی و با کا ام پلیر تماشا کنی اینجوری میشه رو تخت دراز بکشی و لذت هم ببری..حالا محض واقعگرایی دسته کنسول رو هم بگیر دستت الکی دکمه هارو فشار بده

معلومه میونه خوبی با کنسول نداریا?

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، peto گفته است :

معلومه میونه خوبی با کنسول نداریا1f604.png

?=?

?= ?

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

منم پیشنهادم اینه حرف نزنی کسی نمیگه لالی الان فکر کردی خیلی با نمکی ؟ به خودت ارزش قائل باش

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

منم پیشنهادم اینه حرف نزنی کسی نمیگه لالی الان فکر کردی خیلی با نمکی ؟ به خودت ارزش قائل باش

حرف دل منو زدی بخدا. خیلی رو اعصابه این رفیقمون 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Vikings گفته است :

دوست عزیز من باهات یه مزاح کوچولو کردم .عذر میخام اگه ناراحت شدی.

ویرایش شده توسط فرهاد کوهکن
لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Vikings گفته است :

سلام

دوستان کیبوردم مشکل پیدا کرده تصمیم گرفتم بازی Battlefield V رو با دسته ایکس باکس وان بازی کنم

اما یه مشکل بزرگ دارم نمیتونم با دسته هدفگیری رو درست انجام بدم انالوگ رو یه ذره تکان که میدم یا میره سمت راست یا میره چپ. درست روی مثلا سربازه دشمن قرار نمیگیره . اینطوری هم ادم کند میشه فکرشو بکنید اون داره به رگبار میبنده من تازه میخوام هدف گیری کنم!?

اونایی که کنسول دارن واقعا چطور با دسته بازی میکنن؟ من جز فوتبال و بازیهای ریسینگ  بازی دیگه رو با دسته انجام نداده بودم.

ایا تنظیمات خاصی برای بالا بردن دقت هدف گیری داخل مثلا همین بازی  Battlefield V داره؟

کلا بیخیال دسته روی pc شو دشمنات همه  با موس و کیبوردن هیچ شانسی نداری

اونایی که کنسول دارن فقط با کسایی که مثل خودشون کنسول دارن بازی میکنن

ویرایش شده توسط M-yousef
لینک به دیدگاه

در در 1397/10/10, 19:14:57، ho3einsa گفته است :

داداش کاری نداره یه کیبورد ازین متفرقه ها بخر فعلا باهاش بساز تا بتونی کیبور مناسب جایگزین کنی بهتر از دسته ست.

همین کارو امروز کردم .فعلا یه کیبورد از برند متفرقه خریدم 

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

نه خواهش میکنم

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

همین کارو امروز کردم .فعلا یه کیبورد از برند متفرقه خریدام 

بهترین کار

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

در 13 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

دوست عزیز سعی کنید همیشه توی بحثهای طنز و شوخی حتما و حتما و حتما از ایموجی ها استفاده کنید. این از مشکلات فضای مجازی هست که حس آدم موقع گفتن جمله ای رو نمیشه با متن به صورت کامل انتقال داد و خیلی وقتها باعث مشکلات میشه...

من سر همین قضیه البته توی دوران اسمس بازی با دو تا از دوستام به مشکلات فراوون خوردم چون شوخی کرده بودم و طرف جدی گرفته بود و خودش هم توی ذهنش چند تا چیز گذاشته بود روش...

یادمه یه مقاله خوندم توی یکی از سایتها که خیلی توش تاکید شده بود که حتما از ایموجی ها استفاده کنید توی متونتون خصوصا وقتی بحث غیرعلمی و احساسی هست...

در 12 ساعت قبل، M-yousef گفته است :

کلا بیخیال دسته روی pc شو دشمنات همه  با موس و کیبوردن هیچ شانسی نداری

اونایی که کنسول دارن فقط با کسایی که مثل خودشون کنسول دارن بازی میکنن

من هم تجربه استفاده موقت از ps4 رو برای حدود یک ماه داشتم ابتدا خیلی خیلی خیلی سخت بود چون من تنها توی عمرم یه بازی روی ps4  بازی کردم اون هم horizon zero dawn بود. و این بازی خیلی کنترلهاش سخت هست و نشونه گیری هم خیلی مهمه و خصوصا جاخالی دادن... ولی بعد از دوهفته شاید 70 درصد سختی از بین رفته بود... بله مثل کیبورد نمیشه قطعا ولی حس متمایزی داره بازی با دسته...

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Good gamer گفته است :

عزیز چقدر شد؟ چی خریدی؟ 

یکم توضیح بدید لطفا :)

55ت

http://pmkala.ir/Store/Article/Show/1385-کیبورد__GREAT_GR_1860

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Vikings گفته است :

???????

150میذاشتی روش  لاجیتک g105 میدادمت

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

1f644.png1f611.png1f644.png1f910.png?1f644.png1f614.png

150میذاشتی روش  لاجیتک g105 میدادمت

200اگه داشتم 150هم میزاشتم روش مدل بهترتر از g105 رو میخریدم منتهی مشکل بودجه بود.

در 8 ساعت قبل، Good gamer گفته است :

مبارک باشه. 

ممنون

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

الان صادق هدایت سنگینه برات؟ من یه شوخی ساده کردم  نه توهینی نه چیزی ناراحت شد و معذرت هم خاستم..الان این وسط شما چی میگی با کی کارداری فازت چیه؟ نمیخاد ثابت کنی که ساندیس رو دوست داری چون مشخصه.263a.png

سنگین نیست بلکه من اصلا ارزشی برای هدایت و تفکرات پوچش قائل نیستم(یه متمول بی درد و پوچ گرا که فقط بلد بود بابت همه چیز غر بزنه و همه چیز و همه کس رو لجن ترسیم کنه و اخر سر هم با خودکشیش لطفی به بشریت کرد و شرش از سر این دنیا کم شد)

ماشاالله همیشه هم عصبانی هستی و یا در حال تمسخر و تیکه انداختن به دیگران

یه کلمه ساندیسم یاد گرفتی تا هرکس مخالف نظرات و تفکراتت حرفی زد استفاده کنی ازش وگرنه مجبور بودی تو این موارد سم بمبک بشینی یه گوشه

از طرز بیان و ادبیاتت هم کاملا مشخصه با چه تیپ شخصیتی طرفم و به خاطر همینم معمولا هر بار توهین کردی جوابتو ندادم

ویرایش شده توسط Naughty boy
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

سنگین نیست بلکه من اصلا ارزشی برای هدایت و تفکرات پوچش قائل نیستم

ماشاالله همیشه هم عصبانی هستی و یا در حال تمسخر و تیکه انداختن به دیگران

یه کلمه ساندیسم یاد گرفتی تا هرکس مخالف نظرات و تفکراتت حرفی زد استفاده کنی ازش وگرنه مجبور بودی تو این موارد سم بمبک بشینی یه گوشه

از طرز بیان و ادبیاتت هم کاملا مشخصه با چه تیپ شخصیتی طرفم و به خاطر همینم معمولا هر بار توهین کردی جوابتو ندادم

ممنون

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Good gamer گفته است :

عزیز آقا فرهاد یه انسان بسیار با شخصیت و محترم هست و تا الان به هیچ کاربری توهین نکرده. 

لطفا بدون فکر و سریع درباره افراد نظر ندید، با تشکر از شما. 

بله کلماتی مثل ساندیسی و هفت تومنی و خیلی چیزای دیگه لابد در فرهنگ لغات شما عرض ادب و احترام محسوب میشه

اگر چنین هست لازم به فکر هم نیست و  حق با شماست

ویرایش شده توسط Naughty boy
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...